English For You- fajnie jest

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

B2

Postautor: Marzena Kryńska » 11 paź 2011, 17:19

Jestem sudentka i zapisłałam sie na B2 do English for You, bardzo fajne kursy, duż…a motywacja do mówienia, polecam Franka na Marszałkowskiej , bardzo fajny lektor.
Marzena Kryńska
 


Re: English For You- fajnie jest

Postautor: lato23 » 13 paź 2011, 15:56

Zdecydowanie ciekawe kursy, moż…na poznać nie tylko angielski, ale sporo się dowiedzieć o innych krajach i kulturach
lato23
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: jaca12 » 16 paź 2011, 4:31

Małe grupy za umiarkowaną kaskę plus Nativi, dla mnie warto. Dodatkowe konwersacje nie w sali, lecz przytulnej kafejce bardzo sprzyjają
jaca12
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: giga1 » 18 paź 2011, 5:35

Zapisąłem się z polecenia kumpeli, zawsze najlepiej pytać znajomych tak trafiłem do tej szkoły i jest ok, kurs zaczął się misiąc temu
giga1
 

Nativi

Postautor: Gość » 20 paź 2011, 16:29

Mnie przekonały zajęcia w małych grupkach prowadzone z udziałem Nativów , Polecam Franka, Mary oraz Travisa z USA
Gość
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kij43 » 23 paź 2011, 16:46

Kązdy ma swoje zdanie, dla mnie w English for You liczą się bardzo pozytywne wibracje, które widać na każ…dym kroku, szczególnie ujawniają si e podczas dodatkowych konwersacji, pozdrowienia dla SUsan za fajne sobotnie warsztaty
kij43
 

kafejka dyskusyjna

Postautor: bla bla21 » 26 paź 2011, 16:09

Chodzę do English for you juz dwa semestry, lecz dopiero teraz zaczełam korzystać z dodatkowych konwersacji, zdecydowanie super, miła atmosfera, szkoda ,ze poprzednio nie korzystałam z tej opcji
bla bla21
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: loklana43 » 27 paź 2011, 20:51

Zajęcia w małych grupkach bardzo motywują, dodatkowe konwersacje z Nativami rzeczywiście opcją na pogadanie. Uwazam, ż…e konsultacja językowa przy zapisie bardzo wnikliwie określiła mój poziom, takż…e trafiłam do Travisa z San FRancisko, super Nativ
loklana43
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Gość » 29 paź 2011, 5:35

Szkoła z juz z trdycjami, bardzo przyjazna atmosfera, każ…dy jest wazny mimo, ż…e to spora szkoła, choc nie sieciówka
Gość
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: maturak32 » 30 paź 2011, 16:33

Przygotowywali mnie w zeszłym roku do matury rozszerzonej, mogę polecić ich system dualny, z jednej strony polska lektorka - Beata Kamińska rozwiała problemy z gramatyką, z drugiej Pani Mary prowadziła konwersacje, polecam...
maturak32
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: spoko34 » 01 lis 2011, 16:43

Rok temu zacząłem edukację w English for You jako osoba początkująca, trafiałem na świetny team Beata Kamińska plus Naiva MAry, widzę ,ż…e dzisiaj mogę się już… dogadać, oczywiście do zupełnej płynności sporo brakuje, ale zdecydowanie poprawiła się moja komunikacja.
spoko34
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kok2 » 04 lis 2011, 6:08

Kursy oparte o konwersacje, lektorzy bardzo zaangaż…owani w swoją prace
kok2
 

pracula12

Postautor: Gość » 07 lis 2011, 23:19

Komunikacja i duż…o konwersacji to mocna strona English for You, bardzo pomogli mi przygotować się do zagranicznej podróż…y, duż…o spotkań z Natvami było zdecydowanie pomocne.
Gość
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: lop1 » 12 lis 2011, 1:57

Ostatnio wprowadzili na Gochowie tablice interaktywne, fajny bajer, ale mnie specjalnie nie przekonuje. Natomiast rzeczywiście zajęcia z Nativami super motywują do konwersacji. Ostatnio pojawiło się więcej dodatkowych terminów konwersacji.
lop1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Gość » 20 lis 2011, 4:31

Moż…na zaufać szkole, choć tablice interaktywne do taki trochę bajer dla dzieciaków.
Gość
 

tabi

Postautor: Gość » 22 lis 2011, 6:58

Ja nie chodze do English For You, ale uważ…am, ż…e wprowadzanie nowoczesnych metod nauki jak tablice interaktywne jest ok pomysłem.
Gość
 

like1

Postautor: Gość » 27 lis 2011, 21:50

Jestem zadwolona z mojego kursu do CAE, bardzo podoba mi się duet Patrycja - Susan
Gość
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: spiki12 » 29 lis 2011, 17:57

Ja natomiast przygotowuję się w English For You do B2 na Uniwerku, osobiście uważ…am, ze Magda Sprysak jest mega profesjonalnym lektoremw English for You
spiki12
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kursant1 » 01 gru 2011, 17:28

Jestem słuchaczem English For You od 2 lat, przyszedłem do tej szkoły jako osoba zupełnie początkująca. Dzisiaj jestem na poziomie B1. Muszę przyznać ,ż…e zdecydowanie ich system pomógł mi zacząć się posługiwać językiem. Właśnie wróciłem z Kanady i mogłem się dogadać. Oczywiście bez " szału", ale dawałem sobie radę. Duż…a zasługa w tym Stanleya, który zmusza nas do mówienia. Dodatkowe konwersacje też… się przydały.
kursant1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: osa12 » 05 gru 2011, 19:01

To co jest na plus w tej szkole to weryfikacja wiedzy i sporo teścików, to mnoe mobilizuje do pracy
osa12
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Tomek Bujski » 08 gru 2011, 19:01

Byłem na kilku kursach angielskiego, większość nudna oparta na robieniu ćwiczonek. Mam ochotę uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez English For You, gdyż… zajęcia są dynamiczne i urozmaicone. Duż…o jest mówienia
Tomek Bujski
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: maturka1 » 11 gru 2011, 2:11

Uczestniczę w kursach do matury, zajęcia są dobrze prowadzone zarówno z polską lektorką jak również… z Nativem. Warsztaty bardzo przydatne, mobilizują do mówienia
maturka1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: domyślny » 30 gru 2011, 1:59

Jeż…eli chodzi o Warszawę to miejsce godne polecenia, szkoda tylko, ż…e nie oferują angielskiego on-line , gdyż… mają bardzo dobrą kadrę lektorów, zarówno polskich jak Nativów. Istnieją długo więcej niż… 10 lat, a to budzi moje zaufanie
domyślny
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: wracający » 31 gru 2011, 1:05

Rzeczywiście długo są na rynku, jeszcze jako dzieciak chodziłem do nich zmuszony przez starych, w zeszłym tygodniu jako człowiek już… pracujący zdecydowałem się powrócić do English For You. Widziałem nawet lektorkę, która wtedy mnie uczyła, choć już… nie pamiętam jak się nazywa
wracający
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: madeinusa » 01 sty 2012, 21:20

Szkoła, szkołą, ja nauczyłem się języka dopiero jak wyjechałem do USA, spędziłem dwa lata i dzisiaj rozróż…niam nawet slang
madeinusa
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: swojak » 02 sty 2012, 16:59

No tak, ale co mają zrobić osoby bez moż…liwości wyjazdu[/quote]
swojak
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: fredek » 03 sty 2012, 18:12

Właśnie po to są szkoły językowe, tam moż…emy otrzymać kontakt z językiem[/quote]
fredek
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: rocky23 » 03 sty 2012, 22:57

Najważ…niejsza dla mnie jest jednak motywacja
rocky23
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: konrado88 » 05 sty 2012, 17:03

kiedyś zastanawiałem sie nad nią bo jest ok, ale koleż…anka namówiła mnie na zapisanie się do TFLS. Dzięki nim zdałem egzamin FCE. Polecam
konrado88
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: sammach » 08 sty 2012, 23:10

Zawsze lepiej trafić do eksperta od jednej konkretnej kwestii, ja remontuje samochód zawsze w warsztacie, który specjalizuje się w danej marce.
sammach
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: nowy123 » 11 sty 2012, 16:49

Kończę pierwszy semestr w English For You, chodziłem na kurs podstawowy, już… parę miesięcy troszkę pomogło mi oswoić się z angielskim, potrafię już… coś powiedzieć o sobie. Zabawne czasami są zajęcia z Nativem, gdy uż…ywamy języka ciała jak nie moż…emy znalezć słówka po angielsku
nowy123
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Arkek Ludwicki » 12 sty 2012, 18:58

nowy123 pisze:Kończę pierwszy semestr w English For You, chodziłem na kurs podstawowy, już… parę miesięcy troszkę pomogło mi oswoić się z angielskim, potrafię już… coś powiedzieć o sobie. Zabawne czasami są zajęcia z Nativem, gdy uż…ywamy języka ciała jak nie moż…emy znalezć słówka po angielsku


Wiem, o czym piszesz też… chodziłem do English For You i tak to śmiesznie wyglądało, ale rzeczywiście bardzo to motywowało do udziału w zajęciach.
Arkek Ludwicki
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kumorek » 17 sty 2012, 4:07

Obiektywnie English For You ma super atmosferę, zwłaszcza kawiarenka dyskusyjna, super urządzona, afrykańskie maski, bębny, muzyki, herbatka, ciasteczka. W takiej atmosferze aż… się chce być na dodatkowych konwersacjach. Według mnie warto.
kumorek
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: inter1 » 19 sty 2012, 17:59

Ja osobiście wolę kursy internetowe, choć to oczywiście rzecz gustu.
inter1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Tomek Kaliski » 20 sty 2012, 19:40

Uważ…am, ż…e rekrutacja w English For You jest zdecydowanie prowadzona w sposób dokładny, każ…da osob starannie jest oceniana. Ostatecznie nie zapisałem się do tej szkoły, gdyż… nie było wolnych już… miejsc, ale uznanie za stararanność.
Tomek Kaliski
 

Co to?

Postautor: Helios » 21 sty 2012, 2:07

Nie słyszałem, co to za szkoła ?
Helios
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Basia Kurpińska » 21 sty 2012, 16:57

Zdecydowanie zamierzam kontynuować naukę w English FOr You, uważ…am, ż…e wreszcie udało mi się wybrać miejsce, gdzie moż…na podszkolić się z mówieniem, ale takż…e polepszyć gramatykę. Trafiłam na bardzo dobrych lektorów, Kamila i Amerykanin Travis oraz Stanley. Kamila zzj ednej strony przygotowuje nas do rozmów, ale takż…e wymaga robiąc karkówki. Travis prowadzi część konwersacyjną.
Basia Kurpińska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Basia Kurpińska » 21 sty 2012, 16:58

... i oczywiscie fajna atmosfera na warsztatach.
Basia Kurpińska
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: lading » 23 sty 2012, 6:05

Mój kontakt z English For You miał miejsce pierwszy raz 7 lat temu. Wówczas przygotowywałam się do FCE( zdałam na B). Już… wtedy bardzo spodobała mi się metoda tej szkoły. Rozbudowane konwersacje z Nativami i zagadnienia gramatyczne robione przez polskiego lektora. Wówczas nie oferowali jeszcze dodatkowych konwersacji. Po tych latach wysłałam mojego m꿅a na kurs do tej szkoły, zobaczymy co on powie. Moja kumpela poleca Speakup, ale ja mam zwyczajnie sentyment do tej szkoły.
lading
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: vapid » 25 sty 2012, 17:13

Chodziłem do tej szkoły kilka lat temu, to co według mnie przemawia pozytywnie o English For You to to, ż…e są fachowcami od jednego, czyli od angielskiego. Po drugie zajęcia w systemie dualnym , po trzecie bardzo pozytywna atmosfera. No i system płatności przejrzysty. Dla mnie waż…ne, ż…e mogłem płacić miesięcznie bez konieczności podpisywania umowy z bankiem. Szkoła na rynku długo kilkanaście lat.
vapid
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: estrella » 26 sty 2012, 6:06

Już… drugi rok moja córka biega na angielski do oddziału na Grochowie i to co mnie cieszy to, ż…e nie muszę jej na siłę wyganiać, a przerabialiśmy już… róż…ne zajęcia. Ceramika znudziła się po miesiącu, judo po trzech, a tu nawet sama spisuje sobie kiedy ma dodatkowe warsztaty. Zostałam wczoraj zaproszona na dzień otwarty z lektorem, to się dowiem, co za tym stoi, albo kto:) Moż…e jakiś ładny chłopak chodzi, moż…e koleż…anki są cool, a moż…e pani, która prowadzi zajęcia jest fajna. Oby tak dalej, bo w szkole z angielskiego jest w czołówce, a tu ma blisko z domu i nie muszę po nią chodzić:)
estrella
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: estrella » 26 sty 2012, 6:14

choć oczywiście nie każ…dy mus mieć to samo zdanie
estrella
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: egoim » 26 sty 2012, 15:56

vapid pisze:Chodziłem do tej szkoły kilka lat temu, to co według mnie przemawia pozytywnie o English For You to to, ż…e są fachowcami od jednego, czyli od angielskiego. Po drugie zajęcia w systemie dualnym , po trzecie bardzo pozytywna atmosfera. No i system płatności przejrzysty. Dla mnie waż…ne, ż…e mogłem płacić miesięcznie bez konieczności podpisywania umowy z bankiem. Szkoła na rynku długo kilkanaście lat.


Nie chodziłem do tej szkoły, ale zgadzam się, ż…e jeż…eli firma specjalizuje się w jednej rzeczy jest czymś pozytywnym
egoim
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: pogdny003 » 29 sty 2012, 18:48

Moja przygoda z English For You rozpoczęła się w pazdzierniku. Szkoła bardzo dokładnie sprawdziła mój poziom angielskiego. Nie był to test wyboru, lecz zdania do przetłumaczenia z polskiego na angielski, potem praca z artykułem, następnie rozmowa z lektorem po angielsku. Dlatego moja grupa jest bardzo dobrze dobrana pod względem poziomu zaawansowania. Zajęcia ciekawe, fajny podręcznik Total English , gdyż… zawiera ciekawe tematy do konwersacji z Nativami. Rzeczywiście dobrze, ze zajmują się jedynie nauczaniem tylko angielskiego.
pogdny003
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: sparking1 » 29 sty 2012, 18:55

Ja zdecydowanie preferuje zajęcia w Speak Up, róż…norodne zajęcia, konwersacje z ciekawymi ludzmi
sparking1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: sparking1 » 29 sty 2012, 18:56

i oczywiście w Speak Up małe grupki
sparking1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: kozal12 » 29 sty 2012, 22:40

sparking1 pisze:Ja zdecydowanie preferuje zajęcia w Speak Up, róż…norodne zajęcia, konwersacje z ciekawymi ludzmi


Bardzo fajne, ale nie jest to wątek o Speak Up,
kozal12
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: lubik1 » 29 sty 2012, 22:48

Zgadzam się z powyż…szym postem
lubik1
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Lajka12 » 31 sty 2012, 16:34

Osobiście polecam dwie szkoły angielskiego w Warszawie. Właśnie English FOr You za kursy nastawione na mówienie, za fajnych Nativów i generalnie za wszystko co już… tu zostało napisane, gdyż… to dla mnie dobra szkoła. Oprócz tego parę dobrych recenzji moż…na dać szkole Lexis przy Marszałkowskiej. Waż…ne aby czuć,ż…e szkole zależ…y na twoich postępach.
Lajka12
 

Re: English For You- fajnie jest

Postautor: Lajka12 » 31 sty 2012, 16:37

... czasami widać, ż…e idziesz się zapisac, a szkole zależ…y jedynie na kasie, byle więcej, byle szybciej
Lajka12
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości