Opis miasta państwa

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Opis miasta państwa

Postautor: Visitor » 29 maja 2006, 19:40

Witam musze opisać taki jakby email do kolegi opisujac moj kraj i miasto, oczywicie po angielsku. Czy moż…e ktoś przetłumaczyć?

Polske zamieszkuje około 38 milionów ludności, przyczym zamieszkują ją inne narodowości. Mój kraj graniczy z Niemcami, Czechami, Słowakami, Białorusinami, Ukraińcami, Litwinami i Rosją( obwód kalingradzki). Mamy dostęp do morza, które nazywa się morzem Bałtyckim. Mamy piękne góry położ…one na południu kraju. Najdłuż…sza rzeką jest Wisła
Moje miasto Białystok, lezy na wschodze kraju i zamieszkuje ją około 300 tysieczne mieszkańców. Mamy piękny pałac branickich, oraz stary kościół "czerwony" mający około 102 lat. Najpopularniejszym miejscem jest park zwany plantami. Moż…na tam w spokokoju odpocząć, poczytać książ…ke i popatrzeć na kolorowe fontanny. Mam nadzieje Danielu, ż…e spodoba Ci się ten email.
Visitor
 


Re: Opis miasta państwa

Postautor: morganx » 29 maja 2006, 20:06

wyjdzie Ci to tylko na dobre jesli sprobujesz napisac to samemu, a potem wkleisz tu do sprawdzenia.
morganx
junior fellow
 
Posty: 195
Rejestracja: 07 kwie 2004, 23:00



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości