Szkolenia warte uwagi

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Szkolenia warte uwagi

Postautor: anetauds » 26 lut 2017, 10:11

W pracy w IT bardzo ważnym jest aby ciągle podnosić swoje kwalifikacje. Dlatego własnie szkolenia google analytics powinien odbyć każdy komu zależy na lepszej pracy i lepszych zarobkach. Nie czekaj tylko zapisz sie już dziś!
anetauds
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2017, 20:40


Re: Szkolenia warte uwagi

Postautor: pawel_k19 » 20 mar 2017, 19:12

Myślę, że jednym z takich szkoleń jest chociażby to: Mapowanie procesów w organizacjach. Sam zastanawiam się, czy się na nie nie udać. Czy ktokolwiek z użytkowników forum na nim był?
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 131
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Szkolenia warte uwagi

Postautor: fetuz » 07 kwie 2017, 22:49

Takim szkoleniem wartym uwagi na pewno jest trening mocnych stron dla menadżerów http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-opar ... ne-strony/ . Całkiem niedawno się o nim dowiedziałam i jak się okazuje bazuje ono na wrodzonych talentach. Brzmi to naprawdę dobrze, bo jak wszyscy wiemy, zdecydowanie lepiej pracuje się w zgodzie ze swoimi predyspozycjami. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie osiągnąć jakiś sukces
fetuz
junior fellow
 
Posty: 115
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Szkolenia warte uwagi

Postautor: magda2014 » 18 paź 2017, 16:28

Nie ma czegoś takiego jak idealne szkolenie dla każdego. Szukając szkolenia dla siebie powinniśmy w pierwszej kolejności szukać takiego, które będzie zbliżone do naszych zainteresowań albo pokrywało się z zagadnieniami, którymi zajmujemy się w pracy. Dla księgowego idealnym szkoleniem będzie to dotyczące Sprawozdawczości Finansowej np. w Stowarzyszeniu Księgowym lub AoB (http://www.academyofbusiness.pl/pl/szko ... rsztaty,3/). Dla pracownika biurowego z Zarządzania czasem lub Radzenia sobie ze stresem. Dla urzędnika szkolenia branżowe z najnowszych przepisów lub obsługi komputera. Dla nauczycieli szkolenie z radzenia sobie z agresją wśród uczniów. Dla przedstawicieli handlowych na pewno jakieś szkolenia z negocjacji, skutecznych technik sprzedaży czy pozyskiwania klientów. Jak widać ile zawodów tyle szkoleń. Tak naprawdę każdego z nas interesuje co innego i na szczęście oferta firm szkoleniowych jest tak duża, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Ja bym raczej inwestowała w takie specjalistyczne szkolenia z których możemy wynieść coś ciekawego i potrzebnego do przyszłej pracy.
Na pewno czytajmy opinie o firmie szkoleniowej i szkoleniu zanim się na nie zapiszemy. Pamiętam jak kilka lat temu jako bezrobotną urząd pracy wysłał mnie na szkolenie z zakładania firmy. Oprócz zmarnowania 8 godzin i kilku złotych przeznaczonych na dojazd nie dowiedziałam się nic o czym nie mogłabym przeczytać w pierwszym lepszym poradniku w necie. Podejrzewam że firma za to szkolenie zgarnęła kilka jak nie kilkanaście tysięcy, a prowadzący czytał slajdy wyświetlane na rzutniku. Dla mnie porażka.
magda2014
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 25 paź 2016, 21:18

Re: Szkolenia warte uwagi

Postautor: Selenaa » 21 paź 2017, 16:04

Zależy jaka branża, chociaż są takie które moim zdaniem są uniwersalne jak szkolenia sprzedażowe, one w zasadzie są potrzebne w każdej branży bo zysk głównie polega na sprzedaży czy to produktu czy usługi.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Szkolenia warte uwagi

Postautor: wotciarz » 25 gru 2017, 16:52

Wszystko zależy kto czym się interesuje. Trzeba dobrze doprecyzować czego chcemy się nauczyć, aby wybrać odpowiednie szkolenie. I tak jak piszesz magda2014 trzeba poczytać opinie o organizatorze bo niektóre firmy organizują szkolenia słabe i bezwartościowe.
Całkiem niedawno zdecydowałam się na szkolenie trenerski w krakowskiej szkole STER - http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog . Szkolenie obejmuje 345 godzin warsztatów, ćwiczeń, teorii. Jest bardzo dobrze przygotowane, prowadzone przez doświadczonych trenerów, ponadto do nauki wykorzystywane sa nowoczesne metody. Bardzo fajne szkolenie - szczególnie dla osób na stanowiskach kierowniczych jak i dla tych, którzy chcą zdobyć nowy zawód. Ja aktualnie staram się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Po ukończeniu kursu w szkole STER można otrzymać rekomendację PTP.
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 101
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42

Re: Szkolenia warte uwagi

Postautor: candy6 » 27 kwie 2018, 10:10

Widziałam bardzo ciekawe szkolenie dotyczące pisania oferty sprzedażowej. Można je kupić za niecałe 200 zł na stronie: http://www.rafalszrajnert.pl/produkt/sz ... zedazowej/ . Zdecydowanie przydaje się osobom, które chcą poprawić model pisania oferty biznesowej tak, by była ona efektywna i docierała lepiej do Klientów. Bardzo cenię sobie takie merytoryczne materiały szkoleniowe więc może i Was zainteresuje taka dziedzina.
candy6
greenhorn
 
Posty: 75
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: Szkolenia warte uwagi

Postautor: Fuzz » 08 lut 2019, 17:46

Mnóstwo praktycznych, sprawdzonych szkoleń czy kursów znajdziesz w sieci, mój znajomy ostatnio robił kurs instruktora fitness u nich https://www.ams.edu.pl/kursy/kurs-na-in ... a-fitness/ bardzo przydatne szkolenie, cenne praktycznie dla każdej siłowni, które na pewno beda potrzebowały wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 117
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Szkolenia warte uwagi

Postautor: tatwoj12 » 12 lut 2019, 23:41

Według mnie takie szkolenia sa warte uwagi, które związane są z naszym zawodem i jakims sensie zdobędziemy dodatkową wiedzę. Mnóstwo jest ofert skzoleniowych na rynku. Z takich, gdzie jest to bardzo szeroko rozpisane jest superszkolenia https://superszkolenia.pl/szkolenia-ded ... anstwowych Szkolenia dedykowane dla pracowników także nad takimi szkoleniami powinni bardziej pomysleć szefowie dla swoich podwładnych ;) Zresztą, to firma właściwie wysyła na takie szkolenia z tego co pamiętam. Ja szukam sobie kursu, który mi będzie przydatny ;)
tatwoj12
newbie
 
Posty: 47
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości