Garnitur pana młodego??

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Garnitur pana młodego??

Postautor: Visitor » 05 cze 2005, 14:09

Cześć,
Mógłby mi ktoś podać specjalne określenie dla ubrania pana młodego? Na zdjęciu wygląda jak zwykła marynarka (garnitur) jednak nasza nauczycielka podała inne określenie niż… "suit". Poza tym jak się nazywa kapelusz noszony przez pana młodego, po polsku to się chyba cylinder nazywa, ale nie jestem pewna:-)) Dzięki za odpowiedź.
Visitor
 


Re: Garnitur pana młodego??

Postautor: Visitor » 05 cze 2005, 15:07

,,, ten garnitur - TUXEDO- tak bylo w Faimily Album the Usa, a ten kapelusz to moze - a bowler hat .... ona
Visitor
 

Re: Garnitur pana młodego??

Postautor: Man_at_work » 05 cze 2005, 20:36

Tuxedo oznacza tylko marynarkę tzw. dinner jacket. Bowler hat to melonik a nie cylinder. Jęśli pan młody jest ubrany we frak i cylinder to: tail coat and top hat


Pozdrawiam
Man_at_work
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Garnitur pana młodego??

Postautor: Visitor » 06 cze 2005, 6:25

... dobrze, ze wiesz czleku, ale w tej ksiazce pan mlody byl lYSIEJACY I i nie nijmlodszy i nie zalozyl fraka, ani tym bardziej cylidra, wiedzialam, ze to bowler hat to nie cylindre !!!!! ... milego dnia ona ... a muszka to bow tie, a paNNA MOLODA JAJK JEST MLODA TO MA VEIL, A SUKNIA NAZYWA SIE - A GOWN, I PANNA MLODA ZAKLADA - SOMETING NEW, STH BORROWED, STH OLD, STH BLUE- TAKA JEST RADYCJA , CO MI SIE NIEZMIERNIE PODOBA ..... ALE JAK JA MOWIE, JAK KTOS CHCE TO MOZE TEZ POD GRUSZA I FRAKI NIE SA POTRZEBNE.....
VEILE I FRAKI I GOWNY TO DLA MLODYCH .... ONA
Visitor
 


Re: Garnitur pana młodego??

Postautor: Mitka » 25 lut 2021, 19:41

Moim zdaniem najważniejsze są garnitury ślubne. Ślub jest często najważniejszym wydarzeniem w naszym życiu, także każdemu zależy na tym żeby wyglądać jak najlepiej, także moim zdaniem tutaj nie ma co się hamować i trzeba znaleźć ubiór idealny dla siebie.
Mitka
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 sty 2021, 16:04

Re: Garnitur pana młodego??

Postautor: status » 16 cze 2021, 12:48

Słuchajcie mam problem, potrzebne mi są spodnie XXL w kolorze szarym i niestety nie mogę znaleźć takich w żadnym sklepie stacjonarnym. Czy znacie może jakiegoś krawca albo sklep internetowy gdzie mogę takie spodnie kupić?
status
junior fellow
 
Posty: 137
Rejestracja: 16 cze 2021, 9:29



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości