bardzo prosze o prztluaczenie z pl na francuski z gory dziek

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: bardzo prosze o prztluaczenie z pl na francuski z gory dziek

Postautor: Visitor » 25 gru 2005, 19:29

moj tydzien
Od poniedzialku do piatku moj dzien wyglada bardzo podobnie. w poniedzilek zaczynam lekcje o 8.30 a koncze o 13.00. potem warcam do domu , jem obiad i najcześciej sie ucze. wtorek to moj ulubiony dzien poniewaz mam lekcje j. francuskiego, ktory kocham.Lekcje sa zawsze bardzo ciekawe i inspirujące.We wtorki koncze lekcje o 14.00 a pozniej o 16.00 mam korepetycje z j.angielskiego. Srode takze bardzo lubie bo znow mam lekcje j. francuskiego. niestety wracam do domu pozno i jestem zmeczona. w srody ucze sie historii na korepetycje i innych przedmiotow maturalnych. w czwartki mam lekcje od 9.25 do 14.45, a o 18.15 mam korepetycje z historii. Do domu wracam pozno i ucze sie jeszcze na wos. w piatek mam 6 godzin od rana. popoludniu odpoczywam po calym tygodniu. Czasem wychodze z przyjaciolmi do pubu. w soboty spie do poludnia, potem sprzatam moj pokoj, a wieczorem ucze sie lub wychodze na dyskoteke lub spotykam sie z chlopakiem.Czasem ide na basen lub jezdze konno jak jest cieplo. w niedziele takze wstaje pozno, ide do kosciola, a wieczorem ucze sie. Tak wyglada moj tydzien w roku szkolnym. W wakacje jest o wiele ciekawszy:)[/quote][/quote]
Visitor
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości