Moje hobby-opis

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Moje hobby-opis

Postautor: Miguel2991 » 10 sty 2011, 2:24

Witam, proszę was o sprawdzenie poprawności opisu mojego hobby.

Kod: Zaznacz cały

My favourite hobby is running. J have practised this for more than two years.In the beginning I was running amateurishly. Since october 2009 J have run in sports club CKS Budowlani Częstochowa. I'm practising every day with the exception of Easter and Christmas. Trainings are very diverse. It depends on day, coach idea's and part of season, for example: in march and april we are training harder because in may season will start. My favourite training is 'special endurance'- I run 5 times for example  500 meters very fast. It is very helpful in preparations to competitions. Thanks to running J have improved my condition, I met new friends and I organised my free time. But from the other hand running contact with a big stress on trainings and especially competitions. In pair with stress it goes tiredness which sometimes eliminate me for all day.
Miguel2991
 


Re: Moje hobby-opis

Postautor: madziora211 » 13 sty 2011, 19:32

My favourite hobby is running. I have been practising it for more than two years. In the beginning, I was running amateurishly. Since October 2009 I have run in sports club CKS Budowlani Częstochowa. I practise every day with the exception of Easter and Christmas. Trainings are very diverse. It depends on day, coach ideas and part of season, for example: in March and April we train harder because season starts in May . My favourite training is 'special endurance'- I run 5 times for example 500 meters very fast. It is very helpful in preparations to competitions. Thanks to running I have improved my condition, I met new friends and organised my free time. But from the other hand running contacts with a big stress on trainings and especially competitions. In pair with stress it goes tiredness which sometimes eliminate me for all day.

*Ogólnie w porządku. Nie zapominaj jednak o tym, ż…e miesiące piszemy z duż…ych liter, a pierwsza osoba liczby pojedynczej to "I" a nie "J". I wszystko będzie ok :)
madziora211
 

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Szczecinianin » 27 gru 2013, 9:51

hobby jak u foresta gumpa
Szczecinianin
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2013, 9:15

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Mariyaphilip » 14 maja 2016, 8:15

My favorite hobby is reading, writing and editing. I am working at essay writing service uk. And I am specialized in research proposal writing service. When I free, I do some research work also. I developed more sites with the aim of help students who struggle for their academic writing.
Mariyaphilip
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2016, 7:43

Re: Moje hobby-opis

Postautor: paula78 » 30 cze 2016, 6:45

:papa: :hura:
paula78
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2016, 9:12

Re: Moje hobby-opis

Postautor: dawitymk » 29 wrz 2016, 17:00

Mariyaphilip pisze:My favorite hobby is reading, writing and editing. I am working at essay writing service uk. And I am specialized in research proposal writing service. When I free, I do some research work also. I developed more sites with the aim of help students who struggle for their academic writing.


Very good! Bardzo dobrze! Krótko i zwięźle opisałaś swoje zainteresowania i wykonywaną przez siebie pracę :P
dawitymk
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2016, 21:50

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Adamila021 » 18 wrz 2017, 19:19

A moje hobby to przede wszystkim fotografia. Strasznie sie przy tym bawie, relaksuje i przede wszystkim spełniam :) Wejdzie sobie na bloga http://blog.empikfoto.pl/2016/09/8-inspirujacych-rad-na-to-jak-znalezc-w-sobie-pasje-do-fotografowania/ moze tez sie zarazicie tym bakcylem :)
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Amandi » 05 lis 2018, 1:51

Widzę, jakaś bratnia dusza. Też lubię fotografię i chcę się rozwijać w tym kierunku. Jest to moje hobby, ale zapisałam się też na kurs fotografii w Warszawie https://www.akademianikona.pl/kursy/6/k ... e-zdjecia/ Chce zdobyć podstawowe umiejętności i wiedzę z fachowego źródła.
Amandi
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2016, 12:06

Re: Moje hobby-opis

Postautor: mop » 10 gru 2018, 13:53

Zainteresujcie się koniecznie grą w rzutki. Od kiedy kupiłam profesjonalną tarczę do rzutek to spędzamy przy niej z całą rodziną mnóstwo czasu. Jestem bardzo zadowolona. A najlepsze i tak są dart wyniki kiedy urządzamy wspólne turnieje :)
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Moje hobby-opis

Postautor: alberdadams » 13 gru 2018, 7:26

Writing assignment is nowadays become more helpful through online writing service. Remarkable assignment writing service available from professional writers at feasible charges.
best coursework writing service UK
alberdadams
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2018, 6:24

Re: Moje hobby-opis

Postautor: angielskinaplus » 01 lut 2019, 15:15

Moje główne hobby i pasja to siłownia, mój drugi dom gdzie spędzam naprawdę mnóstwo czasu i w tym kierunku chciałbym się rozwijać. W tym celu interesują mnie ich szkolenia i kursy https://www.ams.edu.pl w tym roku chciałbym zrobić kurs trenera personalnego.
angielskinaplus
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 02 mar 2017, 9:34

Re: Moje hobby-opis

Postautor: artur123 » 17 kwie 2019, 13:42

Cześć . Ja od bardzo dawna zajmuję się zbieraniem a raczej już kolekcjonowaniem monet zarówno tych starych jak i tych nowo wyprodukowanych . Bardzo dużo na ten temat możecie znaleźć na blogu http://www.skarbnicanarodowa.org/monety ... jonerskie/ . Znajdziecie tam mnóstwo bardzo przydatnych informacji na temat numizmatyki . Serdecznie polecam zajrzeć i poczytać .
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Moje hobby-opis

Postautor: KaroKaro28 » 29 maja 2019, 14:12

Hej. Ja mam troche nie typowe hobby a właściwie kolekcjonuje nasiona konopii aaa pozniej patrze co sie z nimi dzieje :P
KaroKaro28
newbie
 
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2019, 12:47

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Loipeld » 13 cze 2019, 21:11

Powiem wam, że jeśli chodzi o takie hobby jak obstawianie meczów online, to na pewno zanim sie za to zabierzecie, warto będzie abyście zajrzeli na tę stronę https://obstawianie-meczow.net/ . Jest tu wiele przydatnych informacji w bardzo merytorycznie napisanych artykułach. Bardzo polecam wam tę stronę
Loipeld
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:22

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Kassia340 » 25 cze 2019, 15:10

My przy magazynie mamy też sprzęt do pomiarów i badań materiałów które sprzedajemy. Na sprzęt i akcesoria do badań kupujemy od firmy Strona http://etykieta.info.pl/etykiety-na-folii/ - mega usprawnia nam to działanie naszego magazynu.
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11

Re: Moje hobby-opis

Postautor: KaroKaro28 » 27 wrz 2019, 10:08

Ja od dłuższego czasu robie dekoracje do mieszkania z metalu musze ogarnąć tylko wycinkę bo na tą chwile jestem troche uzależniona od panów którym zlecam wycinanie laserem
KaroKaro28
newbie
 
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2019, 12:47

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Bronny » 15 paź 2019, 7:12

Moim hobby jest dietetyka i zdrowe odżywianie. Lubię też ugotować coś dobrego:-)
Bronny
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2019, 13:44

Re: Moje hobby-opis

Postautor: coco2 » 31 paź 2019, 16:22

Jeżeli Twoim hobby jest haftowanie, to na pewno przyda Ci się sprawdzony sklep z akcesoriami dla haftu, mowa o nich https://www.haftex.com Kilku znajomych robi tam zakupy i nigdy się nie zawiedli.
coco2
greenhorn
 
Posty: 99
Rejestracja: 26 sty 2019, 15:50

Re: Moje hobby-opis

Postautor: ChokeSlam » 20 lis 2019, 15:03

Moim hobby jest fitness! To jest rzecz naprawdę bardzo ciekawa! Uwielbiam to!
_______________________________
Pisanie pracy inżynierskiej - Poznań
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Fuzz » 27 lis 2019, 17:22

Ja poważnie myślę nad haftowaniem, ostatnio mam sporo wolnego czasu i chciałabym go dobrze spożytkować na robienie czegoś przydatnego. Wiem że w tym temacie oni mają mnóstwo przydatnych rzeczy https://www.swiat-haftu.eu Ręcznie wykonywane dekoracje są teraz bardzo popularne.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Moje hobby-opis

Postautor: madzikk » 10 gru 2019, 13:05

Jeśli chodzi o moje hobby to lubię śledzić to co się dzieje w telewizji jak i w kinie. Można powiedzieć, że jestem kinomanniakiem :) Sporo dobrych filmów już widziałam i na pewno jeszcze sporo ich przede mną. Osobiście ostatnia produkcja na której mogłam być, czyli Ukryta Gra mnie bardzo przypadł do gustu. Bawiłam się na nim świetnie
madzikk
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 22 lis 2019, 9:46


Re: Moje hobby-opis

Postautor: anianerka » 19 lis 2020, 12:24

a ja polecam kurs malarstwa kraków . To świetny pomysł na rozwój swojego talentu i podążanie nową ścieżką sztuki. Pod okiem najlepszych poznacie najlepsze techniki i możliwości malarskie, które pomogą wam odnaleźć siebie. Zajęcia są bardzo pasjonujące i rozwijające, więc myślę, że będziecie zadowoleni. Warto mieć pasję i ją rozwijać, to wpływa na nasze samopoczucie.
anianerka
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 wrz 2020, 18:39

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Josicka » 05 mar 2021, 15:16

Bardzo fajnym hobby jest rysowanie, osobiście powróciłam do niego dzięki Wrocławskiej Szkole Rysunku. Od zawszy rysuje, ale chciałam przeskoczyć poziom wyżej i przeskoczyłam 5 półek.
Josicka
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 14 lut 2019, 12:19

Re: Moje hobby-opis

Postautor: zeberka » 26 mar 2021, 16:29

Wszystkim fanom żeglarstwa polecam także wizytę na stronie Fair Winds: https://fairwinds.pl/po-co-nam-radioplawa-epirb/ . Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji a także możliwość zapisania się na specjalistyczne kursy żeglarskie. Uważam, że żeglarstwo to naprawdę świetne hobby.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Moje hobby-opis

Postautor: amelkaaa » 16 kwie 2021, 19:33

A czy ktoś z was lubi jeździectwo? U mnie jest to wręcz można rzec rodzinne hobby, bo praktycznie od zawsze mamy stadninę. Ale bardzo lubię to i w ogóle rozpieszczać moje konie. Teraz planuje kupić sobie tutaj https://www.equishop.com/pl/70_hkm wszelkie akcesoria jeździeckie, aby móc jeździć bezpiecznie i komfrotowo.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Moje hobby-opis

Postautor: eska1 » 26 kwie 2021, 7:41

Na obecnym etapie nauki języka to bym jeszcze nie umiała stworzyć takiego opisu. Za to mogę powiedzieć, że nauka języka jest moim hobby od niedawna. Po prostu stwierdziłam, że skoro tyle osób się nauczyło, to mi też się uda. Różne przydatne materiały można znaleźć w internecie. Tutaj https://youtu.be/VKZKQG12FFo o zasadach stosowania przedimków możecie się dużo dowiedzieć i co ważne bez problemu zapamiętać. Świetnie ten lektor tłumaczy, tak prosto i zrozumiale.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08

Re: Moje hobby-opis

Postautor: coco2 » 30 kwie 2021, 14:51

Jeżeli nie masz swojego hobby, to warto szukać swoich pasji. Ja ostatnio znalazłam u nich kurs rysunku i malarstwa https://domin-gdansk.pl chętnie nauczę się malować, od zawsze chciałam mieć własne obrazy.
coco2
greenhorn
 
Posty: 99
Rejestracja: 26 sty 2019, 15:50

Re: Moje hobby-opis

Postautor: jolkajola » 02 sie 2021, 14:04

zdecydowanie moim największym hobby jest jeździectwo.
Każdą możliwą, wolą chwilę spędzam z końmi. Marze o własnym koni, choć na razie nie ma na to możliwości. Zajmuje się za to koniami dzierżawców. Kupuje zioła na kaszel dla konia, pielęgnuje je.
jolkajola
greenhorn
 
Posty: 53
Rejestracja: 28 lip 2021, 10:36

Re: Moje hobby-opis

Postautor: pieknyolek » 29 sie 2021, 12:28

Ja polecam grafic recorder https://aniastaskiewicz.pl/graphic-recording/ . Fajny pomysł na zabawę z rysowaniem.

Obrazek
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Kamilos77 » 27 wrz 2021, 3:32

Ja mieszkam na co dzień w Niemczech i korzystam z usług Pani Bożeny, która uczy mnie śpiewu. Tutaj jest jej strona https://www.klavier-und-gesang.de/ . Ogólnie śpiewanie to moje hobby i uwielbiam to robić :)
Kamilos77
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 17 lut 2021, 23:38

Re: Moje hobby-opis

Postautor: PawelK » 30 wrz 2021, 21:55

A moim hobby jest praca. Pewnie jesteście zdziwieni, ale lubię, to co robię ,zwłaszcza, że to mój biznes więc tym bardziej się cieszę. Mam własną firmę, której założenie poszło szybko,bo kupiłem gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
PawelK
junior fellow
 
Posty: 119
Rejestracja: 05 sie 2021, 11:06

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Kazikdobry » 13 paź 2021, 8:01

Wszystkim fanom żeglarstwa polecam także wizytę na stronie Fair Winds: airwinds.pl/po-co-nam-radioplawa-epirb/ . Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji a także możliwość zapisania się na specjalistyczne kursy żeglarskie. Uważam, że żeglarstwo to naprawdę świetne hobby.
Żeglarstwo to świetne hobby i pomysł na spędzanie wolnego czasu. Już zaraziłem dzieciaki tym sportem i zapisałem na zajęcia https://marina-club.pl/#galeria-zdjec

Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Moje hobby-opis

Postautor: hylia7044 » 13 paź 2021, 11:59

Ja hobbistycznie szyję ubrania. Nie jestem zawodową krawcową ale mogłabym byc bo to mi przynosi radość takie szycie na maszynie

_____________________________________
owerloki domowe
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Moje hobby-opis

Postautor: Jolka81 » 27 paź 2021, 21:46

Wciąż szukam swojej pasji, a przy tym co raz bardziej zaczynam zastanawiać się nad kolekcjonowaniem nasion marihuany. Między sobą różnią się naprawdę mocno, co jest dla mnie zaskakujące. Na stronie: https://panpestka.pl/product-category/feminizowane/ udało mi się znaleźć feminizowane nasiona tej rośliny. Myślę, że będą idealne na początek.
Jolka81
greenhorn
 
Posty: 54
Rejestracja: 28 lip 2020, 6:28

Re: Moje hobby-opis

Postautor: kkasiekk » 28 lis 2021, 15:14

Mi ostatnio po głowie coraz częściej chodzi fotografia. Dzisiaj przeczytałam ten artykuł https://www.sztuka-wnetrza.pl/7725/arty ... t-dla-mnie i utwierdziłam się w przekonaniu, że fotografia to coś co chciałabym robić na co dzień. Znacie jakieś dobre kursy fotografii online i nie tylko?
kkasiekk
junior fellow
 
Posty: 108
Rejestracja: 13 lip 2020, 16:08

Re: Moje hobby-opis

Postautor: lozora123 » 08 sty 2022, 14:28

Interesuję się sztuką, głównie malarstwem. Chociaż zdecydowanie wolę oglądać i kolekcjonować takie dzieła, bo malowanie nie bardzo mi wychodzi :) Jeśli jesteście miłośnikami sztuki to obowiązkowo musicie odwiedzić Galerię Polskiej Młodej Sztuki (Goypa) w Warszawie :) Prezentują tam wiele wyjątkowych dzieł młodego pokolenia :)
lozora123
junior fellow
 
Posty: 221
Rejestracja: 23 lut 2017, 18:09

Re: Moje hobby-opis

Postautor: kajra » 18 sty 2022, 14:04

Polecam gramofon i płyty winylowe. Uważam, że muzyka najlepiej brzmi właśnie na takich płytach. Wszystko, co potrzebne do słuchania w ten sposób muzyki znajdziecie w sklepie online Winylownia. Są to między innymi albumy takie jak https://winylownia.pl/pl/products/jamie ... 05320.html.
kajra
greenhorn
 
Posty: 56
Rejestracja: 12 maja 2021, 13:38


Re: Moje hobby-opis

Postautor: vlord » 07 cze 2022, 4:30

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości