ACADEMY OF NEW YORK

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Academy of New York » 29 lip 2009, 15:40

"ANY" Academy of New York w Warszawie to jedyna akademia językowo-szkoleniowa, która w swej metodzie nauczania stawia na redukcję akcentu, poprawną wymowę oraz związki frazeologiczne. Z nami zaczniesz
myśleć w języku angielskim i będziesz płynnie posługiwał się nim w każ…dej sytuacji prywatnej i zawodowej.
Nowy Jork to państwo w państwie, stolica świata, metropolia ta fascynuje swoim kosmopolitycznym charakterem, wspaniałą architekturą, róż…norodnością kultur, otwartością, dlatego część tego nowojorskiego
klimatu przenieśliśmy do stolicy Polski, Warszawy.
Zapraszamy Cię do udziału w wyjątkowych kursach i szkoleniach językowych prowadzonych przez profesjonalnych amerykańskich trenerów i lektorów. Organizujemy również… interesujące spotkania kulturalne oraz interaktywne warsztaty weekendowe.

Oferujemy Ci:
· English for Life – kursy ogólne
· English for Business – kursy ogólne biznesowe
· English for Specific Purposes – kursy dla specjalistów
(IT, Prawo, Medycyna, PR, HR, Finanse etc.)
· Power Hour – kursy konwersacyjne
· Travel English – kursy dla wyjeż…dż…ających za granicę
· Kursy Poprawnej Wymowy

At ANY place, at ANY time, ANY helps keep your English alive!

www.academyofnewyork.com
Academy of New York
 


moja ulubiona :)

Postautor: LeoB » 29 paź 2009, 7:18

O siedze na forum i znalazlem wpis mojej szkoly.

Co moge powiedziec to ze jest to pierwsza tak profesjonalna szkola w Warszawie. Sama lokalizacja w Wiezowcu przy Zlotych Tarasach jest super. Wneytrze Akademii jak tylko wejdziecie czuc ten klimat, zapach kawki, mila obsluga, dobra muzyka w lobby i super staff ze Stanow. Warta kazdych pieniedzy. Przesledzilem wszystko od Archibalda do British School, wszystko to zenada gdzie odechciewa sie uczyc...

Zycze Academy of New York samych tak milych suchaczy jak ja :)

[/list]
LeoB
 

Academy of New York w Złotych Tarasach, Warszawa

Postautor: ZanH » 12 lis 2009, 22:35

O pierwszy forumowicz. I tak milo. Chyba to mnie upewni, ze dobra decyzje podjelam.

Bylam tam na lekcji probnej i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli, ze wogole nie ma tam nauczycieli Polakow tylko lektorzy ze Stanow.

Zanalazlam rowniez swietny filmik o Academy of New York w Warszawie

http://www.youtube.com/watch?v=V4UUXCdrQJg
ZanH
 

Re: Academy of New York w Złotych Tarasach, Warszawa

Postautor: Mareczk » 18 gru 2009, 0:25

Pierwsza taka szkoła jaką poznałem, na samym wejściu moż…na powiedzieć WOW !

jeszcze się nie zapisałem ale napewno to zrobie :)

a co do filmu widziałem jeszcze to :)

http://www.youtube.com/user/AcademyOfNe ... ag__0f9bt4
Mareczk
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Brys » 14 sty 2010, 8:24

No to chyba czas podpisać umowe Academy of New York - bylam na lekcji probnej dzis i zauroczylam sie Panem lektorem ;) a tak serio to szkoła jest na piątkę z plusem. Tak miłej obsługi dawno nie widziałam. Polecam, Kate.

P.S. Jedynym minusem są te Złote Tarasy, jak zwykle uległam pokusie i musiałam wstąpić na zakupy do galerii :)
Brys
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Mareczk » 16 sty 2010, 19:04

Brys pisze:
P.S. Jedynym minusem są te Złote Tarasy, jak zwykle uległam pokusie i musiałam wstąpić na zakupy do galerii :)


to chyba plus :spoko: zajęcia i później zakupy ! ;)
Mareczk
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Filip1 » 19 sty 2010, 4:17

Super szkoła, fajnie ż…e w końcu powstało coś innego niż… cała reszta która jest na rynku !
Osobiście polecam !
Filip1
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Roman99 » 23 sty 2010, 4:50

Wczoraj byłem w academy na lekcji próbnej. Mile mnie zaskoczyli. Fajna atmosfer, super wnętrza stylizowane, nawiązujące tematycznie do znanych miejsc Nowego Yorku, a przede wszystkim zajęcia prowadzą tam wyłącznie amerykańscy lektorzy. Polecam
Roman99
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: MMike » 02 lut 2010, 7:07

Witam, zapraszm do wymieniania opinii nt. Academy of New York. Prosze o w miare uczciwe podejscie do sprawy i nie zachwalanie na sile :)

Sam znam ye szkole troszke od podszewki, wiec wiele moge powiedziec sam. Jesli ktos ma pytania chetnie odpowiem.

A tym czasem czekam na opinie innych i na konstryktywne dyskusje.

Pozdrawiam.

MMike
MMike
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Piter_WAW » 04 lut 2010, 1:37

Cześć,

Skoro wiele moż…esz powiedzieć to ja bardzo chętnie zapytam się o kilka rzeczy. Chciałem przystąpić do jakiejś szkoły angielskiego od początku tego semestru i poważ…nie rozważ…am wybór Academy of New York.

Byłem na spotkaniu wstępnym. Ogólne wraż…enia są pozytywne. Jednak nie chodzi o wraż…enia, a o jakość nauczania.

1) Jak oceniasz metodykę nauczania w ANY ?
2) Jak oceniasz jakość nauczania ?
3) Czy mając do wyboru tą lub dowolnie wybraną inną szkołę angielskiego w Warszawie wybrał byś właśnie ANY ? Jak moż…esz to uzasadnij wybór.

Jak moż…esz to napisz również… z jakiego punktu widzenia to wszystko oceniasz ? Uczęszczasz na kursy, czy moż…e jesteś pracownikiem ?

W zasadzie bym się nie zastanawiał, gdyby nie duż…a cena całego kursu. Chciał bym się upewnić czy aby na pewno te kursy są warte tych pieniędzy.

Mam nadzieję, ż…e postarasz się ocenić w miarę obiektywnie.

Pozdrawiam,
Piter.
Piter_WAW
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: MMike » 04 lut 2010, 5:00

Do Piter_WAW

1) Jak oceniasz metodykę nauczania w ANY ?

Metodyke nauczania rozumiem jako sposób pracy lektora ze sluchaczem, wiec powiem ze mam zajecia z lektorem z Kanady. Zalezalo mi, aby w koncu uczyc się amerykanskiej wersji angielskiego, a nie brytyjskiej. Byłem kilka razy w Stanach i chodzilem tez tam do szkoly jezykowej, wiec mam porownanie i to na korzysc Academy of New York.
W poniedzialki pracujemy z amerykanskim podrecznikiem, we srody sa konwersacje i nauka poprawnej wymowy. Generalnie wole srody, bo wiecej gadamy, ale praca z ksiazaka to podstawa. No i w sobote przychodze na warsztaty tematyczne. W tym misiacu ma być gosc specjalny z Ambasady USA, moż…e rozdadza darmowe wizy wiec przyjde :)
Co do wymowy to tak jak pisalem byłem w Stanach i wiem jak bardzo wazne jest stawianie akcentu na wlasciwa sylabe i sa takie wyrazy które piszemy identycznie a w zaleznosci od rodzaju wymowy i akcentu znacza co innego – niezle co :)
A po drugie jak byłem w USA to wszyscy pytali mnie czy jestem z Rosji, wiec dlatego postanowilem wybrac Academy of New York, ż…eby ten akcent zgubic :)
Co do metody nauczania nie ma zadnych zarzutow.

2) Jak oceniasz jakość nauczania ?

Dla mnie sama jakoscia jest to, ze wszystkie wyklady mam z amerykanskim lektorem. Nie ma tu marketingowych kruczkow, ze np. konsultacje z native speaker’em czy ze w cene kursu sa wliczone konwersacje z native’m itp. W Academy of New York wszystkie wykłady sa prowadzone przez Native Speaker’ow z certyfikatem TESOL/CELTA. Mysle, ze metody aktywizujace i nauczania praktycznego oraz gry dydaktyczne plus multimedia polaczone w jedna calosc daja przyjemny rezultat, mój lektor nad tym panuje w zupelnosci, a wiem ze lektorzy przechodza niezle sito zanim zostana zatrudnieni.


3) Czy mając do wyboru tą lub dowolnie wybraną inną szkołę angielskiego w Warszawie wybrał byś właśnie ANY ? Jak moż…esz to uzasadnij wybór.

Powiem wprost zanim przyszedlem do Academy of New York byłem w kilku szkolach jak również… bralem prywatne lekcje na miescie z tzw. nativami. Samo podejscie do sluchacza tez jest wazne, wyglad miejsca gdzie się uczysz tez wplywa na Twoje samopoczucie. Nie chcesz chyba zebym opowiadal o warunkach jakie zastalem gdzie indziej typu stoly jak w gimnazjum, sale bez okien, polscy nauczyciele – wszystko to tylko przypominalo mi szkole podstawowa...
Wybralbym te i postaram się w miare obiektywnie odpowiedziec dlaczego:

1. American English
2. Wylacznie amerykanscy lektorzy
3. Male grupy – moja ma 4 osoby
4. Super obsluga klienta
5. Konkurencyjna cena
6. Duza liczba zajec – 2xTyg+Warsztaty

4) Jak moż…esz to napisz również… z jakiego punktu widzenia to wszystko oceniasz ? Uczęszczasz na kursy, czy moż…e jesteś pracownikiem ?

Zaczalem od kursu jako klient z ulicy, teraz troche się znimi zaprzyjaznilem i chyba moja obecna firma skorzysta z ich kursow dla specjalistow.

5) W zasadzie bym się nie zastanawiał, gdyby nie duż…a cena całego kursu.

Jeśli chodzi o cene to pls porownaj z Archibaldem lub British Council, gdzie jeśli wybierzesz kurs z wylacznie z Native Speakerem zaplacisz ok. 2500 zł., wiec cena nie jest najgorsza. Za 1200 zł dostaniesz kurs z Polakiem w byle pierwszej szkole, wiec 1800 zł jest umiarkowana cena w stosunku do jakosci. Jak już… pisalem, dla mnie liczy się bardzo jakosc. To ze mogę przyjsc pol godziny przed zajeciami po pracy i napic się kawy z expresu w filizance, a nie plastikowym kubku, to ze mogę skorzystac z bezprzewodowego netu, poczytac gazete, posluchac chill-outowej muzyki itp. Nikt tam nie ma skwaszonej miny i czuc pozytywna energie. To tez się liczy.

Wybralem te szkole, bo bez wyjezdzania do USA mogę uczyc się amerykanskiego angielskiego w Warszawie.

Mam nadzieje, ze moje odpowiedzi okazaly się pomocne.

Pozdrawiam i być moż…e do zobaczenia, jeśli wybierzesz Academy of New York :)
MMike
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Mateusz_3365 » 06 lut 2010, 0:34

MMike widzę, ż…e jesteś dobrze zorientowany ofercie tej szkoły. Byłem na ich stronie. Oferta interesująca. W związku z powyż…szym mam do Ciebie pytanie. Czy moż…na jeszcze zapisać sie w academy na kurs zimowy?
Mateusz_3365
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: MMike » 06 lut 2010, 17:33

Co za pytanie? Wiesz ja nie uczestnicze w zapisach :)
Najlepiej zadzwon do nich i wszystkiego sie dowiesz.

Pozdr.
MMike
 

szapnerska szkoła?

Postautor: nessy21 » 07 lut 2010, 5:58

Widzę, ż…e wiele osób dyskutuje na temat Akademii, a jeden forumowicz ewidentnie ma jakiś interes, ż…eby bardzo,aż… za bardzo słodzić. Ja również… byłam na spotkaniu i lekcji próbnej i uważ…am, ż…e lektorka była super, profesjonalna, na luzie, faktycznie tak jak w szkołach za granicą. Ale zanim dotarłam do spotkania z lektorką, musiałam przebrnąć przez rozmowę z inną Panią i to był szok. Czułam się jak na jakiejś rozmowie kwalifikacyjnej: sztywno jak w banku, kiedy się starasz o kredyt, szczerze bardzo się zniechęciłam. Dla mnie zbyt napuszona, szpanerska atmosfera (nie mówię o lektorach).Poza tym na stronie jest napisane, ż…e zajęcia są 3 razy w tygodniu, a okazuje się, ż…e jedne z tych zajęć to owe warsztaty, w których bierze udział prawie cała szkoła. Niezły ściemniaczy marketing! Drogo, a kawa w kubku Starbucks, ale jakaś nieśwież…a:(
nessy21
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Mareczk » 08 lut 2010, 4:59

czytając Twój opis to tak jakbyśmy rozmawiali o zupełnie innej szkole, również… przechodziłem ten proces przed lekcjami próbnymi i jak dla mnie było normalnie...
Mareczk
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: nessy21 » 08 lut 2010, 16:24

No cóż…, każ…dy ma prawo mieć inne odczucia. Oczywiście ż…yczę szkole jak najlepiej, ale się tam nie zapiszę i nie mam zamiaru jej nikomu polecać. Wyczuwam sztuczność i ż…ądze zdarcia z ludzi kasy:(chciałabym wreszcie trafić na szkołę, która faktycznie przypomina szkoły w Anglii, czy Stanach. Czy ktoś moż…e mi coś polecić?
nessy21
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Andrew43 » 08 lut 2010, 20:16

Kazdy ma prawo do wyrazania swoich opinii i sa one subiektywne. Jesli ktos chce obiektywna opinie otrzymac powinien sam sprobowac i przejsc sie do tej szkoly jezykowej.

Nessy czym dla Ciebie jest "chec zdzierania kasy"? Czy ta szkola oferuje Tobie zbyt malo jak na cene kursu? Jak Twoim zdaniem powinna wygladac idealna szkola? Jak wygladala szkola do ktorej uczesczalas w anglii i Stanach?

Milego dnia.
Andrew43
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: JanTana » 09 lut 2010, 7:18

Pierwszy raz wystawiam pozytywny komentarz firmie, ktora przekroczyla moje oczekiwania swym bardzo profesjonalnym podejsciem do uslugi, ktora sprzedaje. Po wielu przejsciach (tylko z grzecznosci nie wymienie nazw innych szkol jezykowych) nareszcie trafilam tam, gdzie powinnam byc juz dawno temu. Gratuluje i zycze wielu sukcesow Academy of New York!
JanTana
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: MMike » 09 lut 2010, 7:59

Do nessy21:

Wiesz miedzy ludzmi czasem jest chemia czasem jej nie ma, mowie tu o Pani z obslugi, wiec moze miedzy wami nie zaiskrzylo...
Ciesze sie, ze pozytywnie piszesz o amerykanskich lektorach z Akademii - to naprawde super ludzie, od ktorych mozna sie wiele wiecej nauczyc niz tylko angielskiego.
Z warsztatami jest tak, ze odbywaja sie i w piatki i w soboty, warsztaty maja swoj klimat, dlatego sa organizowane na sposob wykladu, dyskusji, masz mozliwosc poznawania kultury amerykanskiej. Przyjdz na nie, zapraszam - to nic nie kosztuje. Spotkamy sie i wymienimy opinie, ok?
Tylko przypomne, ze zajecia odbywaja sie w minigrupach, srednio jest ok.3-4 osoby w grupie, dobierane sa wg poziomu znajomosci jezyka jak i wieku, co sie rzadko zdarza. Zajecia sa tylko z lektorami z USA i Kanady, ktorzy maja certyfikat uprawniajacy do nauczania angielskiego - taki jest wymog zatrudniania lektorow w Academy of New York, lokalizacja bardziej niz super, a sama szkola nie przypomina szkoly, to chyba jedno z najladniejszych biur w Warszawie.
Cena kursu to 1800 zł. czy to za drogo za naprawde profesjonalna usluge? Zawsze mozna zaoszczedzic i wydac 1200 i uczyc sie w szkolnych lawkach z Polakiem w szkole jakich sa setki w Warszawie.
Mnie np. nie stac na audi, czy mercedesa, ale nie twierdze, ze to sa zle samochody (bo nie sa), ani ze ich producenci zdzieraja z kogos kase. Jest wolny rynek, wiec tez mamy wolny wybor.
No i ta kawa...Tak jak napisalem wyzej, zapraszam CIe ponownie na warsztaty i zrobie CI najlepsza kawe w miescie :)

Pozdrawiam.
MMike
 

kryptoreklama

Postautor: nessy21 » 11 lut 2010, 23:20

Panie MMike. Myślę, ż…e odstawiasz tu niezłą kryptoreklamę. Nie jesteś pracownikiem, czyż…by? Przejrzałam wiele wpisów na forach szukając szkoły i na każ…dym ktoś identycznymi frazami, po róż…nymi pseudonimami miodzi i słodzi o Academy of New York. Czy to nie podejrzane? Uważ…am, ż…e jeśli szkoła jest dobra, nie musi się reklamować, bo ludzie i tak przekaż…ą dalej pozytywne opinie. Ale kolego, jeśli już… tak za wszelką cenę "wjeż…dż…asz" na neta z komplementami na temat swojego biznesu, przynajmniej się jakoś maskuj.Życzę szkole, ż…eby pozbyła się takich speców od marketingu:)na warsztaty moż…e przyjdę, ale na kawę w brudnych kubkach na pewno nie. Ciao
nessy21
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: MMike » 12 lut 2010, 2:39

Ech.... :(

Nie dosc, ze kawa nieswieza to jeszcze w brudnym kubku....

Pozdrawiam i do zobaczenia.
MMike
 

wrzuć na luz

Postautor: nessy21 » 12 lut 2010, 5:48

Cóż… za intrygujący z Ciebie forumowicz. Wciąż… obecny. Ja weszłam tu z czystej ciekawości, ale Ty masz niezłe parcie, bo prawie epopeje konstruujesz. Chyba nie masz co robić, albo obijasz się w tej swojej Akademii. Zamiast stukać bzdety na forach, lepiej zajmij się pracą dopilnuj, ż…eby kawa była śwież…a, w czystym kubku. I jeszcze jedno.Nie zawsze angielski z Polakiem to poraż…ka. Ja miałam w swoim ż…yciu kilku świetnych polskich nauczycieli. Ty widocznie nie potrafisz być obiektywny. Targają Tobą negatywne emocje i widocznie nie masz szacunku dla innych. Polecam jogę:) Co do warsztatów to nic nie kosztują tak? Cóż…, z moich wyliczeń godzinowych wynika, ż…e są płatną częścią kursu, a nie gratisem. I tam nie ma 3, czy 4 osób, tylko 8,9 albo i więcej. Czekam na kolejne słodko-lepkie wpisy na forach globalnej sieci. Koniecznie wypróbuj zagraniczne, moż…e ktoś z naszych wschodnich lub zachodnich sąsiadów, w ramach podniesienia swojego prestiż…u skusi się na kurs w tak fantastycznym i komfortowym biurowcu w sercu naszej pięknej stolycy. (jakby to było najważ…niejsze). Kończę epopeję.
nessy21
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: MMike » 13 lut 2010, 17:32

Pozostawiam Twoj post bez komentarza.

Pozdrawiam.
MMike
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: mrt » 18 lut 2010, 23:22

nessy21 to i tak daleko zabrnelas :) ja nie miałam mozliwosci skorzystac z ich usłóg bo nikt do mnie nie oddzwonił mimo wczesniejszych zapewnien :) zapisuje sie do innej szkoły... a swoją drogą... ciekawe czy academy of new york ma coś więcej do zaoferowania niz tylko fajny wystrój? :) ups... juz mnie to nie interesuje :D
mrt
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Paula1975 » 19 lut 2010, 3:16

Polecam Academy of New York. Lektorzy z USA sa swietni, atmosfera bardzo mila i przyjacielska.
Paula1975
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: madzia4440 » 23 kwie 2010, 0:03

hej bylam dzis na rozmowie i powiem tak

Pani z recepcji swietna wyszytsko mi wyjasnila oprowadzial po salach mila usmiechnieta wiec na plus

lokalizacja rewelacja blisko mojej pracy

Wystroj dla mnie to wazne zeby bylo milo wtedy jakos mi wszytsko lepiej wchodzi do glowy a tam az czuje sie klimat USA

Lektorka swietnie mi sie z nia rozmawialo na luzie widac ze z USA bo ma taki amerykanski sposob bycia

Zajecia-tego jeszcze nie wiem bo zaczynam od maja

Cena-niby troche sporo ale dos mam juz wyadwania po 700-800 zl na szkoly w ktirych jest 19 osob w grupie i akcent prowadzacego.....
madzia4440
 

dobra szkoła

Postautor: baska44 » 13 sie 2010, 2:35

Koncze wlasnie kurs wakacyjny, zajecia na wysokim poziomie.. zastanawialam sie nad kursem calorocznym i pewnie skorzystam z ich uslug
baska44
 

g. prawda, BEZNADZIEJA!!!!

Postautor: zdegustowany » 15 wrz 2010, 17:00

Wyciaganie kasy a nie nauka.
Wzieli ludzi anglojezycznych z ulicy i mysla ze są nauczycielami.

Mocno nie polecam!!!!
zdegustowany
 

BEZNADZIEJA!!!!

Postautor: ankaaaaaaaaaaaaaaaaaaa » 15 wrz 2010, 17:19

Jestem po kursie wakacyjnym, na którym nic sie nie nauczylam.
Lektor , nie potrafil odpowiedziec na najprostrze zagadnienia gramatyczne.
Albo kazal robic cwiczenia nie robic zadnego wstepu do nich.
Albo wlaczal nam filmy, czasem przez 5 min nie padalo zadne slowo a potem pytal czy zrozumielismy....
Panie z recepcji są mile i zainteresowane tylko na poczatku aby zlapac klienta. Potem mają go gdzies nie odpisuja na maile, nie reagują na uwagi apropo sposobu prowadzonych zajac i generalnie po wniesieniu oplaty mają Cie w głąbokim powazaniu.

Ładny wystruj to nie wszystko.
Skoro kupuje usluge chcialabym ją otrzymac, a tak to jestem biedniejsza o 1500 i masa straconego czasu, nic do przodu.

Zastanowcie sie zanim sie zdecydujecie.
Szkoda kasy i czasu!
ankaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Przepraszam, czy tu biją?

Postautor: Pan Fredek » 16 wrz 2010, 6:15

Hmmm??? Dwa ostatnie posty, niby dwie osoby, a jedno IP...ciekawe...

Albo konkurencja, albo faktycznie rozż…alony klient o rozdwojonej jaźni...strach się bać tam pojść...

Mnie znajomi tylko polecali tę szkołę. Jutro idę tam na rozmowę, więc opowiem jak poszło.
Pan Fredek
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: zdegustowanyklient » 17 wrz 2010, 12:40

1 rozzalony klient, ale w imieniu calej grupy :)
zdegustowanyklient
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Orsi » 20 wrz 2010, 15:31

Nie zgadzam się z Ankaaa.
Ja zapisuje sie sie juz tu na kolejny semestr. Zmieniaja sie co prawda lektorzy, ale mam przynajmniej pewnosc ze zawsze mam z native speakerem z US a nie z polskim lingwista, ktory gramatyke ma obryta a akcent z pola truskawek z UK.
Pani z recepcji jest generalnie mila jedynie przydaloby sie jej troche mniej eksytacji w rozmowie.
Orsi
 

ANY- najwyż…szy poziom nauczania w doskonałym stylu

Postautor: Maciejooooo » 20 wrz 2010, 15:49

Nie zgadzam się z Ankaaaa ani z Nessy 21


Ankaaaaa- bez komentarza, Nessy 21- ż…al mi takich jak Ty.
Dziwne, chyba reprezentujecie konkurencje i nigdy nie byłyście w ANY.

ANY to najwyż…szy poziom nauczania, piękne wnętrza i friendly staff.
Bardzo duż…o wyniosłem z ostatniego sememstru i juz zapisałem się na następny.
Maciejooooo
 

Re: BEZNADZIEJA!!!!

Postautor: ankaaaaaaaaaaaaaaaaaaa » 27 wrz 2010, 21:01

ble
ankaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Re: BEZNADZIEJA!!!!

Postautor: ankaaaaaaaaaaaaaaaaaaa » 27 wrz 2010, 21:07

Czy ktoś moż…e poradzić jak moż…na usunąć/edytować wątek?
Troche przesadziłam, w szególności nie powinnam podawać nazwiska... tymbardziej, ż…e istnieje duze zainteresowanie z obydwu stron aby pozytywnie zakończyć tą sprawe
ankaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Academy of new york

Postautor: rozczarowanie » 15 gru 2010, 22:40

Witam,
przeczytałam każ…dy wpis na tym forum dot. Academy of new york i szczerze powiem ż…e jestem zaskoczona ilością pozytywnych komentarzy.. Chodziłam na zajęcia do tej szkoły i szczerze ż…ałuję.. stracone pieniądze.. lektorzy.. jedni fajni inni beznadziejni.. zależ…y na kogo się trafi.. Za pierwszym razem trafiła się kobieta, świtny nauczyciel, z chęcią chodziłam do niej na zajęcia potem poszłam na 2 i 3 kurs i obydwaj panowie byli beznadziejni.. Jeden.. podobno najlepszy.. zachowywał się jak by nie wiedział po co on tam jest.. rozmawiał sam ze sobą tak na prawde a jak ktoś chciał coś wtrącić to mu musiał chamsko przerwać.. Pani na "recepcji" traktują wszystkich z wyż…szością.. wszytsko miło jak się zaczyna i kończy zajęcia a w trakcie opryskliwe, nieuprzejme i wyniosłe.. Umowa też… daje wiele do ż…yczenia.. kto ją dokłądnie czytał ten moż…e się doczytał ż…e jest pare dzwiwnych zdań.. nawet po prośbie wyjaśnienia, Pani nie była w stanie wytłumaczyć.. (?????) szok..
Ale ok, nie są od prawa tylko od nauki.. szkoła oferuje zakup książ…ek za studenta.. sprawdzcie ile one normalnie kosztują.. przepłaciłam po 10zł na każ…dej..
Dość długi wpis mi się zrobił więc go już… kończe..
NIE POLECAM!!!
rozczarowanie
 

Academy of New York

Postautor: Nierozczarowany » 18 gru 2010, 7:29

Do raczarowanej: Jak mozna wytrzymac gdzies 3 kursy skoro jest sie ciagle niezadowoloną?

Nie moglas zglosic tego w biurze szkoly, ze cos jest nie tak? Kazda grupa jest inna i kazdy ma rozne wymagania. Ja tez bylem w grupie z ktorej nie do konca bylem zadowolony (nie bylo chemii), wiec zglosilem to w biurze i zmienilem grupe i jest ok. Zdjae sobie sprawe, ze albo ludzie w grupie moga nie pasowac, albo sam nauczyciel, zawsze jest takie ryzyko. Chodze na hiszpanski do Cervantesa i tez tam zmienilem nauczyciela. To normalne.

Nie wiem tez o jakiej opryskliwosci piszesz, Panie z biura, to chyba najbardziej kompetentna obsluga jaka spotkalem. Napewno mowisz o akademii?

Przeciez ksiazki sa wliczone w cene kursu, wiec jak ty kupilas wczesniej od nich 3 ksiazki (sick!)? I jak tym bardziej moglas przeplacic 10 zł na każ…dej? Myślisz, ze taka instytucja by sie lasila, zeby zarobic na Tobie 10zl?

W wakacje mozna bylo kupic od nich ksiazki, ale porownalem ceny i bylo u nich 15% taniej niz w ksiegarni w centrum, wiec mieli ceny hurtowe i dostalem paragon na potwierdzenie...ech czasem chyba kogos ponosi fantazja i zazdrosc, bo na forum mozna anonimowo o kazdym pisac co sie chce i bez zadnych konsekwencji. Chociaz przegladajac posty wyzej widac, ze jednak niektore osoby spotkaly konsekwencje.
Nierozczarowany
 

Academy of New York

Postautor: Nika777 » 28 gru 2010, 2:11

Ja też… jestem rozczarowana. Książ…ka była, uż…ywana wyrywkowo, choć na koniec test z mareriału z książ…ki. Między kolejnymi wyrywkami z książ…ki trochę "konwersacji", a raczej słuchania, bo koleś sam opowiadał funny stories, do który często ci꿅ko było wtrącić pytanie. I do tego gubił się w gramatyce. Panie w recepcji fakt, zainteresowane tylko i wyłącznie kiedy chcą naciągnąć na kolejny semestr. Stosunek jakości do ceny wypada słabo. Nie polecam.
Nika777
 

Academy of new york

Postautor: Zgagulec » 30 gru 2010, 18:05

A mi się szkola podoba, bo mam zajecia tylko z amerykanami - od Polaka nie naucze sie mowic bo oni tylko gramatyke tluka. i nie ma oszustwa tak jak mialam np arhibald, ze native spiker jest tylko 2 razy w semestrze.
Zgagulec
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Nierozczarowanyy » 30 gru 2010, 23:28

Nie dyskredytujmy innych szkol, mam znajomych ktorzy z archibalda sa zadowoleni.

Ja jestem za to bardzo zadowolony z moich postepow i tego kameralnego klimatu w Academy of New York i zapisalem sie juz na zimowy kurs.

Pozdrawiam i polecam!
Nierozczarowanyy
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Rozważ…ający » 31 gru 2010, 18:59

Rozważ…am moż…liwośc podjęcia nauki w tej szkole. Patrząc po postach, to widzę, ż…e albo ktoś jest bardzo zadowolony, albo bardzo niezadowolony. To jak to w końcu jest? Główne poruszane tu aspekty to lektorzy oraz pani z recepcji :)
Jeż…eli sposób nauki przez lektora komuś nie odpowiada, to chyba moż…na to zgłosić, w końcu to studenci powinni być w centrum zainteresowania, a nie lektor robiący długie wywody w trakcie zajęć. Moż…na zmienić grupę, ale przecież… moż…na też… poprosić o zmianę sposobu prowadzenia zajęć przez lektora. Czy nie ma tam takiej moż…liwości?? Chyba to szkoła powinna dostosowywać się do studentów, nie na odwrót?

Widzę z postów, ż…e drugą "gwiazdą" po lektorach jest pani recepcjonistka. Na stronie ANY jest napisane, ż…e obsługa klienta jest na wysokim poziomie, więc nie wiem jak to moż…liwe, ż…e pracownicy placówki są nieuprzejmi lub opryskliwi.
Proszę o opinię bo nie wiem co mam robić :) Z góry dzięki.
Rozważ…ający
 

konkretne pytania odnośnie ANY

Postautor: zainteresowana » 04 sty 2011, 5:09

witam
chciałabym uzyskać rzetelne odpowiedzi na pytania:
1. jak wyglądają warsztaty, ile osób w nich uczestniczy - stanowią 1/3 zajęć kursu
2. czy na zajęciach duż…o się rozmawia, czy sprowadzają się bardziej do pracy z książ…ką czy np. do sprawdzania pracy domowej, co zazwyczaj zajmuje sporo czasu i nie przynosi większych korzyści
3. ile rzeczywiście jest osób w grupach
4. czy po ukończeniu semestru dostaje się jakiś dokument - świadectwo ukończenia kursu na jakimś poziomie zaawansowania, czy moż…e jest z góry ustalone, ż…e aby zdobyć takie świadectwo należ…y uczyć się przez pare kolejnych semestrów

będe wdzięczna za odpowiedzi
pozdrawiam :)
zainteresowana
 

dobra szkoła

Postautor: Leszzko » 14 sty 2011, 15:21

Jak tak czytam niektore opinie to zastanawiam sie czy mówimy o tej samej firmie :) ale moż…e faktycznie zależ…y wszystko od lektora i pierwszego wraż…enia, później studentowi moż…e być truno zmienić swoje nastawienie. Po rozmowie z ludźmi z mojej grupy wniosku ż…e wszyscy są pozytywnie nastawieni.
Brałem udział w zajęciach w archibaldz-ie i tlfs-ie (zajęcia dla firm, więc moż…e inaczej podchodzącą do studentów) ale tam to była dopiero nieodpowiedzialność, chamstwo itd..
Leszzko
 

w tfls jest cool

Postautor: luiza12 » 31 sty 2011, 18:53

Ja jestem bardzo zadowolona z mojego kursu w TFLS.
luiza12
 

tfls?

Postautor: teoodor » 10 lut 2011, 3:27

tfls to raczej masówka, w academy bardziej rodzinniej :)
teoodor
 

???

Postautor: marcini » 01 cze 2011, 21:08

Witam a co sądzicie o szkole:
kursy angielskiego warszawa
na forach moż…na znaleźć wiele pozytywnych opinii. Jakie jest Wasze zdanie ???
marcini
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:04

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: Nierozczarowany » 26 sie 2011, 5:06

z wakacji ponownie jestem zadowolony, jesli komus to pomoze to na wrzesien tez bede na kursie konwersacyjnym, generalnie to mam odczucie, ze lektorzy sa co raz lepsi i dobrze, ze rotacja jest znikoma - to chyba dobrze swiadczy o firmie...pzdr
Nierozczarowany
 

Re: ACADEMY OF NEW YORK

Postautor: zainteresowana » 05 paź 2011, 16:27

chciałabym poznać wasze opinie nt. kursów "English for Life".
zainteresowana
 

NYA

Postautor: nmnjbjh » 25 sty 2012, 19:35

Ja również… nie jestem zadowolona. Szkoda ze nie poszłam na lekcję próbną, bo teraz utknęłam na kursie który mi nie odpowiada. Jak poszłam na recepcję, ze chce zmienić kurs to robili problemy..Nigdy więcej NYA!!!
nmnjbjh
 

Re: NYA

Postautor: Gość » 26 sty 2012, 6:20

nmnjbjh pisze:Ja również… nie jestem zadowolona. Szkoda ze nie poszłam na lekcję próbną, bo teraz utknęłam na kursie który mi nie odpowiada. Jak poszłam na recepcję, ze chce zmienić kurs to robili problemy..Nigdy więcej NYA!!!


Takie maleńkie problemiki i takie halo, NYA superancka szkoła
Gość
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości