Proszę o przetłumaczenie poniż…szego tekstu mniej więcej....

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Proszę o przetłumaczenie poniż…szego tekstu mniej więcej....

Postautor: Visitor » 28 sty 2006, 10:33

Witam. Bardzo przepraszam za kłopot, ale czy ktoś mógłby mi przetlumaczyć poniż…szy tekst, na język francuski? To moja zadanie, a ja kompletnie nie umiem tego zrobić, nie najlepiej umiem pisać w tym języku. Bardzo proszę o pomoc, to waż…ne, gdyż… zależ…y od tego moja ocena z przedmiotu :) Proszę... I dziękuję z góryt komukolwiek kto moż…e mi pomóc i napisać tlumaczenie na forum lub wysłać na maila Patie18@interia.pl

Moja droga Weroniko...
Niedziela, 21 stycznia

Przepraszam, ż…e tak długo się nie odzywałam, ale miałam wiele spraw na głowie. Co tam słychać u Ciebie? Jak szkoła?
W Krakowie nic się nie zmieniło. Wciąż… miasto tętni ż…yciem. Często chodzę do muzeów i teatrów. Wieczorem, w środę wybrałam się na spektakl w teatrze J. Słowackiego pt. "Miarka za miarką" Szekspira. Jak przyjedziesz do Krakowa, wybież…emy się napewno na jakieś przedstawienie.
W Krakowie pogoda jest niesprzyjająca, tak jak i w całej Polsce. Od kilku dni utrzymują się bardzo niskie temperatury, nawet do -25*C, jak i więcej. Kilka dni temu, trochę popadał śnieg, a teraz jest mroźno lecz czaami na niebie zawita słońce.
Akutalnie wciąż… chodzę do szkoły, ferie mamy dopiero od 13 lutego. Mam zamiar wyjchać w Tatry i przypomniec sobie jak sie jeździ na nartach, oraz nauczyć się jazdy na snowboardzie. Wyjeż…dzam wraz ze znajomymi, więc jeż…eli miałabyś ochotę, moż…esz jechać z Nami.
To chyba na tyle nowości, mam nadzieję, ż…e zobaczymy się wkrótce. Serdecznie pozdrawiam i caluję.
Visitor
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości