Regulamin forum - przeczytaj zanim coś napiszesz

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Regulamin forum - przeczytaj zanim coś napiszesz

Postautor: xeo » 18 gru 2007, 18:31

Regulamin forum

1. Moż…esz wyraż…ać każ…dy pogląd dopóki nie jest on pełen nienawiści lub celowo złośliwy.

2. Zakaz pisania treści o podłoż…u rasistowskim, seksistowskim, politycznym, religijnym i wulgarnym.

3. Jeśli nie zgadzasz się z jakąkolwiek opinią, a zamierzasz odpisać, zrób to w cywilizowany sposób z zachowaniem kultury.

4. Odpowiadaj konkretnie na pytanie w temacie zachowując zbędne komentarze dla siebie, forum nie służ…y do pisania o innych uż…ytkownikach, których i tak nie znasz.

5. Tolerujemy tylko konstruktywna krytykę, popartą konkretnymi argumentami.

6. Zawsze szanuj innych uż…ytkowników, po drugiej stronie kabla siedzi człowiek, nie potrzebujemy tutaj osobistych waśni.

7. Zakaz wszelkiego rodzaju reklamy (własna działalność, linki itp.) w postach i sygnaturkach (nie dotyczy angielski.edu.pl i portali partnerskich), ofert sprzedaż…y, prób szantaż…u, piractwa, linków o treści erotycznej itp.

8. Pamiętaj, aby posty pisać jasno i konkretnie w celu uniknięcia wszelkich niejasności bądź dwuznaczności, a co za tym idzie niepotrzebnych nieporozumień.

9. Pamiętaj, ż…e każ…dy uż…ytkownik interpretuje daną treść (i jej ton) na swój (niekoniecznie zgodny z prawdą) sposób, nie bierz wszystkiego na serio. Każ…de forum traktuj z przymruż…eniem oka i zdrowym dystansem.

10. Zakładając nowy wątek umieść go w odpowiedniej kategorii oraz postaraj sie jak najlepiej sprecyzować temat co ułatwi przeglądanie forum. Wszelkiego rodzaju tematy "please help, jak to przetłumaczyć, pomóż…cie, tylko dwa zdania" niczego nie precyzują.

11. Nie udawaj kilku osób na raz pisząc jako anonimowy gość, to jest bardzo łatwe do wykrycia przez administratorów/moderatorów, dla nich nigdy nie jesteś anonimowy.

12. Publikowanie cudzych materiałów jest zabronione! Mechaniczne przepisywanie haseł z innych słowników moż…e być naduż…yciem prawa do cytatu oraz prawa autorskiego (http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie). NIE KOPIUJ CUDZEJ WŁASNOŚCI! Jeż…eli zauważ…ysz przypadek naruszania praw autorskich - zgłoś go redakcji portalu angielski.edu.pl

13. Złamanie któregokolwiek punktu regulaminu jest równoznaczne z otrzymaniem bana i usunięciem postów lub całego wątku.

14. Nie miej ż…alu do administratorów, ż…e zostałeś zbanowany, taka ich rola, bez powodu tak by się nie stało.

15. Decyzja o usunięciu postów/wątku bądź zbanowaniu uż…ytkownika następuje bez ostrzeż…enia, jest ostateczna i nie podlega dyskusji.

16. Redakcja portalu angielski.edu.pl zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26


Re: Regulamin forum - przeczytaj zanim coś napiszesz

Postautor: alvinrr » 20 mar 2019, 14:42

I 100% agrees with the Forum Rules.
You can Download and Play free games on your PC. Check out granny horror game online
Awatar użytkownika
alvinrr
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 03 sty 2019, 10:46


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości