Spotkanie z konsultantem w empiku... a raczej jego brak

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Spotkanie z konsultantem w empiku... a raczej jego brak

Postautor: lolek44444444 » 24 wrz 2008, 18:49

Umówiłam się na spotkanie z konsultantem w Empik School, a teraz widzę, ż…e ze względów zdrowotnych raczej na nie dotrę.

Czy ktoś wie w jaki sposób moż…na się z nimi skontaktować i to odwołać - i czy w ogóle zawracać sobie tym głowę?
lolek44444444
 


Re: Spotkanie z konsultantem w empiku... a raczej jego brak

Postautor: Gość » 25 wrz 2008, 18:11

Chyba wystarczy zadzwonić, prawda? I raczej wypada...
Gość
 

Re: Spotkanie z konsultantem w empiku... a raczej jego brak

Postautor: lolek44444444 » 25 wrz 2008, 18:26

Biorąc pod uwagę, ż…e dzwonią do mnie z zastrzeż…onego numeru, to nie bardzo się da. Sick, gdybym miała numer, to przecież… nie zakładałabym tematu ><
lolek44444444
 

Re: Spotkanie z konsultantem w empiku... a raczej jego brak

Postautor: ladystockbroker » 25 wrz 2008, 19:01

Fakt, ż…e ż…yjemy w świecie skomplikowanych i bezsensowych procedur i w ogóle viva la biurokracja, ale ja bym na twoim miejscu po prostu zadzwoniła pod numer szkoły (musi być na jakieś ulotce czy w innej broszurce) i zapytała, jak skontaktować się z panem XYZ i odwołać konsultacje. Na pewno zdobędziesz w ten sposób potrzebne informacje duż…o szybciej i łatwiej, niż… pytając o to na forach internetowych. My najprawdopodobniej też… nie mamy numeru pana XYZ, a nawet, jeśli, to w ż…yciu by nam przez myśl nie przeszło, ż…e ten przystojny pan po czterdziestce z warzywniaka pod blokiem to nauczyciel, na konsultacje z którym uż…ytkownik "lolek44444444444" nie moż…e przyjść ze względów zdrowotnych.
ladystockbroker
junior fellow
 
Posty: 101
Rejestracja: 06 maja 2008, 9:02




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości