Szkoły językowe

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Szkoły językowe

Postautor: woort » 17 lip 2013, 8:39

Ponieważ… udało mi sie dostać awans w pracy, dzięki poprawieniu się z angielskiego, polecam tu English for You, szkoła bardzo stawia na konwersacje i generalnie sporo kursy wnoszą, polecam szczególnie native speakera Andrew, bardzo utalentowany native speaker
woort
 


Re: Szkoły językowe

Postautor: Kornel Warski » 24 lip 2013, 11:28

Z doświadczenia wiem, ż…e jak sie ma certyfiakt to łatwiej jest o pracę
Kornel Warski
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:43

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: Szkoły językowe

Postautor: jaada2 » 25 lip 2013, 12:18

woort pisze:Ponieważ… udało mi sie dostać awans w pracy, dzięki poprawieniu się z angielskiego, polecam tu English for You, szkoła bardzo stawia na konwersacje i generalnie sporo kursy wnoszą, polecam szczególnie native speakera Andrew, bardzo utalentowany native speaker


Fak, łatwiej dostać awans jak człowiek zna dobrze język, zwłaszcza jeż…eli bezrobocie jest tak duze
jaada2
 

Re: Szkoły językowe

Postautor: abcdef » 06 sie 2013, 12:57

Kornel Warski pisze:Z doświadczenia wiem, ż…e jak sie ma certyfiakt to łatwiej jest o pracę


W wielu firmach to warunek niestety konieczny...
abcdef
 

Re: Szkoły językowe

Postautor: olaal » 23 sie 2013, 10:25

Lektorów przybawa, szkół nie
olaal
 

Re: Szkoły językowe

Postautor: marek,t,ty » 28 sie 2013, 12:11

Dobrych nie ma tak wielu
marek,t,ty
 

Re: Szkoły językowe

Postautor: aneczka.ron » 01 wrz 2013, 23:21

TFLS dała mi gwarancje zdania egzaminu, zobaczymy jak bedzie ale jak na ta chwile kurs mi sie podoba i fajna mam grupe

katarzyna1980 pisze:Faktycznie mają dobrych lektorów. Ja zdałam CAE własnie po kursie w tej szkole. Moge polecić każ…demu kto chce zdać egzamin. Dają gwarancję zdania egzaminu.

seronimo pisze:z tego co wiem to tylko w Warszawie. Ale szkoła faktycznie dobra. Wysoki poziom i potrafią nauczyć,.


gosia22 pisze:A jest moze w innym mieście ?

DoraDora pisze:A ja uważ…am ż…e ludzie generalnie powinni być ostroż…ni przy wyborze nowych tworów, które często się pojawiają i znikają, Uwazam ż…e np. tfls to szkoła godna zaufania, jest bardzo długo na rynku. Uczyłam sie tam i polecam
aneczka.ron
 

aNEuwfBwjRO

Postautor: Brendy » 05 lut 2014, 11:51

That's an astute answer to a tricky queiostn
Brendy
 

oYMmmSGQclvNHhrvqM

Postautor: Earn » 05 lut 2014, 12:19

IMHO you've got the right anwres!
Earn
 

Re: Szkoły językowe

Postautor: agalor » 09 wrz 2014, 11:41

jestem studentką i myślę o przygotowaniu do egzaminu FCE. Obecnie uczę się w szkole Three Lions w Katowicach i widzę postępy w porównaniu z tym jak uczyłam się w innych szkołach. Tutaj są świetni native speakerzy, ciekawe materiały no i trafiłam do małej, fajnej grupy :) polecam!
agalor
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2014, 10:08

Re: Szkoły językowe

Postautor: backo » 11 sty 2015, 11:54

cursor3 pisze:Tak, zgadzam się. Nauka to proces długotrwały ale warto poświęcić trochę wolnego czasu bo efekty później naprawdę cieszą i motywują aby więcej i więcej i więcej.... Ale aby były efekty nie wystarczy tylko praca bo oprócz tego muszą być odpowiednie warunki a takie moż…na odszukac w dobrej szkole po okiem metodyka i sztabu lektorów. Ja osobiście wybrałam istniejącą już… ponad 20 lat szkołę TFLS. Ich wieloletnia praktyka przekonała mnie. Bardzo miła obsługa. Z niecierpliwością czekam na każ…de następne zajęcia ponieważ… nie są monotonne. Oprócz tego w grupie mam fantastycznych ludzi z którymi również… spotykamy się po zajeciach na "kawę". Mogę polecić kazdemu.


ja również polecam szkołę TFLS - skutecznie nauczyli mnie francuskiego
backo
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 10 sty 2015, 21:28

Re: Szkoły językowe

Postautor: borman » 12 sty 2015, 18:44

Ja tam polecam English For You, moim lektorem, który baaardzo potrafi nawiązać kontakt z grupką jest Nolan, bardzo dobry Native z USA, zresztą także Chad jest niczego sobie, szkoła zapewnia dla mnie ciekawy system nauki, polski lektor walczy z gramatyką, natomiast Native zajmuje się rozmowami. Wiem ,ze English for You to miejsce długo na rynku w Warszawie i zajmuje top pozycje w rankingach w necie. Link do rankingu

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: Szkoły językowe

Postautor: Bris » 13 lut 2015, 10:04

A w Krakowie??
Awatar użytkownika
Bris
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2015, 9:57

Re: Szkoły językowe

Postautor: klaudiia_856 » 15 cze 2015, 9:47

Witam, ja polecam CE Lingua. Zajęcia prowadzone są przez kompetentne i wykwalifikowane osoby. Każdy z lektorów ma ukończone studia z filologii angielskiej oraz posiada wykształcenie pedagogiczne. Myślę, że to jest najistotniejsze. Ponadto zajęcia są prowadzone w urozmaicony sposób i lektor podchodzi do każdego uczestnika indywidualnie.
klaudiia_856
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2015, 9:20

Re: Szkoły językowe

Postautor: Kaśka123 » 15 wrz 2015, 22:02

Myślę, że warto rozważyć http://www.luckyluke.edu.pl/kursy - szkoła organizuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z bezpłatnym dojazdem lektora na zajęcia (na terenie dużym miast).
Kaśka123
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 03 lip 2015, 8:45

Re: Szkoły językowe

Postautor: violek23 » 17 wrz 2015, 11:39

Zgadzam się, że niekoniecznie wyjazd zawsze gwarantuje najkorzystniejszą formę nauki, gdyż czasami możemy spotkać Anglika, który strasznie kaleczy język, dlatego fajne są takie szkoły językowe, które oferują dużą ilość zajęć z "tubylcami", ale już odpowiednio sprawdzonymi. W Wawie opcja , która dla mnie jest ok to szkoła English For You, gdyż jest postawiony nacisk na mówienie, duża część zajęć prowadzona jest przez Nativów. Można potem rzeczywiście wyjechać i wykorzystać zdobytą wiedzę. Będziemy już jednak potrafili odróżnić osoby dobrze mówiące po angielsku, od tych co kaleczą.
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: Szkoły językowe

Postautor: believe88 » 20 paź 2015, 12:49

ja jestem bardzo zadowolona z kursu w akademii jezykowe w gdyni, profesjonalna kadra, dobre metody, naprawde duzo sie nauczylam ;)
believe88
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 31 lip 2015, 10:30

Re: Szkoły językowe

Postautor: kokolina » 30 paź 2015, 18:34

sporo czasu w sumie chodziłam do szkoły językowej na kursy, ale się przerzuciłam na indywidualne lekcje, normalnie poszukałam korepetytora, bo raz, że jest mi wygodniej w ten sposób, zwłaszcza czasowo, dwa - jakaś większa motywacja do nauki u mnie występuje. swojego znalazłam na needaschool.com, dużo osób się ogłasza w sieci z takimi rzeczami, a tam fajnie, bo można dodać ocenę i nie wybieramy w ciemno
kokolina
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2015, 18:18

Re: Szkoły językowe

Postautor: Carbonara » 30 paź 2015, 23:42

Macie jakąś nie wiem.. sieć szkół? Tak to się chyba nazywa-która działa na terenie całej PL? Chętnie się dowiem czegoś więcej i może wybiorę do takowej,bo zaświadczenie o znajomości języka w tych czasach jest niezbędne do normalnego funkcjonowania i podjęcia dochodowej pracy
Za każdym razem, gdy zaczynasz od nowa, pomniejszasz to, co przeżyłeś wcześniej.
Carbonara
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 paź 2015, 22:56

Re: Szkoły językowe

Postautor: jonjanda » 10 lis 2015, 14:59

Jak czytam niektóre posty to jestem mocno zdziwiony (pozytywnie), nie sądziłem, że te droższe szkoły, mają aż takie fajne efekty. Jak widać cena ma znaczenie także w przypadku szkół i często stanowi o jakości.
jonjanda
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2015, 14:10

Re: Szkoły językowe

Postautor: IzabelaM » 26 sty 2016, 11:11

A czy braliście udział w międzynarodowych obozach językowych? Bądź wysyłaliście swoje dzieci na tego typu kolonie? Na przykład - international camps w Berlitz, o którym mowa tutaj - http://www.berlitz.pl/en/international-camps. Co sądzicie o takim sposobie nauki języka obcego? Czy według Was jest on skuteczny? Sama bardzo chętnie posłałabym swoje dzieci na taki obóz, ponieważ lekcje dopasowane są do ich specyficznych potrzeb, co przekłada się na skuteczność nauki języka obcego. ;)
IzabelaM
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 13 sty 2015, 15:40

Re: Szkoły językowe

Postautor: maepppka » 29 lis 2016, 16:37

Berlitz to stara szkoła
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: Szkoły językowe

Postautor: maniekk » 29 lis 2016, 22:23

W Krakowie polecam lincolna, chodziłem tam na zajęcia z native speakerem i zrobiłem bardzo duże postępy, przede wszystkim przełamałem się jeśli chodzi o mówienie w obcym języku. Jeśli chodzi o ceny to mają niższe niż w innych szkołach
maniekk
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2016, 21:39

Re: Szkoły językowe

Postautor: candy6 » 22 sie 2017, 11:36

Doświadczeni lektorzy w szkole językowej przełamią Twój opór do rozmowy w obcym języku ( z doświadczenia wiem, że to najtrudniejsze) oraz pomogą Ci przygotować się do zdania certyfikatu językowego. Na pewno dzięki nim opanujesz perfekcyjnie język. Mogę podrzucić Ci nawet namiar na jedną, dobrą szkołę językową: http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-hiszpanski/ . Kursy są bardzo profesjonalne i nastawione na opanowanie przydatnych zwrotów i wyrażeń, w jak najkrótszym czasie. Polecam ich!
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: Szkoły językowe

Postautor: maepppka » 03 wrz 2017, 15:41

Mam spore doświadczenie ze szkołami językowymi w Warszawie, chodziłam do kliku, w mojej ocenie to co oferuje English For You jest dobrą opcją na angielski, dlaczego ???
W kursie miałam lektora, który uwijał się jak mógł abyśmy zaczęli mówić, a bariera przed zapisaniem się była duża, jak ktoś trafi na Nativkę Mary nie będzie żałował. Fajnie, ze temat wprowadzony przez polską lektorkę, był potem kontynuowany w rozmowach z Nativem. To się sprawdza.
W kwestii kawiarenki dyskusyjnej, English For You fajny miała z tym pomysł, przyjemne lużne pogadanki, polecam tu Nativa zUSA Andrew, ciekawy człowiek i zajęcia
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości