szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: asasasa » 05 lut 2013, 0:08

jak tam według Was ma się speak up
asasasa
 


Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: afsq » 06 lut 2013, 11:40

Dla każ…dego coś dobrego
afsq
 

Re: TFLS jest najlepsza

Postautor: maloska2333 » 06 lut 2013, 18:48

słyszałam ze nadal jest jeszcze

mohert6 pisze:czy wie ktos czy nadal jest taka fajna promocja? interesuje mnie kurs z nativem :))


gertew pisze:fakt, drugi gratisowy kurs fajna rzecz :)

marsik pisze:
kumiko pisze:Też… właśnie zapisałam sie do tej szkoły . Dziękuje za radę.
cerber3 pisze:Ja dostałam przy zapisie kurs hiszpańskiego gratis


paker3 pisze:Fakt, ja też… lubię dobre szkoły. U mnie na uniwerku wiele osób chodzi własnie do TFLS i chwalili, zapisałem się w ubiegłym semestrze i byłem mile zaskoczony. Teraz też… pojdę zapisać się na kolejny semestr.


snb pisze:ja tam wybrałam TFLS. Lubie mieć pewność ż…e uczą mnie profesjonaliści a nie studenci..sami jeszcze uczący się..

Ja też… chodziłem na kurs do TFLS i zapewniam, ż…e w tej szkole dobrze uczą języka. W przygotowaniu do egzaminów są #1
maloska2333
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: karnalka » 07 lut 2013, 12:18

W Warszawie wybór jest rzeczywiście spory, dobrych szkół wiele, zresztą ta sam szkoła dla jednej osoby będzie zarąbista, dla kogoś innego odwrotnie,.
Osobiście nie zwiodłam się na szkole English For You, interosował mnie kurs który wspomoż…e mnie w wielkim moim kompleksie, czyli mówieniu. Podpytałam tu i tam, ostatecznie zapisałam się do English For You, choć też… dobre opinie słyszałam o tfls. Właśnie w English For You podoba mi się ż…e są prawdziwe konwersacje, bardzo dobrze przygotowane miejsce pod dodatkowe warsztaty, urocza kawiarenka, gdzie prowadzi się zajęcia konwersacyjna, super sprawa. Dobrze takż…e, ze mam sporo testów, lubię mieć bata nad sobą.
karnalka
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: adloas » 10 lut 2013, 13:31

W Warszawie liczy się około 20 placówek , tak serio
adloas
 

szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Anita192 » 11 lut 2013, 10:14

aga2244 pisze:Ja razem z koleż…anką uczyłam się w British School http://www.bs-ict.pl i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Po kursie j. angielskiego zapisałyśmy się właśnie na niemiecki ;)



Ja również… uczę się w http://www.bs-ict.pl i jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania. Bardzo mili lektorzy. Polecam!
Anita192
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: dersds » 12 lut 2013, 11:39

Npisz moż…e coś więcej o ich metodach i działaniu
dersds
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ymkoznika » 15 lut 2013, 14:08

ze szkół językowych to tylko szkoda, ż…e tak dobre szkoł jak tfls są tylko w Warszawie ;/
ymkoznika
 

TFLS - solidna szkoła

Postautor: Andrzej55555 » 17 lut 2013, 11:16

Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
Andrzej55555
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: irminka2 » 17 lut 2013, 12:45

karnalka pisze:W Warszawie wybór jest rzeczywiście spory, dobrych szkół wiele, zresztą ta sam szkoła dla jednej osoby będzie zarąbista, dla kogoś innego odwrotnie,.
Osobiście nie zwiodłam się na szkole English For You, interosował mnie kurs który wspomoż…e mnie w wielkim moim kompleksie, czyli mówieniu. Podpytałam tu i tam, ostatecznie zapisałam się do English For You, choć też… dobre opinie słyszałam o tfls. Właśnie w English For You podoba mi się ż…e są prawdziwe konwersacje, bardzo dobrze przygotowane miejsce pod dodatkowe warsztaty, urocza kawiarenka, gdzie prowadzi się zajęcia konwersacyjna, super sprawa. Dobrze takż…e, ze mam sporo testów, lubię mieć bata nad sobą.


To fakt, ze szkół językowych jest duż…o, ktoś powie, ż…e aż… ci꿅ko się nawet w tym wszystkim połapać. Ja mam właśnie zamiar zapisać się do English For You, gdyż… wierzę , ze ta rozbudowana cześć konwersacyjna wpłynie pozytywnie na mój angielski.
irminka2
 

Re: British School

Postautor: dsoas » 17 lut 2013, 12:48

emil_ka pisze:ja uczęszczałam na zajęcia do British School http://www.bs-ict.pl/oferta.html i wszystkim spokojnie mogę polecić tą szkołę, zajęcia prowadzone skuteczną metodą komunikatywną, co przy nauce języka jest najważ…niejsze


Tak konkretnie jaki oddział, które miasto, też… myślę o tej szkole w Warszawie
dsoas
 

Re: su

Postautor: sad22 » 17 lut 2013, 19:30

anka90 pisze:chodziłam do speak up. nie jest jakoś drogo bo około 200zł miesięcznie. no i zapłatę masz rozłoż…oną na raty. zajęcia są rózne. konwersacje, nauka z książ…ką i też… lekcje przy komputerze


Moim zdaniem to ok kwota za miesiąc nauki w sporej szkole typu SPeak Up
sad22
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: ekoter » 17 lut 2013, 23:07

Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
ekoter
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: fder » 18 lut 2013, 11:41

Krakowiak Beata pisze:Ja akurat rok temu miałam kurs w English for You, ich sposób nauczania i duż…o konwersacji z róż…nym Nativam moż…e się podobać. Zwłaszcza, ze grypy są małe i to jest zdecydowana korzyść. Ciekawe były warsztaty, było często bardzo zabawnie. Fajnie urządzili sobie klubik dyskusyjny, kameralne miejsce sprzyjające w rozmowach.
Teraz mieszkam w Gdańsku i właśnie zaczęłam kurs w centrum językowym forward, zobaczymy jak tam będzie


Wielkość grup ma znaczenie, mała dobrze dobrana wiekiem i poziomem jest kluczową sprawą. Moż…na wymienić się poglądami zwłaszcza podczas konwersacji.
fder
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: fder » 18 lut 2013, 11:43

aktezme pisze:Witam,
od lutego albo marca chce sie zapisac na angelski do jakiejs szkoly w Warszawie. Chodzi mi o jakas szkole z dobrymi konwersacjami i (ogolnie jestem osoba nad ktora trzeba stac z batem zeby sie uczyla) zeby lektorzy wymagali. czy ktos moglby mi polecic taka szkole, lektora??
z góry dziękuję


Oczywiście bat w postaci testów jest waż…ny
fder
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: dasert » 22 lut 2013, 10:08

G-B pisze:Jak dla mnie dobra propozycja to GB English , zdecydowanie wiedzą jak uczyć angielskiego


Moż…e jak ktoś lubi Callana???
dasert
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: marvin_86 » 22 lut 2013, 14:03

asasasa pisze:jak tam według Was ma się speak up


Kiedyś się zastanawiałem nad tą szkołą, no bo znana i ogólnopolska. Ale zniechęciły mnie ciągle telefony i nagabywanie na zapisanie się na kurs. A czegoś takiego nie lubię. Dlatego wybrałem sobie kurs języka angielskiego w szkole na Żurawiej. Nie wiem, czy ktoś o niej pisał, ale ja sobie chwalę. No i cena nie jest wygórowana, bo jak pytałem w niektórych szkołach to myślałem, ż…e sobie ż…artują...
marvin_86
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2013, 13:52

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: derty » 23 lut 2013, 11:28

ale konkretnie to o jaką szkołę chodzi w poprzednim poście ??
derty
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: daruy » 24 lut 2013, 11:45

Czy według Was wielkość grupy ma znaczenie ???
daruy
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: Anette1980 » 25 lut 2013, 9:02

Też… miałam podobny problem. Duzo rozumiałam ale jak przyszło mi co powiedziec po angielsku to juz był problem :(. Było mi wstyd jak wyjezdzałam na wakacje i nic nie mogłam z siebie wydusic jak ktos zapytał. Po namowach przyjaciela zapisałam sie to szkoły TFLS. Miałam zajęcia w poniedziałki w środy z polskim lektorem a w piątki dostałam dodatkowe zajecia z nativem. Teraz jestem po 3 semestrach i zaczynam własnie 4. Przełamałam strach, wstyd i moge spokojnie porozmawiac. Moge polecic kazdemu kto ma takie problemy jak ja z językiem.


ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
Anette1980
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Aleksander the car » 25 lut 2013, 12:52

daruy pisze:Czy według Was wielkość grupy ma znaczenie ???


Oczywiście, ż…e ma dlatego też… wybierając szkołę nie tylko patrzyłem na cenę, ale takż…e wielkość grupki. Miałem od szefa ultimatum, albo angielski będzie na wysokim poziomie( szczególnie w mowie), albo z awansu nici. Poszukałem w necie i wybrałem akurat English For You. Wybrałem tę szkołę bo właśnie grupki małe, ale przede wszystkim zagwarantowali mi Native Speakerów. Zmusiło mnie to do mówienia , nawet z błędami, ale mówienia. Dobrze , ze polska lektorka wprowadzała jakiś temat, był dzień, albo dwa na przygotowanie się do konwersacji z Nativem. Awans dostałem, choć trochę pozniej, a angielski się przydaje takze na wakacjach. Polecam English For You.
Aleksander the car
 

Re: Szkoła językjowa Warszawa

Postautor: sewn » 25 lut 2013, 12:56

Liwa26 pisze:Mogę polecić Długi Język, ciekawe zajęcia po których mam wraż…enie, ż…e umiem więcej niż… bym chciała:) Mają ciekawą ofertę i przede wszystkim lektorów! Polecam


Kilka osób w środowisku chwali sobie Długi Jezyk, rzeczywiście profesjonalni sa, kadra lektorów z wyż…szej jednak półki
sewn
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: monike88 » 25 lut 2013, 16:10

Tak, dobry lektor i mała ilość osób w grupie to podstawa aby szybko nauczyc sie języka.Chodziłam do TFLS. Miałam na poczatku 6 osób ale poż…niej tylko 5 chodziło więc idealne warunki.Duzo mówiliśmy ale tez uczyliśmy sie gramatyki bo bez tego nie zda się FCE.Z perspektywy czasu moge powiedziec ze to były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze

Anette1980 pisze:Też… miałam podobny problem. Duzo rozumiałam ale jak przyszło mi co powiedziec po angielsku to juz był problem :(. Było mi wstyd jak wyjezdzałam na wakacje i nic nie mogłam z siebie wydusic jak ktos zapytał. Po namowach przyjaciela zapisałam sie to szkoły TFLS. Miałam zajęcia w poniedziałki w środy z polskim lektorem a w piątki dostałam dodatkowe zajecia z nativem. Teraz jestem po 3 semestrach i zaczynam własnie 4. Przełamałam strach, wstyd i moge spokojnie porozmawiac. Moge polecic kazdemu kto ma takie problemy jak ja z językiem.


ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
monike88
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: soundii » 25 lut 2013, 21:13

Ja Wam powiem tak, chcesz mówić i zacząć rozmieć, jak ktoś do ciebie zagaduje po angielsku i to w róż…nych odmianach to nie ma jak w English For You, ja tam na fakultetach miałem wielu róż…nych gostków z róznymi odmianami angielskiego. Oj poznałem jak bardzo róż…norodny język to angielski, szczególnie fajny był Chriss od australijskich kangurów, oraz Travi ze słonecznej Kalifornii. Ciekawie i miło w tej kawiarence English For You.
Miejsce rzeczywiście jak kafeja, dają non alcoholic drinks i jest kameralnie
soundii
 

szkoła

Postautor: sorty » 26 lut 2013, 10:16

asiak88 pisze:przeniosłam się ze Speak Up do mniejszej szkoły językowej która ma indywidualne podejście i bardzo niskie ceny. Niedawno byłam chora i zajęcia bez problemu przełoż…yłam, nie jest tak jak w duż…ej szkole ż…e zajęcia przepadają. Jeż…eli ktoś był zainteresowany podaję stronę: angart.pl


Rzeczywiście Speak up to szkoła renomowana, choć oczywiście metody nauki trzeba traktować bardzo indywidualnie
sorty
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: nancy83 » 26 lut 2013, 11:19

Dokładnie, zgadzam się z tym

monike88 pisze:Tak, dobry lektor i mała ilość osób w grupie to podstawa aby szybko nauczyc sie języka.Chodziłam do TFLS. Miałam na poczatku 6 osób ale poż…niej tylko 5 chodziło więc idealne warunki.Duzo mówiliśmy ale tez uczyliśmy sie gramatyki bo bez tego nie zda się FCE.Z perspektywy czasu moge powiedziec ze to były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze

Anette1980 pisze:Też… miałam podobny problem. Duzo rozumiałam ale jak przyszło mi co powiedziec po angielsku to juz był problem :(. Było mi wstyd jak wyjezdzałam na wakacje i nic nie mogłam z siebie wydusic jak ktos zapytał. Po namowach przyjaciela zapisałam sie to szkoły TFLS. Miałam zajęcia w poniedziałki w środy z polskim lektorem a w piątki dostałam dodatkowe zajecia z nativem. Teraz jestem po 3 semestrach i zaczynam własnie 4. Przełamałam strach, wstyd i moge spokojnie porozmawiac. Moge polecic kazdemu kto ma takie problemy jak ja z językiem.


ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
nancy83
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: gtyu » 26 lut 2013, 11:46

Aleksander the car pisze:
daruy pisze:Czy według Was wielkość grupy ma znaczenie ???


Oczywiście, ż…e ma dlatego też… wybierając szkołę nie tylko patrzyłem na cenę, ale takż…e wielkość grupki. Miałem od szefa ultimatum, albo angielski będzie na wysokim poziomie( szczególnie w mowie), albo z awansu nici. Poszukałem w necie i wybrałem akurat English For You. Wybrałem tę szkołę bo właśnie grupki małe, ale przede wszystkim zagwarantowali mi Native Speakerów. Zmusiło mnie to do mówienia , nawet z błędami, ale mówienia. Dobrze , ze polska lektorka wprowadzała jakiś temat, był dzień, albo dwa na przygotowanie się do konwersacji z Nativem. Awans dostałem, choć trochę pozniej, a angielski się przydaje takze na wakacjach. Polecam English For You.


Według mnie najlepsze są małe grupki, gdyż… lekcje indywidualne nie dają moż…liwości kontaktu z innymi, nie ma wymiany poglądów, duż…e grupy wiećej nż… 8 osób nie daj mozliwości wypowiedzi, gyż… jest za woielu słuchaczy
gtyu
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: adellah » 26 lut 2013, 11:52

Jaki jest najlepszy oddział Speak Up w Warszawie ??
adellah
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: victor1 » 27 lut 2013, 10:43

Moż…e na Ursynowie ???
victor1
 

Re: szkoła

Postautor: fation » 28 lut 2013, 20:45

sorty pisze:
asiak88 pisze:przeniosłam się ze Speak Up do mniejszej szkoły językowej która ma indywidualne podejście i bardzo niskie ceny. Niedawno byłam chora i zajęcia bez problemu przełoż…yłam, nie jest tak jak w duż…ej szkole ż…e zajęcia przepadają. Jeż…eli ktoś był zainteresowany podaję stronę: angart.pl


Rzeczywiście Speak up to szkoła renomowana, choć oczywiście metody nauki trzeba traktować bardzo indywidualnie


Duż…o osób uczy się, bo nauka zależ…y tylko od nas, oni nam pomagają, ale prowadzimy się sami ;) chodzimy na takie zajęcia jakie chcemy, kiedy chcemy. To jest u nich najlepsze :)
fation
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: goter » 03 mar 2013, 13:45

Kurs do CPE, da się zdać po B2
goter
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: poedy » 04 mar 2013, 11:06

Zauważ…yłam ż…e to jest częsty problem przy nauce języków. Nie trzeba się wstydzić tylko zacząć coś z tym robić. Mnie do tego przekonała moja koleż…anka. dzięki niej zapisałam się do szkoły- właśnie do TFLS. Dopiero Oni pomogli mi przełamać tą barierę i wreszcie zaczęłam mówić po angielsku.

Anette1980 pisze:Też… miałam podobny problem. Duzo rozumiałam ale jak przyszło mi co powiedziec po angielsku to juz był problem :(. Było mi wstyd jak wyjezdzałam na wakacje i nic nie mogłam z siebie wydusic jak ktos zapytał. Po namowach przyjaciela zapisałam sie to szkoły TFLS. Miałam zajęcia w poniedziałki w środy z polskim lektorem a w piątki dostałam dodatkowe zajecia z nativem. Teraz jestem po 3 semestrach i zaczynam własnie 4. Przełamałam strach, wstyd i moge spokojnie porozmawiac. Moge polecic kazdemu kto ma takie problemy jak ja z językiem.


ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
[/quote][/quote]
poedy
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: poedy » 04 mar 2013, 11:07

Zauważ…yłam ż…e to jest częsty problem przy nauce języków. Nie trzeba się wstydzić tylko zacząć coś z tym robić. Mnie do tego przekonała moja koleż…anka. dzięki niej zapisałam się do szkoły- właśnie do TFLS. Dopiero Oni pomogli mi przełamać tą barierę i wreszcie zaczęłam mówić po angielsku.

Anette1980 pisze:Też… miałam podobny problem. Duzo rozumiałam ale jak przyszło mi co powiedziec po angielsku to juz był problem :(. Było mi wstyd jak wyjezdzałam na wakacje i nic nie mogłam z siebie wydusic jak ktos zapytał. Po namowach przyjaciela zapisałam sie to szkoły TFLS. Miałam zajęcia w poniedziałki w środy z polskim lektorem a w piątki dostałam dodatkowe zajecia z nativem. Teraz jestem po 3 semestrach i zaczynam własnie 4. Przełamałam strach, wstyd i moge spokojnie porozmawiac. Moge polecic kazdemu kto ma takie problemy jak ja z językiem.


ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
[/quote][/quote]
poedy
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: tatyana » 04 mar 2013, 21:41

Od trzech tygodni na kursie d FCE mam okazję wypróbować English For you, według mnie oferta warta ceny, tak jak obiecywali polska lektorka próbuje jak najbardziej zrobić z nami róż…ne struktury językowe, byłam już… raz na tych warsztatach w kafejce English for You i jest bardzo przyjazna atmosfera. Zajęcia przy gorącej herbacie bardzo klimatyczne, a native ciekawie poprowadził dyskusję, szkoła przyjazna słuchaczowi i pomimo ż…e ludzi jest tam duż…o to nie czuję anonimowa, pani w sekretariacie pamięta moje imię , to miłe. Najważ…niejsze jednak, ze nauka zawiera sporo konwersacji. Dobry wybór ;)
tatyana
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: lari4 » 05 mar 2013, 0:26

Praktyka czyni misztrza. Ja tez tak kiedys miałam z włoskim i dzieki kursom w TFLS poradziałąm sobie z problemem.

poedy pisze:Zauważ…yłam ż…e to jest częsty problem przy nauce języków. Nie trzeba się wstydzić tylko zacząć coś z tym robić. Mnie do tego przekonała moja koleż…anka. dzięki niej zapisałam się do szkoły- właśnie do TFLS. Dopiero Oni pomogli mi przełamać tą barierę i wreszcie zaczęłam mówić po angielsku.

Anette1980 pisze:Też… miałam podobny problem. Duzo rozumiałam ale jak przyszło mi co powiedziec po angielsku to juz był problem :(. Było mi wstyd jak wyjezdzałam na wakacje i nic nie mogłam z siebie wydusic jak ktos zapytał. Po namowach przyjaciela zapisałam sie to szkoły TFLS. Miałam zajęcia w poniedziałki w środy z polskim lektorem a w piątki dostałam dodatkowe zajecia z nativem. Teraz jestem po 3 semestrach i zaczynam własnie 4. Przełamałam strach, wstyd i moge spokojnie porozmawiac. Moge polecic kazdemu kto ma takie problemy jak ja z językiem.


ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
[/quote][/quote]
lari4
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: oriel » 05 mar 2013, 8:45

tatyana pisze:Od trzech tygodni na kursie d FCE mam okazję wypróbować English For you, według mnie oferta warta ceny, tak jak obiecywali polska lektorka próbuje jak najbardziej zrobić z nami róż…ne struktury językowe, byłam już… raz na tych warsztatach w kafejce English for You i jest bardzo przyjazna atmosfera. Zajęcia przy gorącej herbacie bardzo klimatyczne, a native ciekawie poprowadził dyskusję, szkoła przyjazna słuchaczowi i pomimo ż…e ludzi jest tam duż…o to nie czuję anonimowa, pani w sekretariacie pamięta moje imię , to miłe. Najważ…niejsze jednak, ze nauka zawiera sporo konwersacji. Dobry wybór ;)


Chodziłam 10 lat temu do English For You, uczyła mnie Patrycja, w listopadzie wróciłam do tej szkoły i zabawna sprawa, gdyż… znowu trafiłam do Patrycji, uczy mnie już… inny Native, mam Amerykanina Andrew. Jakość szkoły pozostaje niezmienna od lat, system też…. Czyli współpraca dwóch lektorów w jednej grupie. Kafejka ciekawa opcja, moż…na porozmawiać sobie po angielsku z Nativami tak za free, tak freestylowo
oriel
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: smith3 » 05 mar 2013, 19:38

Praktyka praktyką ale szkoła musi być. Oczywiście najlepiej taka która zna się na nauczaniu, taka w której pracują lektorzy z wykształceniem i wielolenią praktyką a nie studenci... Dlatego ja wybrałam szkołę TFLS. Uwazam ze dokonałam właściwego wyboru :hura:

lari4 pisze:Praktyka czyni misztrza. Ja tez tak kiedys miałam z włoskim i dzieki kursom w TFLS poradziałąm sobie z problemem.

poedy pisze:Zauważ…yłam ż…e to jest częsty problem przy nauce języków. Nie trzeba się wstydzić tylko zacząć coś z tym robić. Mnie do tego przekonała moja koleż…anka. dzięki niej zapisałam się do szkoły- właśnie do TFLS. Dopiero Oni pomogli mi przełamać tą barierę i wreszcie zaczęłam mówić po angielsku.

Anette1980 pisze:Też… miałam podobny problem. Duzo rozumiałam ale jak przyszło mi co powiedziec po angielsku to juz był problem :(. Było mi wstyd jak wyjezdzałam na wakacje i nic nie mogłam z siebie wydusic jak ktos zapytał. Po namowach przyjaciela zapisałam sie to szkoły TFLS. Miałam zajęcia w poniedziałki w środy z polskim lektorem a w piątki dostałam dodatkowe zajecia z nativem. Teraz jestem po 3 semestrach i zaczynam własnie 4. Przełamałam strach, wstyd i moge spokojnie porozmawiac. Moge polecic kazdemu kto ma takie problemy jak ja z językiem.


ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
[/quote][/quote] :hura:
smith3
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: tryfg » 05 mar 2013, 21:20

Marlena Balicka pisze:Moje zdanie jest następujące, wszystko bardzo zależ…y od naszych oczekiwań w zakresie języka , zależ…y takż…e na jakiego lektora trafisz. Dlatego też… ocena jednej szkoły językowej moż…e róż…nić się. Najkorzystniej zawsze jest podpytać znajomych, potem natomiast dodatkowo zweryfikować ocenę na forach. Tak właśnie uczyniłam .Należ…y oczywiście z wyważ…eniem podchodzić do ocen skrajnych. Ja w Warszawie miałam styczność ze szkołą OK, a takż…e z English FOr You, pierwsza przygotowała mnie do matury, natomiast do English For You wybrałam gdyż… bardzo zależ…ało mi konwersacjach i moż…liwości podszkolenia się w mówieniu. Trafiłam na fajnych Nativów, Chrisa z Australii oraz Travisa i Chada z USA. Polska lektorka Beata strała sie natomiast powalczyć z gramatyką.Wiem, ż…e szkoła ANY ma generalnie dobrą ofertę, gdyż… chodziła tam siostra


Oczywiście bardzo wiele zalezy od lektora, wiem ż…e w English For You pracuje dobra kadra, wielu rzeczywiście bardzo długo. Szkoła oferuje dobre rozwiązania jezykowe, gdzie za rozsądną kasę moż…na rozsądnie nauczyć się języka. Zwłaszcza ż…e przynajmniej 50 procent zajęć ma Native Speaker, więc sprawa warta gry. Grupy dobrze dobrane wiekiem, nie ma opcji nastolatek i osoba dorosła. Mówi się na zajęciach i to sporawo
tryfg
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: adder11 » 08 mar 2013, 10:49

Warto czasami troszkę dopłacić i chodzić do mniejszej grupy, jest to zwyczajniej bardziej wydajne
adder11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: frter » 10 mar 2013, 11:59

To fakt, ale jeż…eli mamy ograniczony budzet to co robić ???
frter
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: drektu4 » 14 mar 2013, 11:58

Ja teraz zaczynam sobie myśleć o kursach wakacyjnych, czas szybko leci, choć jeszcze śnieg za oknem, co polecacie ???
drektu4
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: orelww » 16 mar 2013, 11:09

To jest jeszcze trochę czasu do wakacji
orelww
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Arek66 » 17 mar 2013, 14:02

drektu4 pisze:Ja teraz zaczynam sobie myśleć o kursach wakacyjnych, czas szybko leci, choć jeszcze śnieg za oknem, co polecacie ???


http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
Wybierz sam, ja chodzę do TFLS, która oferuje bardzo interesujące zajęcia dla firm. Mają atrakcyjne ceny i zniż…ki dla stałych klientów.
Arek66
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: bogna2 » 18 mar 2013, 10:41

Postawiłam osobiście na English For You. Kilka osób z mojej firmy wybrało tę szkołę językową, miałam więc wiadomości z pierwszej ręki. Po semestrze nie zawiodłam się. Konwersacje dominowały, a native speakers ( z róż…nych krajów) ciekawie ciągnęli rozmowy, oczywiście z polską lektorką było trochę gramatyki i pisania, ale jak ktoś chce posługiwać się jezykiem w mowie to English For you jest leaderem, gdyż… native nie jest od czasu do czasu, lecz połowa kursu jest robiona z osobą anglojęzyczną.
Jak widać w rankingach w necie English For You jest wysoko.
http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/
bogna2
 

Re: British School

Postautor: siggi22 » 18 mar 2013, 11:10

emil_ka pisze:ja uczęszczałam na zajęcia do British School http://www.bs-ict.pl/oferta.html i wszystkim spokojnie mogę polecić tą szkołę, zajęcia prowadzone skuteczną metodą komunikatywną, co przy nauce języka jest najważ…niejsze


Na czym dokładnie polega ta metoda, czym róż…ni się od klasycznej
siggi22
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: zyrafa33 » 18 mar 2013, 14:21

faktycznie

Arek66 pisze:
drektu4 pisze:Ja teraz zaczynam sobie myśleć o kursach wakacyjnych, czas szybko leci, choć jeszcze śnieg za oknem, co polecacie ???


http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
Wybierz sam, ja chodzę do TFLS, która oferuje bardzo interesujące zajęcia dla firm. Mają atrakcyjne ceny i zniż…ki dla stałych klientów.
zyrafa33
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: muniolusek34 » 18 mar 2013, 18:45

Ja korzystałem z rankingu speak-point
http://www.speak-point.pl/
Chodzę do TFLS i jest spoko, dostałem darmowy kurs drugiego języka.
W tej szkole pracują profesjonaliści, polecam TFLS
muniolusek34
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: anert » 18 mar 2013, 19:20

bogna2 pisze:Postawiłam osobiście na English For You. Kilka osób z mojej firmy wybrało tę szkołę językową, miałam więc wiadomości z pierwszej ręki. Po semestrze nie zawiodłam się. Konwersacje dominowały, a native speakers ( z róż…nych krajów) ciekawie ciągnęli rozmowy, oczywiście z polską lektorką było trochę gramatyki i pisania, ale jak ktoś chce posługiwać się jezykiem w mowie to English For you jest leaderem, gdyż… native nie jest od czasu do czasu, lecz połowa kursu jest robiona z osobą anglojęzyczną.
Jak widać w rankingach w necie English For You jest wysoko.
http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/


W sumie mnie nie dziwi, ż…e English For You plasuje się wysoko w róż…nych zestawieniach, osobiście uważ…am, ż…e tak długi staż… i jednak koncentracja tylko na języku angielskim to atuty szkoły. Ja miałem moż…liwość wykorzystania zajęć z osobami anglojęzycznymi, przygotowali mnie najpierw do FCE, następnie do CAE. Grupy były dobrze dobrane. W obu przypadkach polską lektorka była Patrycja Jeziorek z 11 letnim staż…em w tej szkole. Najlepsza Nativka to Mary, pracuje też… chyba z 10 lat. Dobrze się dogadywali !
anert
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: tutii11 » 18 mar 2013, 21:00

drektu4 pisze:Ja teraz zaczynam sobie myśleć o kursach wakacyjnych, czas szybko leci, choć jeszcze śnieg za oknem, co polecacie ???


Kiedyś chodziłem do Angloschool i było całkiem, całkiem
tutii11
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: bargyy » 18 mar 2013, 21:39

Wiem ż…e w TFLS tez organizowane są w lato szybkie kursy angielskiego

ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
bargyy
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości