Multimedialny słownik w Rzeczpospolitej - zrzuty ekranu ?

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Multimedialny słownik w Rzeczpospolitej - zrzuty ekranu ?

Postautor: Kba » 27 paź 2009, 17:18

CZeść!

Ostatnio w październiku Rzeczpospolita wydała na płycie słownik multimedialny angielsko-polski , polsko- angielski na dwóch płytach.

[url]http://sklep.rp.pl/product_info.php?cPath=39&products_id=483&osCsid=3d37bda1745123df582ee4d9938d811d[/url]


Ponieważ… poza zdawkową informacją nic więcej nie wiem, to będę wdzięczny za:

1. pokazanie zrzutów ekranu tego programu, moż…na je wrzucić na stronę
http://imageshack.us/ lub podobną i wkleić odnośniki. Pięć, sześć powinno wystarczyć. Ewentualnie moż…e ktoś zna miejsce, gdzie takie zrzuty już… opublikowano.

2. Opis praktycznego działania programu, spostrzeż…enia, wady, zalety.

Kupiłem kiedyś wielki multimedialny słownik Techland, dodatek do jakiegoś czasopisma, jednak mimo stosunkowo duż…ego zasobu słów nie jest dobry, gdyż… podając tłumaczenie nie wyjaśnia często kontekstu, przykładów jest niewiele, lektor nie wymawia wielu słów, a wtedy program posiłkuje się wymową komputerową.

Chciałbym uniknąć kolejnego błędu i nie wyrzucić w błoto 15 zł.
Kba
 


Słownik Techlandu

Postautor: XX Ja XX » 28 paź 2009, 0:20

Siding
XX Ja XX
 

Re: Słownik Techlandu

Postautor: Gość » 11 lis 2009, 23:15

XX Ja XX pisze:Siding

Dzięki za odpowiedź.
Gość
 


Re: Multimedialny słownik w Rzeczpospolitej - zrzuty ekranu ?

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 8:30

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości