KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: DoloresPomidores » 12 wrz 2011, 18:13

Hej, hej
proszę Was o pomoc w znalezieniu intensywnego kursu angielskiego. W krakowie znalazłam na razie tylko jedną taką szkołe sprit-lang, ale to chyba stosunkowo nowa szkoła. Słyszeliście coś na ten temat ? Moż…e jest filia w innych miastach ?Szukałam w Krakowie czegoś takiego,ale nie mogę na razie nic znaleźć. Jest w ogóle dostępna taka intensywna opcja? Bardzo proszę o pomoc, bo zależ…y mi na czasie! Pozdraaawiaaam
DoloresPomidores
 


Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: Gość » 14 wrz 2011, 16:10

DoloresPomidores pisze:Hej, hej
proszę Was o pomoc w znalezieniu intensywnego kursu angielskiego. W krakowie znalazłam na razie tylko jedną taką szkołe sprit-lang, ale to chyba stosunkowo nowa szkoła. Słyszeliście coś na ten temat ? Moż…e jest filia w innych miastach ?Szukałam w Krakowie czegoś takiego,ale nie mogę na razie nic znaleźć. Jest w ogóle dostępna taka intensywna opcja? Bardzo proszę o pomoc, bo zależ…y mi na czasie! Pozdraaawiaaam



Z tego co się orientowałem to sprint-lang. jest stosunkowo młodą szkołą i jako pierwsi weszli na rynek oferując roczne intensywne kursy językowe, mnie to osobiście zaciekawiło i zapisałem się na Hiszpański.
Tu znajdziesz wszystkie info www.sprint-lang.pl ,
btw mają świetne ceny
Gość
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: DoloresPomidores » 16 wrz 2011, 16:22

Dzięki!
Dzwoniłam tam i idę dzisiaj zobaczyć co i jak.. :) faktycznie ceny są zaskakująco niskie, więc idę sprawdzic, czy nie ma jakiegoś haczyka ;p
DoloresPomidores
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: Camilo » 20 wrz 2011, 2:47

No to powinno być fajnie, bo hiszpańskiego będzie tam uczył (chyba, ż…e sie coś zmieniło)lektor, z którym miałem zajęcia w innej szkole językowej Mariusz Dobrosz. Nie jestem pewien nazwy szkoły, ale ma uczyć w jakiejś nowej, na kursach intensywnych, więc to chyba ta szkoła. Pewnie was nieźle przyciśnie, bo wymaga duż…o, ale też… świetnie tłumaczy gramatykę. Jest naprawdę dobry, chociaż… ż…eby się nauczyć, wiadomo trzeba się samemu uczyć. Ciekaw jestem, jak wam pójdzie, bo tempo pewnie będzie zawrotne. Sam bym się tam zapisał, gdybym wygospodarował te 6 godzin w tygodniu na zajęcia, ale nie ma szans na chwilę obecną. Jedynym minusem z tego, co wyczytałem na stronie Sprint Langu to brak nativa. Dobry polski lektor to nie wszystko, nativo to zawsze nativo. Mimo ż…e tego lektora akurat uwielbiam, nie chciałbym mieć z nim wszystkich 9 godzin w tygodniu.
Camilo
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: DoloresPomidores » 21 wrz 2011, 20:53

Camilo pisze:No to powinno być fajnie, bo hiszpańskiego będzie tam uczył (chyba, ż…e sie coś zmieniło)lektor, z którym miałem zajęcia w innej szkole językowej Mariusz Dobrosz. Nie jestem pewien nazwy szkoły, ale ma uczyć w jakiejś nowej, na kursach intensywnych, więc to chyba ta szkoła. Pewnie was nieźle przyciśnie, bo wymaga duż…o, ale też… świetnie tłumaczy gramatykę. Jest naprawdę dobry, chociaż… ż…eby się nauczyć, wiadomo trzeba się samemu uczyć. Ciekaw jestem, jak wam pójdzie, bo tempo pewnie będzie zawrotne. Sam bym się tam zapisał, gdybym wygospodarował te 6 godzin w tygodniu na zajęcia, ale nie ma szans na chwilę obecną. Jedynym minusem z tego, co wyczytałem na stronie Sprint Langu to brak nativa. Dobry polski lektor to nie wszystko, nativo to zawsze nativo. Mimo ż…e tego lektora akurat uwielbiam, nie chciałbym mieć z nim wszystkich 9 godzin w tygodniu.


A ja się dowiadywałam bo też… uważ…am, ż…e native jest waż…ny! jednak do tłumaczenia gramatyki i róż…nych dziwnych zwrotów znacznie bardziej wolę naukę z polskim lektorem. A Sprint-lang. na kursach intensywnych łączy to i zajęcia mają być mieszane !
Przez pierwsze 60h zajęcia są prowadzone z lektorem, następne 120h podzielone na 80h z lektorem i 40h z native i ostatnie 120h podzielone na 40h z lektorem i 80h z nativem. Czyli nie ma minusów :)
Ja jestem pozytywnie nastawiona do ich pomysłu i już… nie mogę się doczekać pierwszych zajęć-pozytywnie zdeterminowana do pracy !!!

POZDRAWIAM
DoloresPomidores
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: ledwoś » 18 lip 2012, 10:37

Polecam Lincolna.
Doskonali lektorzy.
MIałam okazę uczyć się z dwoma i byłam zaskoczona poziomem nauczania i konwersacji
ledwoś
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: nissa » 21 lip 2012, 9:18

Ja zdecydowanie nie zawiodłam się na speak up, bardzo elastyczni, doświadczeni lektorzy i duż…o oddziałów w Polsce
nissa
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: miara » 24 lip 2012, 17:11

nissa pisze:Ja zdecydowanie nie zawiodłam się na speak up, bardzo elastyczni, doświadczeni lektorzy i duż…o oddziałów w Polsce


A Pani z agencji marketingu szeptanego ? Ile płacą za wpis ? Chyba i tak za duż…o, bo na kilometr krypciochą jedzie !

Dobrą szkoła w Krakowie jest Bell.
miara
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: miara222 » 24 lip 2012, 17:53

miara pisze:
nissa pisze:Ja zdecydowanie nie zawiodłam się na speak up, bardzo elastyczni, doświadczeni lektorzy i duż…o oddziałów w Polsce


A Pani z agencji marketingu szeptanego ? Ile płacą za wpis ? Chyba i tak za duż…o, bo na kilometr krypciochą jedzie !

Dobrą szkoła w Krakowie jest Bell.


Miara, zabierz się za promocję swojej szkoły i przestań porządkować fora, zachowujesz się jak napalona nastolatka
miara222
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: miara222 » 24 lip 2012, 18:00

nissa pisze:Ja zdecydowanie nie zawiodłam się na speak up, bardzo elastyczni, doświadczeni lektorzy i duż…o oddziałów w Polsce


Ja tam uważ…am ,ze dobra szkoła, niech miara cierpi
miara222
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: miara » 31 lip 2012, 23:58

miara222 pisze:Miara, zabierz się za promocję swojej szkoły i przestań porządkować fora, zachowujesz się jak napalona nastolatka


Nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem szkoły Bell.

Natomiast będę reagował, za każ…dym razem jak razem jak ktoś z agencji PR lub z samej szkoły będzie uprawiał kryptoreklamę na forum.
miara
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: prawdziwekthe best » 01 sie 2012, 0:21

miara pisze:
miara222 pisze:Miara, zabierz się za promocję swojej szkoły i przestań porządkować fora, zachowujesz się jak napalona nastolatka


Nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem szkoły Bell.

Natomiast będę reagował, za każ…dym razem jak razem jak ktoś z agencji PR lub z samej szkoły będzie uprawiał kryptoreklamę na forum.


Nie Bell ale innej szkoły sieciowo- franczyzowej z problemami z klientami, wracaj do pustych, klimatyzowanych sal
prawdziwekthe best
 

opinia

Postautor: baltazarek » 04 wrz 2012, 14:39

Ja chodze do three Lions na krupniczej i polecam. Ucza tam glownie native speakerzy i cena przystepna. Osobiscie korzystam z kursow semestralnych, ale wiem ze intynsewne, organizuja w wakacje. Mozna sprawdzic czy nie maja w roku szkolnym czekos takiego.
baltazarek
 

szkoła językowa w Krakowie

Postautor: tomek18 » 21 wrz 2012, 13:30

"innej szkoły sieciowo- franczyzowej z problemami z klientami, wracaj do pustych, klimatyzowanych sal"

hmmm...jak chodziłem do szkoły sieciowej w Tychach- od nie dawna jestem na stałe w Krakowie i tez myślę aby wybrać się do tej samej szkoły - nie bardzo rozumiem argumentację u góry, a właściwie jej brak, nie ma tutaj reguły czy szkoła jest kameralna czy ma wiele oddziałów, czy jeden, liczą się ludzie którzy prowadzą zajęcia i ich podejście. Trzeba spróbować i sprawdzić samemu czy warto, ocenić subiektywnie czy dana szkoła nam pasuje.
tomek18
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: mimi_2008 » 30 wrz 2012, 9:24

A słyszeliście o kursach organizowanych przez Nowohuckie Centrum Kultury (NCK). Mam blisko, cena przystępna, dawno są na rynku, koleż…anka zachwalała, ż…e dobrzy lektorzy - ale nie mogę znaleźć za wiele opinii o nich :(
mimi_2008
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: sikoiw » 12 paź 2012, 8:41

Alternatywnie uderzaj do english by phone, wiedzą jak uczyć angielskiego on - line
sikoiw
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: Johny-Janek » 17 paź 2012, 13:41

Ja polecam Open School! Załapałem się na zniż…kę teraz i jestem zadowolony podwójnie. Byłem 2 semestry w innych szkołach i brakuje w nich motywacji do nauki dodatkowych języków!

ps. kto mi powie jaki język ma zwiększone bonusy u niego w pracy?
Johny-Janek
 

darmowe lekcje próbne

Postautor: CJEverest » 22 paź 2012, 13:29

Chcesz uczyć się angielskiego, niderlandzkiego, norweskiego lub szwedzkiego, ale nie wiesz, czy Ci się spodoba?
Nie kupuj kota w worku! Poznaj naszych lektorów! Przyjdź, usiądź wygodnie i weź udział w zajęciach (gratis i bez zobowiązań:)

Co masz do wyboru?
Angielski: poziom PRE-INT - PN/ŚR 8.00 - 9.30, poziom UPPER-INT - WT/CZW 8.00 - 9.30
Niderlandzki: poziom A1 - WT/CZW 18.15- 19.45
Norweski: poziom A2 - WT 19.15 - 21.30
Szwedzki: poziom A1 - WT 18.15 - 20.30, poziom B1 - CZW. 20.00 - 21.30

Wcześniej daj znać, ż…e wpadniesz.
Dzwoń 12 260 54 54 lub pisz: biuro@everest.edu.pl

Mało? Dopytaj o inne moż…liwości:)

UWAGA: Waż…ne do 26 października!
CJEverest
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: lincoln01 » 06 gru 2012, 16:59

Jak dla mnie Lincoln, na rynku bardzo długo, doświadczeni odpowiednio przygotowani lektorzy
lincoln01
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: Gość » 28 sty 2013, 12:15

[quote="DoloresPomidores"]Hej, hej
proszę Was o pomoc w znalezieniu intensywnego kursu angielskiego. W krakowie znalazłam na razie tylko jedną taką szkołe sprit-lang, ale to chyba stosunkowo nowa szkoła. Słyszeliście coś na ten temat ? Moż…e jest filia w innych miastach ?Szukałam w Krakowie czegoś takiego,ale nie mogę na razie nic znaleźć. Jest w ogóle dostępna taka intensywna opcja? Bardzo proszę o pomoc, bo zależ…y mi na czasie! Pozdraaawiaaam[/quote]

Coś takiego mozesz znaleźć w Centruum Edukacji Lingua, tam się pod Ciebie dostosują, powiesz im co i jak i sied o Ciebie dostosują. Przy okazji w Lingua są tanie i ciekawe zajęcia
Gość
 

intensywne kursy

Postautor: kx89 » 01 lut 2013, 14:58

ja byłem na kursie w three lions na krupniczej i fajnie dwa razy w tyg po 90 min, głównie się mówi, fajni lektorzy-native speakerzy. duż…o mi dał ten kurs. Mogę polecic każ…demu
kx89
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: ciocia dobra rada » 01 lut 2013, 20:31

Ja duż…o dobrego o Lincoln słyszałam. Sama jeszcze nigdzie się nie uczyłam. Teraz będzie okazja, ż…eby sprawdzić bo moż…na u nich wygrać kurs językowy :) Mam nadzieję, ż…e się załapię.

Polecać szczególnie nie będę, bo sobie konkurencji nie chcę robić :P Ale jakby ktoś jednak był na tyle zianteresowany, to polecam szukać konkursu na fanpage Lincoln
ciocia dobra rada
 

szkoła językowa YOKATTA

Postautor: gość1234 » 05 kwie 2013, 20:38

witam, strzeszcie się szkoły językowej Yokatta w Krakowie jak diabeł wody święconej! Zajęcia ciągle są odwoływane! nie mam mowy o nadrobieniu zaległego materiału! biorą tylko kasę! chciałem zrezygnować z kursu zwrotu pieniędzy nie otrzymałem.... Nie dajcie się nabrać na Gruponie, wolałbym dołoż…yć trochę kasy i chodzić do profesjonalnej szkoły językowej. Straciłem nie tylko pieniądze, ale i zmarnowałem duż…o czasu, nie nauczyłem się języka...
gość1234
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: grzegqq » 22 cze 2013, 11:39

Chodziłem do kilku szkół, a i tak teraz mam najfajniej bo mogę
chodzić za 30 złotych do szkoły http://fabrykabiznesu.com/akademia-18minus/ ale oni też… do mnie przychodzą na indywidualne za 35 zł
pan Kamil Maj z kraków tj. akademia 18 minus
grzegqq
 

szkoła językowa

Postautor: NIKAm » 29 cze 2013, 7:44

Ja bardzo polecam ILT (Inter Lang&Text). Miałam okazję pomieszkać w Krakowie i uczęszczać na zajęcia na Michałowskiego. Bardzo dobry poziom merytoryczny, lektorzy zainteresowani uatrakcyjnianiem nauki, a nie tylko jednym podręcznikiem. Zrobiłam bardzo duż…e postępy...niestety musiałam wrócić do Gdańska po 2 latach :).
NIKAm
 

Nowa Huta i Prądnik

Postautor: bobiboba » 18 lip 2013, 10:34

mimi_2008 pisze:A słyszeliście o kursach organizowanych przez Nowohuckie Centrum Kultury (NCK). Mam blisko, cena przystępna, dawno są na rynku, koleż…anka zachwalała, ż…e dobrzy lektorzy - ale nie mogę znaleźć za wiele opinii o nich :(


Do NCK chodziłam w liceum na dodatkowy angielski i średnio to wspominam. Przerabialiśmy tam po prostu książ…kę unit po unicie, czyli tak jak w zwykłej szkole. Cześć tematów była w ogóle nie ciekawa. Tak jak wspomniałam, było to natomiast w liceum, czyli jakieś 10 lat temu:P Wszystko mogło się zmienić.

Ostatnio chodzę do Select Training Solutions na ul. Lublańskiej i ich metoda mi się o wiele bardziej podoba. Nie ma jednej książ…ki, a materiały są w formie kopii z róż…nych źródeł i przez to są bardziej sprofilowane np. na biznes.
bobiboba
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: viga84 » 23 wrz 2013, 13:28

Do NCK tez chodzila, ale w podstawówce i szczerze mówiąc jest to powód tego, ż…e teraz nadal muszę się uczyć znów od tego samego poziomu.
Ucza poprostu jak w zwykłej szkole.
Od tego semestru zapisałam sie do PRO SCHOOL. Mają nowoczesną metodę, uczą przede wszystkim mówić i to co mnie przekonało to lektorzy, którzy nie są z studentami filologii tylko maja już… duż…e doświadczenie (a wiem o tym bo moja koleż…anka chciała u nich pracować).
No i na wstępie otrzymałam rabat 200 zł na kurs!
Dla mnie super!
viga84
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: Mushroom » 25 paź 2013, 14:17

viga84 pisze:Do NCK tez chodzila, ale w podstawówce i szczerze mówiąc jest to powód tego, ż…e teraz nadal muszę się uczyć znów od tego samego poziomu.
Ucza poprostu jak w zwykłej szkole.
Od tego semestru zapisałam sie do PRO SCHOOL. Mają nowoczesną metodę, uczą przede wszystkim mówić i to co mnie przekonało to lektorzy, którzy nie są z studentami filologii tylko maja już… duż…e doświadczenie (a wiem o tym bo moja koleż…anka chciała u nich pracować).
No i na wstępie otrzymałam rabat 200 zł na kurs!
Dla mnie super!


A dostalem ten rabat faktycznie i zaczalem sie uczyc. Przyznaje ze jestem bardzo mile zaskoczony, jakies zupelnie nowe podejscie do sluchacza i swietna atmosfera na zajeciach. Idzie porozmawiac z lektorka i wypytać o słówka z wszystkich dziedzin ktore mnie interesuja - bardzo rozgarnieta kobieta. No i mala grupka to tez na plus idzie. Jak na takie pieniadze to jestem zadowolony i moge smialo polecic ProSchool
Mushroom
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2013, 13:49

rrKhWdcGSNaiQ

Postautor: Kaio » 04 lut 2014, 16:11

Just do me a favor and keep writing such trnnehact analyses, OK?
Kaio
 

VwfDImRkreG

Postautor: Rashedy » 05 lut 2014, 11:07

This is way better than a brick & mortar <a href="http://chxnqivmo.com">esettlishmanb.</a>
Rashedy
 

Re: KRAKÓW, PROSZĘ  O OPINIE I POMOC !

Postautor: dews » 27 paź 2016, 18:51

Moim zadaniem właśnie ILT (Inter Lang&Text) jest warte uwagi.
dews
greenhorn
 
Posty: 68
Rejestracja: 03 lip 2016, 18:04




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości