kurs do egzaminu w English For You

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

kurs do egzaminu w English For You

Postautor: miecio11 » 23 lip 2013, 10:53

Chcę zapisać na kurs semestralny od września/pazdziernika do English For You, chcę przygotowywać się do FCE, potem do CAE. Jakie wasze odczucia, jak było z egzaminem, co sądzicie ???
miecio11
 


Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: Kornel Warski » 24 lip 2013, 11:25

Ja chodziłem na kurs do CAE do English for You i przede wszystkim muszę przede wszystkim napisać, ż…e udało mi się zdać egzamin i to całkiem przyzwoicie, gdyż… na B, mało zabrakło do A.
Kurs prowadziła polska lektorka Pani Patrycja, widać, ze kobieta ma odpowiedni warsztat, zna strukturę egzaminu, potrafi dobrze wykorzystać czas, 50 procent zajęć miałam z Amerykaninem Nolanem, prowadził zagadnienia konwersacyjne, wiadomo, ze za speaking jest sporo punktów.
Korzystałem z warsztatów tematycznych, pomimo, ze kurs egzaminacyjny to było sporo urozmaicenia podczas warsztatów, polecam English for You, siostra uczyła się do CAE w szkole Cambridge, też… zdała i była bardzo happy, więc i ta szkoła jest dobra
Kornel Warski
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: milla1 » 25 lip 2013, 12:33

Dałam sobie cel : przyszły rok szkolny zamierzam skupić się na przygotowaniu do CAE
milla1
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: bettyy1 » 29 lip 2013, 11:11

Ja takż…e zdałam egzamin FCE, spędziłam w English For You kilka semestrów, zaczynałam od poziomu A2, przeszłam kilka poziomów. Ze zdaniem egzaminu nie było większego problemu, myślę, ze ogromną rolę odegrała metoda dualna, polska lektorka bardzo dokładnie realizowała strukturę egzaminu, Mary, nasza nativka prowadziła konwersacje. Polecam, 3 miesiące przed egzaminem przeprowadzili egzamin próbny w ramach kursu.
bettyy1
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: allfrreedd » 02 sie 2013, 10:59

bettyy1 pisze:Ja takż…e zdałam egzamin FCE, spędziłam w English For You kilka semestrów, zaczynałam od poziomu A2, przeszłam kilka poziomów. Ze zdaniem egzaminu nie było większego problemu, myślę, ze ogromną rolę odegrała metoda dualna, polska lektorka bardzo dokładnie realizowała strukturę egzaminu, Mary, nasza nativka prowadziła konwersacje. Polecam, 3 miesiące przed egzaminem przeprowadzili egzamin próbny w ramach kursu.


Fakt, fakt MAry native speaker z klasą, znam z własnego kursu, polecam ją takż…e
allfrreedd
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: mirka11 » 07 sie 2013, 18:02

Bez obaw mozna postawić na English For You, jednak szkoła jest już… lata w Warszawie i ma ciekawą formę nauki, duż…o daje jednak praktyczne uż…ycie języka w konwersacji, native speaker zawsze współdziałają z polskimi lektorami, wszystko jest więc jak trzeba, grupki małe, nieduż…e. Według mnie kursy do egzaminów są bardzo dobrze prowadzone, jest git i tyle
mirka11
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: biggon1 » 09 sie 2013, 18:10

Jak radzicie zdawać najpierw FCE, potem CAE, czy pominąć FCE i uderzać od razu na CAE
biggon1
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: misztalek » 21 sie 2013, 11:59

biggon1 pisze:Jak radzicie zdawać najpierw FCE, potem CAE, czy pominąć FCE i uderzać od razu na CAE


Z jednej strony masz juz papier szybciej, z drugiej płacisz za egzamin dwa ray
misztalek
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: kamauna » 25 sie 2013, 18:13

Zapisalem się do English For You na kurs do CAE, egzamin zdany bez problemów na A, znają się na rzeczy, przede wszystkim rolę odgrywa tutaj specjalizacja szkoły na angielski
kamauna
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: ihhoor » 28 sie 2013, 12:14

CAE to moje marzenie, ale jeszcze trochę muszę włoż…yć pracy w sprawę
ihhoor
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: zytter » 17 wrz 2013, 11:16

Mnie bez problemu przygotowali do CAE, Patrycja nasza lektorka posiada niesamowite doświadczenie w pracy. Zdalęm akurat na A, polecam Nolana jako native spekaera odpowiedzialne za speaking.
zytter
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: miillkaa » 23 wrz 2013, 11:13

Małe grupki. więc da sie łatwo przygotować do egzaninu
miillkaa
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: witek2 » 03 paź 2013, 10:11

miillkaa pisze:Małe grupki. więc da sie łatwo przygotować do egzaninu


Jak jest zbyt wiele osób to rzeczywiscie jest ci꿅ko zdziałać coś z grupką
witek2
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: stagger » 06 sty 2014, 7:28

Zaletą tej szkoły jest moż…liwość nie tylko przygotowania się do egzminu, jak zdałam całkeim dobrze, ale takż…e przede wszystkim ogromne nastawienie szkoły do konwersacji, grupki są małe, zawsze dobrze dobrane. Szkoła zatrudnia native speakers z róż…nych krajów anglojęzycznych. Polecam Jonathana z Anglii i Nolana z USA. Działają 15 lat, uczą tylko angielskiego, nie 100 języków. Mnie to odpowiada
stagger
 

pqOJIzZCdzOHSBxij

Postautor: Jochy » 04 lut 2014, 11:35

hi, kevinthanks for your qteouisn! Infrared filter can block light, and only allow infrared light to pass through the filter.The night vision function principle by recording infrared light image, and therefore requires two conditions:1. Able to record infrared light2. Infrared light fired into the lensAs the first point, only a small part of cameras can achieve night vision, a lot of camera itself with a blocking infrared light lens (in the body) can not be achieved night vision.Pansonic HC-V700 video models with night shot, so after the infrared lens is installed, open the night shoot mode, you can shoot up.NOTE: Must be installed on the infrared lens and then open the night shooting mode, before picked the infrared lens, the night shoot mode must be shut down first, or strong light may cause damage to the digital camera CCD.Following is some tips for your night shooting:In the strong summer sun are in abundance infrared the excellent infrared effect. 950nm lens suitable for shooting under strong sunlight, outdoor environment is not suitable for indoor as well as ordinary strength sun. Commonly 850nm infrared filter, this wavelength by the physical characteristics of restrictions still visible light through a small part, shooting larger span from indoor outdoor lighting conditions, except in very strong sunlight will cause overexposed generally competent in gray mirror auxiliary reducing the light intensity to shoot.Need to see a perspective effect, please refer to the following steps:1: take a chemical fiber fabric2: put a piece of newspaper below3: camera (camera) hit infrared NightShot function4: alignment shooting, and adjust the focus until you see the fabric below the textAfter pictures of distant object reference in this way.If you want to ask further qteouisns, please do not hesitate! I hope my answer can give you help! Have a nice day!
Jochy
 

hKZjytGNAn

Postautor: Margarete » 04 lut 2014, 18:13

ż—ÄŤż‚ż—ÄŤÄŻ The diametrets AB of a clicre is divided into 4 equal parts at P,O,Q in that order. CD is a chord of the clicre passing through P such that PD = 3/2 AP. Find the ratio of the area of the quadrilateral abcd to that of the triangle CAP ?ż—ÄŤÄ… ż—ÄŤĂś ż—ÄŤŚ ż—ÄŤŻ ż—ÄŤż‚ż—ÄŤÄŻ ż—ÄŤĂ­ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĂś ż—ÄŤŻ ż—ÄŤĂŠż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤÄ“ ż—ÄŤÄ“ ż—ÄŤÄ“ ż—ÄŤĂź ż—ÄŤĂź ż—ÄŤŻ ż—ÄŤÄŒż—čʧ ż—čʧż—ÄŤÄŻ 7:1 ż—ÄŤĂŠż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĂœż—ÄŤŁ ż—虿—ÄŤÄ“ ż—ÄŤâˆ‘ ż—ÄŤĂŠż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤą ż—ÄŤÄŒż—čʧ ż—čʧż—ÄŤÄŻż—čʧ ż—čʧ ż—č≤ ż—ÄŤÄ“ ż—ÄŤÄ“ ż—ÄŤÄ› ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĂŠż—čʧ ż—čʧ ż—ÄŤŻ ż—ÄŤÄśż—ÄŤÄŤ ż—ÄŤśż—ÄŤÄŻ ż—ÄŤŻ ż—ÄŤŻ ż—č≤ ż—č≤ ż—ÄŤĂŠż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĘŽ ż—čʧ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤż‚ż—ÄŤÄŻ ż—虿—ÄŤąż—ÄŤŻ ż—ÄŤÄŒż—čʧ ż—čʧż—ÄŤÄŻ ż—ÄŤĂŠż—čʧ ż—ÄŤÄŻ ż—ÄŤĂœż—ÄŤŁ ?ż—ÄŤĂşż—ÄŤŻż—ÄŤśż—ÄŤĂ´ ż—ÄŤÄ“ż—ÄŤÄŻ ż—ÄŤż‚ ż—ÄŤą ż—ÄŤÄ“ ż—ÄŤŁ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĂĄż—č≤ ż—č≤ .ż—ÄŤĂĄż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤż‚ ż—ÄŤą ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤą ż—ÄŤÄ“ż—ÄŤŻ ż—ÄŤŻ ż—č≤ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĘŽ ż—ÄŤĂ­ż—ÄŤÄŻ ż—ÄŤĄ ż—č™ ż—č≤ż—ÄŤż‚ ż—ÄŤĂŠż—ÄŤĂ´ ż—ÄŤÄ“ ż—č≤ ż—ÄŤÄś ż—ÄŤĂ´ ż—ÄŤĂ´ż—ÄŤŁ
Margarete
 

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: karelko11 » 12 lut 2014, 11:53

stagger pisze:Zaletą tej szkoły jest moż…liwość nie tylko przygotowania się do egzminu, jak zdałam całkeim dobrze, ale takż…e przede wszystkim ogromne nastawienie szkoły do konwersacji, grupki są małe, zawsze dobrze dobrane. Szkoła zatrudnia native speakers z róż…nych krajów anglojęzycznych. Polecam Jonathana z Anglii i Nolana z USA. Działają 15 lat, uczą tylko angielskiego, nie 100 języków. Mnie to odpowiada


Przyznaję, ze jakość usług w English For You jest wysoka, podobają mi się warsztaty konwersacyjne, gdzie moż…na się wygadać
karelko11
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2014, 20:24

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: makkroo1 » 19 sie 2014, 9:58

Szkoła i metoda nauczania w English For You jest rzeczywiście godna uwagi, przede wszystkim małe grupki i duż…y nacisk na konwersacje. Wiadomo, ż…e podczas egzaminu wysoko punktowana jest konwersacja. Ja spokojnie zdałem zarówno FCE i CAE. Kurs zdecydowanie spełnił moje oczekiwania, polecam Jonathana z UK
makkroo1
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2014, 9:53

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: markckaa1 » 28 sie 2014, 11:23

Udało mi się bez problemów zdać FCE po kursie w English For You, ogromna zasługa Pani Patrycji
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: terlek » 19 wrz 2014, 9:59

mirka11 pisze:Bez obaw mozna postawić na English For You, jednak szkoła jest już… lata w Warszawie i ma ciekawą formę nauki, duż…o daje jednak praktyczne uż…ycie języka w konwersacji, native speaker zawsze współdziałają z polskimi lektorami, wszystko jest więc jak trzeba, grupki małe, nieduż…e. Według mnie kursy do egzaminów są bardzo dobrze prowadzone, jest git i tyle


Model lektro polski od grmatyki i native speakers konwersacje super opcja na angielski
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: trawek11 » 12 kwie 2015, 17:44

Szkoła warta kaski, jedna z lepszych placówek przygotowujących do certyfikatu. Mnie bez problemu przygotowali do FCE. Polecam English for you
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: king-boks » 17 wrz 2015, 11:24

Przygotowali mnie CAE. Chodziłam do Pani Patrycji. i Jonathana( native speaker). Uważam, że zajęcia były bardzo spójne. Polska lektorka bardzo dokładnie zajęła się strukturami języka, omawiała gramatykę, robiła zdania egzaminacyjne. Natomiast nasz natvie speaker zajmował się konwersacjami. Dzięki temu zdobyłam maksymalną ilość punktów za część "speaking". Dopełniały wszystko jeszcze warsztaty prowadzone w formie konwersatoriów, dodatkowo urozmaicając kurs. System dwóch lektorów w jednej grupie to dla mnie super patent na naukę języka
king-boks
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2015, 11:18

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: violek23 » 27 wrz 2015, 17:52

Jonathan to rzeczywiście lektor z górnej półki
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: kosma38 » 24 lis 2015, 15:05

Wielu dobrych native speakers pracuje w English for You
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: terlek » 10 sty 2016, 18:54

NAtive speakers bardzo dobrzy, zarówno z USA i UK
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: fadacel » 02 mar 2016, 20:56

fadacel
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:54

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: Loftsuuny » 11 mar 2016, 10:33

No to powodzenia. :) ja już po w sumie nie taki trudny.
Eleganckie i funkcjonalne regały skandynawskie - Loftbar
Loftsuuny
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2016, 10:28

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: pindor » 23 sie 2016, 16:54

Kornel Warski pisze:Ja chodziłem na kurs do CAE do English for You i przede wszystkim muszę przede wszystkim napisać, ż…e udało mi się zdać egzamin i to całkiem przyzwoicie, gdyż… na B, mało zabrakło do A.
Kurs prowadziła polska lektorka Pani Patrycja, widać, ze kobieta ma odpowiedni warsztat, zna strukturę egzaminu, potrafi dobrze wykorzystać czas, 50 procent zajęć miałam z Amerykaninem Nolanem, prowadził zagadnienia konwersacyjne, wiadomo, ze za speaking jest sporo punktów.
Korzystałem z warsztatów tematycznych, pomimo, ze kurs egzaminacyjny to było sporo urozmaicenia podczas warsztatów, polecam English for You, siostra uczyła się do CAE w szkole Cambridge, też… zdała i była bardzo happy, więc i ta szkoła jest dobra


Przychylam się do opinii, jedna z lepszych szkół, gdzie można zdawać egzaminy
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: mollerwee2 » 13 wrz 2016, 16:41

Dobre kursy, dobrze zorganizowane małe i kameralne grupki
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: maepppka » 29 lis 2016, 16:38

Wiadomo wówczas lepszy kontakt z lektorem
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: ola2795 » 07 gru 2016, 10:03

A czy ktoś może powiedzieć jednoznacznie, że taki kurs mu pomógł i bez niego by nie zdał?
ola2795
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2016, 21:19

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: narida » 07 gru 2016, 10:31

Na pewno warto zdać te egzaminy

______
http://www.fotobu.pl/fotobudka-wloszczowa/
Fotobudka Kielce
narida
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2016, 10:16

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: maepppka » 18 wrz 2018, 16:49

Kurs do FCE czy CAE rzeczywiście organizują na bardzo wysokim poziomie
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: ChokeSlam » 13 lut 2019, 13:36

Też tak wyglądam. Jak dla mnie nauka języka jest kluczem do wielkiego sukcesu!
__________________________
Licencjackie prace z informatyki - pomoc
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: kamelleon32 » 09 maja 2019, 12:34

Najważniejsze, gdy szkoła eksponuje walor konwersacyjny zajęć. Bo przecież o to chodzi by móc się dogadać
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20

Re: kurs do egzaminu w English For You

Postautor: amelkaaa » 22 maja 2019, 16:34

Właśnie też planuje zapisać się na jakiś dobry kurs, dlatego przeglądam oferty tutaj https://www.kaliszak.pl/korepetycje-kur ... -maturalne . Niedługo planuje wyjechać do Anglii i tam zacząć pracę, nowe życie. Dlatego rozumiesz jak to dla mnie ważne. Chce się jeszcze podszkolić przed wyjazdem.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości