Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: english... » 20 paź 2012, 22:48

Niedawno ilość aktywnych i zarejestrowanych osób na
Portalu do nauki języka angielskiego online eTUTOR przekroczyła liczbę 200 000 tyś, stąd chciałbym się wspólnie z Wami zastanowić nad fenomenem tego serwisu. Co takiego sprawia, że osoby tak chętnie uczą się przy jego pomocy? Czy to kwestia samego kursu, dobrej jakości zgromadzonych tam materiałów, lekcji i ćwiczeń, czy też może kwestia społeczności wokół niego zgromadzonej? - Jak myślicie??

Nie ulega wątpliwości, że poziom kursu i materiały (w tym multimedialne lekcje, nagrania video i mp3, ćwiczenia, grafiki, fotolekcje, gry językowe i efektywny sposób nauki angielskich słówek w połączeniu z zaawansowanym algorytmem powtórek) plasuje ten kurs w czołówce polskich serwisów do nauki języka angielskiego online.

Zresztą jego możliwości najlepiej obrazuje krótka prezentacja video
którą każdemu zainteresowanemu polecam obejrzeć video na stronie
Nauka Angielskiego Online na portalu eTutor - VIDEO

Sam osobiście uważam, że jest to obecnie najlepszy tego typu serwis w Polsce. Jednak jak widać nie tylko profesjonalnie przygotowane materiały sprawiają, że ludzie spędzają tam na nauce nawet po kilka godzin dziennie. - Jak myślicie zatem co działa tak motywująco?

Myślę, że dobrym posunięciem było wprowadzenie na stronie statystyk postępów w nauce i otwartych rankingów użytkowników, co według mnie nie tylko wpływa na motywację, a wręcz rozpala rywalizację o lepsza pozycje w rankingu, a to z kolei przekłada się na wykonywanie przez ucznia większej ilości lekcji, ćwiczeń, bądź powtórek nowo uczonych słówek.

W czasach panowania mediów społecznościowych etutor jest dla wielu osób nie tylko kursem, czy stroną do nauki angielskiego przez internet, ale również miejscem, w którym możemy spotkać setki tysięcy osób uczących się języka, a jak wiadomo w grupie raźniej, gdyż zawsze można liczyć na pomoc, wytłumaczenie pewnego zagadnienia, jak również poprawę popełnianych błędów czy zadań.

Co o tym wszystkim sądzicie? Czekam na Wasze opinie, a szczególnie osób już korzystających lub mających styczność ze szkołą angielskiego eTutor.
_________________
Angielski przez Internet - wszystko na temat nauki angielskiego Online...
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 9:32 przez english..., łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15


Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: megii88 » 23 paź 2012, 21:41

Ja korzystam z nauki w etutor. Według mnie warto, wcześniej korzystałam z książ…ek i uczyłam się samodzielnie ale wiem, ż…e to była strata czasu, gdyż… duż…o efektywniej uczę się teraz przez internet korzystając właśnie z tego kursu.
megii88
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Arkada » 26 paź 2012, 14:44

Ja korzystam. Najbardziej podobają mi się udostępnione multimedialne lekcje które przerabiam po kolei. Często uczę się również… korzystając z modułu fotolekcji no i oczywiście nauka słówek.
Arkada
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Józeff » 03 lis 2012, 9:48

Jak rejestracja jest darmowa to wypróbuję i dam znać.
Józeff
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Józeff » 17 lis 2012, 10:10

Józeff pisze:Jak rejestracja jest darmowa to wypróbuję i dam znać.

Obiecałem, ż…e wypróbuję więc piszę :)
Rejestracja faktycznie jest darmowa, więc założ…yłem swoje konto i naprawdę miło sie zaskoczyłem. Nie spodziewałem się tylu moż…liwości nauki zupełnie za darmo, choć muszę się przyznać, ż…e po tygodniu zakupiłem pełny dostęp i staram się uczyć regularnie. Póki co minusów nauki na etutor nie zanotowałem, choć pewnie jakieś się znajdą.
Ja osobiście jestem zadowolony z inwestycji w kurs więc polecam.
Józeff
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Aneczka1990 » 05 gru 2012, 15:11

Zarejestrowałam się po przeczytaniu opinii Józefa. Pierwsze wraż…enia bardzo bardzo pozytywne.
Aneczka1990
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: stake » 07 gru 2012, 8:57

Aneczka1990 pisze:Zarejestrowałam się po przeczytaniu opinii Józefa. Pierwsze wraż…enia bardzo bardzo pozytywne.


Jak to się ma w relacji do english by phone oraz rapid english
stake
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Arkada » 12 lut 2013, 20:00

Nie wiem nie korzystałam z tych portali ale etutor jest super.
Arkada
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Gość » 19 lut 2013, 23:11

Jaki mierny marketing szeptany aż… bije po oczach. etutor to dno i każ…dy kto tam był o tym wie, kup sobie kurs multimedialny a nie płać za coś co moż…esz mieć taniej i na stałe. Nawet za darmo szkoda tam czas spędzać, lepiej odpalić supermemo albo profesora.
Gość
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: maja2333 » 20 cze 2013, 14:57

Juz sama nie wiem jak to jest z tym etutor, jedni zachwalaja strasznie i inni wręcz przeciwnie. Moglby mi ktos powiedziec jak mu sie uczylo z tym serwisem itp. Zalezy mi na konkretach. Tu: http://gluptak.pl/etutor-pl przeczytałam ze są trzy opcje. Ktorą Wy polecacie?
maja2333
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2013, 14:45

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: english... » 26 cze 2013, 15:52

maja2333 pisze:Juz sama nie wiem jak to jest z tym etutor, jedni zachwalaja strasznie i inni wręcz przeciwnie. Moglby mi ktos powiedziec jak mu sie uczylo z tym serwisem itp. Zalezy mi na konkretach. Tu: http://gluptak.pl/etutor-pl przeczytałam ze są trzy opcje. Ktorą Wy polecacie?

maja2333 sam osobiście bardzo polecam kurs eTutor, podobnie również… jak wielu moich znajomych, którym pokazałem serwis od środka i którzy sami uczą się na jego stronach i bardzo sobie chwalą. O kursie napisałem również… osobny artykuł, który znajdziesz tutaj: Kurs Angielskiego Online - eTutor.

Opinie zawsze będą róż…ne, tak jak róż…ni są ludzie. Dlatego według mnie najlepiej będzie jak sama sprawdzisz czy eTutor spełnia Twoje oczekiwania, tym bardziej, ze moż…esz to zrobić klikając tutaj i rejestrując darmowe konto w serwisie.
O tym jakie moż…liwości nauki daje eTutor bez wykupionego abonamentu moż…esz zobaczyć na filmie: Jak za darmo uczyć się angielskiego na eTutor?

Co do opcji o których wspomniałaś sprawa jest prosta. Na początek zdecydowanie najlepiej wybrać opcję standardową bez opieki lektora dlaczego?? Ponieważ… kurs Business English jest specjalistyczny i ukierunkowany na naukę angielskiego potrzebnego w biznesie i pracy zawodowej, a z opieki lektora uczniowie bardzo rzadko korzystają więc się nie opłaca. (tym bardziej ż…e na podobną pomoc moż…esz liczyć ze strony społeczności serwisu).
___________________
Szybka Nauka Angielskiego Online - wszystko na temat szybkiej nauki angielskiego.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Gość » 03 lip 2013, 18:13

Czy ktoś z was słyszał czy na etutor moż…na się uczyć innych języków? Zależ…y mi na akurat na niemieckim i kiedyś słyszałam, ż…e mają na dniach takowy kursu uruchomić, ale na stronie nie mogę go znaleźć?
Gość
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: english... » 12 lip 2013, 13:55

Anonymous pisze:Czy ktoś z was słyszał czy na etutor moż…na się uczyć innych języków? Zależ…y mi na akurat na niemieckim i kiedyś słyszałam, ż…e mają na dniach takowy kursu uruchomić, ale na stronie nie mogę go znaleźć?

Tak od kilku tygodni dostępny jest również… Kurs niemieckiego metodą eTutor, który znajdziesz na tej stronie. Nauka wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku kursu angielskiego.
___________________
Szybka Nauka Angielskiego Online - wszystko na temat sposobów nauki angielskiego przez Internet.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: sima » 15 lip 2013, 3:09

Thank author sharing, I really like, and then I also have a thing to share with you is that we often want to use a laptop drive, where I mainly recommend a-Acer dvd rom, if you're trying to replace an optical drive, it is also so what.
sima
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:50

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: 44R » 15 sie 2013, 6:19

english... pisze:
Anonymous pisze:Czy ktoś z was słyszał czy na etutor moż…na się uczyć innych języków? Zależ…y mi na akurat na niemieckim i kiedyś słyszałam, ż…e mają na dniach takowy kursu uruchomić, ale na stronie nie mogę go znaleźć?

Tak od kilku tygodni dostępny jest również… Kurs niemieckiego metodą eTutor, który znajdziesz na tej stronie. Nauka wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku kursu angielskiego.
___________________
Szybka Nauka Angielskiego Online - wszystko na temat sposobów nauki angielskiego przez Internet.

Czy jak wykupie dostęp do kursu angielskiego na etutor, to dostanę również… niemiecki?
44R
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: tototo » 21 sie 2013, 11:56

Jaka piekna reklama


44R pisze:
english... pisze:
Anonymous pisze:Czy ktoś z was słyszał czy na etutor moż…na się uczyć innych języków? Zależ…y mi na akurat na niemieckim i kiedyś słyszałam, ż…e mają na dniach takowy kursu uruchomić, ale na stronie nie mogę go znaleźć?

Tak od kilku tygodni dostępny jest również… Kurs niemieckiego metodą eTutor, który znajdziesz na tej stronie. Nauka wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku kursu angielskiego.
___________________
Szybka Nauka Angielskiego Online - wszystko na temat sposobów nauki angielskiego przez Internet.

Czy jak wykupie dostęp do kursu angielskiego na etutor, to dostanę również… niemiecki?
tototo
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Gość » 03 wrz 2013, 23:18

44R pisze:
english... pisze:
Anonymous pisze:Czy ktoś z was słyszał czy na etutor moż…na się uczyć innych języków? Zależ…y mi na akurat na niemieckim i kiedyś słyszałam, ż…e mają na dniach takowy kursu uruchomić, ale na stronie nie mogę go znaleźć?

Tak od kilku tygodni dostępny jest również… Kurs niemieckiego metodą eTutor, który znajdziesz na tej stronie. Nauka wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku kursu angielskiego.
___________________
Szybka Nauka Angielskiego Online - wszystko na temat sposobów nauki angielskiego przez Internet.

Czy jak wykupie dostęp do kursu angielskiego na etutor, to dostanę również… niemiecki?

Nie bo co prawda uczysz się na tej samej stronie, ale kursy nabywasz oddzielnie. Potem masz moż…liwośc przełączania między nimi, w zależ…ności od tego którego języka w danym momencie chcesz się uczyc.
Gość
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: english... » 19 wrz 2013, 17:07

Jeż…eli szukacie wiarygodnych opinii osób, które na co dzień uczą się języka angielskiego na eTutor odsyłam do artykułu: Angielski eTutor - opinie uż…ytkowników. Z drugiej strony uważ…am, ż…e każ…dy zainteresowany powinien osobiście przetestować ten serwis, tym bardziej, ż…e rejestracja jest darmowa i umoż…liwia dostęp do wielu materiałów dostępnych na kursie.
___________________
Angielski Mp3 - Kursy i Lekcje Angielskiego w plikach Mp3.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Gość » 17 paź 2013, 13:51

Świetna ten portal, bardzo mi przypadł do gustu.
Gość
 

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: studentang » 14 maja 2014, 11:01

ja się uczę na tej witrynie i sobie b.chwale

www.topenglishcourse.pl
studentang
newbie
 
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:53

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Misiek321 » 09 wrz 2014, 21:50

Ja jednak polecę inną szkołę on-line. Konkretnie polecam : www.chatterbox.pl
To naprawdę super kurs, dzięki któremu moż…emy się bardzo dobrze nauczyć języka obcego. W szybki i bardzo zadowalający sposób moż…emy poznać język obcy. To wspaniała sprawa polecam :)
Misiek321
newbie
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:11

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: LukLev » 25 sty 2015, 21:03

Znam stronę eTutor, bo sam z niej korzystam, i uważam, że jest bardzo pomocna. Poznałem na tym portalu również wielu użytkowników, którzy regularnie uczą się przy jego pomocy i są bardzo zadowoleni. Osobiście po nauczeniu się 1000 najważniejszych angielskich słówek metodą o której pisałem na swojej stronie, to właśnie na portalu eTutor uczę się kolejnych słówek i rozwijam swój angielski. Bardzo cenię sobie również wbudowany w kurs słownik DIKI oraz lekcje video, z prosto wytłumaczonymi zasadami gramatycznymi.
1000 słów angielski- zobacz jak szybko nauczyć się najważniejszych angielskich słówek, aby rozumieć 80% angielskich tekstów.
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: english... » 11 kwie 2015, 0:23

Dla osób zainteresowanych kursem eTutor przygotowałem specjalne video, w którym pokazuję w jaki sposób otrzymać pełny dostęp do kursu na stronie eTutor zupełnie za darmo na okres 7 dni. Opis krok po kroku oraz video znajdziecie w artykule na stronie: Angielski Online na eTutor - za darmo. Polecam, bo kurs naprawdę wart uwagi, czego potwierdzeniem może być liczba zarejestrowanych osób, która w tej chwili przekracza już 388 tyś.
___________________
Angielski przez Internet - wszystko na temat samodzielnej nauki angielskiego w domu.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Jak wygląda nauka angielskiego na stronie eTutor?

Postautor: english... » 03 gru 2017, 10:58

VIDEO

Obrazek.

Polecam obejrzeć video powyżej, które pokazuje jak wygląda nauka angielskiego na portalu eTutor.
Najlepiej jednak wypróbować go osobiście, niż tylko oglądać video, wtedy zdecydowanie lepiej poznacie jego możliwości.
Założenie konta jest darmowe i nie zobowiązuje do niczego więc warto spróbować.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: pawel_k19 » 18 maja 2019, 23:00

Ze swojej strony polecę szkołę językową Tutlo. To szkoła, która uczy za pośrednictwem profesjonalnej platformy. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów i trwają 20 minut. To co ją wyróżnia to bez wątpienia fakt, że nie trzeba na nie zapisywać się wcześniej.
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: Dacza21 » 23 maja 2019, 11:34

Jeżeli chodzi o kursy online, to polecam testy poziomujące https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ . Takie testy składają się z zestawu specyficznych pytań, które sprawdzą nas m.in. pod kątem znajomości gramatyki, zasobu słownictwa, czy też zależności gramatyczno - leksykalnych. Gdy będziemy bardziej świadomi tego jak dobrze znamy język angielski, możemy też podejmować właściwe decyzje o wybraniu się na odpowiednie dla nas kursy bądź korepetycje.
Dacza21
greenhorn
 
Posty: 65
Rejestracja: 13 lis 2016, 13:46

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: ada1212 » 09 wrz 2019, 12:16

Jeżeli dalej szukacie metody na skuteczną nauke języka to ja wam polecam naukę z kursem ENLINADO. Przed wakacjami szukałam kursu online, który nauczy mnie mówic, bo chciałam dostać lepszą pracę, niestety dostać się do niej mogłam tylko ze znajomością języka angielskiego.
Dzięki enlinado osiągnęłam swój sukces w nauce języka, byłam systematyczna przestrzegałam zasad, którymi kierował mnie kurs. Dawałam dużo z siebie.. polecam zapoznać się z darmową lekcją kursu na enlinado. pl :)
ada1212
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:56

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: moszny90 » 11 wrz 2019, 9:54

Korzystałem i również polecam :)
.........
moszny90
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 9:32


Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: lukaszSz » 28 sie 2020, 0:05

Jestem ciekaw jakie jeszcze inne fajne metody stosujecie w nauce języka, tutaj też widziałem ciekawe komentarze odnośnie kursu z wątku: https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angie ... or-opinie/

Sam zawsze uczyłem się języka angielskiego, dlatego wiem jak ważny jest nacisk na komunikację nie zapominajcie o tym. Bardzo często przez uczące osoby jest on pomijany ;/
lukaszSz
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2020, 11:32

Re: Szkoła Angielskiego Online - Dlaczego eTutor? (Opinie)

Postautor: LarryZbyszko » 17 cze 2021, 14:51

Ta szkoła języka angielskiego jest świetna. Niedługo na pewno z niej skorzystam! Ona jest genialna!!!
_________________________________-
pracemagisterskiewroclaw.pl/cennik
Awatar użytkownika
LarryZbyszko
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 30 paź 2020, 16:27



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości