English For You- fajnie jest

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

English For You- fajnie jest

Postautor: darkjanicki » 21 sty 2011, 21:33

Od 3 miesięcy, chodzę na pre - intermediate do English For You, czuję ż…e zacząłem wreszcie mówić. Duż…o konwersacji, mało nudnych ćwiczonek.
darkjanicki
 


English for You w Warszawie

Postautor: Julkafartowna » 27 sty 2011, 23:34

Zgadza się , zajęcia w małych grupach oraz system dualny to niezły patent na przełamanie barier mówienia. Podoba mi się ż…e gramatyka jest z polskim lektorem , konwersacje z nativem
Julkafartowna
 

kursantka

Postautor: Super, ale..... » 30 sty 2011, 21:40

Rzeczywiście fajna szkoła z dobrymi lektorami, jest duż…o konwersacji. Z uwagi na bardzo wielu kursantów jakich ma oddział English For You przy ulicy Grochowskiej 10 czasami jest problem załatwienia sprawy w sekretariacie, zwłaszcza kiedy są płatności. Z drugiej strony moż…e to dobrze świadczyć, ż…e szkoła jest pr꿅na. Mnie to trochę przeszkadza.
Super, ale.....
 

English For You

Postautor: Gość » 14 lut 2011, 0:38

zgadzam się z opinią o lektorce Mary
Gość
 

konwerscje w English For You

Postautor: klaudiusz008 » 27 lut 2011, 19:53

dodatkowe konwersacje cieszą się English For You duż…ą popularnością . Moż…na na maxa sobie pogadać z Nativem w ich kawiarence dyskusyjnej, to jest git pomysł.Mam nadzieję ,ż…e szkoła uruchomi dodatkowe terminy spotkań....
klaudiusz008
 

Re: konwerscje w English For You

Postautor: klaudia1111111 » 10 mar 2011, 1:20

klaudiusz008 pisze:dodatkowe konwersacje cieszą się English For You duż…ą popularnością . Moż…na na maxa sobie pogadać z Nativem w ich kawiarence dyskusyjnej, to jest git pomysł.Mam nadzieję ,ż…e szkoła uruchomi dodatkowe terminy spotkań....


z tego co wiem dowiedziałam się ż…e uruchamiają dodatkowe terminy na środę
klaudia1111111
 

Obsługa

Postautor: kalinka123456789 » 16 mar 2011, 0:18

Pracuję w zmianach,nigdzie nie mogłam pogodzić nauki z pracą. W English For You zaproponowali mi bezpłatne indywidualne spotkania w zamian za lekcję na których nie będę mogła uczestniczyć. Wielki dzięki!!!
kalinka123456789
 

kafejak English For You

Postautor: piwosz » 13 kwie 2011, 4:25

przychodzę tu i na maksa się luzuje, bardziej niż… po piwku :hahaha: :hahaha: Uwielbiam ich kawiarenkę dyskusyjną - siadam bracie z Nativem i jak w knajpce tylko gadka.Brak tylko piwka!!!!
piwosz
 

konweracje i piwosz

Postautor: Gosina1298 » 18 kwie 2011, 5:31

Ty piwosz chyba Cię ostatnio widziałam na konwersacjach, bo jak pojawił się temat o pubach w Irlandii to niezle się oż…ywiłeś, masz na imię Jarek ??????????
Tak czy siak do zobaczyska na konwersacjach...
Gosina1298
 

CAE w English For You

Postautor: rogi9801 » 21 kwie 2011, 16:26

W zeszłym roku chodziłem na kurs do CAE, udało i się zdać ten egzamin. Wynik uzyskany na Mock tescie w English For You pkrywał się z wynikem egzaminu.To jest waż…ne , gdyż… wcześniej już… wiesz czy masz zdawać egzamin czy nie podchodzić do niego a to jest kasa. Wybierając szkołę sprawdzajcie zawsze czy organizują próbne egzaminy i jak wcześnie przed rejestracją
rogi9801
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: gaDUŁA » 29 kwie 2011, 6:09

chodziłem, chodzę i będę chodził,bo jestem gadułom
gaDUŁA
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: tygrys2341 » 01 maja 2011, 20:57

Bardzo rzadko piszę na forach internetowych, gdyż… uważ…am ż…e dobra jakość usług powinna być standardem. Tym razem zdecydowałem się to uczynić gdyż… trudno jest znależ…ć miejsce gdzie naprawdę klient jest najważ…niejszy.Tak jest właśnie w English For You. Oczywiście metody nauki są rzeczą względną. Jedni wolą więcej konwersacji drudzy gramatyki. Mnie się podoba fakt ż…e szkoła stawia na komunikację
tygrys2341
 

Powrót do English For You

Postautor: grono23223 » 08 maja 2011, 16:13

Pamiętam jak zaczynali 12 lat temu, wówczas jako studentka zapisałam się na kurs wakacyjny w 1999 roku. Wczoraj powróciłam do ich szkoły.To co mnie zaskoczyło to tak samo miła obsługa jak 12 lat temu.Pomimo,ż…e szkoła się rozrosła bardzo indywidualnie traktują klienta.Za mój come back dostałam dodatkowo 5 procent rabatu. Szkoda tylko ,ż…e już… nie uczy Piotr.Bardzo podobały mi się zajęcia, były dynamiczne. Zobaczymy jakie będą wraż…enia z nowymi lektorami. ;)
grono23223
 

RAPID-ENGLISH

Postautor: krzysztof6721 » 10 maja 2011, 15:58

Ja za to ucze się w szkole rapid-english ale myśle ż…e pewnie poziom reprezentowany przez obie te szkoły jest wysoki z tego co widze bo chce córke zapisać i nie wiem gdzie....
krzysztof6721
 

kafejkowicz111

Postautor: kafejka English For You » 14 maja 2011, 2:54

Wiele osób opisuje zajęcia w ich kawiarence dyskusyjnej English For You, rzeczywiście nikt inny czegoś takiego nie organizuje, miejsce urzeka klimatem. Dobrze, ż…e została wreszcie zainstalowana tam klimatyzacja, bo było tam gorąco w ostatnie ciepłe dni
kafejka English For You
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: uwiak » 20 maja 2011, 12:12

ja tam mam zaufanie do tfls, szczegolnie po zdnaej maturze
uwiak
 

English For You

Postautor: kordek » 25 maja 2011, 18:32

Posyłam dziecko na kurs przy Grochowskiej, podoba mi się podejście szkoły do kontroli postępów. Dwa razy w semestrze organizują zebrania z rodzicami, moż…na porozmawiać wówczas z lektorem o postępach dziecka w nauce. Czasami tylko jest dla mnie problem z przyjściem na te spotkania z uwagi na terminy. Kursy na przyzwoitym poziomie, dzieciak wreszcie zaczał trochę mówić, a były z tym problemy
kordek
 

English For You

Postautor: Gość » 04 cze 2011, 7:46

Generalnie fajnie, choć ostatnio na Grochowskiej zrobiło się ciepło, mają jedynie klimatyzacje w salach, natomiast na holu było zbyt gorąco. Kończę semestr w tej szkole i generalnie jestem na tak, mogłoby być jedynie nieco więcej testów ze słówek( jeden na trzy-cztery tygodnie to dla mnie za mało, wolę częściej z mniejszego materiału). Szkoła na pewno jest nastawiona na przełamywanie barier w mówieniu. Co drugie zajęcia prowadzi Native, to pomaga. Pisano już… w tym temacie o klubiku-kafejce, gdzie prowadzone są dodatkowe konwersacje. To jest super, choć mam małe ale, ż…e mogłoby być więcej terminów tych spotkań. Ogólnie English For You to szkoła na 4 z plusem
Gość
 

English For You opinie

Postautor: kadafi » 13 cze 2011, 6:30

kończę kurs w English For You, pogadałem sobie, jestem pozytywnie nastawiony, myślę, ż…e dam rade w Kanadzie, ktoś pisał o TFLS, ba to też… dobra szkoła
kadafi
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: beczka12 » 16 cze 2011, 19:25

English For You to już… chyba jedna z ostatnich duż…ych szkół językowych, nauczająca tylko języka angielskiego. Uczę się tam od 2 tygodni, więc wiele jeszcze nie mogę o nich napisać, ale jednym z głównych powodów wyboru tej szkoły jest fakt, ż…e zajmują się tylko jednym językiem i oferują zajęcia z nativami.
beczka12
 

English For You

Postautor: kumpela231 » 04 sie 2011, 1:06

W Warszawie English for You należ…y do czołówki, bardzo sprawdził się ich system dualny zajęć. Duż…o było konwersacji w moim kursie i to się przydaje.
Opisywana kafejka dyskusyjna jest całkiem fajna
Polecam takż…e PYgmaliona, fajna szkoła w jednorodzinnym domku na Saskiej Kępie z miłym klimatem
kumpela231
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: lojza123 » 07 sie 2011, 2:34

Ja polecam kurs w TFLS, dobra szkoła, długo na rynku[/url]
lojza123
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: pogrubony » 17 sie 2011, 6:02

jest ok, duż…o mówienia
pogrubony
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Carlos123 » 29 sie 2011, 15:27

Gorąco polecam Nativa Mary w tej szkole, jeż…eli chodzi o system dualny to zarąbiście sprawdza się duet MARy (Native) i polski lektor(Magda Grzegrzółka). Po roku nauki widzę duż…e postępy.
Carlos123
 

słuchaczka111

Postautor: Gość » 01 wrz 2011, 4:37

Obecnie chodzę do TFLS, bardzo dobrze przygotowali mnie do FCE, do English For You chodziłam dwa lata temu, szkoła z niesamowicie pozytywnie nakręcona z super atmosferą.
Gość
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: ps22 » 01 wrz 2011, 22:17

"
Witam Serdecznie,

Interesuje mnie dodanie sporej ilości postów na róż…nych forach.
Post ma się składać z krótkiej informacji oraz mojego REFLINKU.
Nie jest to marketing szeptany, ponieważ… zlecenie ma być wykonywane masowo.
Proszę podawać ceny za:

1. STO postów na forach z których post nie zostanie usunięty.
2. STO postów na forach z których post być moż…e zostanie usunięty.

"

:kiss:
ps22
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: go go » 02 wrz 2011, 3:08

Chodziłem do Profi Lingua przy Jerozolimskich, dobra szkoła, konkurencyjne ceny
go go
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: lokaj123 » 05 wrz 2011, 20:50

English for You dobra opcja dla chcących sobie pogadać polecam takż…e Archbalda, choć jest sporo droż…ej.
lokaj123
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kukiełka12 » 08 wrz 2011, 15:01

Rzeczywiście fajny jest ich klubik dyskusyjny, przyjemne miejsce do konwersacji z Nativem
kukiełka12
 

konwersacje z native speakerem

Postautor: zdziwienie » 09 wrz 2011, 1:22

Pracuje w szkole językowej, która system dualny stosuje duż…o dłuż…ej niż… English for You. Ale nie o tym chciałam mówić - mówicie, ż…e tak fajnie jest, kiedy są dodatkowe konwersacje z native speakerem - to jak to się dzieje, ż…e kiedy je oferujemy, informujemy kiedy są itd - najczęściej przychodzą 1-2 osoby, a często nikt?
Trochę mnie to dziwi biorąc pod uwagę, jak poż…ądane są takie zajęcia - moż…e ktoś z obecnych mógłby mnie oświecić w tym temacie?
zdziwienie
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: stara słuchaczka » 09 wrz 2011, 3:13

Moż…e dlatego, ż…e są organizowane w kafejce dyskusyjnej, która przypomina knajpkę, oferowane są ciasteczka, herbatka, kawka i nastrojowa muzyka.
Klubik dyskusyjny nie ma atmosfery szkolnej i dlatego ludzie przychodzą.
Dzisiaj liczy się atmosfera, nie tylko język

http://www.englishforyou.pl/klubdyskusyjny.html
stara słuchaczka
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: stara słuchaczka » 09 wrz 2011, 3:15

Serdeczne pozdrowienia dla Angloschool, stara porządna szkoła
stara słuchaczka
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: mokry12 » 12 wrz 2011, 5:10

Dla mnie English For You i TFLS to szkoły godne zaufania, są bardzo długo na rynku. Ludzie generalnie powinni być ostroż…ni przy wyborze nowych tworów, które często się pojawiają i znikają.
mokry12
 

fce- dobry kurs w tfls

Postautor: madzialena777 » 16 wrz 2011, 19:28

Jestem bardzo zadowolona z nauki angielskiego w szkole TFLS . Po kursie do fce egzamin był prosty. Owszem czasami było cięzko, bo lektorka była wymagająca, ale potrafiła zmobilizować i przekazać wiedzę. Zajęcia były ciekawe. Już… po przekroczeniu progu sali Pani lektorka mówiła do nas po angielsku dzięki czemu od wejścia musiałam myślec i mówić po angielsku. Polecam kazdemu kto chce zdawać FCE
madzialena777
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kaja123 » 18 wrz 2011, 17:56

English For You bardzo fajnie organizuje kursy, waż…ne ,ż…e nie są to tylko ćwiczenia, lecz duż…o konwersacji w małych grupkach. 5 osób na zajęciach to dobry kontakt z lektotem. Na Pradze polecam takż…e THE lemontree
kaja123
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: toj toj » 20 wrz 2011, 17:43

Spodobało mi sie w English For Yiou indywidualne podejście podczas testu, w innych szkołach często były to testy wyboru sprawdzane przez sekretarkę. Tutaj ktoś poświecił mi prawie godzinkę i pomógł wybrać opcję. Zobaczymy jak kurs
toj toj
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: jakaś12345 » 21 wrz 2011, 4:54

stara dobra szkoła i już…
jakaś12345
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kolaż…12 » 23 wrz 2011, 16:03

Dobre kursy do CAE, małe grupki i zajęcia łączone z Nativami
kolaż…12
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Gość » 24 wrz 2011, 17:06

Według mnie English for You to szkoła angielskiego bardzo z bardzo ciekawą propozycją. Chodzę tam dwa lata i bardzo podoba mi sie forma szkoły ukierunkowana na komunikację. Zajęcia w bardzo małych grupkach dają moż…liwośc czynnego udziału w zajęciach. Wielokrotnie opisywane na forum dodatkowe konwersacje rzeczywiście prowadzone są w przytulnej kafejce z ciasteczkami. Fajny pomysł, coś nietypowego. Uważ…am takż…e WSC za fajną szkołę językową. Obie te szkoły działaja długo na rynku.
Gość
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kozioł123 » 24 wrz 2011, 19:59

Każ…dy moż…e mieć swoje zdanie i opinie na temat róż…nych szkół językowych, dla mnie ENglish for You to zdecydowanie lider jeż…eli chodzi o mówienie, a t jest dla mnie najważ…niejsze, a ta szkoła na to stawia na to. Mogę jeszcze polecić Cambridge, gdzie chodziłem dwa lata temu, też… mają Nativów. English for You lubię za ich atmosferę. Polecam...
kozioł123
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: lokaj12 » 25 wrz 2011, 16:20

Zajęcia w małych grupkach to dla mnie powód wyboru English for You oraz Archibalda( rok temu). To zdecydowane łączy te szkoły. Obie są bardzo długo na warszawskim rynku i koncentrują się na konwersacjach. English for You oferuje bardzo fajne dodatkowe konwersacje :spoko:
lokaj12
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: jakis213 » 25 wrz 2011, 18:55

Wielu lektorów z pasją do nauczania, mało nudnych ćwiczonek duż…o interaktywnych zadań. English For You jest ok
jakis213
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: krajan123 » 26 wrz 2011, 0:35

Bardzo dobre efekty, świetnie przygotowali mnie do matury, owocne dodatkowe spotkania z NAtivami, duż…o konwersacji i obycia się z językiem w bardzo małych grupkach
krajan123
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: look12 » 26 wrz 2011, 16:52

Rzeczywiście English For You promuje element konwersacyjny podczas prowadzonych kursów, szkoła na Grochowie( tam chodziłem) bardzo ciekawie urządzona, przyjazna atmosfera, właściciele dbają o jakość lektorów, fajnie, ze moż…na mieć zajęcia z róż…nymi Nativami. Ktoś już… pisał o Angloschool, chodziłem tam takż…e i raczej polecam
look12
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: olga cieślik » 26 wrz 2011, 20:52

Cenię English for You za bardzo jasny system płatności, waż…ne,ż…e płacąc miesięcznie w przypadku rezygnacji nie musisz płacić jakiś kar umownych, moż…esz wycofać się w każ…dym momencie. Szkoła oferuje wysoki poziom więc nie musi zabezpieczać się kruczkami prawnymi.
olga cieślik
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: tomek karaś » 28 wrz 2011, 15:34

Małe grupki mobilizują do konwersacji, szkoła oferuje fajnych Nativów, warto korzystać z dodatkowych konwersacji, fajna atmosfera i sporo dyskusji.
tomek karaś
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: ładny1 » 29 wrz 2011, 22:36

Dla mnie git, bo English for You to szkoła, gdzie się rzeczywiście mówi
ładny1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: budowlaniec123 » 03 paź 2011, 15:47

Dobra jakość za cool kaskę, małe ryzyko, masz mozliwość płatności miesięcznej, więc jak coś nie tak to łatwo moż…na zrezygnować....
budowlaniec123
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kliki » 04 paź 2011, 16:20

Podoba mi się organizacja zajęć oraz to ż…e szkoła posiada własne kameralne salki...
kliki
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Gość » 07 paź 2011, 17:08

Zdecydowanie polecam, duż…o konwersacji...
Gość
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości