NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: english... » 10 wrz 2011, 17:17

Dla wszystkich uczących mam waż…ną informację, gdyż… widzę, ż…e wiele osób szuka metody na naukę słówek angielskich.

Poznaj metodę eTUTOR, która korzysta z multi-reprezentacji
czyli najbardziej naturalnego sposobu na przyswajanie angielskich słówek i zwrotów). Nowe pojęcia prezentowane są na róż…ne sposoby za pomocą zdjęć i dźwięku, budując sieć skojarzeń w Twojej głowie od pojedynczych słów, do kompletnych wypowiedzi. Pozwala ona uczyć się słówek naprawdę efektywnie.

Do metoda oferuje również… zaprogramowany (indywidualny) system powtórek, który nie pozwoli abyś zapomniał nauczonego się słówka pozwala uczyć się angielskiego nawet
2x szybciej niż… w tradycyjny sposób i to bez wychodzenia z domu.

Dlaczego o tym piszę, bo mam wiele sygnałów, ż…e ta forma nauki jest naprawdę skuteczna dlatego polecam każ…demu założ…enie darmowego konta na stronie:
eTUTOR - nauka słówek aby wypróbować tą metodę samemu. Gwarantuję, ze efekty Cię zaskoczą...

Ps. Jeśli już… zapoznasz się z metodą napisz w tym temacie co o niej sądzisz...?
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15


w sumie jak supermemo - tylko droż…ej

Postautor: skamar » 24 wrz 2011, 0:29

Rozumiem, ż…e nauka opiera się na systematycznych powtórkach, których odległości w czasie określa system na podstawie naszych odpowiedzi.
No i za wszystko, nawet za naukę słówek trzeba sporo płacić.
To samo oferuje nam system supermemo.net
Co więcej moż…emy na nim bezpłatnie tworzyć własne kursy/listy powtórek lub korzystać z takich list utworzonych przez innych uż…ytkowników.

Co więcej sama nauka też… jest dość droga, na supermemo.net jest o połowę tańsza, nie wspominając o tym, ż…e kurs moż…na tam sobie po prostu nabyć (bez zabawy w jakiś tam abonament tylko po prostu na własność - i to na wieli uż…ytkowników) za śmieszne 42PLN - www.supermemo.pl

Sam na swoje potrzeby tworzę sobie tam kursy np takie:

http://www.supermemo.net/course/15211
skamar
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2011, 2:41

nauka słówek

Postautor: bastaro » 28 kwie 2012, 14:24

Od czasu do czasu zaglądam sobie na stronkę http://angi.pl z tego co widzę to w bazie jest ponad 1000 słówek więc jest całkiem spoko. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Nie zamierzam płacić za takie rzeczy póki co bo nie mam pieniędzy
bastaro
 

nauka słówek

Postautor: zoskaJJ » 12 maja 2012, 3:57

Ja tam korzystam z http://angielskie-slowka.pl. Moż…e nie mają wielu słówek, ale moż…na dodawać własne. Do tego powtórki są na prawdę inteligentne i bardzo szybko uczę się nowych słówek. Ogólnie polecam. Pozdro!
zoskaJJ
 

nauka słówek

Postautor: Slawus87 » 12 maja 2012, 4:25

Hej! Ja też… uż…ywam [url]angielskie-slowka.pl[/url]. Chyba jest najlepsza z tych dostępnych za darmo. Ma świetny algorytm powtórek. U mnie on na prawdę działa :D.
Slawus87
 

nauka słówek angielskich

Postautor: Marian G. » 20 maja 2012, 3:39

Najlepsze chyba są http://angielskie-slowka.pl i http://ankisrs.net. Codzienna nauka na tego typu programach daje rewelacyjne efekty.
Marian G.
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Sawka123 » 09 lip 2012, 19:30

Nie daje ż…adnych bo się uczyłem, najłatwiej jest na translatorze.

Ja się uczyłem na tlumaczenie.eu
Wpisuje słówko i zapamiętuje i szybko idzie w ten sposób.
tlumaczenie.eu - Najlepszy internetowy translator!
Sawka123
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2012, 19:15

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Gość » 22 lip 2012, 13:47

english... pisze:Dla wszystkich uczących mam waż…ną informację, gdyż… widzę, ż…e wiele osób szuka metody na naukę słówek angielskich.

Poznaj metodę eTUTOR, która korzysta z multi-reprezentacji
czyli najbardziej naturalnego sposobu na przyswajanie angielskich słówek i zwrotów). Nowe pojęcia prezentowane są na róż…ne sposoby za pomocą zdjęć i dźwięku, budując sieć skojarzeń w Twojej głowie od pojedynczych słów, do kompletnych wypowiedzi. Pozwala ona uczyć się słówek naprawdę efektywnie.

Do metoda oferuje również… zaprogramowany (indywidualny) system powtórek, który nie pozwoli abyś zapomniał nauczonego się słówka pozwala uczyć się angielskiego nawet
2x szybciej niż… w tradycyjny sposób i to bez wychodzenia z domu.

Dlaczego o tym piszę, bo mam wiele sygnałów, ż…e ta forma nauki jest naprawdę skuteczna dlatego polecam każ…demu założ…enie darmowego konta na stronie:
eTUTOR - nauka słówek aby wypróbować tą metodę samemu. Gwarantuję, ze efekty Cię zaskoczą...

Ps. Jeśli już… zapoznasz się z metodą napisz w tym temacie co o niej sądzisz...?


Sprawdziłem te strony i eTutor wydaje się mi najciekawszy i najbardziej rozbudowany o lekcje i przydatne ćwiczenia.
Gość
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Jerry82 » 25 lip 2012, 13:14

http://angielskie-slowka.pl - chyba najlepsza strona z tych wszystkich podanych
Jerry82
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Gość » 06 sie 2012, 18:52

no e-Tutor jest w porządku :)
Ale ja i tak wolę darmową Fiszkarnię
Gość
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: gracjankub » 13 sie 2012, 8:39

Jeśli chodzi o naukę słówek przez Internet to ja uczyłem się metodą 1000 słów. Na tym filmiku na YouTube Jak Szybko Nauczyć Się Angielskiego - YouTube gość o tym mówi. Moż…na uczyć się z listy 1000 najczęściej uż…ywanych słów w języku angielskim, którą moż…na łatwo w necie znaleźć, ale jak korzystałem z ich systemu, więc też… szczerze polecam. Jeśli doda się do tego jeszcze filmy z ang napisami, czytanie stron po ang i tłumaczenie moż…na fajnie się nauczyć angielskiego online nie wychodząc z domu. Niestety, szkoła mnie nie nauczyła ;]
gracjankub
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Amoniak » 24 sie 2012, 21:20

Szukałem na tym forum jakiejś ciekawej metody nauki, do czasu jak znajoma poleciła mi ciekawy kurs: Angielski - 500 najczęściej stosowanych zwrotów (na Mp3), który w bardzo szybkim czasie pozwala nauczyć się podstawowych zdań uż…ywanych na co dzień. Moja znajoma była bardzo zadowolona mówiąc, ż…e po nauczeniu się tych zdań potrafiła dogadać się na urlopie za granicą pytając o podstawowe rzeczy, a poświęciła na naukę zaledwie miesiąc czasu przed urlopem słuchając tych nagrań w drodze do pracy i podczas wolnych chwil.
Sam osobiście słucham tych nagrań od tygodnia i widzę ż…e wiele zwrotów wymawiam już… automatycznie bez zastanowienia, wiec ta technika naprawdę działa.
Amoniak
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: elninio » 02 wrz 2012, 18:31

Amoniak pisze:Szukałem na tym forum jakiejś ciekawej metody nauki, do czasu jak znajoma poleciła mi ciekawy kurs: Angielski - 500 najczęściej stosowanych zwrotów (na Mp3), który w bardzo szybkim czasie pozwala nauczyć się podstawowych zdań uż…ywanych na co dzień. Moja znajoma była bardzo zadowolona mówiąc, ż…e po nauczeniu się tych zdań potrafiła dogadać się na urlopie za granicą pytając o podstawowe rzeczy, a poświęciła na naukę zaledwie miesiąc czasu przed urlopem słuchając tych nagrań w drodze do pracy i podczas wolnych chwil.
Sam osobiście słucham tych nagrań od tygodnia i widzę ż…e wiele zwrotów wymawiam już… automatycznie bez zastanowienia, wiec ta technika naprawdę działa.

Amoniak racja, te zwroty wyjątkowo szybko wchodzą do głowy, jednak chciałbym je mieć również… w formie pisemnej - jest taka moż…liwość?
elninio
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Gość » 07 wrz 2012, 4:30

elninio pisze:Amoniak racja, te zwroty wyjątkowo szybko wchodzą do głowy, jednak chciałbym je mieć również… w formie pisemnej - jest taka moż…liwość?


Jest. Na stronie PONSa moż…esz tanio kupić ten kurs w formie książ…aczki z dwiema płytami CD (audio i MP3).
Gość
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Gość » 10 wrz 2012, 13:51

elninio pisze:
Amoniak pisze:Szukałem na tym forum jakiejś ciekawej metody nauki, do czasu jak znajoma poleciła mi ciekawy kurs: Angielski - 500 najczęściej stosowanych zwrotów (na Mp3), który w bardzo szybkim czasie pozwala nauczyć się podstawowych zdań uż…ywanych na co dzień. Moja znajoma była bardzo zadowolona mówiąc, ż…e po nauczeniu się tych zdań potrafiła dogadać się na urlopie za granicą pytając o podstawowe rzeczy, a poświęciła na naukę zaledwie miesiąc czasu przed urlopem słuchając tych nagrań w drodze do pracy i podczas wolnych chwil.
Sam osobiście słucham tych nagrań od tygodnia i widzę ż…e wiele zwrotów wymawiam już… automatycznie bez zastanowienia, wiec ta technika naprawdę działa.

Amoniak racja, te zwroty wyjątkowo szybko wchodzą do głowy, jednak chciałbym je mieć również… w formie pisemnej - jest taka moż…liwość?

Przecież… na tej stronie wyraźnie pisze, ż…e do zestawu dołączony jest plik PDF z tymi zwrotami, więc wystarczy sobie wydrukować i już… masz wersje pisemną.
Gość
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: newfewbitch » 20 wrz 2012, 20:13

Ja słówek uczyłem się systemem 1000 słów (słówka angielskie) i późniejsze, bardziej skomplikowane rzeczy w angielskim szły mi o wiele łatwiej bo już… znałem te 1000 najczęściej uż…ywane słówka w angielskim. I tak jak ktoś tu już… mówił, warto do tego dołoż…yć jeszcze słuchanie piosenek, wykładów, filmów (z ang napisami) oraz czytanie po ang np. zagranicznych stron i angielski przez Internet moż…na bardzo ładnie opanować, polecam
newfewbitch
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, 11:19

Jak dla mnie - tylko [url]multikurs.pl[/url]. Polecam bardzo!
Gość
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: MaKal » 28 wrz 2012, 11:18

Róż…nica między tymi wyraż…eniami jest bardzo kosmetyczna. Ja uż…ywam ich w zasadzie zamiennie i nikt mi nigdy nie powiedział, ż…e robię z tego powodu błąd.
MaKal
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2012, 10:52

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: monikarusin90 » 28 wrz 2012, 12:22

jeśli ktoś chce dobry serwis do nauki angielskiego i słówek przez Internet to polecam nauka angielskiego przez internet, ja uczę się z niego i efekty nawet są choć trzeba ćwiczyć, wiadomo, nic samo się nie zrobi ;]
monikarusin90
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Agnieszka899 » 10 paź 2012, 20:13

Uczył się z Was ktoś słówek na stronie słownictwo.pl?
Agnieszka899
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Gość » 19 paź 2012, 23:17

Testowałam słownictwo.pl przez miesiąc, ale do nauki słówek zdecydowanie bardziej przypadł mi wspomniany już… w tym wątku portal etutor ze skutecznym algorytmem powtarzania.

english... pisze:eTUTOR - nauka słówek
Gość
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: polkamatka » 28 paź 2012, 15:22

Ze strony słownictwo.pl korzystam uczac się slowek ale jezyka niemieckiego, w sumie jest ok :)
polkamatka
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Simple » 15 lis 2012, 18:09

Anonymous pisze:Testowałam słownictwo.pl przez miesiąc, ale do nauki słówek zdecydowanie bardziej przypadł mi wspomniany już… w tym wątku portal etutor ze skutecznym algorytmem powtarzania.

english... pisze:eTUTOR - nauka słówek

Korzystałam z jednego i drugiego i potwierdzam, ż…e etutor jest ciekawszy i bardziej multimedialny, stąd nauka słówek nie jest nudna i monotonna.
Simple
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: De » 25 lis 2012, 22:50

A niech ktoś mi powie, czy jest moż…e odpowiednik portalu etutor do nauki niemieckich słówek?
De
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: ala135 » 27 lis 2012, 14:50

Na Multikurs.pl jest kurs niemieckiego z bazą 13 000 słówek (sic!), inteligentnymi powtórkami, poziomy A1-C1. Polecam bardzo! :)
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

:)

Postautor: Kalinka09 » 06 gru 2012, 13:58

Zauważ…yłam z waszych opisów, ż…e tak naprawdę cel jest ten sam (nauka słówek obcojęzycznych) a inne metody prowadzące do tego celu. A która najlepsza? To chyba kwestia indywidualna. Tak samo jak zapisanie się na kurs angielskiego. Jednemu przypadnie ta szkoła a drugiemu inna. Tak samo jest z nauką słówek.
Kalinka09
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: ala135 » 20 gru 2012, 13:17

A dlaczego akurat ESKK?
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Gość » 30 gru 2012, 16:46

Według mnie waż…ne, aby nauka nie była monotonna i dawała widoczne efekty, bo to wtedy dodatkowo nas motywuje.
Gość
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: ala135 » 02 sty 2013, 12:35

Multikurs.pl zaprasza do skorzystania z promocji noworocznej - 40% zniż…ki na kursy językowe
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: english... » 03 sty 2013, 12:31

Ponieważ… bardzo sobie cenię wspomnianą w tym wątku szkołę eTutor i uważ…am, ż…e to jeden z najlepszych internetowych kursów angielskiego online to chciałbym poinformować osoby zainteresowane, ż…e serwis ten na chwilę obecną prowadzi akcję świąteczno noworoczną, dzięki której udostępnia moż…liwość zakupu rocznego abonamentu na pełny dostęp do kursu angielski eTutor za połowę ceny czyli 89 zł (co wychodzi niewiele ponad 7 zł miesięcznie).

Jeż…eli ktoś jeszcze nie miał moż…liwości zakupu pełnego dostępu lub chce przedłuż…yć swój abonament to teraz jest na to najlepszy moment. Niestety nie wiadomo jak długo promocja będzie aktywna, na tą chwilę działa więc zainteresowanym polecam skorzystać.

Roczny abonament za połowę ceny moż…na dostać klikając na link:
Promocja Noworoczna - eTutor
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: Gość » 11 sty 2013, 12:48

Gość
 

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: adampawlowski » 15 wrz 2016, 13:06

Nauka przez internet to bardzo dobry sposób, czasami naprawdę potrafią pomóc zarówno kursy nauki języka jak i gro artykułów, które starannie przygotowują różne serwisy.
adampawlowski
newbie
 
Posty: 42
Rejestracja: 09 wrz 2016, 8:48

Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: AniaKot » 15 wrz 2016, 20:26

Ja próbowałam wielu kursów online/offline SITY i innych cudownych metod. Przyznam, że najwięcej słówek nauczyłam się oglądając filmy/seriale z angielskimi napisami. W sieci jest serwis ORORO, który umożliwia wyświetlanie filmów z napisami zarówno polskimi jak i angielskimi. Metoda przyjemna i skuteczna. Polecam
AniaKot
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2016, 20:19



Re: NAUKA SŁÓWEK - przez Internet.

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 5:42

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości