HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: Rita85 » 03 kwie 2012, 5:16

Poproszę o informacje o szkołach językowych które prowadzą kursy języka hiszpańskiego. Chciałbym w miarę szybko nauczyć się mówić. Mam niewiele ponad rok na opanowanie go do poziomu b1. Znacie jakieś szkoły gdzie warto się zapisać? Na angielski chodzę do Poligloty i mi sie nie podoba. lektorzy powoli przerabiają z nami materiał, jak zapyta się ktos o gramatyczne sprawy, to zaraz jest komentarz ze jak moż…na tego nie wiedzieć a jeśli już… lektorka tłumaczy to nieumiejętnie. Native bardzo dobry jest do konwersacji w tej szkole, ale Polka beznadziejna. A moż…e jest ktoś z Poligloty kto chodzi na hiszpanski i się wypowie jak wyglądają zajęcia.
Rita85
 


Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: Rita85 » 03 kwie 2012, 5:30

dodam jeszcze ż…e do tej pory chodziłam do Sprint lang i bardzo mi się podobało, ale niestety nie odpowiadają mi już… godziny, bo zmienił mi się plan zajęć na uczelni, a sprint lang niestetety nie mają wielu grup z hiszp. Najbardziej odpowiadały by mi okolice cetrum, karmelicka i Kleparz.
Rita85
 


hiszp

Postautor: Agnieszkal » 06 kwie 2012, 4:02

moja kumpela chodzi na Hiszpański do jakiejś szkoły na Karmelickiej... nie wiem tylko do której, ale jest bardzo zadowolona. jak się dowiem, to dopiszę bo pewnie na Karmelickiej jest więcej niz jedna...
Agnieszkal
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: Ewa K » 03 cze 2012, 22:58

moż…e chodzi o Lincolna? ja właśnie tam chodze na hiszpański. bardzo polecam :) przyjemne i poż…yteczne zajęcia ;):)
Ewa K
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: knowe » 12 cze 2012, 0:42

O jakie chodzi miasto w pytaniu
knowe
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: muzyk11 » 18 cze 2012, 18:35

knowe pisze:O jakie chodzi miasto w pytaniu


Pewnie o Warszawkę
muzyk11
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: Jakub Terlecki » 28 sie 2012, 10:34

muzyk11 pisze:
knowe pisze:O jakie chodzi miasto w pytaniu


Pewnie o Warszawkę


Jestem takż…e tym zainteresowany lubię podróż…ować, a wiem, ż…e Hiszpański to podstawa
Jakub Terlecki
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: Alex19 » 04 wrz 2012, 0:10

[quote="Rita85"]Poproszę o informacje o szkołach językowych które prowadzą kursy języka hiszpańskiego. Chciałbym w miarę szybko nauczyć się mówić. Mam niewiele ponad rok na opanowanie go do poziomu b1. Znacie jakieś szkoły gdzie warto się zapisać? Na angielski chodzę do Poligloty i mi sie nie podoba. lektorzy powoli przerabiają z nami materiał, jak zapyta się ktos o gramatyczne sprawy, to zaraz jest komentarz ze jak moż…na tego nie wiedzieć a jeśli już… lektorka tłumaczy to nieumiejętnie. Native bardzo dobry jest do konwersacji w tej szkole, ale Polka beznadziejna. A moż…e jest ktoś z Poligloty kto chodzi na hiszpanski i się wypowie jak wyglądają zajęcia.

Nie wiem o jakie miasto chodzi, Poliglota jest w Krakowie, więc moż…e o Kraków. Byłam na kursie wakacyjnym w Open School, mają tam świetnego nativa. Nauczyłam się więcej w 3 tyg, niż… na semestralnym
Alex19
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: Konar86 » 09 wrz 2012, 10:15

Ja polecam wszelkie fiszki do nauki języka hiszpańskiego. Sam korzystalem z takich przy nauce włoskiego i musze powiedzieć, ż…e się sprawdzają.
Konar86
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 02 wrz 2012, 10:01

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: bosal88 » 14 wrz 2012, 12:22

to zależ…y gdzie mieszkasz? Jak w Warszawie to polecam szkołę TFLS.
bosal88
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: bonnyk » 17 wrz 2012, 10:44

Tak, TFLS to dobra i sprawdzona szkoła. dobra renoma i niskien ceny.


bosal88 pisze:to zależ…y gdzie mieszkasz? Jak w Warszawie to polecam szkołę TFLS.
bonnyk
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: bolojong » 30 wrz 2012, 17:16

Polecam
TFLS - Szkoła Języków Obcych
Gabriela Boduena 4, Warszawa
Właśnie tam chodzę
bolojong
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: dangeros » 02 paź 2012, 11:16

też… tam chodzę

bolojong pisze:Polecam
TFLS - Szkoła Języków Obcych
Gabriela Boduena 4, Warszawa
Właśnie tam chodzę
dangeros
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: 1masa1 » 12 paź 2012, 8:17

Tak Tfls, bardzo obiło mi się o uszy
1masa1
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: zart » 06 gru 2012, 18:20

Jest jednak mniejszy wybór, gdyż… wszyscy robią angielski
zart
 

TFLS

Postautor: przemo31 » 30 gru 2012, 23:34

Polecam szkołę TFLS. Super lektorzy, dobra lokalizacja i przystępne ceny. Słyszałem o promocjach ostatnio, moż…na dostać kurs gratis. Brzmi kusząco :)
przemo31
 

Re: TFLS

Postautor: Merlynek » 14 sty 2013, 18:56

Ja dostałam kurs hiszpańskiego w gratisie zapisujac sie w Tfls na ang.
przemo31 pisze:Polecam szkołę TFLS. Super lektorzy, dobra lokalizacja i przystępne ceny. Słyszałem o promocjach ostatnio, moż…na dostać kurs gratis. Brzmi kusząco :)
Merlynek
 

TFLS

Postautor: milenka90 » 17 lut 2013, 11:29

Ja polecam szkołę TFLS (jeśli chodzi o Warszawę) chodzę tam na kurs angielskiego i bardzo mi się podoba. Lektorzy zawsze chętnie wyjaśniają co tylko chcesz. To naprawdę dobra szkoła, polecam.
milenka90
 

Re: TFLS

Postautor: kitbag » 25 lut 2013, 17:52

Faktycznie, jak zapiszesz sie w szkole TFLS na kurs angielskiego to mozna dostac w gratisie kurs hiszpańskiego. Nie wierzyłam, myslałam ze to już… minęło a jednak prawda. Fajnie :)

Merlynek pisze:Ja dostałam kurs hiszpańskiego w gratisie zapisujac sie w Tfls na ang.
przemo31 pisze:Polecam szkołę TFLS. Super lektorzy, dobra lokalizacja i przystępne ceny. Słyszałem o promocjach ostatnio, moż…na dostać kurs gratis. Brzmi kusząco :)
kitbag
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: pontiac33 » 02 maja 2013, 18:59

dangeros pisze:też… tam chodzę

bolojong pisze:Polecam
TFLS - Szkoła Języków Obcych
Gabriela Boduena 4, Warszawa
Właśnie tam chodzę

Bardzo dobra szkoła. Ja również… za namową znajomych wybrałem szkołę TFLS. Jestem bardzo zadowolony. Dzięki tej szkole zdałem FCE.
Na tą chwile to najlepsza szkoła w Warszawie
http://www.speak-point.pl/mazowieckie
pontiac33
 

Re: TFLS

Postautor: wetero » 21 maja 2013, 22:37

mają duż…o fajnych promocji to zalezy od szczęścia


kitbag pisze:Faktycznie, jak zapiszesz sie w szkole TFLS na kurs angielskiego to mozna dostac w gratisie kurs hiszpańskiego. Nie wierzyłam, myslałam ze to już… minęło a jednak prawda. Fajnie :)

Merlynek pisze:Ja dostałam kurs hiszpańskiego w gratisie zapisujac sie w Tfls na ang.
przemo31 pisze:Polecam szkołę TFLS. Super lektorzy, dobra lokalizacja i przystępne ceny. Słyszałem o promocjach ostatnio, moż…na dostać kurs gratis. Brzmi kusząco :)
wetero
 

Re: HISZPA—SKI, Polećcie mi dobrą szkołę językową !

Postautor: studentka.uw23 » 15 lip 2013, 20:07

popieram poprzednie wypowiedzi. Miałam przyjemnosc uczeszczac na taki kurs i jak najbardziej polecam
studentka.uw23
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości