eskk - pulapka

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

eskk - pulapka

Postautor: link » 28 gru 2008, 23:37

Pierwszy raz w zyciu nacielem sie na szkole jezykowa - bylo to ESKK.
Juz nigdy nie popelnie tego bledu, szkoda ze nie poszukalem informacji / opinii wczesniej, nie ponosilbym teraz takich konsekwencji.
Radze Wam to robic przed Wasza decyzja.
link
 


Re: eskk - pulapka

Postautor: bejotka » 01 sty 2009, 11:59

Szkoły korespondencyjne przeznaczone są dla dorosłych inteligentnych ludzi, którzy chcą się czegoś, przede wszystkim języków, nauczyć, a nie mają moż…liwości uczenia się na kursach stacjonarnych. Jeśli zapisuje się do nich małolat, który nie potrafi pracować systematycznie, to musi ponosić konsekwencje swojego nierozważ…nego kroku. Tymi konsekwencjami są 3-miesięczne wypowiedzenie i konieczność opłacenia 3 kolejnych przesyłek.

Takie jest prawo!
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: eskk - pulapka

Postautor: Gość » 02 sty 2009, 11:47

bejotka pisze: Jeśli zapisuje się do nich małolat, który nie potrafi pracować systematycznie, to musi ponosić konsekwencje swojego nierozważ…nego kroku. Tymi konsekwencjami są 3-miesięczne wypowiedzenie i konieczność opłacenia 3 kolejnych przesyłek.



A skąd wiesz jakie zastrzeż…enia do eskk miał Twój przedmówca??? Moż…e chodziło o coś zupełnie innego?
Gość
 

Re: eskk - pulapka

Postautor: bejotka » 02 sty 2009, 17:14

Jakby chodziło o coś innego, to by o tym napisał. Żadnych innych konsekwencji z powodu rezygnacji z kursu ESKK nie przewiduje.
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: eskk - pulapka

Postautor: Gość » 02 sty 2009, 17:46

Być moż…e masz rację, a być moż…e chodzi po prostu o słabe materiały, kiepskiej jakości usługi itp. za nieadekwatnie wysoką cenę?
Gość
 

Re: eskk - pulapka

Postautor: Gość » 02 sty 2009, 20:58

Nauczyc sie jezyka na kursie korespondencyjnym,nie lada wyzwanie:)
Gość
 

Re: eskk - pulapka

Postautor: Serolka » 03 lip 2012, 13:52

Witam serdecznie,
Temat dość stary, jednak nie chciałam rozpoczynać nowego tematu o podobnej tematyce. Chodzi mi mianowicie o kurs angielskiego . Tylko problem w tym, ż…e z powodu pracy, często wyjeż…dż…am i nie mogę sobie w związku z tym pozwolić na kurs jakiś stacjonarny.Pozostaje tylko korespondencyjny.
Zakładając, ż…e jestem osobą systematyczną i znam podstawy języka ang. czy mogę waszym zdaniem w ten sposób pogłębić swoją wiedzę i będzie to efektywne?
A moż…e znacie inne sposoby?
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Serolka
 

Re: eskk - pulapka

Postautor: JaiTy » 05 lip 2012, 16:43

Serolka - wypróbuj kurs online na stronie etutor - załóż… sobie darmowe konto i sprawdź, czy taka forma będzie dla Ciebie odpowiednia. Ja podobnie jak ty nie mam wiele czasu na naukę, więc korzystam właśnie z tej platformy i jestem naprawdę zadowolona.
JaiTy
 

Re: eskk - pulapka

Postautor: burggi » 20 lip 2012, 23:39

Anonymous pisze:Nauczyc sie jezyka na kursie korespondencyjnym,nie lada wyzwanie:)


W obliczu internetu, czy coś takiego ma przyszłość
burggi
 


Re: eskk - pulapka

Postautor: Kazikdobry » 12 paź 2021, 12:52

Nauczyc sie jezyka na kursie korespondencyjnym,nie lada wyzwanie:)
U mnie zdały egzamin tylko lekcje indywidualne.


-----------
prawo

https://kk-kancelaria.com/windykacja-torun/

Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: eskk - pulapka

Postautor: Kazikdobry » 13 paź 2021, 11:19

Serolka - wypróbuj kurs online na stronie wp3.pl/etutor]etutor[- załóż… sobie darmowe konto i sprawdź, czy taka forma będzie dla Ciebie odpowiednia. Ja podobnie jak ty nie mam wiele czasu na naukę, więc korzystam właśnie z tej platformy i jestem naprawdę zadowolona.
Darmowe konto na platformie? Może też się skuszę?

----------
prawo

https://www.swiatprawa.pl/jak-wybrac-pr ... ozwodowej/

Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości