Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: renpac » 06 paź 2015, 11:52

pewnie by się przydało ze dwie dziennie.
renpac
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 22 lip 2013, 7:59


Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: magdakow252 » 09 paź 2015, 10:33

Uważam że tylko dobre, sprawdzone szkoły, istniejące po 15 lub 20 lat potrafią dobrze nauczyć języka. Jest ich wbrew pozorom tylko kilka w Warszawie. Ja chodziłam do TFLS i muszę powiedzieć że zajęcia w tej szkole są naprawdę prowadzone profesjonalnie i na wysokim poziomie. Więc jeśli ktoś chce naprawdę czegoś nauczyć się to tylko wybierajcie szkoły mające akredytację MEN.
magdakow252
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2015, 10:27

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: magdakow252 » 09 paź 2015, 10:45

adam86 pisze:Ja mogę polecić szkołę TFLS, bo chodzę tam na angielski i jest naprawdę super. Lektorkę mam bardzo miłą ale i sporo wymaga. Grupka mała więc fajnie się pracuje. Generalnie wszystko na plus, bardzo miła atmosfera.


Wysoko ceniona szkoła, rzetelne kursy i wysoki poziom to właśnie TFLS.
magdakow252
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2015, 10:27

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: guziol » 16 paź 2015, 7:36

jak dla mnie najlepszym sposobem jest jak najczęstszy kontakt z językiem, tzn. książki, muzyka, filmy, czasopisma itp. Mnie przynajmniej tak się zawsze lepiej uczyło obcych języków.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: agraafka » 27 paź 2015, 7:16

Najlepiej poprzez przebywanie z tym językiem. Można słuchać wiadomości w języku angielskim, konwersacji albo wyjechać za granicę do pracy i mieć codziennie styczność z native speakers. Sama chciałabym skorzystać z takiego wyjazdu biorąc udział w programie studenckiej wymiany kulturalnej http://english.aifs.pl/
agraafka
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 paź 2015, 16:33

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: nikola136 » 02 lis 2015, 11:52

Długo starałam się uczyć angielskiego na własną rękę, z książkami, lektorami itd. ale to nie dawało zbyt dużych efektów. Obecnie jestem na kursie w TFLS, i tutaj dopiero, pod okiem nauczyciela widzę, że moje umiejętności znacznie wzrastają, a ja już jestem w stanie porozumieć się w języku angielskim. Jeszcze trochę, a będę mogła pochwalić się w miarę biegłą mową - mam taką nadzieje. Jednak potrzebuje zawsze mieć nad sobą takiego kogoś kto patrzy i czuwa nad tym abym po prostu pracowała.
nikola136
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2015, 11:50

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: pfbx2 » 04 lis 2015, 14:35

Można samemu się uczyć korzystając z dostępnych materiałów, ale nic nie zastąpi rozmowy z kims kto zna się na tyle by w razie konieczności nas poprawiać. Rozmowa i używanie języka jest najważniejsze.
pfbx2
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2015, 14:30

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: HaPe858 » 10 lis 2015, 12:13

Znajdź jakiś serial. Oglądaj go po angielsku.
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów.
HaPe858
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2015, 15:47

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: pindor » 25 lis 2015, 17:41

Ze względu na fakt, że English for you naucza tylko angielskiego najlepiej zapisać się jednak do tej szkoły. Miejsce, gdzie lektorzy są starannie dobieranie, nie jacyś tam z łapanki. Dotyczy to zarówno lektorów od gramatyki ,ale także tych anglojęzycznych. Bardzo fajny jest w tej szkole Anglik Jonathan, skoncentrowany, poprawia nasze błędy i się na rzeczy. Poprzednio uczył mnie w tej szkole Amerykanin Travis. Widać, ze w English For You jest bardzo miedzynarodowo i to mi się podoba. Tam rzeczywiście uczą języka w praktycznym użyciu
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: drapak » 01 gru 2015, 21:47

Ja mogę powiedzieć na podstawie własnych doświadczeń, że najbardziej spektakularne efekty może przynieść wyjazd za granicę. Ja sam wybrałem się dwukrotnie podczas studiów na obozy językowe w anglii i efekty były naprawdę dostrzegalne, szczególnie w zakresie swobody wypowiedzi. Okazja do rozmów z rodzimymi mieszkańcami, którzy od urodzenia posługują się językiem angielskim to świetny sposób na naukę. Na początku były trudności ze zrozumieniem akcentu, ale dosyć szybko się do tego przyzwyczaiłem ;)
Awatar użytkownika
drapak
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2015, 23:04

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: renpac » 02 gru 2015, 12:52

Taki obóz to chyba rzeczywiście najlepsze rozwiązanie:)
renpac
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 22 lip 2013, 7:59

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: guziol » 07 gru 2015, 14:08

bardzo pomagają tez piosenki najlepiej z kilku obszarów danego języka tzn. slangi itp.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: cofeina9 » 07 gru 2015, 14:46

Zależy ile kto na naukę poświęca czasu. Biorąc pod uwagę 4 godz w tygodniu po roku może być dobry efekt
Połknij mnie, modlił się w duchu profesor Solanka. Połknij mnie, Ameryko, i natchnij mnie spokojem.
Awatar użytkownika
cofeina9
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 gru 2015, 22:21

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: joaska8 » 13 gru 2015, 22:53

Jestem zadowolona z TFLS. Łatwo jest tam przyswajana wiedza i bardzo szybko widać efekty nauki . Dzięki tej szkole mogłam śmiało wyjechać za granicę i posługiwać się obcym językiem!
joaska8
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2015, 22:50

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: panikep » 15 gru 2015, 12:59

Szybko nauczyć się angielskiego zgodnie z tekstem w temacie? Najprościej i najszybciej - usiąść i dużo, czytać, słuchać codziennie po 2-3 godziny - efekty na pewno będą. Nie lubię, gdy ktoś chce efekt od zaraz i oczekuje nie wiadomo jakich rezultatów z niskim nakładem własnej pracy i czasu....
panikep
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2015, 17:39

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: pindor » 02 sty 2016, 0:45

Według mnie w Warszawie bardzo dobra szkoła to English For You, to co mnie przekonało do nich to rzeczywiście nastawienie na aspekt konwersacyjny zajęć. Małe grupki plus Native Speakers, mega sprawa to dodatkowe zajęcia w klubiku dyskusyjnym, taka swobodna rozmowa na różne tematy.
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: pindor » 02 sty 2016, 0:54

borman pisze:Byłem w na wielu kursach, wiele szkół językowych miałam okazję przetestować, ale w sumie najkorzystniej sprawy w Warszawie mają się w English for You. Przede wszystkim już… coś znaczy sam fakt, ż…e prowadzą kursy jedynie angielskiego. Szkoła zatrudnia wyśmienitych native speakers, więc człowiek ma kontakt z prawdziwym angielskim, bardzo fajnie organizują dodatkowe warsztaty, sprawa ma się tak, English For You to bardzo dobra szkoła, zarówno dla osób, chcących zdać egzamin, ale takż…e poprawić szczególnie mowę


Szkoła specjalizująca się tylko w angielskim i to jest ważna sprawa w dzisiejszych czasach. Ja uważam, że English For You zasługuje na wybór. Bardzo trafny system nauczania, wyrazny rozdział pracy miedzy tym co robi polski lektor i osoba anglojęzyczna. W kursie trzeba przede wszystki wykorzystywać w praktyce wiedzę zdobytą w teorii. Native speakers zachęcają do działania
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: pindor » 03 sty 2016, 0:54

Polecam ciekawy ranking szkół

http://szkolyjezykowe.zumi.pl/
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: marzena190 » 27 sty 2016, 13:44

Jestem na kursie w TFLS od dwóch tygodni i już widzę jakie zrobiłam postępy. Mam super lektora, który potrafi zmotywować do nauki i rozmowy po angielsku. Polecam!
marzena190
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2016, 13:31

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: BeZd » 02 mar 2016, 9:17

Moim zdaniem najlepsze metody to (włącznie ze wspomnianymi):
1 - czytanie i oglądanie filmów/seriali po angielsku
2 - rozmawianie ze znajomymi w tym języku
3 - urządzanie sobie gier logicznych/zgadywanek, gdzie trzeba opisywać angielskie rzeczy
4 - wakacyjne kursy i obozy języka angielskiego (tutaj polecam swojego sprawdzonego faworyta: http://www.obozy-jezykowe.eu/)
5 - alternatywa dla punktu 4 (ale to tylko dla dorosłych raczej) - wyjazd do pracy przez biuro pośrednictwa (chcąc, nie chcąc - musimy nauczyć się języka)
6 - czatowanie i rozmowy skype z ludźmi zza granicy, np. po 30 minut dziennie na czat-ruletce, czy czymkolwiek podobnym; najlepiej kompletnie randomowo
7 - zakochanie się w kimś zza granicy :D :P
BeZd
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2016, 9:06

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: aleksandra.eska » 16 mar 2016, 14:00

A ja uważam, że się da. 3 miesiące to może być bardzo dużo czasu, jeśli dobrze je wykorzystamy. Ważne, żeby ustalić dobry plan nauki i poświęcić na nią dużo czasu. Otocz się angielskim - słuchaj go najwięcej jak możesz, a efekty zobaczysz od razu. Więcej wskazówek znajdziesz tutaj - http://blog.fiszkoteka.pl/szybka-nauka- ... -cuda,645/. Powodzenia!
aleksandra.eska
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 23 lut 2016, 16:09

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: outofpoint2016 » 16 mar 2016, 16:03

jest wiele możliwości nauki,jak wiemy rynek jest dość spory kursów stacjonarnych i tych elektronicznych.Ja uważam,
że są dwie mozliwości ,które warto wykorzystać równolegle:

1) Lektor lub native speaker raz dwa razy w tygodniu po godzince

2) dobry e-learning,tutaj moge polecić ten,który mi pomógł http://www.bellsenglishcourse.pl/
outofpoint2016
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2016, 15:58

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: danielwu » 17 mar 2016, 10:05

Mój awans w pracy bardzo zależał od poprawienia angielskiego. Szukałem długo odpowiedniej dla siebie placówki. Ostatecznie wybrałem szkołę TFLS. W krótkim czasie udało mi się dokonać postępu w nauce. Przede wszystkim sama rozmowa kwalifikacyjna do grupy była starannie przeprowadzona. Grupa mała, dobrze dobrana pod względem poziomu. Sam kurs rzetelnie prowadzony zarówno pod kątem wiedzy teoretycznej jak i konwersacji z native speakers. Dodatkowo chodziłem na piątkowe zajęcia z native speakerem, na których poprawiałem akcent i wymowę, co było to bardzo problematyczne wcześniej. Awans w pracy dostałem po 5 miesiącach nauki.
danielwu
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2016, 10:02

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: michalblokpl » 17 mar 2016, 14:34

Ja czytam newsy naukowe z wtyczką Vocabla
michalblokpl
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2016, 13:55

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: maciek233 » 30 mar 2016, 11:18

Ja chodziłem do szkoły http://www.berlitz.pl/poznan na angielski w Poznaniu. Bardzo ciekawe zajęcia, można przyswoić bardzo dużo materiału w krótkim czasie. Wiedza bardzo przydaje mi się teraz na studiach.
maciek233
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2016, 13:24

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: gadasak » 30 mar 2016, 12:41

Czy ktoś stosował metodę SITA do nauki? Jakie efekty i w jakim czasie?
Odzież dla firmy - to tylko tu.
gadasak
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:54

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: kasiaciss » 16 maja 2016, 10:31

Ja polecam kurs w porządnej szkole językowej. Miałam bardzo miłe doświadczenia jeśli chodzi o kurs w szkole TFLS. Chodziłam tu na kurs do matury jak tez na kurs przygotowawczy do FCE. Bez problemu egzaminy zdane. Kursy świetnie prowadzone i do tego w niskiej cenie. Oprócz tego przy kursie do FCE dostałam też kurs języka włoskiego gratisowo. Szkoła ma wysoki poziom i renomę.
kasiaciss
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2016, 10:22

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Helavva » 16 maja 2016, 12:39

Zależy w jakim stopniu chcesz go opanować. Jeśli masz predyspozycje do szybkiej nauki, to myślę, że możesz w pół roku.
Helavva
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2016, 11:41

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Apiksee » 17 maja 2016, 11:23

Nie ma jednej, skutecznej metody. Motywacja... rób wszystko co w Twojej mocy to się nauczysz.
Apiksee
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2016, 11:14

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: guziol » 01 cze 2016, 12:54

to wszystko zależy od człowieka i od tego jak szybko przyswaja wiedze.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: mateokordian » 20 cze 2016, 13:19

Też uważam, że najszybciej można się nauczyć języka za granicą. Byłem i wiem, że jak jest się zmuszonym rozmawiać często w obcym języku, to nawet sam z siebie przestawiasz się na ten język. Dobrze jednak szlifować język po powrocie, ja tego nie zrobiłem i teraz znów mam problem. Szukam lektora angielskiego, który jest dobry i nie zdziera dużo kasy. Interesuje mnie Kraków, jak ktoś ma jakieś info to bardzo proszę :)
mateokordian
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:26

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: maepppka » 28 cze 2016, 12:19

Ja tam chodzę do English for You, od trzech semestrów, miałam zajęcia z bardzo wykwalifikowaną kadrą dobrych Nativów konkretnie -( Nolan, Tavis, Chad z USA ), lektorem z Anglii - Simonem, oraz Australijczykiem Chrisem. Polscy lektorzy to Beata i Magda.
Jak dla mnie metoda dualna z dwoma uzupełniającymi się lektorami, polski od gramatyki oraz Native od konwersacji to super sprawa, zresztą tak jak ktoś już napisał negatywne opinie pojawiają się pierwsze, a o English For You negatywnych ocen jest bardzo mało. Uważam, że bardzo fajne jest to, że Nativi pochodzą z różnych krajów.
Jak ktoś ma wątpliwości niech sobie przyjdzie do szkoły, podpyta kto będzie jego Nativem, ja polecam szczególnie Nolana ciepłej Kalifornii, bardzo potrafi zaciekawić konwersacjami. Nolan potrafi dobrze współpracować z polską lektorką, zachęca do mówienia, dla mnie English for You to miejsce, gdzie można poduczyć się mówienia, ale także sporo dowiedzieć się o różnych krajach.
To co ważne szkoła organizuje warsztaty tematyczne, są doskonałym uzupełnieniem kursu, gdyż polegają tylko na mówieniu
W szkole jest dużo testów progresywnych i to zaleta , gdyż zmusza do nauki
Widać, zresztą to w różnych rankingach w Warszawie, które szkoły są dobre i najlepsze
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: piotrek5467 » 28 cze 2016, 23:24

Chyba najlepiej wybrać się na kurs angielskiego do szkoły językowej. Z innych szkół jest jeszcze np. http://redandblue.org.pl/ Wszystko zależy, w jakim mieście mieszkasz.
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00


Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: dżokej » 23 lip 2016, 11:40

Ciekaw jestem jak sobie poradził autor tematu ;) czy w 3 miesiące się wyrobił. Presja czasu na pewno nie pomaga w nauce. Ja takiej presji nie miałem i w rok faktycznie intensywnej nauki - to było w roku maturalnym - zrobiłem gigantyczny postęp. Zawdzięczam to i sobie bo z perspektywy czasu był to ogromny wysiłek, no i kursom internetowym z native speakerem z angloville. To było też super móc porozmawiać z profesjonalnym lektorem 3 razy w tygodniu bardzo swobodnie i luźno. Mówienie to jeden z najtrudniejszych elementów dla każdego uczącego się języka, a mi poszło to właśnie dziwnie łatwo bo się przełamałem na tym kursie. I systematyczność tych spotkań też była ważna. Ogólnie polecam taką formę, bo nie trzeba nigdzie jeździć, tylko w domu przez komunikator wygodnie.
Awatar użytkownika
dżokej
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2016, 11:25

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: piotrexx » 22 sie 2016, 21:10

Ja chodziłem na kurs do szkoły TFLS, gdzie miałem bardzo dużo konwersacji z nativem. Bardzo pomogły mi te zajęcia przełamać barierę, miałem super lektora, który potrafił zachęcić do mówienia. Później omawiał ze mną błędy, które najczęściej popełniałem, co też bardzo mi pomogło wyeliminować te błędy. Chodzę do TFLS ok dwa lata i mam już zdane dwa certyfikaty.
piotrexx
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2016, 21:04

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: An.N » 13 wrz 2016, 21:40

Zdecydowanie polecam prywatna, indywidulana nauke. Zajmuje sie nauka jezyka niemieckiego, znam tez angielski i mam bogate doswiadczenie w nauczaniu języka obcego. Zaden kurs nie zastapi indywidualnych zajec. Jest tylko jeden warunek, niestety nie taki latwy do spelnienia, jakby sie moglo wydawac: trzeba trafic na naprawde dobrego nauczyciela. Dobry nauczyciel to taki, ktory bedzie dynamicznie dobieral metody nauczania do danego ucznia w zaleznosci od potrzeby, a caly tok nauki bedzie uczciwie planowal i realizowal. Bardzo wielu lektorow, korepetytorwo, a zwlaszcza native'ow nie ma o tym bladego pojecia. W takiej sytuacji mozna sie uczyc latami i guzik z tego przyjdzie. Niestety. Wiem, co mowie, poszukiwania odpowiedniego nauczyciela dla dziecka zajelo mi wiele czasu, nie obylo sie bez wielu prob, niestety czesto nieudanych. Wszystko przez to, ze wiem, czego mam wymagac od takiego nauczyciela. Pozdrawiam i zycze powodzenia!
Prywatna Nauka niemieckiego Wrocław - http://unitalent.pl
An.N
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2016, 21:27

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: mikla » 26 wrz 2016, 13:06

Dla osób jako tako znających angielski dobre są też intensywne kursy np w angielskiej wiosce, 3 dni siedzisz w fajnym otoczeniu z native speakerem 1 na 1 http://angloville.pl/program/angloville-weekend/ wiem, bo korzystałem z kumplem i jest do naprawdę fajna opcja do rozwinięcia komunikatywności. Gadasz z wyluzowanym amerykaninem lub brytyjczykiem o pierdołach są też grupowe zabawy, ogólnie atmosfera git i po powrocie do domu ma się motywację by dalej ćwiczyć język - przynajmniej ja tak miałem ;)
Awatar użytkownika
mikla
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2016, 12:57

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Ogaro » 27 wrz 2016, 9:26

Ja oglądam filmy i seriale amerykańskie/brytyjskie
Ogaro
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2016, 9:22

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: guziol » 27 wrz 2016, 10:23

mnie bardzo pomogły indywidualne lekcje z korepetytorem i zajęcia z native speakerem.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: NatJago » 28 wrz 2016, 14:46

W Twojej sytuacji stawiałabym na naukę także pełnych zdań branżowych. Bo nauka angielskiego to jedno a branżowego to zupełnie coś innego. Ucz się pełnych haseł czy nawet całych zdań.
NatJago
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 lip 2016, 17:06

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: dawidkrol20@o2.pl » 30 wrz 2016, 8:41

Dobry pytanie, jak szybko nauczyć się języka? chyba każdy z Nas chciałby poznać odpowiedź na te nurtujące pytanie. Sama chciałabym się nauczyć angielskiego w krótkim czasie żeby móc na przykład jadąc na kolejne wakacje bez problemu umieć się dogadać, jednak zazwyczaj poświęcam temu dużo czasu i potem się zniechęcam
dawidkrol20@o2.pl
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2016, 8:30

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Paweł007 » 30 wrz 2016, 14:00

Ja uczę się ragularnie od 2 lat, nie jest to jeszcze zadowalający mnie efekt dlatego też zarejestrowałem się tutaj aby uczyć się dalej:)
Najnowsze firmy pożyczkowe na naszym rynku - http://nowechwilowki.pl/
Awatar użytkownika
Paweł007
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:53

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: kamina-kama » 09 paź 2016, 15:37

mollerwee2 pisze:Z warszawskich szkół to w English For you potrafią uczyć, ważne że szkoła posiada od lat sprawdzoną metodę, polski lektor robi gramatykę, native zajmuje się gadaniem, wykorzystałem całą pulę warsztatów, które prowadzone były kafejce English for You, lubiłem zwyczajnie tam przychodzić, gdyż atmosfera miejsca wyjątkowa, fajnie czasami wyglądały rozmowy z native speakrem, jak się musisz dogadać i używasz języka ciała aby coś powiedzieć jest zwyczajnie wesoło


Zgadzam się z tym, sama dużo się nauczyłam w English For You
kamina-kama
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 paź 2016, 15:07

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: gasto17 » 15 paź 2016, 11:56

z mojej strony polecam TFLS, szkoła ma naprawdę świetnych lektorów i każdy z nich podchodzi do ucznia indywidualnie , zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze jak na razie jest to jedyna szkoła która spełnia wszystkie moje oczekiwania
gasto17
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2016, 11:44

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: tartarekk » 10 gru 2016, 10:33

Polecam TFLS. Muszę przyznać że to jedna z lepszych szkół językowych. Czułem się jakbym miał indywidualne zajęcia, nauczyciele podchodzą do każdego z osobna i aktywizują wszystkich w grupie tak, żeby każdy się czegoś nauczył.
tartarekk
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 10 gru 2016, 10:30

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: peanut7 » 11 sty 2017, 23:02

uważam, że tylko w TFLS potrafią dobrze nauczyć języka i przygotowac do egzaminu
peanut7
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2017, 22:56

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: BeataaK » 26 lut 2017, 11:09

Ja również polecam TFLS. Mają wysoki poziom i świetnych lektorów.
BeataaK
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2017, 11:03

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: Howard25 » 25 mar 2017, 5:34

good could assist you accomplish this point then make certain there snapchatonlinelogine archive has been downloaded entirely. When you run the nice.
Howard25
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:22

Re: Jak szybko moż…na nauczyć się angielskiego?

Postautor: wotciarz » 22 wrz 2017, 12:59

Każda nowoczesna szkoła ma sposoby na szybka naukę języków. Moja córka wybiera się do szkoły SEI w Łodzi. Szkoła oferuje innowacyjne systemy nauczania, dzięki którym nauka nie jest ani nudna ani trudna. To ważne, bo teraz młodzież ma nie najlepsze podejście do nauki.
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości