Jaka wygodna torba na zajęcia

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: piter2 » 19 lis 2015, 13:13

Cześć. Szukam obecnie wygodnej , w miarę dużej torby na zajęcia na studia. Ewentualnie plecaka. Co możecie mi polecić? Mogę dać więcej ale chcę być pewien,żę torba będzie dobrej jakości.
piter2
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2014, 5:30


Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: jkary » 19 lis 2015, 14:30

Ja ostatnio sobie kupiłem nową torbę i chodzę z tą;
http://www.brandsplanet.pl/torby/763-torba-dakine-passport-1l-strata.html

Jest to juz druga torba tej marki, którą posiadam .Z poprzednią chodziłem prawie 3 lata. Do czasu aż z własnej winy jej nie rozdarłem. Bardzo żałowałem bo gdybym tego nie zrobił to z powodzeniem był chodził z nią jeszcze dłużej. Jest bardzo dobrze wykonana oraz z porządnego materiału. Ciemna tak wiec nie będzie Ci się brudziła.
jkary
newbie
 
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, 5:50

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: guziol » 07 gru 2015, 9:18

Wydaję mi się, że najwygodniejszą opcją byłaby torba na ramię. To że musi być duża to chyba jest oczywiste ale powinna mieć też dużo przegródek dla łatwego posegregowania książek i kieszonki na drobne rzeczy. Bardzo duży wybór torebek różnej maści jest na stronie http://www.domodi.pl z której często korzystam i mogę ja z cała stanowczością polecić. Znalazłam też przykładowe torebki które mogłyby się sprawdzić:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: samoludek26 » 07 gru 2015, 12:17

Torba pierwsza jest bardzo poręczna i elegancka
samoludek26
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:44

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: guziol » 07 gru 2015, 14:09

Ja mam bardzo podobną do tej pierwszej i jak studiowałam to świetnie się sprawdzała przy dużej ilości zeszytów czy książek.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: cofeina9 » 07 gru 2015, 14:45

Plecaki są nie modne więc odpadają. Torba duża i kwadratowa najlepsza. Na allegro spokojnie znajdziesz
Połknij mnie, modlił się w duchu profesor Solanka. Połknij mnie, Ameryko, i natchnij mnie spokojem.
Awatar użytkownika
cofeina9
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 gru 2015, 22:21

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: nataliagli » 12 lip 2016, 6:40

Ja rownież nie przepadam za plecakami. Ostatni plecak miałam jak byłam w liceum. Obecnie wole chodzić z torebką , szczegolnie,ze nie mam aż tylu ksiażek w ostatnim czasie. Zwykle są to dwa zeszyty tak wiec po co mam ze soba tachać plecak?
Torbę zamawiałam sobie na stronie:
http://selino.pl/torba-bawelniana-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-5.html

Jest tam mozliwość zaprojetkwoania sobie torby z włanym napisem. Jestem zadowolona bo jest dobrze wykonana:
Obrazek
Awatar użytkownika
nataliagli
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 kwie 2016, 5:34

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: Aomiaka » 14 lip 2016, 8:42

Ja bardzo lubię listonoszki, ale te, które są duże i pomieszczą wszystkie zeszyty, książki i pomoce naukowe. Nie przepadam za zwykłymi kobiecymi torebkami.
Aomiaka
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2016, 7:50

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: Tekson » 23 sie 2016, 13:39

Ja noszę wszystko w torbie na laptopa bo jest bardzo wygodna.
Tekson
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:20

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: wiolaa7 » 01 lut 2017, 12:48

Radzę wybrać torbę podróżną, taką z komorą na laptopa, najlepiej jakiegoś znanego producenta (polecam RYANAIR i WIZZAIR) - są wygodniejsze, ładniejsze i lepiej wykonane, są też droższe, ale przynajmniej posłużą przez całe studia. Na http://eplecaki.pl widziałam wiele ładnych, porządnych toreb - jeśli jesteście z Poznania, to radzę zamówić w sieci i odebrać w ich sklepie stacjonarnym.
wiolaa7
newbie
 
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:09

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: Lwiątko91 » 02 lut 2017, 14:16

Ja wolę plecak. Torba strasznie obciąża kręgosłup
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: cruella3 » 27 kwie 2017, 11:37

Mi wystarczy torba na laptopa, nie noszę niczego dodatkowego, w niej zmieszczę i laptop wszystkie potrzebne rzeczy
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: sody » 17 gru 2018, 23:06

Może coś skórzanego? :papa:

To zależy ilu przyborów używasz, na co dzień. Jeżeli jest masz ich więcej zastanów się nad obszerną torbą na laptop albo jeszcze większą z dodatkowymi kieszeniami. Jeżeli mniej to polecam męskie teczki do pracy w typie neseseru albo aktówki. Ostatnio ładną galanterię widziałem w sklepie https://buccola.pl/ w kategorii toreb męskich ze skóry. Ponadto, mega wygodne uchwyty są dodatkową zaletą, tak aby zapewnić wygodę i łatwość przenoszenia torby weekendowej. Oprócz tego, zapewniają również wygodną skórzaną pasek na ramię do noszenia. Z szerszą częścią górną, aby umożliwić użytkownikowi przenoszenie torby na ramieniu. Męska torba podróżna pasuje jaka widziałem w tym sklepie pasuje do większości rozmiarów kabin samolotowych. Ponadto, firma aby spełnić wymagania klientów postawiła na eleganckie wzornictwo. Męska torba na weekend jest dostępna w dwóch kolorach, w tym w kolorze kasztanowym i czarnym. Długotrwale użytkowane, skórzane torby męskie ze skóry naturalnej pięknie się starzeją. Tworząc z czasem patynę lub charakterystyczny połysk wraz z wiekiem i samoczynnym polerowaniem elementów.

Jeśli zastanawiasz się nad dostawą to już nie musisz. Teraz sklepy internetowe mogą często wysyłać towar w tym samym dniu, w którym został zamówiony. Ewentualnie w pierwszym dniu roboczym. W ten sposób uwalniając się od kłopotliwych i pracochłonnych zapytań o dostawę lub innych powiązanych spraw. Dlatego polecam z czystym sumieniem zakup w sklepie takim jak Buccola. :)
Ostatnio zmieniony 21 gru 2018, 17:30 przez sody, łącznie zmieniany 2 razy.
sody
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 03 wrz 2016, 10:31

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: awesome25 » 19 gru 2018, 13:06

Ja miałam torbę A4 przez ramię.
awesome25
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:12

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: zeberka » 05 lut 2019, 10:44

Uważam, że na uczelnię powinno się nosić już bardziej elegancką torbę. Nie wypada raczej chodzić z materiałowym plecakiem. Ja bym postawiła na skórzaną teczkę - widziałam takie na stronie ADAM BARON i bardzo mi się spodobały. Myślę, że wpadną w oko każdemu, kto ceni sobie elegancję.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: ChokeSlam » 06 lut 2019, 11:23

Najlepiej kupić sobie torbę firmy Nike. One są bardzo wygodne!
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: mariolachrabaszcz » 06 lut 2019, 16:22

Jestem tego samego zdania.
mariolachrabaszcz
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 06 lut 2019, 16:16

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: kornelka09 » 15 paź 2019, 10:35

Tak naprawdę, rzeczy skórzane mają same zalety! Po pierwsze są niezwykle trwałe, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Nie można ich pomylić z niczym innym, naprawdę! Ja ostatnio kupiłam swojemu narzeczonemu etui na wizytówki. Polecam tę stronę jeśli myślisz o podobnej rzeczy :)
Awatar użytkownika
kornelka09
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 03 lut 2019, 21:36

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: ncartwright » 16 paź 2019, 12:19

Dla mnie najwygodniejszy jest plecak. Ciężar mam rozłożony po równo i wygodnie się go nosi, do tego wydaje mi się, że mieści się więcej niż w torbie
Awatar użytkownika
ncartwright
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:03

Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: astamm » 17 paź 2019, 10:19

A czy nie lepiej kupić plecak? Jest znacznie wygodniejszy.
Awatar użytkownika
astamm
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2019, 10:13


Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: sody » 07 mar 2020, 1:12

Dobre info. ;)

Dla mnie testowanie było do niedawna czymś nowym. Po czym znalazłem bardzo eleganckie i stylowe wyroby na stronie buccola wysokiej jakości dodatki. Ze skóry naturalnej jak i ekoskóry. Takie sklepy to moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Ponieważ jakość i wykończenie produktów były na naprawdę wysokim poziomie. Podczas gdy te aktówki vel torby wyglądają bardzo efektownie, nie uważam, że pasują one do mojego gustu i osobowości. Buccola to marki, o których mam nadzieję dowiedzieć się więcej. Ten styl najbardziej mi odpowiada, ponieważ wygląda jak towar najwyższej jakości! Przykro mi, jeśli wydaje mi się to dziwne. Zdaję sobie sprawę, że wygląda to nieźle, ponieważ odpowiadałem na bardzo podobne wątki. Może dodam, że lubię także inne męskie marki. Wcześniej doradzono mi że warto rozejrzeć się za skórzaną torbą na laptopa od najlepszych włoskich marek. Mają wiele stylów eleganckiej męskiej torby roboczej do wyboru, takich jak teczki na laptopa, nesesery, torba na ramię. Całkiem fajnie, włosko wyglądające i wysokiej jakości.
sody
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 03 wrz 2016, 10:31


Re: Jaka wygodna torba na zajęcia

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 1:59

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości