Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: Visitor » 02 sie 2005, 19:23

Witajcie,
potrzebuje informacji o szkołach językowych uczących języka hiszpańskiego w Warszawie. jesli mieliście jakieś doświadczenia z jakimiś to PROSZE! napiszcie. Nie chcę wydać pięniędzy w błoto. Zależ…y mi na dobrym kursie gdyż… potrzebuje zdobyć umiejętność komunikatywnego (nawet prostego) hiszpańskiego w 1-3 lat.

Jeśli uczyłeś/aś się w jakiejs szkole jezykowej jezyka hiszpanskiego w Warszawie lub masz jakieś informacje proszę napisz. Będę bardzo wdzięczny!

Pozdrawiam
Michał
Visitor
 


Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: salonika » 02 sie 2011, 18:11

Polecam wszystkim darmowy kurs języka hiszpańskiego tylko do końca wakacji:
szkoła języka Hiszpańskiego warszawa
salonika
 

polecam hiszpański w tfls

Postautor: mariola44 » 29 sie 2011, 22:30

Jesli chcesz to polecam hiszpański w tfls. Sprawdzona szkoła
mariola44
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:07

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: goskar » 16 wrz 2011, 19:21

Dla mnie najlepszą szkołą w Warszawie jest Tfls. Mają niskie ceny i mało osób w grupie. Wazny jest też… lektor. Ja miałam szczęście i trafiłam na bardzo fajną Panią lektorkę z duż…ym doświadczeniem . Zajęcia były ciekawie prowadzone, panowała miła i przyjemna atmosfera. Pani lektorka od poczatku przekroczenia progu sali mówiła do nas po hiszpańsku dzięki czemu od wejścia musiałam myślec po hiszpańsku. Napewno będę kontynuować zajęcia hiszpańskiego w szkole tfls.
goskar
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: Gość » 12 lis 2011, 2:05

polecam .sinfronteras
Gość
 

coś jeszcze?

Postautor: anandi23 » 03 sty 2012, 18:50

ja też… chętnie poczytałbym o jakichś szkołach z hiszpańskim
anandi23
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: walis2 » 19 sty 2012, 15:36

Hiszpański, w których szkołach zatrudniają Nativów z Kuby
walis2
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: manko2 » 12 lut 2012, 18:01

Najbardziej profesjonalni Sin Fronteras, polecam
manko2
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: furry » 23 lut 2012, 5:40

a ja chodzę do TFLS. Mała grupa uczestników, fajna lektorka i co najważ…niejsze to niskie ceny.
furry
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: crept » 29 lut 2012, 5:03

Ja też… chodziłąm do TFLS na hiszpański. Fajna lektorka prowadziła z duzym doświadczeniem.
crept
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: diddle » 12 mar 2012, 4:11

crept pisze:Ja też… chodziłąm do TFLS na hiszpański. Fajna lektorka prowadziła z duzym doświadczeniem.


Tak, to fajna szkoła. Ja chodzę na angielski do TFLS ale dostałam teraz w promocji kurs drugiego języka gratis i chyba wybiorę hiszpański :).
diddle
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: prixprix » 18 cze 2012, 17:37

Ja tez popieram. TFLS to jedna z najlepszych szkól w Wawie. Mają niskie ceny i często fajne promocje. Już… nie wspomne o lektorach... których gorąco polecam i ciekawe konwersacje- darmowe z nativem.
prixprix
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: magik32 » 19 wrz 2012, 21:39

Bardzo podobają mi się zajęcia hiszpańskiego w TFLS. Fajny lektor i niskie ceny.
magik32
 

Ciekawy sposób nauczania w TFLS

Postautor: sebaret » 23 wrz 2012, 20:12

Tak, to jest bardzo fajny sposób. Ja też… tak miałam na zajęciach.Napewno wróce jeszcze na zajęcia do szkoły TFLS.

goskar pisze:Dla mnie najlepszą szkołą w Warszawie jest Tfls. Mają niskie ceny i mało osób w grupie. Wazny jest też… lektor. Ja miałam szczęście i trafiłam na bardzo fajną Panią lektorkę z duż…ym doświadczeniem . Zajęcia były ciekawie prowadzone, panowała miła i przyjemna atmosfera. Pani lektorka od poczatku przekroczenia progu sali mówiła do nas po hiszpańsku dzięki czemu od wejścia musiałam myślec po hiszpańsku. Napewno będę kontynuować zajęcia hiszpańskiego w szkole tfls.
sebaret
 

Re: Ciekawy sposób nauczania w TFLS

Postautor: demeter » 01 paź 2012, 18:50

Moja siostra też… chwaliła kurs językowy w SZKOLE TFLS.


sebaret pisze:Tak, to jest bardzo fajny sposób. Ja też… tak miałam na zajęciach.Napewno wróce jeszcze na zajęcia do szkoły TFLS.

goskar pisze:Dla mnie najlepszą szkołą w Warszawie jest Tfls. Mają niskie ceny i mało osób w grupie. Wazny jest też… lektor. Ja miałam szczęście i trafiłam na bardzo fajną Panią lektorkę z duż…ym doświadczeniem . Zajęcia były ciekawie prowadzone, panowała miła i przyjemna atmosfera. Pani lektorka od poczatku przekroczenia progu sali mówiła do nas po hiszpańsku dzięki czemu od wejścia musiałam myślec po hiszpańsku. Napewno będę kontynuować zajęcia hiszpańskiego w szkole tfls.
demeter
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: snore » 12 paź 2012, 9:52

manko2 pisze:Najbardziej profesjonalni Sin Fronteras, polecam



Dla mnie oferta ich warta przemyślenia, hiszpański bardzo wartościowy język
snore
 

Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: szatan2 » 06 gru 2012, 12:50

Właśnie co z Hiszpańskim ???
szatan2
 

Re: Ciekawy sposób nauczania w TFLS

Postautor: wektory » 03 maja 2013, 20:20

tez tak słyszałem

demeter pisze:Moja siostra też… chwaliła kurs językowy w SZKOLE TFLS.


sebaret pisze:Tak, to jest bardzo fajny sposób. Ja też… tak miałam na zajęciach.Napewno wróce jeszcze na zajęcia do szkoły TFLS.

goskar pisze:Dla mnie najlepszą szkołą w Warszawie jest Tfls. Mają niskie ceny i mało osób w grupie. Wazny jest też… lektor. Ja miałam szczęście i trafiłam na bardzo fajną Panią lektorkę z duż…ym doświadczeniem . Zajęcia były ciekawie prowadzone, panowała miła i przyjemna atmosfera. Pani lektorka od poczatku przekroczenia progu sali mówiła do nas po hiszpańsku dzięki czemu od wejścia musiałam myślec po hiszpańsku. Napewno będę kontynuować zajęcia hiszpańskiego w szkole tfls.
wektory
 

Re: Ciekawy sposób nauczania w TFLS

Postautor: fertolec » 29 maja 2013, 11:49

Mają bardzo dobrą markę. Są od lat na rynku i mają Akredytację MEN


wektory pisze:tez tak słyszałem

demeter pisze:Moja siostra też… chwaliła kurs językowy w SZKOLE TFLS.


sebaret pisze:Tak, to jest bardzo fajny sposób. Ja też… tak miałam na zajęciach.Napewno wróce jeszcze na zajęcia do szkoły TFLS.

goskar pisze:Dla mnie najlepszą szkołą w Warszawie jest Tfls. Mają niskie ceny i mało osób w grupie. Wazny jest też… lektor. Ja miałam szczęście i trafiłam na bardzo fajną Panią lektorkę z duż…ym doświadczeniem . Zajęcia były ciekawie prowadzone, panowała miła i przyjemna atmosfera. Pani lektorka od poczatku przekroczenia progu sali mówiła do nas po hiszpańsku dzięki czemu od wejścia musiałam myślec po hiszpańsku. Napewno będę kontynuować zajęcia hiszpańskiego w szkole tfls.
fertolec
 


Re: Szkoła Językowa, Hiszpański, Warszawa

Postautor: monika49 » 19 kwie 2020, 17:56

Wydaje mi sie że w https://lincoln.edu.pl/ maja język hiszpański. Szkoła z doświadczeniem, masz u nich możliwość zdania egzaminu. Kadra mega, metody nauczania na plus no i fajna atmosfera
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości