[Współpraca] Znasz język angielski ? Zapraszam do współpracy

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

[Współpraca] Znasz język angielski ? Zapraszam do współpracy

Postautor: biznesnet » 02 maja 2014, 10:27

Witam !

Szukam osoby, która bez ż…adnym problemów włada językiem angielskim. Szczególnie zależ…y mi na pisowni, aby dana osoba nie miała problemów w tłumaczeniu z języka polskiego na angielski. Również… zależ…y mi na współpracy z osobą, która dysponuje odpowiednią ilością wolnego czasu. Zależ…y mi aby teksty były pisane poprawnie zarówno stylistycznie jak i gramatycznie. Nikt nikogo nie będzie pośpieszał.

Tworzę biznes oparty na PPA czyli mój serwis będzie zarabiał na uploadingu czyli będę udostępniał pliki, które będzie moż…na pobrać z mojego serwisu. Serwis będzie działał wyłącznie w wersji angielskiej dlatego też… szukam osoby młodej, rozwijającej się, (moż…e być zarówno starsza tutaj nie ma ż…adnych ograniczeń) która chciałaby nawiązać ścisłą współpracę z moją osobą.

Co oferuje w zamian ?

Moż…emy nawiązać ścisłą współpracę, czyli podział w zyskach, które będzie generował mój serwis, reklama w serwisie, która będzie promowała ową osobę i jej usługi i ewentualnie jestem w stanie zapłacić 50 zł na miesiąc. Wiem ż…e pieniądze są bardzo małe, ale nie jestem człowiekiem, który koloryzuje i obiecuje złote góry. Dopiero zaczynam i za nim będę zarabiał "lepsze" pieniądze mogę jedynie zaproponować powyż…sze warunki. W przyszłości jeż…eli serwis będzie się rozwijał tak jak sobie to założ…yłem oczywiście kwestia pieniędzy na pewno wzrośnie. Na chwile obecną po prostu na nic innego mnie nie stać.

Dlatego szukam wyłącznie osób, które będą chciały wziąć udział w bardzo ciekawym projekcie i które będą są w stanie zaakceptować powyż…sze warunki współpracy. Więcej informacji udzielę osobiście po skontaktowaniu się z moją osobą.

Zainteresowane osoby bardzo proszę tylko i wyłącznie o kontakt e-mail:

E-mail: inwesgroup@gmail.com

Pozdrawiam
biznesnet
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2014, 10:07





Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości