English For You- fajnie jest

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: nano76 » 13 sty 2013, 16:46

Ja bym wybrał TFLS. Ich lektorzy są nie do pobicia.
nano76
 


Re: English For You- fajnie jest

Postautor: nano76 » 13 sty 2013, 16:47

Ja bym wybrała TFLS. Ich lektorzy są nie do pobicia. Wiem to z autopsji
nano76
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Krystyna Walewska » 13 sty 2013, 20:54

Dwa lata temu chodziłam na kurs do English For You, kurcze niestety wyprowadziłam się z Warszawy i nie mogę już… dłuż…ej uczęszczać do tej szkoły. Ale moje wraż…enia były zdecydowanie na tak, przede wszystkim zależ…ało mi na mówieniu, to chyba jest jednak problem większości osób, Sposób prowadzenia kursów był w tej szkole niezawodny, cały czas mówienie z Nativami to daje moż…liwość obcowania z angielskim. Szkoła organizowała liczne spotkania w kawiarence - bardzo fajne miejsce. Te warsztaty w klubiku zorganizowanym w formie knajpki przydały się gdyż… na luzie moż…na było sobie pogadać z osobami anglojęzycznymi.Z drugiej strony polscy lektorzy starali się wyuczyć nas gramatyki, robili testy. Jak dla mnie metoda dualna jest bardzo skuteczna, chyba jedna z niewielu szkół gdzie tak bardzo stawiają na mówienie, ale takż…e patrzą na kwestie gramatyki czyli układ polski lektor/native to dobra sprawa.Polecam English For You
Krystyna Walewska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Magda T » 14 sty 2013, 21:31

Brzmi dobrze i zapiszę się do English For You na kurs od lutego byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i widać, ż…e szkoła jest profesjonalna, bardzo się ktoś mną zajął
Magda T
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: spped » 21 sty 2013, 11:05

Magda T pisze:Brzmi dobrze i zapiszę się do English For You na kurs od lutego byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i widać, ż…e szkoła jest profesjonalna, bardzo się ktoś mną zajął


Tak odpowiednia kwalifikacja i przydział do odpowiedniej grupy jest sprawą kluczową, gdyż… zależ…y od tego cały kurs.
spped
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: adaa1 » 23 sty 2013, 12:21

Magda T pisze:Brzmi dobrze i zapiszę się do English For You na kurs od lutego byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i widać, ż…e szkoła jest profesjonalna, bardzo się ktoś mną zajął


Ta najważ…niejsze ja akurat chodze do innej szkoły, ale takż…e rozmowa kwalifikacyjna był na wysokim poziomie i kurs udany
adaa1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Marta Kryńska » 28 sty 2013, 9:28

Szkoła od lat pr꿅nie działa w Warszawie, jeszcze jako nastolatka przygotowywałam się tam do matury przy Grochowskiej, natomiast od września chodzi do English For You mój mąż…. Metoda warta uwagi, lekcje są ciekawe i fakultety sporo też… dają. We współczesnym świecie potrzebna jest praktyczna znajomość języka w mowie, a nie tylko teoria, a dzięki rozbudowanym zajęciom z Nativami, moż…na to uzyskać
Marta Kryńska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: D-mink » 02 lut 2013, 12:08

Marta Kryńska pisze:Szkoła od lat pr꿅nie działa w Warszawie, jeszcze jako nastolatka przygotowywałam się tam do matury przy Grochowskiej, natomiast od września chodzi do English For You mój mąż…. Metoda warta uwagi, lekcje są ciekawe i fakultety sporo też… dają. We współczesnym świecie potrzebna jest praktyczna znajomość języka w mowie, a nie tylko teoria, a dzięki rozbudowanym zajęciom z Nativami, moż…na to uzyskać


Tak przyznaję rację w English For You stawiają na język w mowie, choć oczywiście podstawa gramatyczna też… się liczy
D-mink
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Gość » 04 lut 2013, 21:53

Witam,
Chciałabym z tego miejsca podziękować Właścicielce English For You za pozytywną postawę wobec słuchaczy.
Zapisałam się na kurs z osobą towarzyszącą, uiszczając podwójne wpisowe, które miało być odjęte od całości opłaty za kurs. W dzień rozpoczęcia zajęć okazało się, ż…e osoba, z którą się zapisałam, z przyczyn od siebie niezależ…nych, prawdopodobnie nie będzie mogła chodzić na kurs. I tu bardzo miła niespodzianka - okazało się, ż…e wpisowe osoby, która zrezygnowała zostanie zaliczone na poczet opłaty za mój kurs.
Widać, ż…e szkoła przede wszystkim dba o dobre imię, dlatego zdecydowałam się podzielić swoim pierwszym bardzo pozytywnym wraż…eniem :)
Gość
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: marta l » 07 lut 2013, 11:56

To fakt, ze w tej szkole mają brdzo indywidualne podejście do każ…dego ucznia, to się czuje, pomimo, ż…e sporo osób do nich chodzi starają się rozwiązać każ…dy problem
marta l
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: adloas » 10 lut 2013, 13:28

Odpowiedni stosunek na linii szkoła - lektor - sekretariat rzeczywiście jest istotną sprawą
adloas
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: dersds » 12 lut 2013, 11:37

adloas pisze:Odpowiedni stosunek na linii szkoła - lektor - sekretariat rzeczywiście jest istotną sprawą


A akurat o to w English For You to bardzo dbają
dersds
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: irminka2 » 17 lut 2013, 12:20

Ile trwa kurs do CAE, gdyż… tak sobie czytając spodobała mi się metoda nauczania w tej szkole ???
irminka2
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: odula » 23 lut 2013, 11:04

irminka2 pisze:Ile trwa kurs do CAE, gdyż… tak sobie czytając spodobała mi się metoda nauczania w tej szkole ???


Niezależ…nie do szkoły jaką wybierzesz pełen kurs do egzaminu CAE musi zawierać około 100- 120 godzin.
odula
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: dertyq » 03 mar 2013, 13:24

irminka2 pisze:Ile trwa kurs do CAE, gdyż… tak sobie czytając spodobała mi się metoda nauczania w tej szkole ???


W wakacje moż…esz ogarnąć taki kurs w dwa miechy
dertyq
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: oddejka » 08 mar 2013, 10:34

Ja w ostatnim lipcu chodziłam na kurs do FCE w English for You, sporo materiału zostało zrobione, było dosyć intensywnie, ale bardzo dobrze. Grupa mała, polska lektorka przygotowała materiał, odśwież…yła grmatykę, natomiast Chad, nasz Native motywował do konwersacji. Dobre kursy.
oddejka
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: alekty » 16 mar 2013, 11:02

Kursy wakacyjne to rzeczywiście fajny czas na naukę języka, gdyż… mniej obowiązków
alekty
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: arniii » 19 mar 2013, 10:54

oddejka pisze:Ja w ostatnim lipcu chodziłam na kurs do FCE w English for You, sporo materiału zostało zrobione, było dosyć intensywnie, ale bardzo dobrze. Grupa mała, polska lektorka przygotowała materiał, odśwież…yła grmatykę, natomiast Chad, nasz Native motywował do konwersacji. Dobre kursy.


Tak to dobry czas i ciekawe kursy
arniii
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: tommyl » 27 mar 2013, 15:02

Miałam okazję wypróbować dwa razy English FOr You, pierwszy raz w 2001, wówczas jako gimnazjalista zostałem zaciągnięty do tej szkoły, bardziej bo kazali starzy, ale i tak mi się podobało, jak lektorka, szczególnie Nativka prowadziła kurs, potrafiła dotrzeć do tak młodych ludzi.
Jako dorosły człowiek zdecydowałem się w tym roku powrócić do tej szkołi i tu szok, nativka Mary pracuje dalej i znowu mam z nią zajęcia, bardzo dobra szkoła i stała kadra
tommyl
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: mariaana » 29 mar 2013, 14:01

To rzeczywiście masz spory kontakt z tą szkołą, ja dopiero chodzę dwa miechy, ale jest spoks
mariaana
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: doory » 01 kwie 2013, 11:45

tommyl pisze:Miałam okazję wypróbować dwa razy English FOr You, pierwszy raz w 2001, wówczas jako gimnazjalista zostałem zaciągnięty do tej szkoły, bardziej bo kazali starzy, ale i tak mi się podobało, jak lektorka, szczególnie Nativka prowadziła kurs, potrafiła dotrzeć do tak młodych ludzi.
Jako dorosły człowiek zdecydowałem się w tym roku powrócić do tej szkołi i tu szok, nativka Mary pracuje dalej i znowu mam z nią zajęcia, bardzo dobra szkoła i stała kadra


Rzeczywiście masz dług kontakt z English For You, ja chodzę do ENglish For You dwa semestry, ale tez jestem zadowolona
doory
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: ofryr » 07 kwie 2013, 21:58

Rozważ…am English For You, zależ…y mi na konwersacjach, jak mam coś powiedzieć, ż…al zwyczajnie ściska. We wtorek mam rozmowę kwalifikacyjną, ciekawe na jaki poziom mnie zapiszą
ofryr
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: dismay » 11 kwie 2013, 11:18

ofryr pisze:Rozważ…am English For You, zależ…y mi na konwersacjach, jak mam coś powiedzieć, ż…al zwyczajnie ściska. We wtorek mam rozmowę kwalifikacyjną, ciekawe na jaki poziom mnie zapiszą


Cały zeszły rok to były zajęcia w English For You, jeż…eli chodzi ci o konwersacje to najlepsza opcja w Warszawie( oczywiście subiektywnie), moż…liwość obcowania z Native Speakers bardzo korzystnie wpłynęło na moż…liwości wypowiadania się. Teraz już… idę na kurs egzaminacyjny, oczywiście do English For You
dismay
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: bosun » 17 kwie 2013, 13:50

Prawda, prawda, English For You oferuje kursy, gdzie dominują konwersacje, zwłaszcza, jeż…eli wykorzystamy dodatkowe warsztaty
bosun
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: brunetka11 » 29 kwie 2013, 10:19

bosun pisze:Prawda, prawda, English For You oferuje kursy, gdzie dominują konwersacje, zwłaszcza, jeż…eli wykorzystamy dodatkowe warsztaty


Fakt, ale równoważ…ony jest kurs zajęciami z polskim lektorem, który robi gramatykę, testy, ćwiczenia ze słuchu. Konwersacje robi oczywiście native
brunetka11
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: androoiee » 04 maja 2013, 12:44

W temacie English For You potrafią nauczać języka, szkoła nauczyli mnie gadać po angielsku, potem przygotowali do CAE. Czego chcieć więcej, dobra szkoła
androoiee
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: aglle » 11 maja 2013, 13:33

adloas pisze:Odpowiedni stosunek na linii szkoła - lektor - sekretariat rzeczywiście jest istotną sprawą


Praca w zespole, ludzie musza się uzupełniać
aglle
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: marek.ttt » 16 maja 2013, 7:27

Dobra szkoła English For you, przeszedłem kilka kursów w tej szkole. Z mojego punktu widzenia poczyniłem spory progres, teraz jak rozmawiam z osobą anglojęzyczną zdecydowanie łatwiej potrafię się dogadać. Myśl, ze to zasługa systemu dualnego.
Trafiłem na fajnych nativów, którzy bardzo dobrze uzupełniali zajęcia prowadzone przez polskiego lektora.

W English for You urzeka kafejka dyskusyjna, gdzie moż…na pogadać sobie dodatkowo o róż…nych sprawach. Wystrój, gratisowa kawka, herbatka i ciasteczka bardzo sprzyja takim spotkaniom i jest niestresujące.
Czujesz jakbyś poszedł do kawiarni z Aglikem i musiał gadać, super pomysł.

Oczywiście ta kafejka to tylko gratisowy dodatek do kursu, gdzie w salach część kursu robi polski lektor od gramatyki, a część native speaker od konwersacji. Polecam >>>>
marek.ttt
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: blendeer » 21 maja 2013, 20:04

marek.ttt pisze:Dobra szkoła English For you, przeszedłem kilka kursów w tej szkole. Z mojego punktu widzenia poczyniłem spory progres, teraz jak rozmawiam z osobą anglojęzyczną zdecydowanie łatwiej potrafię się dogadać. Myśl, ze to zasługa systemu dualnego.
Trafiłem na fajnych nativów, którzy bardzo dobrze uzupełniali zajęcia prowadzone przez polskiego lektora.

W English for You urzeka kafejka dyskusyjna, gdzie moż…na pogadać sobie dodatkowo o róż…nych sprawach. Wystrój, gratisowa kawka, herbatka i ciasteczka bardzo sprzyja takim spotkaniom i jest niestresujące.
Czujesz jakbyś poszedł do kawiarni z Aglikem i musiał gadać, super pomysł.

Oczywiście ta kafejka to tylko gratisowy dodatek do kursu, gdzie w salach część kursu robi polski lektor od gramatyki, a część native speaker od konwersacji. Polecam >>>>


Słyszałem o tej kafejce, podobno super miejsce, zresztą zapisuję na wakacje, więc sam zobaczę jak jest
blendeer
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: robiie » 22 maja 2013, 9:25

Znam kafeję w English for You, miejsce gdzie moż…na fajnie spędzić czas i pogadać sobie o róż…nych ciekawych sprawach z nativami, mnie przygotowali do wyjazdu zagranicznego. Dałem sobie radę pół roku w Londynie, zasługa nativów, ale takż…e polskich lektorów, którzy porządkowali grmatykę
robiie
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: arek,wolski » 23 maja 2013, 22:06

robiie pisze:Znam kafeję w English for You, miejsce gdzie moż…na fajnie spędzić czas i pogadać sobie o róż…nych ciekawych sprawach z nativami, mnie przygotowali do wyjazdu zagranicznego. Dałem sobie radę pół roku w Londynie, zasługa nativów, ale takż…e polskich lektorów, którzy porządkowali grmatykę


Tak miejsce ma swój klimat, ale przede wszystkim tworzy dodatkowo atmosferę, gdzie człowiek nie czuje się spięty.
arek,wolski
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: izabela barecka » 28 maja 2013, 15:35

ja właśnie wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, starannie dobrano moją grupkę, przeanalizowano moje potrzeby. Osobiście jestem zdania, ż…e na samym wstępie moż…na zaufać English for You, polecam
izabela barecka
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: oogga » 30 maja 2013, 9:10

Bardzo dobre podejście do klienta, dobre kursy, szkoła z wieloletnim doświadczeniem.
oogga
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: medeea » 04 cze 2013, 11:17

Oferta na wakacje wygląda rzeczywiście fajnie
medeea
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Weronika Tarska » 07 cze 2013, 10:43

Jest intensywnie, ale forma nauki rzeczywiście sprzyja, gdyż… nie jest monotonnie, część zajęć prowadzi lektor od gramatyki, część zajęć to konwersacje. Moż…na nauczyć się róż…nych aspektów języka, nie tylko zadania z książ…ki, ale też… sporo konwersacji
Weronika Tarska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: amarek1111 » 17 cze 2013, 12:14

Weronika Tarska pisze:Jest intensywnie, ale forma nauki rzeczywiście sprzyja, gdyż… nie jest monotonnie, część zajęć prowadzi lektor od gramatyki, część zajęć to konwersacje. Moż…na nauczyć się róż…nych aspektów języka, nie tylko zadania z książ…ki, ale też… sporo konwersacji


Masz w pełni rację, warto po taki intensywnym kursie wskoczyć na stacjonarny od września
amarek1111
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: dark mark » 20 cze 2013, 12:20

Potrafią dobrze nauczać angielskiego w English For You zwłaszcza mówići mówić i mówić tak bez końca ;)
dark mark
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: bzikka » 25 cze 2013, 10:57

Bardzo są atrakcyjni jeż…eli chodzi o kontynuację, dają za to w English For You spore zniż…ki, warto się uczyć kilka semestrów
bzikka
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: eaglee » 14 lip 2013, 14:25

Szkoła bardzo się sprawdza, jeż…eli chodzi o konwersacje, ale takż…e kursy do egzaminów są na wysokim poziomie prowadzone
eaglee
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: mirka11mirka » 16 lip 2013, 10:09

Szkoła oczywiście ma ogromne znaczenie, ale ni moż…emy zapominać, ze 50 procent sukcesu to własna nauka i wysiłek oraz zaangaż…ownie
mirka11mirka
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Michalina S » 25 lip 2013, 12:09

Kończę kurs wakacyjny w English for You, spełnia moje oczekiwania, zajęcia prowadzone dynamicznie i ciekawie, zarówno polska lektorka , ale takż…e nasza nativka Mary potraiły dostosować tempo i tematykę do prowadzonych zajęć. Duż…o się mówi, fajna grupa, spotykamy się po zajeciach. Cała nasz czwórka zamierza zapisać się na zajęcia od września
Michalina S
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: mar-lena » 05 gru 2013, 12:31

Jakich polecacie lektorów w English for You do CAE, chcę od styczna zapisać się do tej szkoły

Marlena
mar-lena
 

XbTPhpkjLsAh

Postautor: Liis » 04 lut 2014, 8:00

, September 21, 2012 at 8:27 pm Good to know about this, must give it a try.PS: I guess this was originally wtteirn in English, whoever the translator is, please don't translate directly from English to Sinhala, it's really annoying to read.
Liis
 

ALSITrdkZX

Postautor: Lucilene » 04 lut 2014, 12:06

I'm a ex-colleague of your wife. First, congrat to your new born daeguthr! I've also thought of giving birth at home (in water), but finally chose to give birth at hospital. I argee very much that when I was on the labor bed, it was very passive. I tried to use hypnobirthing but it only works before I enter the labor room. Much appreciate your choice and happy to learn that it was sucessful and poistive! Awaiting for your wife's sharing. Highly consider to give birth at home next time!Rgds,Kris
Lucilene
 

WbtEmTEMkxv

Postautor: Carthrine » 04 lut 2014, 14:13

Ben, I'm not interested in aruging with you, because people don't really change their minds, not like this.Just a quick FYI the "no Hebrew' thing is because I work for a government agency (ISRAELI government agency) that sells weapons and Israeli know-how to some of those horrible countries you mentioned, and can't have Hebrew in my communications.The reason I believe our country is a warmongering cause of disruption in the Middle East is because I work for the warmongerers.
Carthrine
 

SBeUdpSvGMhRrNGmK

Postautor: Aarti » 04 lut 2014, 15:55

Kirula, October 4, 2012 at 12:27 pm Yes, at Food city specially on the cahcolote rack area, the security come behind, as I have seen there are security camera & why cannot they check on that?
Aarti
 

mhPEaVHtTvnTeEmYWYW

Postautor: Rinah » 05 lut 2014, 0:58

Mr.Manoj Paul,I have with me an e-copy of the book Mathematician's Apology. If you don't mind reading the e-copy, just post a word here with your e mail id. I will send the book as soon as I see your mgsasee. It is indeed a "must read" book.
Rinah
 

pbedLEjEObROZAk

Postautor: Streed » 05 lut 2014, 1:46

It's <a href="http://bitcntqjjv.com">wodeurfnl</a> to have you on our side, haha!
Streed
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: terlek » 08 kwie 2014, 12:08

Bardzo dobra szkoła, bardzo ciekawe zajęcia, lubie korzystać z dodatkowych konwersatoriów , gdyż… sporo wnoszą jeż…eli chodzi o proces nauki. Szkoła działa już… bardzo długo na warszawskim rynku, więc, nauka jest na wysokim poziomie, bardzo doborowi native speakers, zresztą wysoko jest klasyfikowana w necie
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: snetnkaa » 30 kwie 2014, 9:44

tomek karaś pisze:Małe grupki mobilizują do konwersacji, szkoła oferuje fajnych Nativów, warto korzystać z dodatkowych konwersacji, fajna atmosfera i sporo dyskusji.


Moja ocena English for you jest wysoka, uważ…am, ze szkoła w pełni spełniła moje oczekiwania odnośnie kursów, duż…o się działo w zakresie konwersacji, ułoż…yli mi w głowie czasy i pokazali jak się uczyć angielskiego. Metoda dualna w tej szkole to git sprawa. Fajne są spotkania w klubiku dyskusyjnym
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości