Kurs przygotowawczy do matury

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: Edyta Malec » 17 wrz 2012, 10:49

Szukam szkoły, która przygotuje mojego syna do matury z języka angielskiego. Co moż…ecie mi polecić? Interesuje mnie Warszawa.
Edyta Malec
 


Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: naczelny » 17 wrz 2012, 21:25

Odpowiem Ci tak - ilu ludzi, tyle opinii. Jedni wolą szkoły językowe inni wolą ebooki i sami się uczą w domu. Ja obecnie korzystam z ebooka Immigrants English, którego stworzył Polak mieszkający w Anglii. Ma sprawdzone słownictwo i prostą gramatykę, co bardzo ułatwia pracę. Jeśli chcesz odbyć taki kurs języka angielskiego, to poszukaj w google informacji na temat Immigrants English. Mam nadzieję, ż…e pomogłem.
naczelny
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2012, 11:19

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: defin4 » 18 wrz 2012, 12:31

Do matury proponuję kurs w TFLS. Potrafią przygotować , wiem to po sobie. Dają tez gwarancję zdania egzaminów FCE ...itp.
defin4
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: loris4 » 21 wrz 2012, 19:58

Z tego co wiem to faktycznie idź do TFLS. Potrafią dobrze przygotować do egzaminów...nie tylko mówić.... Dają nawet gwarancję zdania egzaminów.
loris4
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: Krakowiak Beata » 22 wrz 2012, 11:47

Ja chodziłam na kurs do matury rozszerzonej w zeszłym roku do English For You w Warszawie, kurs był zdecydowanie fajny, gdyż… miałam lekcje zarówno z polską lektorką, która omówiła wszystko z gramatyki, zrobiła nam próbny egzamin, niezłe zajęcia z osobą z Amerykaninem, który szkolił naszą gadkę. Generalnie było cool, moż…na próbować. Beata Kamińska to dobra lektorka w tej szkole
Krakowiak Beata
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: nozyczek34 » 23 wrz 2012, 19:54

moj brat w ubiegłym roku przygotowywał się do matury własnie w TFLS. Był zadowolony

loris4 pisze:Z tego co wiem to faktycznie idź do TFLS. Potrafią dobrze przygotować do egzaminów...nie tylko mówić.... Dają nawet gwarancję zdania egzaminów.
nozyczek34
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: glans » 26 wrz 2012, 21:32

W TFLS faktycznie potrafią dobrze nauczyc do matury. Mają świetnych specjalistów z tego tematu

nozyczek34 pisze:moj brat w ubiegłym roku przygotowywał się do matury własnie w TFLS. Był zadowolony

loris4 pisze:Z tego co wiem to faktycznie idź do TFLS. Potrafią dobrze przygotować do egzaminów...nie tylko mówić.... Dają nawet gwarancję zdania egzaminów.
glans
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: arkodiusz » 26 wrz 2012, 23:09

ja w tym roku zdawałem maturę i z rozszerzenia miałem 80%, a jakoś super wybitny nigdy nie byłem...wydaje mi się, ż…e duż…o dał mi kurs, chodziłem od września do końca kwietnia do Speak Up przy Feminie...plus wiadomo nauka we własnym zakresie w domu
arkodiusz
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: Konar86 » 28 wrz 2012, 9:16

Zamiast tracić pieniądze na drogie szkoły językowe i czas na dojazdy kup lepiej synowi porządny podręcznik, w którym są zadania przygotowujące do egzaminu maturalnego np. TAKI.
Konar86
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 02 wrz 2012, 10:01

tylko ebook

Postautor: onesky » 29 wrz 2012, 16:25

Zanim znajdziesz szkołę, która Ci odpowiada, to czasu Ci nie starczy na naukę. Spróbuj nauki z ebooka, która staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Na przykład angielski on linealbo podobne sposoby. Wystarczy dobrze poszukać, a znajdziesz ebook, który zawiera niezbędne czasy, sprawdzone słownictwo i będzie Ci służ…ył. Tyle ode mnie, mam nadzieję, ż…e pomogłem.
onesky
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: wegetarianin » 30 wrz 2012, 17:38

W TFLS przygotowują do matury. Właśnie tam chodzę i jest super umiem coraz wiecej :hura:
wegetarianin
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: jerba2 » 30 wrz 2012, 20:25

Mój brat chodził tez na kurs do TFLS.Dobrze wybraleś. On był bardzo zadowolony

wegetarianin pisze:W TFLS przygotowują do matury. Właśnie tam chodzę i jest super umiem coraz wiecej :hura:
jerba2
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: pianka2 » 02 paź 2012, 11:33

zgadza się, ja też… zapisałam się do tej szkoły na kurs do matury

jerba2 pisze:Mój brat chodził tez na kurs do TFLS.Dobrze wybraleś. On był bardzo zadowolony

wegetarianin pisze:W TFLS przygotowują do matury. Właśnie tam chodzę i jest super umiem coraz wiecej :hura:
pianka2
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: boggow » 02 paź 2012, 11:59

W kwestii matury właśnie ze wzgledu na system dualny, polski lektor - gramatyka, Native konwersacje polecam English For You, rzeczywiście dobrze szykują do róż…nych egzaminów, w wielu rankingach on line wysoko

http://www.speak-point.pl/mazowieckie

Szczególnie dobrym Nativem pod względem matury jest Mary, natomiast Magda Sprysak robi część gramatyczna
boggow
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: ladys » 02 paź 2012, 19:32

Ja z kumpelą też… chodzę do TFLS na ten kurs. Mamy fajną, zgraną grupkę :)

pianka2 pisze:zgadza się, ja też… zapisałam się do tej szkoły na kurs do matury

jerba2 pisze:Mój brat chodził tez na kurs do TFLS.Dobrze wybraleś. On był bardzo zadowolony

wegetarianin pisze:W TFLS przygotowują do matury. Właśnie tam chodzę i jest super umiem coraz wiecej :hura:
ladys
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: ghost1 » 12 paź 2012, 10:15

Na ten rok to już… chyba wystartowały wszystkie kursy
ghost1
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: słonieczko » 16 paź 2012, 8:21

Edyta Malec pisze:Szukam szkoły, która przygotuje mojego syna do matury z języka angielskiego. Co moż…ecie mi polecić? Interesuje mnie Warszawa.


A spróbuj kurs internetowy z nauczycielem na zywo. Syn nie bedzie tracił czasu na dojazdy, przyjazdy, nie przepadną Ci lekcje jak bedzie chory, bo bedzie mógł odrobić. Bedzie to kurs indywidualny - tylko on i nauczyciel. I zajecia beda dobrane pod Twojego syna, a nie z góry ustalony plan. Zawsze lektor dobira temtyke pod słuchacza. Uczy tego, o co prosi uczeń. Ustalasz sama dzień i godzinę zajęć. Nie ograniczaja cie zadne ramy czasowe. Zaczynasz kurs kiedy chcesz i kończysz kiedy chcesz. Mnie sie podobało. Ja co prawda miałam kurs egzaminacyjny, toche wyzej niz matura, ale uczyli profesjonalnie. Bylam zadowolona. POlecam http://www.szkola-shamrock.pl/. A i pierwsza lekcję, próbną, maja za 1 zł. Zawsze mozna spróbować i przekonać sie jak to jest.
słonieczko
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: PLANETA_Radom » 25 paź 2012, 10:11

Zapraszamy do szkoły językowej PLANETA w Radomiu.
Prowadzimy kursy w małych grupach. Korzystamy z autorskich materiałów. Dzięki systematyczności, zaangaż…owaniu - nasi uczniowie zawsze osiągają wysokie wyniki na maturze.

Zapraszamy do kontaktu!
________________________________________
PLANETA
Szkoła językowa w Radomiu
PLANETA Szkoła językowa Radom
PLANETA_Radom
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2012, 9:00

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: Bart3 » 27 paź 2012, 16:32

Wybrałem kurs w TFLS-ie. Dają gwarancje zdania egzaminów więc chyba warto:)

jerba2 pisze:Mój brat chodził tez na kurs do TFLS.Dobrze wybraleś. On był bardzo zadowolony

wegetarianin pisze:W TFLS przygotowują do matury. Właśnie tam chodzę i jest super umiem coraz wiecej :hura:
Bart3
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: Tamara-Cool » 27 paź 2012, 20:46

Krakowiak Beata pisze:Ja chodziłam na kurs do matury rozszerzonej w zeszłym roku do English For You w Warszawie, kurs był zdecydowanie fajny, gdyż… miałam lekcje zarówno z polską lektorką, która omówiła wszystko z gramatyki, zrobiła nam próbny egzamin, niezłe zajęcia z osobą z Amerykaninem, który szkolił naszą gadkę. Generalnie było cool, moż…na próbować. Beata Kamińska to dobra lektorka w tej szkole


W zeszłym roku zdawałam maturę po kursie w English For You, teraz przygotowuję się do CAE, wysoki poziom zajęć i system z dwoma lektorami, polki od gramatyki i Native Speaker od konwersacji, zdecydowanie dobra metoda. Jedna z lepszych, gdyż… równomiernie nacisk jest kładziony na mówienie i gramatykę. Chodziłam na filię na warszawskiej Pradze Południe.
Tamara-Cool
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: maturka1 » 06 gru 2012, 19:07

Do matury przygotowali mnie w Pygmalionie, niezły wynik, polecam
maturka1
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: markizka » 30 gru 2012, 23:39

Polecam szkołę TFLS, jeśli chodzi o jakiekolwiek egzaminy jest to najlepsza szkoła w Warszawie.
markizka
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: darro » 02 sty 2013, 11:38

boggow pisze:W kwestii matury właśnie ze wzgledu na system dualny, polski lektor - gramatyka, Native konwersacje polecam English For You, rzeczywiście dobrze szykują do róż…nych egzaminów, w wielu rankingach on line wysoko

http://www.speak-point.pl/mazowieckie

Szczególnie dobrym Nativem pod względem matury jest Mary, natomiast Magda Sprysak robi część gramatyczna


W Krakowie w tym rankingu dobrze wypada Lincoln
darro
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: geberetx » 09 sty 2013, 9:57

Faktycznie, po kursach w TFLS jest najlepsza zdawalność egzaminów. Z tego co słyszałąm to nawet dają gwarancje zdania egzaminów.Dla mnie to jest waż…ne.


markizka pisze:Polecam szkołę TFLS, jeśli chodzi o jakiekolwiek egzaminy jest to najlepsza szkoła w Warszawie.
geberetx
 

angielskie

Postautor: ada3331 » 10 sty 2013, 11:52

Gwarancja zdania egzaminu??? W sumie jak będziesz wielokrotnie podchodził to niego, to w końcu go zdasz. Każ…dy kurs angielskiego, który przeglądałem nie daje takich gwarancji.
ada3331
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: Anna Pad... » 10 sty 2013, 12:13

Krakowiak Beata pisze:Ja chodziłam na kurs do matury rozszerzonej w zeszłym roku do English For You w Warszawie, kurs był zdecydowanie fajny, gdyż… miałam lekcje zarówno z polską lektorką, która omówiła wszystko z gramatyki, zrobiła nam próbny egzamin, niezłe zajęcia z osobą z Amerykaninem, który szkolił naszą gadkę. Generalnie było cool, moż…na próbować. Beata Kamińska to dobra lektorka w tej szkole


Rzeczywiście jeż…eli chodzi o język angielski to English For You jest dobrą opcją, konwersacje i gramatyka idą w parze. Rok temu chodziłam do nich na kurs i udało się zaliczyć nie tylko maturę, ale takż…e bez problemów zdać sobie FCE
Anna Pad...
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: sunnygo » 25 lut 2013, 9:14

Tak, gwarancja zdawalności to super sprawa. Wiem też… ze czasem mają w TFLS fajne promocje więc jak ktoś ma szczeście to moż…e załapac sie na darmowy kurs włoskiego. Moja kolezanka wlasnie chodzi. Zazdroszcze jej. Farciara :)


geberetx pisze:Faktycznie, po kursach w TFLS jest najlepsza zdawalność egzaminów. Z tego co słyszałąm to nawet dają gwarancje zdania egzaminów.Dla mnie to jest waż…ne.


markizka pisze:Polecam szkołę TFLS, jeśli chodzi o jakiekolwiek egzaminy jest to najlepsza szkoła w Warszawie.
sunnygo
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: alekii » 03 mar 2013, 13:30

Bardzo dobre kursy do matury, rzeczywiście są w English For You, chodziłem tam z 5 lat temu i efekt jednak był wysoki, pamiętam moją lektorkę Patrycję, jak ona wspaniale potrafiła tłumaczyć gramatykę, Nativka Mary to klasa teacher, potrafiła ciągnąć za język. Teraz mam zamiar iść na CAE do ENglish For You. Potrafią uczyć, duż…o się konwersuje
alekii
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: blinks » 04 mar 2013, 11:29

Zgadzam się z poniż…szymi opiniami

sunnygo pisze:Tak, gwarancja zdawalności to super sprawa. Wiem też… ze czasem mają w TFLS fajne promocje więc jak ktoś ma szczeście to moż…e załapac sie na darmowy kurs włoskiego. Moja kolezanka wlasnie chodzi. Zazdroszcze jej. Farciara :)


geberetx pisze:Faktycznie, po kursach w TFLS jest najlepsza zdawalność egzaminów. Z tego co słyszałąm to nawet dają gwarancje zdania egzaminów.Dla mnie to jest waż…ne.


markizka pisze:Polecam szkołę TFLS, jeśli chodzi o jakiekolwiek egzaminy jest to najlepsza szkoła w Warszawie.
blinks
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: AgaBuczek » 05 mar 2013, 10:01

Ja uczestniczyłam w kursie przygotowawczym w Goworku (w Warszawie) i bardzo sobie chwalę :) Zajecia były prowadzone tak, ż…e przerobiliśmy wszystkie materiały, które rzeczywiście na maturze rozszerzonej są i nacisk kładziony był właśnie na to, by nas przygotować jak najlepiej :) Tak mi się spodobało, ż…e później po maturze zapisałam się na zwykły kurs do ich szkoły, aby kontynuować naukę :)
AgaBuczek
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: boiled » 05 mar 2013, 19:48

Moja siostra przygotowuje się teraz właśnie do matury w tfls-ie. Chodzi z 2 koleż…ankami z klasy i jak na razie to są zadowolone

blinks pisze:Zgadzam się z poniż…szymi opiniami

sunnygo pisze:Tak, gwarancja zdawalności to super sprawa. Wiem też… ze czasem mają w TFLS fajne promocje więc jak ktoś ma szczeście to moż…e załapac sie na darmowy kurs włoskiego. Moja kolezanka wlasnie chodzi. Zazdroszcze jej. Farciara :)


geberetx pisze:Faktycznie, po kursach w TFLS jest najlepsza zdawalność egzaminów. Z tego co słyszałąm to nawet dają gwarancje zdania egzaminów.Dla mnie to jest waż…ne.


markizka pisze:Polecam szkołę TFLS, jeśli chodzi o jakiekolwiek egzaminy jest to najlepsza szkoła w Warszawie.
boiled
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: agawa33 » 23 mar 2013, 20:13

Polecam szkołę TFLS jeśli chcesz dobrze przygotować się do matury. Ja byłam na takim kursie w tamtym roku. Maturka poszła mi bardzo dobrze. Teraz moja siostra poszła w moje ślady, próbną maturę rozszerzoną zdała na 90%. Krótko mówiąc warto zapisać się do TFLS. Świetnie przygotowują do egzaminów.
agawa33
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: pontiac33 » 03 maja 2013, 10:57

agawa33 pisze:Polecam szkołę TFLS jeśli chcesz dobrze przygotować się do matury. Ja byłam na takim kursie w tamtym roku. Maturka poszła mi bardzo dobrze. Teraz moja siostra poszła w moje ślady, próbną maturę rozszerzoną zdała na 90%. Krótko mówiąc warto zapisać się do TFLS. Świetnie przygotowują do egzaminów.

też… chodzę do TFLS na kurs przygotowawczy do matury. Jest super.
Namówili mnie znajomi i wysoka pozycja w rankingach
http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
http://www.speak-point.pl/mazowieckie
pontiac33
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: liljana44 » 22 maja 2013, 21:00

ja również… popieram. Moje zajęcia w szkole TFLS z Panem Zajkowskim bardzo mi się podobały. Nie było nudno, duż…o opowiadał ciekawych rzeczy. Mam nadzieję ż…e w przyszłym semestrze również… trafię na fajnego lektora.
liljana44
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: naaswa » 22 maja 2013, 23:37

alekii pisze:Bardzo dobre kursy do matury, rzeczywiście są w English For You, chodziłem tam z 5 lat temu i efekt jednak był wysoki, pamiętam moją lektorkę Patrycję, jak ona wspaniale potrafiła tłumaczyć gramatykę, Nativka Mary to klasa teacher, potrafiła ciągnąć za język. Teraz mam zamiar iść na CAE do ENglish For You. Potrafią uczyć, duż…o się konwersuje


Super szkoła, chodze już… jakiś czas, jak nikt inny stawiają na angielski, czyli firma od jednego tematu. Nie tam market językowy jak inni, tylko pełna specjalizacja, polecam fan page English For You duż…o się dzieje i jest zwyczajnie ciekawie.
https://pl-pl.facebook.com/englishforyoupl
naaswa
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: vegasko » 06 cze 2013, 19:17

ja moge pochwalić zajęcia wakacyjne w tfls, dla mnie the best :)

liljana44 pisze:ja również… popieram. Moje zajęcia w szkole TFLS z Panem Zajkowskim bardzo mi się podobały. Nie było nudno, duż…o opowiadał ciekawych rzeczy. Mam nadzieję ż…e w przyszłym semestrze również… trafię na fajnego lektora.
vegasko
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: kasieks24 » 15 lip 2013, 9:29

W piątek skonczyłam swój kurs wakacyjny i przygodę ze szkołą tfls. Duzo wyniosłam z tego kursu, poznałam duzo fajnych, ciekawych osób. Miło będe wspominac ten kurs

vegasko pisze:ja moge pochwalić zajęcia wakacyjne w tfls, dla mnie the best :)

liljana44 pisze:ja również… popieram. Moje zajęcia w szkole TFLS z Panem Zajkowskim bardzo mi się podobały. Nie było nudno, duż…o opowiadał ciekawych rzeczy. Mam nadzieję ż…e w przyszłym semestrze również… trafię na fajnego lektora.
kasieks24
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: cucumbero » 16 lip 2013, 14:05

ja również… polecam kurs wakacyjny w szkole TFLS, naprawdę warto, w grupie jest mało osób, lektorzy są świetni, zawsze służ…ą pomocą, a do tego cena jest całkiem całkiem
cucumbero
 

po kursie w tfls dostałam sie na sgh

Postautor: hokotor » 04 sie 2013, 12:55

ja zdałam super swoją mature z angielskiego i bez problemu dostałam się na SGH takż…e polecam tfls

kasieks24 pisze:W piątek skonczyłam swój kurs wakacyjny i przygodę ze szkołą tfls. Duzo wyniosłam z tego kursu, poznałam duzo fajnych, ciekawych osób. Miło będe wspominac ten kurs

vegasko pisze:ja moge pochwalić zajęcia wakacyjne w tfls, dla mnie the best :)

liljana44 pisze:ja również… popieram. Moje zajęcia w szkole TFLS z Panem Zajkowskim bardzo mi się podobały. Nie było nudno, duż…o opowiadał ciekawych rzeczy. Mam nadzieję ż…e w przyszłym semestrze również… trafię na fajnego lektora.
hokotor
 

po kursie w tfls dostałam sie na sgh

Postautor: hokotor » 04 sie 2013, 12:56

ja zdałam super swoją mature z angielskiego i bez problemu dostałam się na SGH takż…e polecam tfls

kasieks24 pisze:W piątek skonczyłam swój kurs wakacyjny i przygodę ze szkołą tfls. Duzo wyniosłam z tego kursu, poznałam duzo fajnych, ciekawych osób. Miło będe wspominac ten kurs

vegasko pisze:ja moge pochwalić zajęcia wakacyjne w tfls, dla mnie the best :)

liljana44 pisze:ja również… popieram. Moje zajęcia w szkole TFLS z Panem Zajkowskim bardzo mi się podobały. Nie było nudno, duż…o opowiadał ciekawych rzeczy. Mam nadzieję ż…e w przyszłym semestrze również… trafię na fajnego lektora.
hokotor
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: meggie94 » 14 sie 2013, 12:07

ja też… jestem fanką szkoły TFLS, kurs maturalny w tej szkole to mistrzostwo świata, baaardzo dobrze zdałam maturę z angielskiego, jestm taka happy, bo dzięki temu dostałam się na upragnione studia :)
meggie94
 

gwarancja zdania egzaminów

Postautor: ameliat » 14 wrz 2013, 19:39

Słyszałam ż…e tfls daje gwarancję zdania egzaminów a jak ktoś nie zda to dają ponowny kurs gratis czyli musza jednak być pewni ż…e dobrze potrafią przygotować do egzaminów.

glans pisze:W TFLS faktycznie potrafią dobrze nauczyc do matury. Mają świetnych specjalistów z tego tematu

nozyczek34 pisze:moj brat w ubiegłym roku przygotowywał się do matury własnie w TFLS. Był zadowolony

loris4 pisze:Z tego co wiem to faktycznie idź do TFLS. Potrafią dobrze przygotować do egzaminów...nie tylko mówić.... Dają nawet gwarancję zdania egzaminów.
ameliat
 

Re: Kurs przygotowawczy do matury

Postautor: raliek » 13 paź 2013, 9:23

to prawda, ż…e w TFLS dostaje się gwarancję zdania egzaminu, w sumie to się nie dziwie, w tej szkole świetnie uczą, szczególnie speakingu, jeśli ktoś się przykłada to na pewno zda egzamin
raliek
 

YMsjtuWmQuENerrxgWT

Postautor: Esneida » 04 lut 2014, 16:35

With all these silly wessetib, such a great page keeps my internet hope alive.
Esneida
 

SinhOEclwwphtpiwn

Postautor: Leide » 05 lut 2014, 12:06

A wonderful job. Super helpful inframotion.
Leide
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości