Poprosze o przetłumaczenie z** P O L S K I E G O na W Ł O S

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Poprosze o przetłumaczenie z** P O L S K I E G O na W Ł O S

Postautor: Visitor » 10 sty 2006, 9:50

Czesc Francesco.Ciesze sie ze u Ciebie wszystko wporządku,mam nadzieje ze CI sie podobalo w Polsce.Ja mam problemy w pracy,szef zapytal mnie czy mam zamiar wyjeż…dzac jeszcze,postawił mi ultimatum!jesli chcę u niego pracowac musze załozyc swoja działalnosc(firmę) taką jak mialem wczesniej i opłacać wszystko co z Tym związane +ubezpieczenie.co sie wiąż…e z Tym ze nie będę mógł wyjeż…dzac na dłuż…ej do Ciebie tak jak wczesniej:(moż…e tak na 2tygodnie najdłuzej.Chcialbym bysmy razem wybudowali ten basen.ale mój szef przekreśla moje plany i wakacje np.(Porto Cesareo)w Italii.........Jak by byla moż…liwosc załatwienia stałej legalnej pracy tam u Ciebie w Minervino lub w okolicach,to wyjechałbym i przyjezdż…ałbym tylko raz na jakis czas do Polski.Zapisuje sie na naukę jezyka Włoskiego.Napisz mi wszystkie adresy do Twoich znajomych,szczególnie do Pasquala"Bar Sciavo"Pozdrowienia dla Calej Rodziny.i wszystkich Twoich przyjaciół i znajomych których znam.
Visitor
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości