Program do nauki słówek

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Krukusek » 29 sty 2014, 23:21

Jakos od lat najbardziej pasuje mi Tell me more.
Ale mozna tez sie uczyc z innych programów a nawet serfujac po anglojezycznej sieci

---------------------------------------------
Takie oryginalne kolczyki srebrne trudno gdzie indziej w sieci znaleźć
Krukusek
 


Re: Program do nauki słówek

Postautor: magdabooo30 » 01 lut 2014, 10:51

Słyszałam o wielu programach do nauki języka, ale moim zdaniem nie ma nic bardziej skutecznego jak kurs indywidualny angielskiego, który oferuje Lignualand. Chodzę od dłuż…szego czasu i naprawdę wiele się nauczyłam. Polecam sprawdzić ofertę na www.lingualand.pl. Ostatnio moja znajoma się zapisała (która wcześniej miała ogromne problemy z zapamiętywaniem słów) a szkoła jej pomogła opanować tą trudność.
magdabooo30
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 gru 2013, 12:41

Re: Program do nauki słówek

Postautor: english... » 25 lut 2014, 11:48

Według mnie nie opłaca się uczyć słówek w szkole językowej, bo jest to jedna z najdroż…szych form nauki nowych słów. Do szkoły językowej powinniśmy wybrać się jeśli znamy już… opanowany podstawowy zasób słówek: min. 1000 najczęściej uż…ywanych angielskich słów. Kiedy już… mamy podstawy wtedy dopiero watro inwestować w szkoły językowe (najlepiej te sprawdzone i renomowane).
___________________
Nauka Angielskiego przez Internet - Kursy do nauki Online.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Program do nauki słówek

Postautor: ala135 » 28 lut 2014, 10:41

Anonymous pisze:No MutliKurs to taki świetny jest, ż…e kosztuje duż…o kokosu a nic specjalnego nie oferuje, pewnie pani z postu powyż…ej jedzie marketingiem szeptanym...

a te wszystkie multikursy za 100 zł wsadźcie se do dupy,,, ostatnio na wp widziałem kurs angielskiego jak zliczyłem to mi wyszło 990 zl za całość za tyle yo ja mam semestr gadania z nativem w szkole jezykowej gdzie interakcja z koleż…akmi itd


79 zł za rok nauki 14 000 słówek to chyba nie jest "duż…o kokosu" ;) Zwłaszcza ż…e w takiej cenie jest czasem 1 godzina zegarowa korepetycji, prawda? Poza tym każ…dy wybiera taki kurs, z jakim wygodniej mu się uczyć, zwłaszcza kiedy nie ma czasu ani moż…liwości dojeż…dż…ania na zajęcia. A Multikurs oferuje naukę z domu i to jest megawygodne.
ala135
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2012, 11:24

Re: Program do nauki słówek

Postautor: sidorboss » 28 lut 2014, 13:58

tutaj macie fajną stronkę z róż…nymi kursami i słownikami www.angprofi.pl

---------------------------------------------------------------
Transport Wrocław Przeprowadzki Wrocław
sidorboss
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2014, 8:23

memoCharger

Postautor: memoCharger » 16 mar 2014, 13:49

Spróbuj nauki z aplikacją memoCharger to dobra zabawa.
Moż…na się uczyć języka angielskiego wykorzystując telefon z androidem.
Nauka polega na uczeniu się słówek, trudnych terminów, definicji, później fraz z tymi słówkami.
Na końcu memoCharger zaprezentuje pełną sentencję z nauczonymi frazami w postaci ż…artu lub cytatu.
Jednocześnie aplikacja ustala dla Ciebie lekcje dzienne i pokazuje postęp w nauce jaki wykonujesz.
Uczyć się moż…esz w samochodzie, w domu, w pociągu. To Ty decydujesz czy nauczyłeś sie lekcji i moż…esz przejść do kolejnego etapu
oceniając swoją wiedzę głosowo lub naciskając przyciski.
Aplikacja do ściągnięcia na google play.
Dodatkowe informacje znajdziesz na http://memoCharger.pl oraz http://memoCharger.com
memoCharger
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2014, 13:24

Nauka słówek z nagrodami

Postautor: mkoreczek » 26 lip 2014, 8:15

Ja polecam fajny program do nauki słówek online Ultratext. Są tam bazy słówek (słówka wyselekcjonowane, takie których warto się uczyć) ale takż…e 500 najważ…niejszych słów (na podstawie badań, a nie czyjegoś widzimisię )
Nauka słówek angielskich w tym programie jest dobra takż…e, ż…e dają do obejrzenia róż…ne ciekawe filmiki za kolejne etapy nauki.
Polecam
mkoreczek
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2014, 8:10

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Supereligia1159 » 06 sie 2014, 12:54

Gdy miałam się nauczyć słówek, korzystałam z Teachmastera. Nie ma on od razu stworzonej bazy słówek (moż…na gdzieś znaleźć gotowce w Internecie też…), ale samemu moż…na wpisać te, których chce się nauczyć. Korzystałam z niego nie tylko do nauki angielskiego, ale i niemieckiego oraz hiszpańskiego. Bardzo się sprawdził!

____________________
W naszej sieci nie ma śmieci i cena na łeb leci. http://honorkakwiat.blogerki.pl/ Sprawdź koniecznie!
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2014, 12:54 przez Supereligia1159, łącznie zmieniany 1 raz.
Supereligia1159
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 06 sie 2014, 12:39

Re: Program do nauki słówek

Postautor: marektatarski » 06 sie 2014, 13:49

Ja również… mogę polecić program Techmaster. Jednak dla odmiany spróbowałbym czegoś innego. Ktoś coś moż…e szczególnie polecić?
marektatarski
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2013, 20:06

Re: Program do nauki słówek

Postautor: LukLev » 09 sie 2014, 23:26

marektatarski pisze:Ja również… mogę polecić program Techmaster. Jednak dla odmiany spróbowałbym czegoś innego. Ktoś coś moż…e szczególnie polecić?

Ja mam sprawdzoną metodę, dzięki której nauczyłem się najważ…niejszych słówek w bardzo krótkim czasie. Szerzej opisywałem ją w jednym z moich artykułów na stronie: Szybka nauka angielskich słówek Online. Sposób sprawdzony osobiście więc gwarantuję, ż…e działa, trzeba tylko dobrze przysiąść do nauki, a efekty zobaczycie bardzo szybko.
___________________
Szybka Nauka Angielskiego - moje sposoby na efektywną naukę języka.
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: Program do nauki słówek

Postautor: NetZbroslaw98 » 17 sie 2014, 11:00

Ja korzystam przy nauce języka z Fiszkoteki http://fiszkoteka.pl/stworz-fiszki Moż…na stworzyć własne zestawy słówek, a nie to, co narzuca już… gotowy system. Szczególnie to się przydaje, gdy potrzeba nauczyć się określonej listy, a nie po prostu dla siebie.
NetZbroslaw98
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 05 sie 2014, 13:13

Re: Program do nauki słówek

Postautor: Cathernkrk2938 » 19 sie 2014, 13:40

Ja jeż…eli chodzi o komputerowe "fiszki", lubię najbardziej zwykłe darmowe Anki. Ma wszystko czego potrzeba, a ż…e nie ma jakichś udziwnień to jest zadziwiająco lekki i bezawaryjny. No i ma wersję mobilną. :)
Cathernkrk2938
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 10 sie 2014, 16:51

Re: Program do nauki słówek

Postautor: ExtraBruno83 » 29 wrz 2014, 16:16

Mogę polecić Duolingo na smarfony. Jest całkowicie za darmo. Bardzo sobie chwalę ten program. Bardzo wygodny w obsłudze, do tego jest tak skonstrułowany, ż…e motywuje do dalszej nauki. Z racji tego, ż…e telefon mam zawsze przy sobie, mogę się uczyć praktycznie wszędzie ;)
ExtraBruno83
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:47

Re: Program do nauki słówek

Postautor: samsonik » 02 gru 2014, 18:55

A ja myślałem nad stworzeniem swojego własnego programu do nauki słówek na androida :) zazwyczaj jak widzę jakiś program to albo ma błędy albo nie spełnia moich oczekiwań:P mam na oku taki fajny kurs z http://strefakursow.pl/kursy/programowanie.html do nauki pisania programów na androida może coś z tego być :)
samsonik
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 gru 2014, 21:25

Re: Program do nauki słówek

Postautor: ProTerry1759 » 11 gru 2014, 14:34

Możecie polecić jakiś ciekawy i wartościowy program do nauki słówek? Może być w postaci aplikacji na Androida. Z góry dzięki za poradę.
ProTerry1759
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:16

Re: Program do nauki słówek

Postautor: mimi15 » 27 paź 2015, 16:08

Bardzo fajnie sprawdza się http://www.megawords.pl. Jest prosty w obsłudze i nie rozprasza podczas nauki. Ma też bardzo wyraźną wymowę i zmusza do zapamiętywania. Zero reklam, tani. Jedynym minusem jest brak możliwości dopisywania własnych słówek, ale odpisali mi,że taka opcja niedługo się pojawi.
mimi15
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2015, 15:59

Re: Program do nauki słówek

Postautor: dudeczka7 » 11 gru 2015, 7:10

Hej, ja znalazłam ciekawą aplikację do nauki w rankingu aplikacji od Google.
Nazywa się BUSSU
ogólnie podoba mi się, fajna forma nauki słówek, testów, pisania itp.
Tylko jak to z tymi aplikacjami bywa, wersja darmowa nie obejmuje testów z każdego działu i gramatyki.
Cena nie jest duża, można płacić co miesiąc np 44 zł za dostęp do full wersji albo co 12 i 24 miesiące, tylko wtedy cena jest większa np 300 zł trzeba dać od razu.
Ja jeszcze troche potestuje darmową wersję i zobaczę czy warto inwestować
dudeczka7
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2015, 13:37



Re: Program do nauki słówek

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 5:46

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości