wybor prezentu na chrzest

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

wybor prezentu na chrzest

Postautor: hania78 » 21 lip 2016, 15:04

Dzien dobry, jestem ogromnie zaszczycona ze zostalam wybrana na matke chrzestna mojej przyjaciolki.Malutka jest cudownym dzieckiem i ja uwielbiam.Jednak mam powod do przemyslen..co tu kupic jako pamiatke?znalazlam fajne rzeczy tu https://puzderko.pl/pomysl-na-prezent/prezent-na-chrzest/ gdzie indziej mozna dostac cos na takie okazje?
Ostatnio zmieniony 26 lip 2016, 10:40 przez hania78, łącznie zmieniany 1 raz.
hania78
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2016, 15:59


Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: Sulik » 22 lip 2016, 10:40

Tylko nie srebrną łyżkę, bo to taki standarowy prezent, a w zasadzi do niczego. Może coś z biżuterii takiej na przyszłość.
Sulik
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2016, 9:09

Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: angielskinaplus » 08 sie 2017, 21:16

A co byś powiedziała na taki prezent jak fotelik samochodowy dla dziecka. To bardzo oryginalny i praktyczny prezent, idealnie nadający się na taką okoliczność. Jeżeli chodzi o modele, to coś takiego znalazłam romer kidfix ii xp sict. Taka forma prezentu będzie na pewno zadowalająca skromnie mówiąc .
angielskinaplus
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 02 mar 2017, 9:34

Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: Fuzz » 07 wrz 2018, 12:16

A co powiesz o np jakimś ciekawym łóżeczku dla dziecka. Coś takiego nie dawno oglądałam tutaj https://lanomeble.pl mają spory wybór mebli, sama szukam czegoś dla swojego dziecka.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: Jasko » 09 wrz 2018, 13:23

na kilku stronach widziałem ciekawy pomysł na chrzciny - srebrną pozytywkę Swarovskiego. Informację i opis tego i kilku innych pomysłów znajdziesz tu http://tuprezenty.pl/ Moim zdaniem prezenty z grawerem dają dużo więcej przyjemności, a koszty są raczej podobne - wystarczy dobrze poszukać.
Jasko
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 30 sty 2017, 16:40

Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: Ryty » 27 wrz 2018, 15:21

Medalik i koperta , taka tradycja.:)
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: Adamila021 » 11 paź 2018, 9:17

No niby jest taka tradycja, ale ja nie jestem chyba taką tradycjonalistką :D Dużo bardziej wole dostawać praktyczne prezenty niż te takie symboliczne. Wiem, że to jest straszne ale takie mam podejście do życia ;D Dlatego też jak daje komuś coś w prezencie to też patrze żeby było to praktyczne. Ostatnio sprezentowałam śpiworek do fotelika mojemu chrzesniakowi, ale też miałam znacznie ułatwione zadanie ponieważ zapytałam się mojej siostry co by im się przydało;p
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: coco2 » 02 kwie 2019, 19:46

Jak zwykle z wyborem odpowiedniego prezentu jest nie mały problem. Jeżeli o mnie by chodziło, to wszystko dla niemowlaka kupiłabym w sieci. Bo latając po mieście i szukając optymalnego prezentu stracimy mnóstwo czasu, nerwów oraz kasy.
coco2
greenhorn
 
Posty: 99
Rejestracja: 26 sty 2019, 15:50


Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: francia » 15 lut 2020, 11:30

A może ładna kartka pamiątkowa i do tego medalik - moim zdaniem taki zestaw zawsze się sprawdza :)
francia
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2020, 11:25

Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: zmigi » 30 lis 2020, 10:27

Jeżeli nadal szukasz prezentu na Chrzest, to możesz też rzucić okiem na stronę https://www.swietywojciech.pl/Ksiazki/P ... ete/Biblia Jest to duża księgarnia katolicka, która ma również dział z dewocjonaliami, pamiątkami Chrztu Świętego itd.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: mop » 22 kwie 2021, 13:13

Może dewocjonalia? Moim zdaniem prezent powinien mieć związek z okazją. W wolnej chwili zajrzyjcie więc na stronę Meritohurt: https://www.meritohurt.pl/krzyze-sw-benedykta.html . Znajdziecie tam najróżniejsze propozycje prezentowe.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49


Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: antoninaxxx » 31 maja 2022, 18:26

Właśnie my z mężem ostatnio zastanawialiśmy się czy mamy podpisywać kopertę na chrzciny mojego chrześniaka i jak , ale na stronie https://neopak.pl/cms/koperta-na-chrzci ... podpisywac znalazłam właśnie sporo informacji na ten temat, dzięki czemu też wybraliśmy bardzo ładną kopertę
antoninaxxx
junior fellow
 
Posty: 207
Rejestracja: 09 gru 2021, 14:25

Re: wybor prezentu na chrzest

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 22:25

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości