Długo nad nim pracowalaś? Szkoliłaś się u fonetyka jakiegoś czy Twój aparat mowy tak łatwo przystosowuje się do obcych akcentów?
Ponoć im jestesmy starsi, tym mniejsze prawdopodobienstwo, ze osoagniemy wymarzony akcent. Więc kujmy ż
elazo poki gorace! 

mówisz jak mój nauczyciel ze szkoły językowej do której chodziłam na zajęcia przed maturą z angielskiego do Pi school , dzięki niej nie miałam żadnych problemów potem na studiach:)co do akcentu jest mega w porządku. Ale faktycznie , bardziej amerykański czy brytyjski
porównaj sobie filmy np świat wg bundych czy np " co ludzie powiedzą " czy "allo allo"- dwa ostatnie to są filmy brytyjskie
z pewnością jakbym tak mówiła to mniej bym się wstydziła rozmawiać z ludźmiUżytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości