Irelandfanclub

Kultura i historia krajów anglojęzycznych. Praca zagranicą. Edukacja zagranicą.

Re: Irelandfanclub

Postautor: Jamania » 06 sty 2004, 20:53

Poszukuję osób, które tak jak ja fascynują się nie tyle Anglią ile Irlandią i wszystkim, co z nią związane. Osobiście najbardziej interesują mnie ludzie, którym udało się swoją przyszłość takż…e zawodową zwiazać z tym krajem. Mam tu szczególnie na myśli studentów, którzy mieli okazję w toku swoich studiów zetknąć się z kulturą irlandzką bądź celtycką. Kochani, gdzie studiujecie??? Chętnie też… poznam osoby posługujące się językiem gaelickim lub tych, którzy dopiero rozpoczęli naukę. Pragnę jak najszybciej i jak najgłabiej poznać kulturę Celtów. Ta myśl stała się niemal moim powołaniem. Liczę na przychylność tych, którzy uczynili z kultury celtyckiej część swego ż…ycia a takż…e, ż…e znajdę podobnych jak ja pasjonatów.

Pozdrawiam gorąco

Jamania

PS: Chętnie też… dowiem się o ciekawych pozycjach książ…kowych dotyczących celtów.

J.
Jamania
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2004, 0:00


Re: Irelandfanclub

Postautor: succubus » 08 sty 2004, 14:18

hej,
co prawda nie ma takiego bzika na punkcie Irlandii jak Ty ;) ale uwazam ze jest to bardzo ciekawy kraj :) znalazlam fajny adresik i pomyslalam ze moze chtenie tam zajrzysz pod warunkiem ze juz tam nie byles/bylas :) pozdrawiam

http://www.mojairlandia.pl/
succubus
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Irelandfanclub

Postautor: Jamania » 13 sty 2004, 14:23

Dzięki za linka. Odwiedzam "Moją Irlandię" dość często ;-) Co do bzika: Wbrew pozorom mieści sie w granicach rozsądku, choć podejrzewam, ż…e w przyszłości Irlandia zawładnie moim ż…yciem.

Pozdrawiam gorąco

Jamania
Jamania
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2004, 0:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości