Jak znalezc motywacje ?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Jak znalezc motywacje ?

Postautor: dolben » 12 sie 2015, 8:46

Moją motywacją do angielskiego była też praca ale przede wszystkim dziewczyna którą poznałem w angil chciałem się dobrze nauczyć angielskiego żeby się z nią dogadać i tak czasem jej nie rozumiem to ona uczy mnie tgo języka a ja ucze ją polskiego całkiem nieźle jej idzie.
dolben
newbie

Postautor: udegie3 » 13 sie 2015, 15:03

Najlepszą motywacją dla mężczyzny jest kobieta. W moim przypadku skończyło się to utratą pracy :(
udegie3
newbie

Postautor: anli » 14 sie 2015, 11:07

Hmm, nie za bardzo rozumiem :)
anli
junior fellow

Postautor: jasmine6 » 17 sie 2015, 13:06

ja nie mam "jednej" motywacji do wszystkiego. do nauki angielskiego zmotywował, a w sumie nawet zmusił wyjazd do Londynu. Do odchudzania motywowało mnie przymierzanie o rozmiar mniejszych ubran :D wydaje mi się, że to na tyle indywidualna sprawa, że nie ma jednej recepty na motywację, która bedzie dotyczyla wszystkich dziedzin.
jasmine6
newbie

Postautor: BetiIT » 11 wrz 2015, 22:48

Dobry sposób nie tylko w nauce języka ale i w wielu innych dziedzinach życia to plan działania i formowanie celów. Jeśli nasz cel jest: atrakcyjny, realny do osiągnięcia, terminowy jesteśmy blisko sukcesu. Zakładamy więc: w ciągu 12 miesięcy opanuję język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację brzmi o wiele lepiej niż nauczę się języka angielskiego w rok ... Zatem już na samym początku zakładamy osiągalny cel - dalej to już poszukiwanie narzędzi - kursy, samouczki, konwersacje itp.
BetiIT
newbie

Postautor: marcinwroblewski » 23 wrz 2015, 11:31

Największą motywacją pewnie jest możliwość wyjazdu za granicę. Ja poważnie przymierzam się do dłuższego pobytu w Londynie. Bez znajomości podstawowego języka się na pewno nie obejdzie. Już teraz próbuje na własną rękę się uczyć, czytam przeróżne książki, robię testy, oglądam filmy angielskie. A od października startuję z kursem.
marcinwroblewski
newbie

Postautor: JanuszNowicki » 23 paź 2015, 12:22

Najlepszym sposobem motywacji w moim przypadku okazała się praca i potrzeba sprawnego komunikowania się w języku angielskim.
Depozycjonowanie/Usuwanie negatywnych opinii o Twojej firmie z Google - Depozycjonowanie24.com.pl
JanuszNowicki
newbie

Postautor: tomaszek91 » 01 lut 2016, 13:46

Motywacją najlepszą był wyjazd, podczas którego trzeba było zmierzyc się ze swoimi umiejętnościami, zahamowaniami i w koncu przekroczytc te bariery.
Lubię się rozwijać, dokształcać w dziedzinach, które mnie interesują. Działam aktywnie na https://iwizerunek.pl/ - gdzie zajmuję się usuwaniem negatywnych opinii w internecie, budowaniem wizerunku firm, poprawą wizerunku osób w sieci
tomaszek91
newbie

Postautor: daliadura » 02 lis 2016, 18:45

Zamiast zastanawiać się, skąd wziąć motywację, najpierw się zastanów, czy to, co chcesz robić i do czego tej motywacji potrzebujesz, jest na pewno twoim wymysłem, a nie pragnieniem kogoś innego.
rehabilitacja po rekonstrukcji acl: technologiers.pl/urazy-i-choroby/kolano/
daliadura
newbie

Postautor: candy6 » 28 cze 2017, 14:18

Nigdy nie jest za późno na działania zmierzające w kierunku automotywacji. To wszystko kwestia pracy nad sobą oraz poznania mechanizmu tzw. koła motywacji: http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedz ... omotywacji . Poczytaj sobie o tym wnikliwie, bo to bardzo ciekawe i pomoże Ci zrozumieć cały ten proces.
candy6
greenhorn

Postautor: wotciarz » 16 sie 2017, 17:00

Motywacja w zyciu czlowieka to bardzo wazna sprawa. Bez motywacji - nic nam sie po prostu nie chce, nic nam nie pasuje, nie mamy ochoty wykonywac danej czynnosci, robimy ja byle jak, z przymusu. Sa na szczescie rozne kursy czy szkolenia, ktore uwydaczniaja u nas motywacje. takze rozwój osobisty moze spowodowac wzrost motywacji do danej czynnosci czy pracy. W Szkole Trenerow Ster mozna rowniez sie nauczyc technik motywujacych, a sam zawod trenera personalnego - dla pewnej, okreslonej grupy osob - rowniez motywuje zyciowo, spojrzcie: http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/ ... rsonalnych
wotciarz
junior fellow

Postautor: Laura_682 » 18 sie 2017, 12:39

Moim zdaniem trzeba po prostu szukać drobnych radości w życiu, to daje siłę i motywację. I NIE JEST TO BANAŁ:-)
Laura_682
junior fellow

Postautor: adampawlowski » 31 sie 2017, 13:44

Myślę, że urozmaicenie sposobu nauki Ci pomoże :) Tutaj opisują bardzo ciekawie, w jaki sposób najlepiej uczyć się języków: http://ja-mezczyzna.pl/ciekawe-sposoby- ... ow-obcych/
adampawlowski
newbie

Postautor: angielskinaplus » 05 sty 2019, 17:32

Motywacyjne mogą być wszelakiego rodzaju szkolenia i kursy przydatne do rozwoju osobistego. Tutaj znajdziesz mnóstwo przydatnych szkoleń i kursów https://www.ams.edu.pl/terminarz/wszyst ... ykladowcy/ inwestycja w siebie to podstawa.
angielskinaplus
greenhorn

Postautor: zeberka » 31 sty 2019, 12:31

Bardzo fajną opcją są różne kursy, dzięki którym zdobywamy nowy zawód, czy też podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Dlatego polecam zajrzeć na stronę https://www.kursor.edu.pl/, gdzie znajdziecie najróżniejsze szkolenia lublin. Uważam, że taki kurs jest motywacją do zmiany swojego życia na lepsze.
zeberka
junior fellow

Postautor: kornelka09 » 03 lut 2019, 21:48

Przede wszystkim pamiętać jaki jest nasz cel :) Jak o tym zapomnimy to i motywacja gdzieś zginie.
Awatar użytkownika
kornelka09
newbie