Czy dobrze przetłumaczyłem?

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Czy dobrze przetłumaczyłem?

Postautor: ? » 13 maja 2010, 1:49

Witam wszystkich! To jest mój pierwszy post. Jeż…eli dodałem do złego działu to proszę o przeniesienie.

Mam problem dotyczący przetłumaczenia następujących zdań potrzebnych do stworzenia CV do pracy w Wielkiej Brytanii (poproszę o sprawdzenie i sugestie) :

1. Policealna szkoła informatyki TEB w Toruniu - Technik Informatyk
I tu pozwoliłem sobie skrócić: IT technology school TEB In Torun - IT service person

2. XII Liceum Ogólnokształcące w Toruniu profil matematyczno-nformatyczny z maturą
XII High School in Torun, profile of mathematics and computer, with final exams

3. Praca w firmie Party Lite w Holandii na stanowisku magazyniera i operatora wózków widłowych
Jobs at Party Lite in the Netherlands as a warehouseman and forklift operator

4. Praktyka zawodowa w sklepie Hobbit z zakresu serwisowania komputerów w ramach programu nauczania i ukończenia
Szkoły Informatyki TEB
TU NIESTETY NIE WIEM JAK

5. Praca w firmie budowlanej w miejscowości New Britain w USA na stanowisku dostawcy
Working for a construction company in New Britain in the U.S. as a supplier

6. Umiejętność obsługi komputera w zakresie systemów operacyjnych, programów edycji tekstów, grafiki i baz danych w stopniu bardzo dobrym
Ability to use computer operating systems, word processing programs, graphics and databases in a very good degree

7. Prawo jazdy kat. B, od 2006 roku
Driving license category B, since 2006

8. Uprawnienia na wózki widłowe
Eligibility for forklifts


Z góry dziękuję za pomoc!!!!!
pozdrawiam
?
 


Re: Czy dobrze przetłumaczyłem?

Postautor: Gość » 17 maja 2010, 17:54

No juz troche lepiej. Dobrze by bylo zeby ktos inny to jeszcze przejrzal.

Ale takim stylem chyba sie CV nie pisze...?
http://www.ukstudentlife.com/Work/CV.htm

1. Policealna szkoła informatyki TEB w Toruniu - Technik Informatyk
Postsecondary School of Technology TEB In Torun - IT Technician

2. XII Liceum Ogólnokształcące w Toruniu profil matematyczno-informatyczny z maturą
High School No. 12 in Torun, majors in Mathematics and Computer Science, with final exams

3. Praca w firmie Party Lite w Holandii na stanowisku magazyniera i operatora wózków widłowych
Positions at Party Lite in the Netherlands as a warehouseman and forklift operator

4. Praktyka zawodowa w sklepie Hobbit z zakresu serwisowania komputerów w ramach programu nauczania i ukończenia
Szkoły Informatyki TEB
Computer maintenance internship to fulfill graduation requirements of TEB

5. Praca w firmie budowlanej w miejscowości New Britain w USA na stanowisku dostawcy
Position of a supplier at a construction company in New Britain, USA

6. Umiejętność obsługi komputera w zakresie systemów operacyjnych, programów edycji tekstów, grafiki i baz danych w stopniu bardzo dobrym
Proficiency in the use of computer operating systems, word processing programs, graphics, and databases

7. Prawo jazdy kat. B, od 2006 roku
Driving license category B, since 2006

8. Uprawnienia na wózki widłowe
Current forklift certification
Gość
 



Re: Czy dobrze przetłumaczyłem?

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 3:24

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości