Prosze przetłumaczcie na angielski uż…ywając prostych czasów

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Prosze przetłumaczcie na angielski uż…ywając prostych czasów

Postautor: Visitor » 18 gru 2005, 16:27

Droga Marto!
Na poczatku mojego listu chciałabym cie gorąco pozdrowić. Długo nie pisałam do Ciebie, ale to dlatego, ż…e miałam duż…o kłopotów. Tata dostał nową prace w Niemczech w Boltenhagen. I chce ż…ebyśmy przeprowadzili sie z nim do nowego domu. Próbowałam go namówić zeby zmienił decyzje, ale nadaremno.
Dzisiaj pisze do Ciebie już… z Niemiec. Mieszkam w pięknym, duzym domu nad morzem. Dom jest dwópiętrowy, z duż…ymi oknami i ładnym tarasem. Zawsze o takim marzyłam. Mam nawet swój własny pokój. Bardzo mi sie tu podoba. Poznałam duż…o ciekawych ludzi. Jedną z tych osób jest Muschi. Brdzo fajna dziewczyna. To własnie dzieki niej szybko zaklimatyzowałam sie w tym nowym otoczeniu. Ona nawet umi mówić po Polsku. Poza tym chodze do szkoły niemieckiej i nawet nieźle mi idzie nauka. Nawet nie wiesz jak pięne jest niebo wieczoram nad morzem gdy zachodzi słońce. I chodź bardzo tęsknie za kolezankami z Wałbrzycha to jednoczesnie jestem tu szczęsliwa.
Mam nadzieje, ze na wakacje zamiast jechać do Polski na kolonie to przyjedziesz do mnie. Wspólnie spędzimy ten czas w moim nowym domu bo mam ci duż…o do pokazania i powiedzenia.Chciałabym zebys szybko odpisała mi na mój list.


Ps. Pozdrów swoją cała rodzine i brata, oraz zastanów sie nad moja propozycja. Dozobaczenia
Visitor
 


Re: Prosze przetłumaczcie na angielski uż…ywając prostych czasów

Postautor: Visitor » 18 gru 2005, 19:34

Dear Marta,
I have not written because I had many problems. My father got a new job in Boltenhagen in Germany. He wants we would move to a new house with him. I tried to talk into changing this decision but in vain.
Today I am writing to you from Germany. I live in a beautiful big house next to the sea. This is a storeyed house with large windows and a nice terrace. I have always dreamt of such a house. I have even my own room. I like to be there. I have met a lot of interesting people here. One of these is Muschi. She is a very kind girl. Thanks to her I got accustomed to this new situation more quickly. She can speak Polish. Besides I go to German school and my learning is going fairy well. You cannot imagine how beautiful the sky is at the seaside when the sun goes down. Although I miss my friends from Wałbrzych I can also say that I am happy here.
I hope that instead of going on holiday camp you will visit me here. We will spend this time together in my new house as I have a lot of things to show and tell you.
Write me soon!!
Love
.................

Ps. Give my regards to your family and brother as well as think my invitation over.
See you!!!
Visitor
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości