praca magisterka - translating exotic places

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

praca magisterka - translating exotic places

Postautor: justmejustine » 13 lis 2011, 21:06

Witam wszystkich! :)

Zabieram się pomału za pisanie mojej pracy magisterskiej a dokładniej za wymyślenie o czym tak naprawdę chcę pisać.

Po kolei: praca z tłumaczeń, temat seminarium to translating exotic places. Promotor ostatnio dał do zrozumienia, ż…e najlepiej by było, aby praca była na podstawie tłumaczeń literatury podróż…niczej.

I oto jestem w kropce.
Interesowałoby mnie pisanie na temat problemów interkulturowych np. nieprzetłumaczalność albo aspekt domestykacji vs foregnizacji w tłumaczeniu ale nie wiem jak dokładnie to ugryźć i na podstawie jakiej książ…ki? Z literaturą podróż…niczą mam mało do czynienia.

Czy jest jakaś dobra dusza, która mi pomoż…e? Znacie jakąś ciekawą książ…kę podróż…niczą, w której byłoby wiele fragmentów do analizy ze względu np. na nieprzetłumaczalność kulturową?
justmejustine
 


Re: praca magisterka - translating exotic places

Postautor: aaannnnnnneeeee » 20 lis 2011, 2:02

Chętnie pomogę. Pisz na moje gg 28299137.
aaannnnnnneeeee
 



Re: praca magisterka - translating exotic places

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 10:28

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości