Jaka wygodna torba na zajęcia

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: piter2 » 19 lis 2015, 13:13

Cześć. Szukam obecnie wygodnej , w miarę dużej torby na zajęcia na studia. Ewentualnie plecaka. Co możecie mi polecić? Mogę dać więcej ale chcę być pewien,żę torba będzie dobrej jakości.
piter2
newbie

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: jkary » 19 lis 2015, 14:30

Ja ostatnio sobie kupiłem nową torbę i chodzę z tą;
http://www.brandsplanet.pl/torby/763-torba-dakine-passport-1l-strata.html

Jest to juz druga torba tej marki, którą posiadam .Z poprzednią chodziłem prawie 3 lata. Do czasu aż z własnej winy jej nie rozdarłem. Bardzo żałowałem bo gdybym tego nie zrobił to z powodzeniem był chodził z nią jeszcze dłużej. Jest bardzo dobrze wykonana oraz z porządnego materiału. Ciemna tak wiec nie będzie Ci się brudziła.
jkary
newbie

Postautor: guziol » 07 gru 2015, 9:18

Wydaję mi się, że najwygodniejszą opcją byłaby torba na ramię. To że musi być duża to chyba jest oczywiste ale powinna mieć też dużo przegródek dla łatwego posegregowania książek i kieszonki na drobne rzeczy. Bardzo duży wybór torebek różnej maści jest na stronie http://www.domodi.pl z której często korzystam i mogę ja z cała stanowczością polecić. Znalazłam też przykładowe torebki które mogłyby się sprawdzić:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow

Postautor: samoludek26 » 07 gru 2015, 12:17

Torba pierwsza jest bardzo poręczna i elegancka
samoludek26
newbie

Postautor: guziol » 07 gru 2015, 14:09

Ja mam bardzo podobną do tej pierwszej i jak studiowałam to świetnie się sprawdzała przy dużej ilości zeszytów czy książek.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow

Postautor: cofeina9 » 07 gru 2015, 14:45

Plecaki są nie modne więc odpadają. Torba duża i kwadratowa najlepsza. Na allegro spokojnie znajdziesz
Połknij mnie, modlił się w duchu profesor Solanka. Połknij mnie, Ameryko, i natchnij mnie spokojem.
Awatar użytkownika
cofeina9
newbie

Postautor: nataliagli » 12 lip 2016, 6:40

Ja rownież nie przepadam za plecakami. Ostatni plecak miałam jak byłam w liceum. Obecnie wole chodzić z torebką , szczegolnie,ze nie mam aż tylu ksiażek w ostatnim czasie. Zwykle są to dwa zeszyty tak wiec po co mam ze soba tachać plecak?
Torbę zamawiałam sobie na stronie:
http://selino.pl/torba-bawelniana-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-5.html

Jest tam mozliwość zaprojetkwoania sobie torby z włanym napisem. Jestem zadowolona bo jest dobrze wykonana:
Obrazek
Awatar użytkownika
nataliagli
newbie

Postautor: Aomiaka » 14 lip 2016, 8:42

Ja bardzo lubię listonoszki, ale te, które są duże i pomieszczą wszystkie zeszyty, książki i pomoce naukowe. Nie przepadam za zwykłymi kobiecymi torebkami.
Aomiaka
newbie

Postautor: Tekson » 23 sie 2016, 13:39

Ja noszę wszystko w torbie na laptopa bo jest bardzo wygodna.
Tekson
newbie

Postautor: wiolaa7 » 01 lut 2017, 12:48

Radzę wybrać torbę podróżną, taką z komorą na laptopa, najlepiej jakiegoś znanego producenta (polecam RYANAIR i WIZZAIR) - są wygodniejsze, ładniejsze i lepiej wykonane, są też droższe, ale przynajmniej posłużą przez całe studia. Na http://eplecaki.pl widziałam wiele ładnych, porządnych toreb - jeśli jesteście z Poznania, to radzę zamówić w sieci i odebrać w ich sklepie stacjonarnym.
wiolaa7
newbie

Postautor: Lwiątko91 » 02 lut 2017, 14:16

Ja wolę plecak. Torba strasznie obciąża kręgosłup
Lwiątko91
newbie

Postautor: cruella3 » 27 kwie 2017, 11:37

Mi wystarczy torba na laptopa, nie noszę niczego dodatkowego, w niej zmieszczę i laptop wszystkie potrzebne rzeczy
cruella3
greenhorn

Postautor: sody » 17 gru 2018, 23:06

Może coś skórzanego? :papa:

To zależy ilu przyborów używasz, na co dzień. Jeżeli jest masz ich więcej zastanów się nad obszerną torbą na laptop albo jeszcze większą z dodatkowymi kieszeniami. Jeżeli mniej to polecam męskie teczki do pracy w typie neseseru albo aktówki. Ostatnio ładną galanterię widziałem w sklepie https://buccola.pl/ w kategorii toreb męskich ze skóry. Ponadto, mega wygodne uchwyty są dodatkową zaletą, tak aby zapewnić wygodę i łatwość przenoszenia torby weekendowej. Oprócz tego, zapewniają również wygodną skórzaną pasek na ramię do noszenia. Z szerszą częścią górną, aby umożliwić użytkownikowi przenoszenie torby na ramieniu. Męska torba podróżna pasuje jaka widziałem w tym sklepie pasuje do większości rozmiarów kabin samolotowych. Ponadto, firma aby spełnić wymagania klientów postawiła na eleganckie wzornictwo. Męska torba na weekend jest dostępna w dwóch kolorach, w tym w kolorze kasztanowym i czarnym. Długotrwale użytkowane, skórzane torby męskie ze skóry naturalnej pięknie się starzeją. Tworząc z czasem patynę lub charakterystyczny połysk wraz z wiekiem i samoczynnym polerowaniem elementów.

Jeśli zastanawiasz się nad dostawą to już nie musisz. Teraz sklepy internetowe mogą często wysyłać towar w tym samym dniu, w którym został zamówiony. Ewentualnie w pierwszym dniu roboczym. W ten sposób uwalniając się od kłopotliwych i pracochłonnych zapytań o dostawę lub innych powiązanych spraw. Dlatego polecam z czystym sumieniem zakup w sklepie takim jak Buccola. :)
Ostatnio zmieniony 21 gru 2018, 17:30 przez sody, łącznie zmieniany 2 razy.
sody
newbie

Postautor: awesome25 » 19 gru 2018, 13:06

Ja miałam torbę A4 przez ramię.
awesome25
newbie

Postautor: zeberka » 05 lut 2019, 10:44

Uważam, że na uczelnię powinno się nosić już bardziej elegancką torbę. Nie wypada raczej chodzić z materiałowym plecakiem. Ja bym postawiła na skórzaną teczkę - widziałam takie na stronie ADAM BARON i bardzo mi się spodobały. Myślę, że wpadną w oko każdemu, kto ceni sobie elegancję.
zeberka
junior fellow

Postautor: ChokeSlam » 06 lut 2019, 11:23

Najlepiej kupić sobie torbę firmy Nike. One są bardzo wygodne!
Awatar użytkownika
ChokeSlam
newbie

Postautor: mariolachrabaszcz » 06 lut 2019, 16:22

Jestem tego samego zdania.
mariolachrabaszcz
newbie