Szkoły językowe w Krakowie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły językowe w Krakowie

Postautor: ja:) » 22 lut 2006, 14:56

Szukam dobrej szkoły językowej w Krakowie... Byłam już… w kilku, ale mam jeden mętlik w głowie, prawdę mówiąc!!! proszę, napiszcie do której warto chodzić, a ktorej lepiej unikać!!! Dzięki za pomoc!!
ja:)
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2006, 0:00


Re: Szkoły językowe w Krakowie

Postautor: maaaggg » 14 wrz 2006, 13:58

ja tez polecam World , bardzo fajna szkolka, mila atomsfera i naprawde profesjonali lektorzy!
maaaggg
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2006, 23:00

Re: Szkoły językowe w Krakowie

Postautor: wincenty » 18 maja 2007, 17:09

też… przypadkowo przeczytałem o przywłaszczeniu nienależ…nych pieniędzy przez SJO EMPIK. Okazuje się, ż…e tak dzieje się nie tylko w Krakowie, ale też… i w Słupsku. Sam walczę o odzyskanie pieniędzy i wciąż… dostaję z warszawskiej centrali jakieś bzdurne pisma, a mamony nie oddają. Jestem zdesperowany i zdecydowany na skierowanie sprawy do sądu, tak dla zasady. A tak pięknie "głaskali" we wrześniu i namawiali na kredyt nawet. A tak naprawdę to i tak wiedzieli, ż…e dla nich jestem wyłącznie dostarczycielem gotówki. Po nowym roku zmieniła się po wielkich zwodzeniach lektorka w grupie (BEZNADZIEJA) i to spowodowało moją rezygnację. Znajomi potwierdzają drastyczne obniż…enie poziomu nauki w SJO EMPIK - NIE POLECAM TEJ SZKOLY, WIELKA SCIEMA, OSZUSTWO I NACIAGANIE.
wincenty
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

MWhMUavOWOFW

Postautor: Valinda » 05 lut 2014, 13:23

Kudos! What a neat way of thnnkiig about it.
Valinda
 


Re: Szkoły językowe w Krakowie

Postautor: KevinNash » 06 mar 2020, 12:07

Najlepiej po prostu iść do prywatnego korepetytora. On na pewno powinien skutecznie pomóc! Zajęcia w grupach nich nie dają!
__________________________________
pisaniepracmagisterskich.info.pl
Awatar użytkownika
KevinNash
junior fellow
 
Posty: 228
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:44

Re: Szkoły językowe w Krakowie

Postautor: Peter666 » 02 sie 2020, 14:58

ja od roku ucze sie w #AngielskiNaWynos by CHOICES i jestem mega zadowolony, super kadra i mega interesujace zajcia. a i korzystaja z ekstra intuicyjnej platformy (nawet moja mama zaczela sie u nich uczyc na A1!).

zobaczcie ich stronke: https://choices.com.pl/kursy/
Peter666
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2020, 14:26

Re: Szkoły językowe w Krakowie

Postautor: Jedrzejgra » 17 kwie 2021, 8:41

Super szkoła języka angielskiego w Krakowie https://mak.edu.pl/
Jedrzejgra
newbie
 
Posty: 30
Rejestracja: 02 maja 2019, 16:09



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości