kłopotliwe słówko - webinar

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

kłopotliwe słówko - webinar

Postautor: arsemi » 25 sty 2008, 10:35

Czy ktoś moż…e mi pomóc w przetłumaczeniu wyraż…enia" announces WEBINAR focused on...." najwięcej problemów stwarza mi słówko "webinar".
Dziękuje z góry za pomoc
arsemi
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2008, 18:40


Re: kłopotliwe słówko - webinar

Postautor: Danae21 » 26 sty 2008, 15:15

announces WEBINAR focused on-

ogłasza KONFERENCJĘ  PRZEZ INTERNET poświęconą
Danae21
greenhorn
 
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2005, 0:00

dziękuję

Postautor: ta sama » 26 sty 2008, 22:42

bardzo dziękuję, po zasięgnięciu porad u innych okazało się, takż…e ż…e jest to stosowane jako nazwa własne, jednak w domyśle rzeczywiście oznacza to konferencję przez internet. Dzięki jeszcze raz.

Przy tej okazji chciałabym jeszcze zapytać o jedno, borykam się z pewnym zdaniem w którym wystepuje "foot", jednak na pewno nie oznacza ono stopy, poniż…ej znajduje się krytyczny tekst.

"Because of this trait, the traditional ways of creating and delivering messaging (where marketing develops materials from a 50,000-foot perspective and throws them 'over the wall' to sales) do not achieve the desired result of sales effectively communicating with buyers.

Czy mogę liczyć takż…e na pomoc w przetłumaczeniu? Będę bardzo wdzięczna
ta sama
 


Re: kłopotliwe słówko - webinar

Postautor: mikiser » 20 sie 2020, 16:57

Teraz webinary stają się bardzo popularne (między innymi przez covid) , ale które platformy są najlepsze do tworzenia webinariów ?
Ja myślę, że na tej witrynie znajdzie się odpowiedź :) https://sprytne.net/webinar/
mikiser
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2020, 16:48

Re: kłopotliwe słówko - webinar

Postautor: Monster948 » 23 wrz 2020, 13:25

Webinar to jest naprawdę fajna sprawa! Takie webinary otwierają mi oczy na wiele, nowych rzeczy!
__________________________________
Pisanie prac licencjackich z Anglistyki
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27

Re: kłopotliwe słówko - webinar

Postautor: JimKredo » 30 paź 2020, 10:30

Rzeczywiście. To słówko naprawdę sprawiło mi w przeszłości dużo problemów!
_________________________________________
SprytnaBestia.pl
Awatar użytkownika
JimKredo
junior fellow
 
Posty: 165
Rejestracja: 30 paź 2020, 10:25

Re: kłopotliwe słówko - webinar

Postautor: ScottPutski » 15 sty 2021, 13:43

To jest bardzo przydatne słowo. Warto je znać! Kocham korzystać z takich, niesamowityych, wyszukanych słów.
_______________________________
http://pisaniepracmagisterskichgdansk.p ... logistyka/
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21

Re: kłopotliwe słówko - webinar

Postautor: Inkwizytor787 » 09 lut 2021, 13:52

Moim zdaniem ono jest dość łatwe! Ja przynajmniej tak to widzę!!
_______________________________
Licencjackie prace z Turystyki i Rekreacji
Awatar użytkownika
Inkwizytor787
junior fellow
 
Posty: 208
Rejestracja: 11 lut 2019, 9:20

Re: dziękuję

Postautor: Kazikdobry » 12 paź 2021, 12:35

bardzo dziękuję, po zasięgnięciu porad u innych okazało się, takż…e ż…e jest to stosowane jako nazwa własne, jednak w domyśle rzeczywiście oznacza to konferencję przez internet. Dzięki jeszcze raz.

Przy tej okazji chciałabym jeszcze zapytać o jedno, borykam się z pewnym zdaniem w którym wystepuje "foot", jednak na pewno nie oznacza ono stopy, poniż…ej znajduje się krytyczny tekst.

"Because of this trait, the traditional ways of creating and delivering messaging (where marketing develops materials from a 50,000-foot perspective and throws them 'over the wall' to sales) do not achieve the desired result of sales effectively communicating with buyers.

Czy mogę liczyć takż…e na pomoc w przetłumaczeniu? Będę bardzo wdzięczna
foot to faktycznie stopy
--------------

https://kerpro.pl/

Obrazek[
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19


Re: kłopotliwe słówko - webinar

Postautor: vlord » 11 cze 2022, 16:08

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości