Operator wozka widłowego

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Operator wozka widłowego

Postautor: Visitor » 09 lut 2006, 13:25

Witam,
Jak w temacie. Zwracam sie z prosba.
Mianowicie - prosze o przetlumaczenie zdania: "Operator wozka widłowego"
Jesli w jez. angielskim ta forma jest nieprawidlowa to: "Kierowca wozka widlowego"
Za wszelka pomoc z gory dziekuje :-)
Pozdr.
Wojtek
Visitor
 


Re: Operator wozka widłowego

Postautor: xeo » 09 lut 2006, 14:03

FLT operator - fork lift truck operator
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: Man_at_work » 09 lut 2006, 17:29

Słuchaj nie ma problemu jeśli chcesz sam "Fork Lift" czy też… "Fork lift Truck". Jedno i drugie jest uż…ywane z tym ż…e truck zazwyczj dodaje się do takich prawdziwych "fork liftów" które mogą podnieść ponad 5 ton. A jak jest to ustrojstwo rodem z fabryki zabawek TONKA to sam fork lift wytarczy w 100%.
Skąd wiem? Z praktyki i ................z mojego "Fork Lift Truck Driver's Licence" wydanego przez NSW Work Authority w 1983 roku w Australii.

Mniej dogmatów kochani tłumacze, więcej naturalnego ż…ywego języka ;)
Man_at_work
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: smartie » 09 lut 2006, 17:49

oj, oj ... drodzy forumowicze. język obcy to nie matematyka gdzie 2 +2 = 4 i to zawsze ... nie licytujcie się kto zna ten język lepiej. ja też… mieszkałam w Londynie niemal 5 lat non-stop i tam chodziłam do szkół i to nie tylko językowych! skończyłam filologię angielską, mam CPE zdany na ocenę A, język angielski był zawsze moją pasją. jednak nigdy nie powiem, ż…e znam ten język do końca.... tak więc kochani - EASY !!!
pozdrawiam, s.
smartie
junior fellow
 
Posty: 162
Rejestracja: 02 sie 2005, 23:00

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: smartie » 09 lut 2006, 18:33

wystarczy po prostu stwierdzić, ż…e zna się inne określenie - i to wystarczy ... bez zaznaczania, ż…e wie się lepiej
pozdrawiam, s.
smartie
junior fellow
 
Posty: 162
Rejestracja: 02 sie 2005, 23:00

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: Grumpy » 09 lut 2006, 19:04

#8 - ;)

Popraw mnie jeśli się mylę Smartie, mam wraż…enie, ż…e to wcale nie zmyślony nickname, i wcale nie pochodzi od cukierków…:) (uprzedzam Twoje pytanie, tak mój nie jest zmyślony)


Smartie, bardzo się cieszę, ż…e jesteś na forum, udzielasz rzeczowych i trafionych odpowiedzi, jestem pewna, ż…e wielu osobom pomoż…esz. Fakt, ż…e Twoje posty są trafne i niekorygowane, wystarczy, ż…ebyś zyskała respekt, opinię profesjonalnego tłumacza czy co tam chcesz.

Czytam o tych Twoich pięciu latach i dwóch certyfikatach już… drugi raz w ciągu dwóch dni. Czy jutro też… mnie to czeka? Pamiętaj, ż…e zawsze znajdzie się osoba, która była w UK 10 lat i zrobiła doktorat (nie tylko w szkole językowej).

Pozdrawiam.
G.
Grumpy
junior fellow
 
Posty: 205
Rejestracja: 13 maja 2005, 23:00

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: Grumpy » 09 lut 2006, 19:38

Drogi gościu,
ja nie wiem jak sie to tłumaczy, nie mam za duzo z magazynami do czynienia (szczerze mówiąc myślałam, ż…e to dowcip:), ale pewnie znajdziesz to tu: http://fcn.state.fl.us/fcn/centers/purc ... ossary.htm .
Grumpy
junior fellow
 
Posty: 205
Rejestracja: 13 maja 2005, 23:00

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: smartie » 09 lut 2006, 20:39

Droga G -

jak widzisz już… wczoraj ok. 16:00 usunęłam swoją sygnaturkę dotyczącą moich umiejętności. to po pierwsze ... po drugie nie było moim zamierzeniem czarować tutaj kogokolwiek swoją znajomością j. angielskiego. nie zdarzyło mi się jeszcze skomentować czyjegoś tłumaczenia. po prostu umieszczam swoją wersję bez komentarza ...

a co do swojego nicka to uż…ywam go wszędzie na wszystkich moż…liwych portalach od wielu lat. smarties, kolorowe draż…etki o smaku owocowym są mi bardzo dobrze znane i szkoda, ż…e nie moż…na ich nabyć w Polsce ;) ale masz rację ... zawsze byłam mądralą ... ;););)

a co do WZ wydania z magazynu, to dawno temu tłumaczyłam biznes plan pewnej firmy produkcyjnej i chyba moż…na to przetłumaczyć jako:
- material release slip; albo
- material release receipt

ale nie jestem pewna, bo to było dawno, a ja nie działm na codzień w firmie produkcyjnej. mogę dopiero jutro potwierdzić z pewnym znajomym Amerykaninem, który pracuje w tej branż…y tutaj w Polsce.

pozdrawiam,
s.
pozdrawiam, s.
smartie
junior fellow
 
Posty: 162
Rejestracja: 02 sie 2005, 23:00

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: Grumpy » 10 lut 2006, 10:22

zawsze byłam mądralą ... ;););)

lubimy mądrale and we like smarties, więc witaj na forum:)
pozdr.
Grumpy
junior fellow
 
Posty: 205
Rejestracja: 13 maja 2005, 23:00


Re: Operator wozka widłowego

Postautor: ChokeSlam » 22 sty 2020, 10:17

Operator wózka widłowego może zarobić dużo pieniędzy. Zwłaszcza w Niemczech.
______________________________________________
Psychologia - pisanie prac magisterskich
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: Kitana » 19 lut 2020, 9:16

To może być bardzo fajną sprawą! Wózek widłowy to jest bardzo ważny sprzęt, a operator wózka widłowego ma odpowiedzialną fuchę!
_________________________________________
Kraków - pisanie prac magisterskich z marketingu
Awatar użytkownika
Kitana
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 13 lut 2019, 15:03

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: Inkwizytor787 » 26 mar 2020, 11:43

To jest bardzo potrzebny zawód. Teraz widać, że logistyka jest po prosu podstawą wszystkiego! Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.
___________________________________
Prace inżynierskie na zamówienie - cena
Awatar użytkownika
Inkwizytor787
junior fellow
 
Posty: 208
Rejestracja: 11 lut 2019, 9:20

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: ChokeSlam » 25 maja 2020, 10:34

Zgadzam się. Wózek widłowy to jest fundament każdej firmy logistycznej!
_______________________________________
Pisanie inżynierskich prac - ogłoszenia
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: Monster948 » 23 wrz 2020, 13:29

Operator wózka widłowego, to jest naprawdę bardzo fajny zawód. Teraz można tam zarobić jakieś fajne pieniądze!
________________________________
Pisanie referatów po angielsku - cena
Awatar użytkownika
Monster948
junior fellow
 
Posty: 259
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:27

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: Inkwizytor787 » 16 lis 2020, 11:40

Dobry operator wózka widłowego może tutaj zarobić bardzo dobre pieniądze. Tak to obecnie widzę!
___________________________________
Cena prac magisterskich z Zarządzania
Awatar użytkownika
Inkwizytor787
junior fellow
 
Posty: 208
Rejestracja: 11 lut 2019, 9:20

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: ScottPutski » 15 sty 2021, 13:36

Operator wózka widłowego na pewno musi obecnie dużo zarabiać to jest bardzo przydatna sprawa!
__________________________
pisaniepracmagisterskichgdansk.pl/pisanie-prac-magisterskich-logistyka
Awatar użytkownika
ScottPutski
junior fellow
 
Posty: 186
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:21

Re: Operator wozka widłowego

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 18:16

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości