Licencjat

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Re: Licencjat

Postautor: Visitor » 26 cze 2005, 11:31

cześć. w przyszłym roku piszę pracę licencjacką z metodyki. mam już… kilka tematów na oku ale nie mogę znaleźć strony na której mogłabym sprawdzić czy takie tematy zostały już… wykorzystane. czy ktoś moż…e zna jakieś adresy z tematami prac licencjackich z metodyki w języku angielskim?
Visitor
 


Re: Licencjat

Postautor: xeo » 26 cze 2005, 12:38

Nie przejmuj sie, to nie ma nic do rzeczy czy ktos juz na taki temat pisal. Praca licencjacka z metodyki to i tak bedzie parafrazowanie i cytowanie innych ksiazek (praca odtworcza), w czesci teoretycznej nie bedzie nic Twojego bo nic nowego nie wymyslisz w metodyce, wszystko zostalo juz powiedziane i napisane. Promotor powie co i jak zeby nie byl to plagiat. Reszta juz bedzie Twoja.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Licencjat

Postautor: Visitor » 27 cze 2005, 17:28

Dzięki za odpowiedź. Trochę mi ulż…yło. Życzę przyjemnych wakacji.
Visitor
 

Re: Licencjat

Postautor: Visitor » 20 sty 2006, 22:20

witam,
w końcu znalazłam kogoś kto pisze pracę z tego samego co ja tylko mam duż…y problem czy moż…esz mi pomóc ułoż…yć temat związany ze stylami strategiami ( learners based approches ) i autonomy...
będe bardzo wdzięczna
Visitor
 

Re: Licencjat

Postautor: xeo » 21 sty 2006, 0:52

coś tam pewnie wymyślę ;) tylko nie wiem czy te zagadnienia mają iść razem czy każ…de osobno.

np.

Zróż…nicowanie stylów i strategii wśród autonomicz./niezależ…nych uczniów
Style i strategie uż…ywane/stosowane przez auton./niezal. uczniów
Style i strategie uczenia - learners based approaches
Wpływ autonomii ucznia (stylów/strategii) 1) na postępy w nauce (2)na bycie uczniem dobrym)
Rozwój stylów i strategii wśród uczniów auton./niezal. Metoda prób i błędów przy doborze stylów i strategii uczenia się wśród uczniów auton/niezal.
Style i strategie, które nie przynoszą efektów
autonomia vs. teacher decyduje co i jak ;)
rozwój autonomii wsrod uczniow slabych (lub dobrych)
rola nauczyciela w autonomii ucznia

wystarczy ?
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26



Re: Licencjat

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 16:00

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości