cz felberg gdzies, komuś płaci ?

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

cz felberg gdzies, komuś płaci ?

Postautor: desperat » 08 gru 2009, 20:49

czy ktoś wie o placeniu w felbergu...
desperat
 


Re: cz felberg gdzies, komuś płaci ?

Postautor: nicee » 10 gru 2009, 17:47

Myślę, ż…e nie tylko Ty masz problem z wypłatą... :(
nicee
 

Re: cz felberg gdzies, komuś płaci ?

Postautor: ??!!?!! » 11 gru 2009, 1:26

zna ktos sposob na wyegzekwowanie zaleglych wynagrodzen? oczywiscie sąd, ale to ostatecznosc. moż…e komus się udało dostać pensje? zenada po prostu!
??!!?!!
 

Re: cz felberg gdzies, komuś płaci ?

Postautor: martasak » 04 sty 2010, 15:11

napisz z jakiego miasta jestes. ja pracuje tam od wrzesnia i wszystko jest ok z wynagrodzeniami.
martasak
 

Re: cz felberg gdzies, komuś płaci ?

Postautor: ? » 04 sty 2010, 22:45

krakow !
?
 

Re: cz felberg gdzies, komuś płaci ?

Postautor: martasak » 05 sty 2010, 19:26

No to kurcze pracujemy razem :) I albo coś chyba ściemniasz albo juz nie pracujesz - bo widuje sie z innymi lektorami praktycznie codziennie i nikt nic nie mowil :)

Jak masz na imię bo moze mamy w tym samym czasie zajecia i się znamy :D ?
martasak
 

Re: cz felberg gdzies, komuś płaci ?

Postautor: megggi » 22 sty 2010, 5:52

Witam,

Jestem była lektorka ze Ślaska. Mialam ten sam problem - kilkumiesieczne zwlekanie z wypłata. Mydlenie oczu, podawanie kolejnych terminów. W koncu- po kilkunastu telefonach i groźbie złozenie sprawy do komornika i poinformowaniu o instytucji i firm w ktorych ucza, pieniadze otrzymałam. Bez słowa przepraszam, co wiecej z uwagami typu : "Tylko Pani tak walczy o swoje wynagrodzenie, inni lektorzy spokojnie czekaja"! Paranoja
megggi
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2010, 5:48

Re: cz felberg gdzies, komuś płaci ?

Postautor: gosc » 22 mar 2010, 21:37

nie tylko lektorzy ze wszystkich miast czekali kilka miesięcy na wynagrodzenie, ale i zarząd, wydawnictwo, turystyka. a dyr generalny na kazdym kroku bezczelnie ściemniał, ż…e wyslal wynagrodzenie, albo mial pretensje ze sie dopominamy o pensje. wstyd i zenada - nikomu nie polecem pracy w tej instytucji :/
gosc
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości