Nauka słówek angielskich

W niniejszym dziale dostępna jest nauka słówek angielskich, przy pomocy kilku metod. Przede wszystkim możesz trenować opanowanie słownictwa w systemie optymalizacji czasu powtórek (zarówno poprzez Java, bez opcji tworzenia nowych baz, jak i przez html, z tworzeniem baz). Nauka słów z wykorzystaniem tych metod jest 7-8 razy szybsza, niż tradycyjnie, a w dodatku jest całkowicie za darmo.

Po drugie, jeżeli ważna jest dla Ciebie nauka słówek angielskich, zachęcamy do skorzystania z naszych codziennych list słów - nauka słówek do CPE (Proficiency), nauka słówek do CAE (Advanced) oraz nauka słówek do FCE (First Certificate) będzie dzięki nim znacznie łatwiejsza.

Nauka słówek w angielski.edu.pl obejmuje także idiomy angielskie. W ramach tej sekcji możliwa jest także codzienna nauka na email z lekcją zawierającą nowy idiom angielski (na email), albo do wyboru angielski idiom biznesowy (na email), lub także angielskie phrasal verbs.

Dla zaawansowanych, nauka słówek obejmuje slang angielski, czyli darmowe lekcje na email z lekcją zawierającą slang brytyjski, albo slang amerykański, względnie slang ogólny.  

Więcej artykułów…

JezykiObce.pl

Prezenty językowe do 30% taniej!

Multikurs.pl

Zaloguj się lub zarejestruj aby skorzystać ze wszystkich funkcji portalu.

Nauka - treści losowe

Subskrybcje

Zapisz się do subskrypcji aby codziennie otrzymywać wiadomości i uczyć się słowek
captcha 
Główna Nauka Nauka słówek online
Loading ...