biochemia tłumaczenie

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

biochemia tłumaczenie

Postautor: Promina71 » 05 maja 2015, 16:52

Witam serdecznie, napisałem pracę licencjacką z biochemii. Chcę kontynuować studia w UK, ale wymagają przedstawienia właśnie pracy. I choć mój angielski jest ok, tak mi się wydaje przynajmniej, nie jestem w stanie dobrze tego przetłumaczyć. Potrzebuję więc kogoś, kto podjąłby się takiego wyzwania jak tłumaczenia specjalistyczne. Tylko czy to w ogóle możliwe w takim temacie? Pytałem kilka osób, ale nikt się nie chce podjąć. W mowie potocznej na pewno będę mieć trudności na początku rozmawiać w tym temacie, co tu dopiero mówić o tłumaczeniu pracy. Może ktoś jest w stanie ogarnąć temat???
Promina71
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2014, 22:37


Re: biochemia tłumaczenie

Postautor: Goscislawa81 » 05 maja 2015, 17:49

Witaj, musisz poszukać jakieś firmy, która profesjonalnie zajmuje się tłumaczeniami, nie możesz pozwolić sobie na jakiegoś amatora, jeśli od tego zależy twoja przyszłość. Jeśli jesteś z dużego miasta, rozejrzyj się u siebie, może tam będziesz miała jakieś centrum tłumaczenia, a jeśli nie, to zobacz w internecie, tam powinno być sporo firm, zajmujących się takimi tłumaczeniami. Dobrze, że to na angielski, a nie np. na fiński:-)
Goscislawa81
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2014, 12:06

Re: biochemia tłumaczenie

Postautor: Najozella2632 » 05 maja 2015, 19:20

Witaj, napewno mój poprzednik ma 100 % rację takie już prace jak Twoja wymagają pewnego i znającego się na rzeczy tłumacza, napewno sieć zapewni Ci do wyboru kilka biur, które nie zawiodą Cię i tłumaczenie będzie szybkie , a solidne.
Najozella2632
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2014, 19:26

Re: biochemia tłumaczenie

Postautor: ProTerry1759 » 05 maja 2015, 20:15

Witaj, zgadzam się w stu procentach z moimi przedmówcami. Od tego tłumaczenia zależy Twoja przyszłość, więc musisz postawić na prawdziwych profesjonalistów. Poszukaj w internecie firmy zajmującej się tłumaczeniami i mającej w swojej ofercie tłumaczenia specjalistyczne. Na pewno kogoś znajdziesz, zwłaszcza, że chodzi o język angielski. Powodzenia!
ProTerry1759
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:16

Re: biochemia tłumaczenie

Postautor: ekokirstie1362 » 09 maja 2015, 8:52

Słuchaj, w każdym wiekszym mieście są specjalnie biura tlumaczeń. Wystarczy podejsć i zapytać :). Angelki to akurat najbardziej chodliwy jezyk, więc bedzie najtaniej, ale z drugiej strony może to zabrać wiecje czasu. Poza tym mozesz tez poszukać w necie, wiele firm robi takie tłumaczenia własnie za pośrenictwem sieci - ja tak robiłam gdy potrzebny mi był pilnie tlumacz polsko rosyjski i udało się szybko załatwić sprawę :).
ekokirstie1362
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 06 lut 2014, 18:07

Re: biochemia tłumaczenie

Postautor: 123tlumacz » 07 lut 2016, 20:53

Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniach z zakresu biologii, biochemii i biotechnologii. Zachęcam do kontaktu. Więcej informacji: https://123tlumacz.pl/angielski/
Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl

https://123tlumacz.pl/
123tlumacz
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 07 lut 2016, 18:13




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości