Herbata sypana

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Herbata sypana

Postautor: Visitor » 29 lip 2005, 21:27

Jak powiedziec - herbata sypana po angielsku?
Visitor
 


Re: Herbata sypana

Postautor: Visitor » 29 lip 2005, 22:16

- hetbata po turecku !
(inaczej: herbata plujka)
Ha, ha
Visitor
 

Re: Herbata sypana

Postautor: Visitor » 29 lip 2005, 22:26

loose
Visitor
 

Re: Herbata sypana

Postautor: Megatester » 22 sty 2021, 11:30

Mam trochę inne zagwozdkę z herbatą, ale nie będę nowego tematu zaczynać. Mianowicie mam problem z wymową słowa tea. Wiem, że śmieszne może, ale naprawdę. Słucham translatora Google jak wymawia po kliknięciu głośnika. Potem próbuję powtórzyć i mi to strasznie brzmi. No nie potrafię po prostu. Jak sobie z tym poradzić. Ogólnie mój angielski jest dość mizerny w wymowie, ale komunikatywny. Przy czym cały czas się uczę. Teraz słowo herbata mi jest potrzebne ze względu na pracę w sklepie internetowym z herbatą z różnych stron świata. Czasami trzeba z kimś pogadać po angielsku, a nie chcę wzbudzać uśmiechu jak wymawiam podstawowe słowo herbata po angielski.
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11

Re: Herbata sypana

Postautor: stonoga » 01 mar 2021, 20:06

A czym najbardziej lubicie słodzić herbatę? Ja kiedyś słodziłam ją cukrem, ale już od kilku lat regularnie używam miodu ;) Taka herbata z miodem jest o wiele lepsza ;) Najbardziej do herbaty lubię miód nektarowo spadziowy, który zamawiam sobie zazwyczaj w sklepie internetowym Świat Miodów. I Wam polecam się tam rozejrzeć ;)
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: Herbata sypana

Postautor: magda21_ » 20 sty 2022, 12:54

Polecam Wam zapoznać się z ofertę herbatek konopnych na https://www.alba-hemp.com/oferta/zywnos ... a-konopna/, mają duży wybór :)
magda21_
greenhorn
 
Posty: 97
Rejestracja: 04 gru 2020, 11:47



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości