internetowe szkoły internetowe

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

internetowe szkoły internetowe

Postautor: szczeniak » 09 sie 2011, 23:21

Witajcie,

zbieram informacji i doświadczeń na temat internetowych szkół językowych. Jeśli uczestniczyliście, lub uczestniczycie w zajęciach w takich szkołach, proszę o wpisy i własne oceny.

Zwracam się z prośbą takż…e do szkół językowych: dlaczego zdecydowaliście się na naukę w internecie? Jakie są Wasze doświadczenia, czy zauważ…acie jakieś ograniczenia, jakie są największe plusy nauki on-line?
szczeniak
 


Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: jerzykowalczykwroclaw » 10 sie 2011, 15:42

nie ma ograniczeń ja się ucze w www.rapid-english.pl rozwój konwersacji rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu czytanego naprawde warto .. uczyłem się też… w innych szkołach internetowych ale wydaje mi się ż…e kiedy oceniać jakość/ceny to szkoła rapid-english jest zdecydowanym liderem
jerzykowalczykwroclaw
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: Gość » 11 sie 2011, 4:59

Internetowe szkoły to super uzupełnienie zajęć w regularnej szkole angielskiego, jednak nic nie zamieni bezpośredniego kontaktu lektora ze słuchaczem. To jednak bardziej motywuje do pracy.
Polecam szkoły językowe

www.speakup.pl za duż…ą elastyczność w prowadzonych kurach

www.tfls.com.pl za wieloletnią działalność

www.englishforyou.pl za niesamowitą kafejkę dyskusyjną

www.archibald.pl za rzetelność i solidność
Gość
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: MagdaEm » 16 sie 2011, 0:12

Co do szkół internetowych uczących online to jest takich sporo na rynku, sporo słyszałam o takich jak www.edoo.pl, www.english-by-phone.pl czy np. ta którą ja ostatnio znalazłam www.lingtown.pl. Ci꿅ko znaleźć tutaj na forum obiektywną opinię bo pełno jest spamu i "udawanych i spontanicznych" rozmów o takich szkołach ;/ Wiadomo, reklama musi być ;D
MagdaEm
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: suksuri » 17 sie 2011, 16:42

Internetowe formy nauczania nabrały zdecydowanego rozpędu, jeż…eli chodzi o jakość. Dodatkowo mają full róż…nych usług np. w tym english-by-phone jest darmowa rozmowa testowa na znajomość języka. Są one na pewno wygodniejszą formą nauczania, choć wymagającą samozaparcia. Ostatnio ja sam jednak jestem bardzo pochłonięty pracą i nie mam czasu, by tego spróbować, choć bardzo bym chciał.
suksuri
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: MagdaEm » 17 sie 2011, 20:11

Darmowa lekcja jest ok,ale na innych stronach jak lingtown.pl sa niezle promocje, z których też… moż…na skorzytać. English-by-phone nie znam więc się nie wypowiadam ;)
MagdaEm
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: suksuri » 19 sie 2011, 17:41

Ja na english-by-phone natrafiłem przypadkiem, szukając czegoś do interaktywnej nauki języka, spodobało mi się na tyle, ż…e spróbowałem tej rozmowy ;) Tak sobie myślę czasami, ż…e jak się dobrze szpera w necie to naprawdę ciekawe rzeczy moż…na wygarnąć...
suksuri
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: Gość » 21 sie 2011, 2:49

Z pewnością moż…na coś ciekawego znaleźć, ale najtrudniej chyba o obiektywną ocenę ;) wszędzie pełno "przypadkowych" wpisów zachwalających ;)
Gość
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: suksuri » 22 sie 2011, 17:26

Niektórzy to nawet nie kwapią się tematu przeczytać tylko piszą od razu: polecam to, bo najlepsze... Ja lubię poczytać opinie konstruktywne, gdzie są uwzględnione róż…ne szczegóły, bo wtedy widać, ż…e ktoś był klientem i coś wie na dany temat. Sam również… staram się opisywać w miarę obszernie swoje odczucia co do usług, z których korzystam. Często wykorzystuję fora do sprawdzenia opinii o produkcie/usłudze, podobne wywiady prowadzę wśród znajomych, by nie kupować kota w worku :P
suksuri
 

etutor

Postautor: english... » 22 sie 2011, 21:30

http://etutor.pl - Dlaczego...?

Dostęp do portalu otrzymujesz z każ…dego miejsca z dostępem do internetu. Oprócz skutecznej metody nauki słówek angielskich znajdziesz tam zawiera kompleksowy kurs gramatyki angielskiej, wyjaśniającą poszczególne zagadnienia na ponad 40 filmach. Dodatkowo ponad 100 multimedialnych lekcji, na każ…dym poziomie zaawansowania, teksty i dialogi z nagraniami lektorów (mp3) tysiące przykładów obrazkowych, jeszcze więcej nagrań dźwiękowych (słówka + ilustrujące je zdania) a wszystko po to aby uczyć się jeszcze skuteczniej.

Szczególnie skutecznym rozwiązaniem jest rozbudowany system powtórek, który nie tylko mobilizuje do nauki, ale naprawdę pozwala zapamiętać powtarzane słówka i uczyć się ich w ciekawy sposób.

O moż…liwościach najlepiej przekonać się samemu, bo portal oferuje tak wiele moż…liwości nauki i przykładów, ż…e na pewno każ…dy znajdzie tam coś dla siebie. - Wystarczy założ…yć swoje konto - za darmo i wypróbować...
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

rapid-english

Postautor: michałpoznań » 23 sie 2011, 4:30

myśle ż…e korzystanie z portali nie załatwi sprawy.. Dla mnie liczy się bezpośredni kontakt z nauczycielem . Mam swoje doświadczenie w szkołach www.english-by-phone.pl i www.rapid-english.pl . Obie szkoły ukazały jak tak naprawde moż…na się uczyć skutecznie języka angielskiego.. Proponuje spróbować lekcji tutaj i dopiero udzielać odpowiedzi. pozdro Michał
michałpoznań
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: szczeniak » 24 sie 2011, 20:56

Dzięki za propozycje i odpowiedzi. Propozycji jest sporo, ci꿅ko się zdecydować, każ…dy kusi czym innym.

Co do opinii - trzeba podchodzić do nich z dystansem. Jeśli mogę coś sam wypróbować, to sam wyrabiam sobie zdanie, takie podejście wydaje mi się uczciwe.
szczeniak
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: bandurqa » 25 sie 2011, 17:32

Jak już… tu się dyskusja toczy to mogę dodać, ż…e szkoła english-by-phone organizuje konkurs na swoim blogu:http://www.blog.english-by-phone.pl/konkurs, gdzie moż…na wygrać miesięczny pakiet językowy ;)
bandurqa
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: mimezu » 31 sie 2011, 23:10

bandurqa Fajnie, ż…e podrzuciłeś info o tym konkursie, dzięki :)
mimezu
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: marcin sydney » 01 wrz 2011, 21:56

ja wyprówobowałem lekcje w www.englishbyphone.pl i w
www.rapid-english.pl i obie szkoły są wyśmienite strasznie podobało mi się teraz mam problem wybrać która lepsza bo obie mnie zachwyciły tym jak super moż…na się uczyć
marcin sydney
 

to to

Postautor: go go » 02 wrz 2011, 3:13

Wole Archibalda
go go
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: moka_toka » 07 wrz 2011, 18:03

marcin sydney

Tak, tak. Moż…na się super uczyć jak się przyłoż…ysz dlatego takie kursy angielskiego by-phone czy przez skype zyskują coraz większą popularność.
moka_toka
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: hawayy » 13 wrz 2011, 19:42

Czy ktoś jeszcze wykupił tę ofertę: http://www.angielski.edu.pl/forum/t-eng ... html#55943 ? szukam osób, z którymi mógłbym wymienić się spostrzeż…eniami :) Mogę polecić mojego native speakera, za informację z kim jeszcze warto pogadać :p
odezwijcie się!
hawayy
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: marcin sydney » 20 wrz 2011, 2:08

ja w końcu zdecydowałem się na 2 kursy jeden w rapid-english.pl drugi w english-by-phone dziele godziny pomiędzy te dwie szkoły i jestem bardzo zadowolony :)a kosztowo też… całkiem ok :)
marcin sydney
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: josepph » 17 paź 2011, 16:08

A czy w english-by-phone są jakieś ustalone terminy zapisów czy mogę to uczynić kiedykolwiek w roku?
josepph
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: withoutme » 25 paź 2011, 21:11

Moż…esz wybierać terminy zgodnie z tym jak ci najlepiej wypada, szkoła ustawia się pod ciebie, bardzo dobre rozwiązanie z ich strony moim zdaniem.
withoutme
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: KAŚKA » 27 paź 2011, 20:12

Mi się podoba system mowtywacyjny w www.rapid-english.pl i to ż…e są prace domowe i duż…o szybciej idzie postęp niż… w poprzednich moich szkołach pozdrawiam Kasia
KAŚKA
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: lukrecjowyy » 01 lis 2011, 3:21

Wypróbowałem obie szkoły. Trzeba przyznać, ż…e poziom jest wysoki, nie spodziewałem się. Jak dla mnie plus dla english by phone za to, ż…e pracują tylko z native speakerami, których rozsianych mają po całym świecie - jak dla mnie to wielki pozytyw. jestem po kilku wykupionych już… lekcjach - wszystko jest ok.
lukrecjowyy
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: zip » 02 lis 2011, 19:08

z internetowych nie korzystalam, ale stacjonarne to stanowczo speakup
zip
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: sandecja » 06 lis 2011, 20:29

widzę, ż…e english by phone mocno się ogłasza. Widziałam ich na jakimś portalu z zakupami grupowymi.

Z tego co widzę, mają opcję przeprowadzenia darmowej konwersacji testowej. Ktoś z tego korzystał? Faktycznie jest to darmowe?

Nie miałam do czynienia ze Skype - czy ten program też… jest darmowy?
sandecja
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: zip » 07 lis 2011, 17:25

skype jest darmowy, swoja droga ciekawe mogą być te kursy, ale ja chyba nie mogłabym się przkonac do takih zajec, na razie su mi wystarczy
zip
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: sandecja » 10 lis 2011, 23:05

Przetestowałam tę szkołę. Faktycznie za damo miałam konwersację testową - wszystko to wygląda obiecująco i bardzo profesjonalnie. W mojej okolicy nie ma chyba ż…adnej szkoły językowej, więc taka forma nawet mi się podoba.
sandecja
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: zip » 28 lis 2011, 22:17

o proszę no i speak up wprowadzil tez kursy internetowe, ciekawe…
zip
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: bark » 29 lis 2011, 18:03

no proszę, to super. Internet super dodatek
bark
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: renegate » 06 gru 2011, 18:27

sandecja pisze:Przetestowałam tę szkołę. Faktycznie za damo miałam konwersację testową - wszystko to wygląda obiecująco i bardzo profesjonalnie. W mojej okolicy nie ma chyba ż…adnej szkoły językowej, więc taka forma nawet mi się podoba.


A ja sobie zobaczę w sumie tak na relaksie, jeż…eli mi się spodobają to skuszę się moż…e na kilka lekcji, a jak nie to luz. Nudzę się wieczorami to przynajmniej się podedukuję :P
renegate
 

kusry online - goenglishgo.com

Postautor: ElisaInAction » 12 sty 2012, 16:58

Kursy gdzie uczysz się samemu ślęcząc przed kompem, bez kontaktu z ż…ywą duszą, to raczej nie dla mnie. I znalazłam taką szkołę online: goenglishgo.com - mają zajęcia na ż…ywo przez net. Na razie miałam zajęcia pokazowe z native speakerem. Bardzo spoko: gość ze Stanów, miły, wyraż…nie mówił, ciekawe zajęcia: omawialiśmy krótki filmik, wyjaśniliśmy nowe słowa, potem utrwalenie. Przede wszystkim mówienie :) Polecam. Zdecydowałam się zapisać na zajęcia indywidualne. Cena porównywalna z zajęciami w realu, ale mnie akurat bardziej pasuje uczyć się z domu przez net.
ElisaInAction
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: karamba12 » 18 sty 2012, 16:58

bark pisze:no proszę, to super. Internet super dodatek


nic dodać, nić ująć
karamba12
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: ssak3 » 29 sty 2012, 22:51

W kasie też… dobrze wychodzi
ssak3
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: Adamarek » 31 sty 2012, 16:21

sandecja pisze:Przetestowałam tę szkołę. Faktycznie za damo miałam konwersację testową - wszystko to wygląda obiecująco i bardzo profesjonalnie. W mojej okolicy nie ma chyba ż…adnej szkoły językowej, więc taka forma nawet mi się podoba.


Jakbyście mieli to wrzucajcie więcej takich rzeczy :P W internecie jest coraz więcej moż…liwości, coraz więcej róż…nych okazji. Ja uwielbiam wyszukiwać wszelkie takie ciekawostki, które moż…na spróbować za darmo :P
Adamarek
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: banan21 » 01 lut 2012, 8:11

Adamarek pisze:
sandecja pisze:Przetestowałam tę szkołę. Faktycznie za damo miałam konwersację testową - wszystko to wygląda obiecująco i bardzo profesjonalnie. W mojej okolicy nie ma chyba ż…adnej szkoły językowej, więc taka forma nawet mi się podoba.


Jakbyście mieli to wrzucajcie więcej takich rzeczy :P W internecie jest coraz więcej moż…liwości, coraz więcej róż…nych okazji. Ja uwielbiam wyszukiwać wszelkie takie ciekawostki, które moż…na spróbować za darmo :P



Popieram i potweirdzam
banan21
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: sroke2 » 01 lut 2012, 17:38

Anonymous pisze:Internetowe szkoły to super uzupełnienie zajęć w regularnej szkole angielskiego, jednak nic nie zamieni bezpośredniego kontaktu lektora ze słuchaczem. To jednak bardziej motywuje do pracy.
Polecam szkoły językowe

www.speakup.pl za duż…ą elastyczność w prowadzonych kurach

www.tfls.com.pl za wieloletnią działalność

www.englishforyou.pl za niesamowitą kafejkę dyskusyjną

www.archibald.pl za rzetelność i solidność


Ciekawy ranking
sroke2
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: mocll1 » 02 lut 2012, 18:28

sroke2 pisze:
Anonymous pisze:Internetowe szkoły to super uzupełnienie zajęć w regularnej szkole angielskiego, jednak nic nie zamieni bezpośredniego kontaktu lektora ze słuchaczem. To jednak bardziej motywuje do pracy.
Polecam szkoły językowe

www.speakup.pl za duż…ą elastyczność w prowadzonych kurach

www.tfls.com.pl za wieloletnią działalność

www.englishforyou.pl za niesamowitą kafejkę dyskusyjną

www.archibald.pl za rzetelność i solidność


Ciekawy ranking


Dodam jeszcze open school
mocll1
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: karol22 » 03 lut 2012, 18:00

Rankingi dziś w modzie
karol22
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: bless2 » 04 lut 2012, 18:54

karol22 pisze:Rankingi dziś w modzie


Jednak według czegoś dobrze jest się zapisać
bless2
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: markulek » 05 lut 2012, 20:36

Ja tam wolę dowiedzieć się bezpośrednio
markulek
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: corcky1 » 08 lut 2012, 3:40

Dla mnie tylko się liczy rapid english
corcky1
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: alek21 » 09 lut 2012, 4:27

Nie chcę, aby internet zawładnął wszystkim
alek21
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: lods » 11 lut 2012, 21:14

alek21 pisze:Nie chcę, aby internet zawładnął wszystkim


Zgadzam sie
lods
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: legal » 25 sie 2012, 10:23

markulek pisze:Ja tam wolę dowiedzieć się bezpośrednio


Czy moż…na mieć kursy legal english on line
legal
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: weronikaolo » 30 sie 2012, 12:26

jest trochę tych szkół angielskiego teraz, w firmie mamy umowę z http://www.teleenglish.pl wcześniej były dwie inne, teleenglish jak najbardziej ok.

ja tam wolę jednak prywatnych korepetytorów, kawka, pogaduchy :P

po godzinach zaś edustation, i nie trzeba płacić
weronikaolo
 

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: naczelny » 12 wrz 2012, 11:32

Ktoś moż…e powiedzieć, jak to wychodzi cenowo? Czy taki serwis, gdzie oferują tłumaczenia niemiecki bardziej się opłaca od ebooka? Zastanawiam się nad tym, a znalazłem bardzo dobrą ofertę ebooka.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2013, 16:58 przez naczelny, łącznie zmieniany 1 raz.
naczelny
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2012, 11:19

Re: internetowe szkoły internetowe

Postautor: 1masa1 » 12 paź 2012, 8:16

corcky1 pisze:Dla mnie tylko się liczy rapid english


Wole English by phone
1masa1
 

przez skajpa

Postautor: gościu » 22 mar 2013, 0:20

dobry jest onlinenauka\ i dobry jest też… teleenglish.pl. korzystałem z obu. inne metody. w tele bardzo szybko się nauczylem mówić bez strachu, a w on podobały mi się lekcje krótkie
którą byście nie wybrali, to jest to fajny sposób na naukę, bez porównania z chodzeniem do zwykłej szkoły, no moż…e jeszcze sita jest też… ciekawa. mialem demówke z francuskiego, coś w tym jest.
gościu
 

polecam online - jest super

Postautor: AniaEdu » 09 kwie 2013, 11:10

Dlaczego online? Szybciej, wygodniej, bez straty czasu i kasy na dojazdy, bardzo wysoka jakośc, moż…esz miec zajęcia z dobrym lektorem niezależ…nie of tego gdzie mieszkasz - polecam www.edueduonline.pl Sprawdziłam! Mooż…na umówic się na próbną lekcję za darmo z tego co pamiętam.
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

polecam

Postautor: znawca » 19 kwie 2013, 16:04

Zapraszam !!

Zostały jeszcze 104 wolne miejsca do zapisu!

Jeśli zależ…y Ci na nauce języka obcego, to zobacz ten filmik. Same konkrety! Po tym krótkim filmiku będziesz umiał 20 słówek z 4 języków obcych ( w kilka minut:) ) Zobaczysz jak szybko moż…na uczyć się języka obcego nowoczesnymi metodami i to za jedyne 30 zł/ miesiąc (Ideą naszego serwisu jest to, by każ…dy człowiek mógł się uczyć języka bardzo tanio i bardzo szybko! Dlatego cena za kurs jest tan niska)

Pamiętaj, ż…e w momencie niezadowolenia z kursu, moż…esz odzyskać pieniądze przez pierwsze pięć dni szkolenia:)
Nic nie tracisz, moż…esz tylko zyskać. Inni już… się uczą języków obcych szybkimi metodami, teraz czas na Ciebie!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3hA0ixLXk8

Na kurs moż…esz zapisać się na tej stronie: http://sjo.bejol.com/system
znawca
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości