Nieuczciwe biuro tłumaczeń

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Nieuczciwe biuro tłumaczeń

Postautor: Visitor » 15 wrz 2005, 13:27

Jeśli już… mowa o nieuczciwych biurach tłumaczy, chciałabym zwrócić Waszą uwagę na Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych (www.tlumaczyc.pl). Radzę być bardzo ostroż…nym. Współpraca na początku jest wręcz idealna: jest sympatycznie, miło, rodzinnie, wpłaty za kilka piewszych z zleceń przychodza w terminie (termuny płatności są notabene bardzo długie i przykładowo za tłumaczenie wykonane w styczniu pieniądze wpłynęły dopiero w marcu). Mam wraż…enie, ż…e Biuro chce wykorzystac te długie terminy płatności na maksa i zlecenia pojawiają sie z duż…ą częstotliwością, po to by po pierwszej interwencji tłumacza o dokonanie zaległej płatności zaprzestać jakichkolwiek kontaktów. Firma nie płaci mi już… od ponad pół roku. Powiem Wam, ż…e tłumaczenia te wykonywałam kosztem własnego zrdowia: terminy były bardzo napięte (często musiałam zarywać noce), tematyka rozległa.
Visitor
 


Nieuczciwe biuro tłumaczeń MERITUM

Postautor: Tumaczka » 11 lut 2009, 15:02

Ja z kolei chciałabym ostrzec innych kolegów i koleż…anki po fachu przed współpracą z Biurem Tłumaczeń MERITUM w Szczecinie. Miałam "przyjemność" dwukrotnie wykonać zlecenia dla tego biura. Za każ…dym razem terminy wykonania tłumaczenia były "na wczoraj". Za pierwszym razem rozliczenie miało zostać dokonane na podstawie umowy o dzieło. O podpisanie takiej umowy i przelanie należ…nych mi pieniędzy na konto musiałam dopraszać się przez... 3 miesiące.
Po roku założ…yłam własną działalność gospodarczą. Kiedy otrzymałam zlecenie z Biura Tłumaczeń MERITUM, przyjęłam je, przekonana, ż…e teraz wystawię rachunek i obejdzie się bez większych problemów z płatnością. Niestety - od prawie czterech miesięcy upominam się o zapłatę niewielkiej przecież… kwoty 120 zł. Po pierwszych telefonach pani Agata Kania obiecywała, ż…e natychmiast przeleje pieniądze, bo taka zwłoka to wynik przeoczenia. W tym momencie pani Kania nawet nie odbiera telefonu, nie reaguje też… na monity i wezwanie do zapłaty.
Czy ktoś też… ma takie doświadczenia z biurem tłumaczeń MERITUM?
Tumaczka
 

Nieuczciwe Biuro Tlumaczen i nierzetelny tlumacz przysiegly

Postautor: Gość » 15 lip 2012, 14:11

Witam Chce ostrzec przed korzystaniem ze specjalistycznych tlumaczen z angielskiego Biura Krakowskiego pana W.Wojcik na lwowskiej na Podgorzu
Tlumacz przysiegly zrobil naciagrski podzial znakow i tlumaczenie jest bledne..przetlumaczyl mi chorobe inny rodzaj raka niz mam i opisal zle strony badanego narzadu..w konsekwencji czego odmowiono mi leczenia w Gliwicach na Onkologii,gdy grzecznie zwrocilam sie do biura z @problemem"
-bezczelnie na zwano mnie "baba co ma nierowno pod sufitem"-pan W.Wojcik
-tlumaczenie robila pani maria Monika Mostowy.
Osztrzegam przed ta nie kulturalna i wyzbyta wszelkich odruchow czlowieczenstwa grupa..Mam nadzieje ,ze nikogo wiecej nie skrzywdza
Gość
 

Re: Nieuczciwe biuro tłumaczeń

Postautor: Adwans » 08 lis 2016, 14:06

Ja z Meritum współpracuje i nie widzę problemów. To chyba jakaś stara sprawa, sprzed "mojej kadencji". Chyba, że to Biuro Meritum z Poznania pod tym adresem strona, to inne biuro. Pozdrawiam
Adwans
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 13 wrz 2015, 21:43

Re: Nieuczciwe biuro tłumaczeń

Postautor: muchasty » 28 wrz 2018, 8:48

Jak jesteś niezadowolony ze swojego dotychczasowego biura tłumaczeń, to szczerze mogę polecić https://yellow.pl/tlumaczenia/, najlepsze tłumaczenia we Wrocławiu i obsługa na bardzo wysokim poziomie.
muchasty
greenhorn
 
Posty: 67
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:07

Re: Nieuczciwe biuro tłumaczeń

Postautor: alvinrr » 20 mar 2019, 15:49

Hello, the link you shared in not available, it is redirecting to another web-page.
We play this duck hunting games, and it is awesome.
Awatar użytkownika
alvinrr
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 03 sty 2019, 10:46


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość