Bardzo prosze o pomoc - to wazne!!!

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Bardzo prosze o pomoc - to wazne!!!

Postautor: Visitor » 15 lut 2006, 21:09

Witam wszystkich. Mam ogromny problem z językiem angielskim. Muszę napisać wypracowanie o przyszłości, ale niestety nie potrafię:-( Nie wiem jakie czasy są odpowiednie. Nie chcę nikogo wykorzystywać, ale bardzo proszę o pomoc. Jeż…eli mozecie poprawcie moje bledy i prosze o podpowiedzi!!!!!!!
Zaczałem tak:
I chose the second subject about my vision world in the future, because I think it is very interesting. I think that the life will be completely other (za 50 lat). We will have got computers in the school, maybe teachers will be ours friends.The people will be tolerant and NIE BĘ DZIE WOJEN( will not ...??? wars???). Ludzie będą pomagać sobie nawzajem. Myśliwi nie będą polować na zwierzęta. Firmy kosmetyczne nie będą testować kosmetyków na zwierzętach. Odkryte zostanie lekarstwo na AIDS i inne choroby. In the future will not be homeless people and stray animals. Electronic body music and cyber goth style will be the most popular. Will be the new cars, hardware and other layout.Maybe we will live in other planets...I am not sure, but it is possible. I think that (za 50 lat) will be other, better world.
Wiem, wiem, ze jestem beznadziejny...jak narazie nie mam innego wyjscia, na angielski zapisze sie dopiero w lipcu, a do tej pory musze sie jakos meczyc.
Proszę o pomoc.Bede bardzo wdzieczny.
Z góry dziękuję.
Visitor
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości