Bollocks! Nikt oprocz Amerykanow nie mowi z amerykanskim akcentem
Nie ma lekko ogólnie 


HowsAnnie pisze:szkocki akcent? interesujące, nie powiem:)
ciekawa jestem jak taki brzmi.
nie wiem, czy mi sie zdaje, czy moż e dobrze pamiętam z lekcji o akcentach i dialektach z zajęć angielskiego, ale chyba w Szkocji wymawia się mocno "r". rzekłabym,ż e tak jak u nas. to prawda?




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości