Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: piter2 » 25 paź 2014, 19:33

Czy ktoś z Was mógłby mi podsunąć dobre kierunki studiów podyplomowych?
Najlepiej Warszawa albo okolice. Zastanawiam się nad podjęciem dodatkowego kierunku równolegle do magisterskich studiów językowych. Tak aby mieć lepsze kwalifikacje.
piter2
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2014, 5:30


Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: jkary » 30 paź 2014, 7:10

Zerknij sobie na to jakie kierunki studiów podyplomowych ma obecnie w ofercie Wyż…sza Szkoła Informatyki Zarządzania i Administracji w Warszawie:
http://www.dobrauczelnia.pl/
Sam właśnie zacząłem tam studia podyplomowe, konkretnie zarządzanie zasobami ludzkimi. Ciekawy kierunek, biznesowy, który na pewno ułatwi Ci znalezienie pracy chociaż…by w większych korporacjach. Gdzie znajomość języka jest bardzo waż…na.
jkary
newbie
 
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, 5:50

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: piter2 » 30 paź 2014, 7:49

Dzięki. Przejrzałem sobie mniej więcej jakie kierunki tam mają. Co sądzisz moż…e o studiach menadż…erskich ? Bo szczerze to zainteresowały mnie nawet bardziej niż… to zarządzanie zasobami ludzkimi.
I jak to wychodzi mniej więcej cenowo?
piter2
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2014, 5:30

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: jkary » 31 paź 2014, 10:03

To również… ma sens. Ale do tego równiez liczą się pewne cechy osobnicze. Po prostu trzeba być odpowiednim człowiekiem do zostania menadż…erem ( przynajmniej jak sądzę...).
Jak na Warszawę jest tanio, Nie napiszę Ci ile dokładnie kosztuje semestr niemniej warto jest się zapisać wcześniej ponieważ… cena całych studiów jest wtedy niż…sza.
jkary
newbie
 
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, 5:50

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: piter2 » 31 paź 2014, 10:22

Właśnie chyba nad tym się zastanowię. Rynek pracy jest jaki jest, niestety moż…e jeszcze kilka lat temu łatwo było po studiach językowych znaleźć pracę ( pamiętam,ż…e jak szedłem to wszyscy mi doradzali,ż…e taki dobry kierunek) ale tak naprawdę obecnie wielu absolwentów jak widzę ma problem ze znalezieniem dobrej pracy tak więc trzeba po prostu poszukać czegoś nowego... aby mieć te szanse trochę wyż…sze.
piter2
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2014, 5:30

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: kasia24o » 31 paź 2014, 10:51

Ja zaczęłam w tym roku właśnie podyplomówkę na tych studiach menedż…erskich w WSIZiA w Warszawie. Muszę przyznać, ż…e to był dobry wybór, bardzo mi się podobają te studia. Widać, ż…e nauczyciele są kompetentni i wiedzą o czy mówią. Z opłatami też… nie ma tragedii. A jeśli chodzi o zaliczenia, to mówili, ż…eby się nie stresować, bo jak ktoś się nauczy to zda, i termin tez będzie ustalany dopiero po konsultacji z nami, ż…eby wszystkim pasowało.
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: AleksandraSana » 26 lis 2014, 10:32

Sprawdź również ofertę podyplomówki na UTH w Warszawie, tutaj możesz przejść do ich oferty - http://www.uth.edu.pl/. Ścieżek kształcenia jest dość sporo, trzeba tylko wybrać odpowiednia dla siebie :). U mnie jest to bezpieczeństwo wewnętrzne, ale to wszystko wynika z charakteru mojej pracy i zainteresowań :).
AleksandraSana
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2014, 8:16

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Naranrea » 12 gru 2014, 22:47

A może jakieś studia podyplomowe na SGH? Bardzo, bardzo rozległy wybór, a studia językowe + elementarna wiedza o gospodarce/innych krajach to zawsze dobry pomysł. Ewentualnie, jeśli lubisz pisać- dziennikarstwo.
Naranrea
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 12 gru 2014, 22:38

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Kaśka123 » 12 paź 2015, 14:56

Zerknij sobie tutaj http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe . To warszawska uczelnie która oferuje wiele ciekawych kierunków. Może nie są one ściśle związane z językiem ale zawsze można wybrać coś innego.
Kaśka123
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 03 lip 2015, 8:45

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: mariola_ontario » 20 paź 2015, 8:47

Polecam Studia Podyplomowe: Marketing i Strategie Marketingowe w Warszawie:

http://strategiemarketingowe.edu.pl/
mariola_ontario
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2015, 8:45

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: kasia24o » 25 lut 2016, 11:13

Ja ukonczyłam studia administracyjne i nie byłam zadowolona z wyboru... Niestety ale ciężko jest po tym z pracą. Jakie inne studia są dobre?
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: nataliagli » 04 kwie 2016, 5:35

Jest wiele kierunków dobrych studiów. Tak naprawdę to ciężko jest napisać jakie studia sa dobre a jakie są złe studia. Kierunki sa bardzo różne oraz różne są po nich perspektywy na znalezienie pracy.
Polecam zerknać sobie na stronę:
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak ... la-siebie/

Znajduje się tutaj blog o tym jak wybrać odpowiedni zawód dla siebie. Trzeba iść zgodnie z zapotrzebowaniem rynku ale rownież i ze swoimi zainteresowaniami. Sama na przykład nie byłbym w stanie robic tego czego nie lubię.
Awatar użytkownika
nataliagli
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 kwie 2016, 5:34

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: fatmagrol » 04 kwie 2016, 19:09

Ja aktualnie jestem na studiach podyplomowych na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie, konkretnie od dwóch miesięcy. Kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi. Na co dzień pracuję w dużej firmie i szczerze ? To mieli bardzo duży problem ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty z tego zakresu tak więc zdecydowali się na dokształcenie kogoś z wewnątrz.
Jest to poniekąd kierunek biznesowy. Myślę,że daje dobre kwalifikacje.
fatmagrol
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2016, 18:26

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Tonny24 » 05 kwie 2016, 12:41

Też jestem na etapie rozglądania się. Może coś związanego z logistyką. Polecicie coś ?
Tonny24
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2016, 12:39

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: eska1 » 18 mar 2019, 12:46

Według mnie na uwagę zasługuje szkoła medyczna warszawa , czyli Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie. Znajdziecie tam różne kierunki na przykład fizjoterapię, pielęgniarstwo czy położnictwo, po których znalezienie pracy nie powinno sprawiać problemu. Poziom nauczania jest tam bardzo dobry, zarówno w teorii jak i praktyce. Sami zobaczcie najlepiej.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Oldzina » 20 mar 2019, 21:57

Dla anglistów ciekawą forma dokształcania może być podjęcie studiów podyplomowych Dydaktyka języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi
Oldzina
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 19 mar 2019, 23:38

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: gwenka » 04 kwie 2019, 16:49

ja jestem obecnie na zarazaniu prawem medycznym na mazowieckiej uczelni medycznej w Warszawie. super kierunek, fajni wykładowcy, niewygórowane czesne. Ogólnie uczelnie oceniam mega pozytywnie. Moja młodsza siostra studiuje tu fizjoterapię ( jest na II roku) i też bardzo sobie chwali.
gwenka
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 02 kwie 2019, 5:25

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Loipeld » 09 kwie 2019, 11:03

Wydaje mi się, że na prawdę ciekawą ofertę kierunków ma aktualnie do zaproponowania szkoła trenerów Warszawa. Jeśli interesuje was ten kierunek kształcenia to według mnie bez problemu znajdziecie w tej szkole coś dla siebie. Także warto sprawdzić ich ofertę edukacyjną!
Loipeld
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:22

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: pieknyolek » 02 sie 2019, 12:35

Co powiesz o kierunku zarządzanie nieruchomościami? Sądze, że to dobry dla Ciebie kierunek! :P
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19


Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Pani Domu » 05 lut 2020, 20:26

Moge Tobie polecić tę uczelnię na studia podyplomowe: https://vizja.pl/ ja tu studiowałam ZZL
Pani Domu
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:48

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Marcin Spycha » 10 mar 2020, 22:52

Ja jestem obecnie na zarażaniu prawem medycznym na mazowieckiej uczelni medycznej w Warszawie. Super kierunek, fajni wykładowcy, niewygórowane czesne. Ogólnie uczelnie oceniam mega pozytywnie. Moja młodsza siostra studiuje tu fizjoterapię (jest na II roku) i też bardzo sobie chwali.
Według mnie na uwagę zasługuje szkoła medyczna warszawa, czyli Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie. Znajdziecie tam różne kierunki na przykład fizjoterapię, pielęgniarstwo czy położnictwo, po których znalezienie pracy nie powinno sprawiać problemu. Poziom nauczania jest tam bardzo dobry, zarówno w teorii jak i praktyce. Sami zobaczcie najlepiej.
Dodam od siebie tyle; każdy, kto się przykłada do nauki, wychodzi jako dobrze wykwalifikowanych Absolwent. Po studiach pracodawcy są otwarci. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób. Wykładowcy posiadają duże doświadczenie i obszerną wiedzę. Uczelnia stawia na teorie i praktykę w nowocześnie urządzonych salach i na oddziałach. Wykładowcy to autorytety w swoich dziedzinach z obszerną wiedzą. Dodatkowo są przyjaźnie nastawieni do studentów. Czesne są w rozsądnej cenie :cool:
Marcin Spycha
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2020, 16:11

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: TeRaPaNoWiCz » 11 mar 2020, 20:42

Ja myślałem o jakichś studiach z prawa podatkowego :)
TeRaPaNoWiCz
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 mar 2020, 20:38

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Ald1o » 18 mar 2020, 11:33

You'll also find European quality MBAs in higher education institutions in Warsaw talktowendys.
Ald1o
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 11:32

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Joanna37 » 20 mar 2020, 19:18

Też uważam że angielski plus zarządzanie zasobami ludzkimi to świetne połączenie, praca będzie w każdej większej firmie, w każdym korpo, w pośrednictwach pracy itp.
Joanna37
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 01 lut 2020, 21:13

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Kaja_ » 25 lis 2020, 13:51

Jeśli szukasz ciekawych studiów podyplomowych dostosowanych do współczesnego rynku pracy, polecam zapoznać się z ofertą studiów podyplomowych Warszawa https://www.uth.edu.pl/dla-studenta/pod ... odyplomowe a wśród nich wspomniane wcześniej zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, e-marketing czy studia z obszaru kompetencji miękkich. Moim zdaniem specjaliści z zakresu coachingu, marketingu internetowego czy doradztwa zawodowego którzy doskonale znają język obcy są poszukiwani przez wielu pracodawców.
Kaja_
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 16 wrz 2020, 8:52

Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: Kolorowa_Pani18 » 20 sty 2021, 13:40

Propozycji jest wiele, ale może pedagogiczne studia podyplomowe? Warszawa ma świetną uczelnie https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia-podyplomowe/ wiadomo teraz ciężko, takie czasy, ale pewnie lada moment wróci wszystko do normy. Moi znajomi bardzo sobie chwalą tą uczelnie.
Kolorowa_Pani18
greenhorn
 
Posty: 94
Rejestracja: 21 sty 2019, 22:40


Re: Jakie dobre studia podyplomowe w Warszawie

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 1:49

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości