Pierwszy raz w zyciu nacielem sie na szkole jezykowa - bylo to ESKK.
Juz nigdy nie popelnie tego bledu, szkoda ze nie poszukalem informacji / opinii wczesniej, nie ponosilbym teraz takich konsekwencji.
Radze Wam to robic przed Wasza decyzja.
bejotka pisze: Jeśli zapisuje się do nich małolat, który nie potrafi pracować systematycznie, to musi ponosić konsekwencje swojego nierozważ nego kroku. Tymi konsekwencjami są 3-miesięczne wypowiedzenie i konieczność opłacenia 3 kolejnych przesyłek.
Anonymous pisze:Nauczyc sie jezyka na kursie korespondencyjnym,nie lada wyzwanie:)
U mnie zdały egzamin tylko lekcje indywidualne.Nauczyc sie jezyka na kursie korespondencyjnym,nie lada wyzwanie:)
Darmowe konto na platformie? Może też się skuszę?Serolka - wypróbuj kurs online na stronie wp3.pl/etutor]etutor[- załóż sobie darmowe konto i sprawdź, czy taka forma będzie dla Ciebie odpowiednia. Ja podobnie jak ty nie mam wiele czasu na naukę, więc korzystam właśnie z tej platformy i jestem naprawdę zadowolona.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości